23. září, 2017 - svátek má Berta

Bulharsko aktuálně - Poslední zprávy a aktuality

Přidej článek
Hospodářské Noviny - ihned.cz

ČEZ může za Bulharsko dostat víc miliard

| Zpravodajství » Ekonomika aktuálně »

Původní nabídky polostátní ČEZ neuspokojily. Ani jedna nepřesáhla 250 milionů eur. Nyní Energo-Pro Jaromíra Tesaře nabízí přes 300 milionů eur. Dalších 50 milionů může ČEZ získat prodejem odstavené elektrárny Varna.

Kurzy.cz

Energo-Pro: ČEZ jsme dali novou nabídku na koupi bulharských aktiv, nad jeho původní investicí

| Zpravodajství » Ekonomika aktuálně »

Energetická skupina Energo-Pro se sídlem v Praze dnes podala upravenou nabídku na koupi distribučních aktiv společnosti ČEZ v Bulharsku, která splňuje požadované parametry.

Euro.cz

Energo-Pro zvýšilo nabídku na bulharská aktiva ČEZ

| Zpravodajství » Ekonomika aktuálně »

Energetická skupina Energo-Pro se sídlem v Praze dnes podala upravenou nabídku na koupi distribučních aktiv společnosti ČEZ v Bulharsku, která splňuje požadované parametry. Firma tak podle ní reagovala na výzvu ČEZ. Energo-Pro tvrdí, že nabízená cena je vyšší, než ČEZ požadoval.

Hospodářské Noviny - ihned.cz

Miliardář Jaromír Tesař navýšil nabídku za bulharská aktiva firmy ČEZ. Cena převyšuje původní požadavek polostátního podniku

| Zpravodajství » Ekonomika aktuálně »

Původní nabídky okolo 250 milionů eur se firmě ČEZ zdály nízké. Tesař by měl ČEZ nabídnout více než 300 milionů eur. Polostátní společnost vede proti Bulharsku mezinárodní arbitráž kvůli sporům s tamním regulátorem.

Reflex.cz

Pašeráci uprchlíků hledají nové trasy do EU. Mohly by se týkat i Česka. Rakousko „tajně“ kontroluje hranice

| Zpravodajství »

Pašeráci uprchlíků hledají nové trasy na Balkáně, aby nelegálně přivezli uprchlíky do některých zemí Evropské unie. Podle rakouského ministra obrany Hanse Petera Doskozila totiž není „balkánský trasa stále zcela uzavřená“. Podle něj se jedná o pokusy pašovat lidi přes Bulharsko, Rumunsko a pak Slovensko. Někteří uprchlíci by tak podle odborníků na

Kurzy.cz

ČEZ dementuje zprávy z Bulharska. Prodeje tamních aktiv prý pokračuje

| Zpravodajství » Ekonomika aktuálně »

ČEZ popřel spekulace, že zastavil prodej svých aktiv v Bulharsku. S informací o stopce dnes přišel bulharský list Standart, který se odvolal na tamní ministryni energetiky.

Kurzy.cz

Akciové futures dnes naznačují i pro Prahu ztráty. ČEZ zastavil prodej aktiv v Bulharsku.

| Zpravodajství » Ekonomika aktuálně »

Naváže akciová Praha na svůj včerejší výkon, kdy i přes náznaky ziskových akciových futures, nakonec vykázala ztráty? Dnešní vývoj futures naznačuje, že na evropských akciových trzích by měly převládat výprodeje.

Kurzy.cz

ČEZ dostal nabídky na bulharská aktiva za 150 až 250 milionů eur a chce víc, píše tamní list

| Zpravodajství » Ekonomika aktuálně »

Energetická společnost ČEZ obdržela na svá bulharská aktiva pět nabídek sahajících od 120 po 250 milionů eur (asi 3,1 až 6,5 miliardy Kč), uvedl dnes bulharský list 24 časa na své internetové stránce.

EuroZprávy.cz

Za bulharská aktiva ČEZ se nabízí 120 až 250 milionů eur, píše tisk

| Zpravodajství » Ekonomika aktuálně »

Praha/Sofia - Společnost ČEZ obdržela na svá bulharská aktiva pět nabídek sahajících od 120 po 250 milionů eur (asi 3,1 až 6,5 miliardy Kč), uvedl dnes bulharský list 24 časa na své internetové stránce.

Novinky.cz

Djuni: Bulharský Karibik okouzlí dlouhou pláží i přilehlou rezervací

| Zábava » Cestování aktuálně »

Bulharsko letos zažilo veleúspěšnou sezónu. Hodně mu pomáhá, že úroveň ubytování i služeb je srovnatelná se západními standardy, avšak ceny v obchodech i restauracích zůstaly „východní“. Problémem pro české návštěvníky, hlavně ty starší, co sem za socialismu mířili často, je najít lokalitu, kde ještě nebyli. K těm, co nejsou tak známé, patří Djuni.

Hospodářské Noviny - ihned.cz

Zájemci nabízí za bulharská aktiva ČEZ 120 až 250 milionů eur, píší místní média

| Zpravodajství » Ekonomika aktuálně »

Společnost ČEZ údajně obdržela pět nabídek na svá bulharská aktiva. Mělo by se jednat o částky mezi 120 až 250 miliony eur. Informace jsou prozatím neoficiální, místní média citují nejmenovaného představitele energetického podniku. ČEZ působí na na bulharském trhu od roku 2004, avšak dlouhodobě má problémy s místními úřady.

Euro.cz

ČEZ dostal pět nabídek na svá bulharská aktiva. Nejvyšší je prý 250 milionů eur

| Zpravodajství » Ekonomika aktuálně »

Energetická společnost ČEZ obdržela na svá bulharská aktiva pět nabídek sahajících od 120 po 250 milionů eur (asi 3,1 až 6,5 miliardy korun), uvedl dnes bulharský list 24 časa. Informace jsou podle něj sice neoficiální, ale potvrzené z tří různých zdrojů. Firemní centrála podle nejmenovaného představitele ČEZ informovala své zástupce v

EuroZprávy.cz

Rumuni a Bulhaři do Schengenu? Junckerův návrh tvrdě narazil v Německu

| Zpravodajství » Zprávy ze světa aktuálně »

Nerlín - Němečtí zemští ministři vnitra na rozdíl od Bruselu odmítají plán na rychlé zapojení Rumunska a Bulharska do schengenského prostoru volného pohybu.

Hospodