26. dubna, 2018 - svátek má Oto

Bulharsko aktuálně - Poslední zprávy a aktuality

Přidej článek
EuroZprávy.cz

Dovolená v cizině? Pro Čechy letos levnější. Tyto destinace jsou nejvýhodnější

| Zpravodajství » Ekonomika aktuálně »

Praha - Dovolená v zahraničí pro Čechy letos v průměru meziročně zlevnila o 7,4 procenta. Další zlevnění může přinést očekávané posilování koruny. Nejvíce si turisté polepší v Tunisku, Egyptu a v Turecku. Nejlevnější zůstává Bulharsko, nejdražší Francie a Rakousko, vyplývá z analýzy, kterou dnes zveřejnila UniCredit Bank.

Novinky.cz

Aktivisté se v Německu porvali s policií, aby zabránili deportaci Syřana

| Zpravodajství » Zprávy ze světa aktuálně »

Asi 60 lidí protestovalo, a to i násilně, v německém Witzenhausenu proti nucenému návratu 27letého Syřana. Ten měl být převezen do Bulharska, první země, kde vstoupil na území Evropské unie. Jeho krajanka přiznala, že když si pro muže v noci na pondělí přišli policisté, zavolala „nouzové SOS“ aktivistům, kteří se velmi rychle svolali k protestu.

Finance.cz

UCB:Dovolená v cizině letos pro Čechy průměrně zlevnila o 7,4 pct

| Zpravodajství » Ekonomika aktuálně »

Praha 25. dubna (ČTK) - Dovolená v zahraničí pro Čechy letos v průměru meziročně zlevnila o 7,4 procenta. Další zlevnění může přinést očekávané posilování koruny. Nejvíce si turisté polepší v Tunisku, Egyptu a v Turecku. Nejlevnější zůstává Bulharsko, nejdražší Francie a Rakousko, vyplývá z analýzy, kterou dnes zveřejnila UniCredit

Lupa.cz

[článek] V dubnu spuštěné free to air programy nabízí na satelitním orbitu hudbu i lehkou erotiku

| Zpravodajství » Věda a Technika aktuálně »

[2 minuty čtení] Během druhé poloviny dubna odkódovala bulharská pay-tv služba Vivacom TV několik programů ze svého paketu. V HD pak začala vysílat regionální Bratislava TV. Náš spolupracovník sestavil další z pravidelných přehledů nových televizních programů, které by neměly uniknout pozornosti satelitních diváků.

Kurzy.cz

ČEZ: Bulharský regulátor bude rozhodovat o odebrání licence, což by mohlo ohrozit prodej aktiv

| Zpravodajství » Ekonomika aktuálně »

Podle tisku by zhruba za měsíc měl bulharský regulátor rozhodnout o tom, zda odebere ČEZu licenci na distribuci elektřiny v Bulharsku. ČEZ podepsal smlouvu o prodeji bulharských distribučních aktiv v únoru.

Novinky.cz

Bulharsko hledá lék na vylidňování

| Zpravodajství » Zprávy ze světa aktuálně »

Zatímco světová populace by se podle posledních odhadů OSN měla za tři desetiletí blížit k závratné hranici 10 miliard lidí, v řadě zemí Evropy, zejména na východě, nastal zcela protichůdný trend. Obyvatel tam poměrně rychle ubývá a nic zatím nenasvědčuje tomu, že by se to mělo změnit.

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

Autobus smetla z dálnice srážka s autem: Nejméně šest mrtvých u Burgasu

| Zábava » Bulvár aktuálně »

Nejméně šest mrtvých a 23 zraněných si dnes v Bulharsku vyžádala havárie autobusu na dálnici Trakija, která spojuje hlavní město Sofii s Burgasem na černomořském pobřeží. Informovaly o tom bulharské zpravodajské servery, které tak snížily původní bilanci obětí z deseti mrtvých na šest.

Novinky.cz

Tragická nehoda autobusu v Bulharsku: Nejméně 10 mrtvých a přes 20 zraněných

| Zpravodajství » Zprávy ze světa aktuálně »

Nejméně deset mrtvých a přes dvě desítky zraněných si v pátek v Bulharsku vyžádala havárie autobusu na dálnici Trakija, spojující hlavní město Sofii s Burgasem na černomořském pobřeží. Informují o tom bulharské zpravodajské servery.

EuroZprávy.cz

Na dálnici v Bulharsku havaroval autobus, nejméně 10 mrtvých

| Zpravodajství » Zprávy ze světa aktuálně »

Sofia - Na dálnici Trakija spojující hlavní město Sofii s Burgasem na černomořském pobřeží dnes havaroval autobus. Zahynulo nejméně 10 lidí a dalších 20 cestujících utrpělo zranění.

Echo24.cz

Na bulharské dálnici se převrátil autobus. Nejméně deset lidí zemřelo

| Zpravodajství » Zprávy ze světa aktuálně »

Nejméně deset mrtvých a přes dvě desítky zraněných si dnes v Bulharsku vyžádala havárie autobusu na dálnici Trakija spojující hlavní město Sofii s Burgasem na černomořském pobřeží. Informují o tom bulharské zpravodajské servery.

České Noviny

Nejméně deset mrtvých si v Bulharsku vyžádala nehoda autobusu

| Zpravodajství » Zprávy ze světa aktuálně »

Sofia - Nejméně deset mrtvých a přes dvě desítky zraněných si dnes v Bulharsku vyžádala havárie autobusu na dálnici Trakija spojující hlavní město Sofii s Burgasem na černomořském...

Lupa.cz

[aktualita] FilmBox Premium HD bude v dubnu k dispozici zdarma na vybraných platformách

| Zpravodajství » Věda a Technika aktuálně »

Od 13. do 29. dubna mohou diváci bezplatně sledovat filmy a napínavé seriály, které běží na programu FilmBox Premium HD. Promo akce programu FilmBox Premium HD bude v daném období na vybraných televizních platformách probíhat nejenom na českém trhu, ale i na Slovensku, v Polsku, Maďarsku, Rumunsku a Bulharsku. Ke konci dvoutýdenní promo akce odvysílá kanál

Euro.cz

Société Générale se stahuje z jihovýchodní Evropy. Odchází ze zemí, kde není jedničkou

| Zpravodajství » Ekonomika aktuálně »

Francouzská banka Société Générale se stáhne z některých zemí jihovýchodní Evropy. Bělehradská rozhlasová a televizní stanice B92 dnes uvedla, že Société Générale prodá své dceřiné firmy v šesti zemích regionu - Bulharsku, Albánii, Makedonii, Černé Hoře, Srbsku a Moldavsku.

HedvabnaStezka.cz - aktuální články o cestování

Svět outdooru 1/2018: Rila a Pirin, Retezat, ukrajinské poloniny, Dachstein feratově a mnoho dalšího!

| Zábava » Cestování aktuálně »

SVĚT OUTDOORU 1/18: bulharská Rila a Pirin, rumunský Retezat, ukrajinské poloniny, feraty v okolí Ramsau am Dachstein, okruh Dachsteinrunde, přes Stüdlgrat na Grossglockner, Jiří Bína na kole kolem…

Novinky.cz

Bulharsko se nebude podílet na převzetí aktiv firmy ČEZ

| Zpravodajství » Ekonomika aktuálně »

Bulharská vláda se žádným způsobem nebude podílet na převzetí aktiv, která v této zemi prodává česká energetická firma ČEZ. Před parlamentním výborem to v úterý podle médií řekl ministr financí Vladislav Goranov. Kabinet přitom počátkem března tvrdil, že chce mít kontrolu nad tímto majetkem kvůli jistotě koncových odběratelů energie.

Kurzy.cz

Bulharská vláda se již nehodlá účastnit prodeje aktiv ČEZ

| Zpravodajství » Ekonomika aktuálně »

Bulharská vláda nebude mít podíl na aktivech, která v této zemi prodává česká energetická firma ČEZ. Před parlamentním výborem to dnes prohlásil ministr financí Vladislav Goranov.

Dobrý Anděl

Na téma Bulharsko aktuálně bylo nalezeno 336 článků, zpráv a aktualit.

123456789starší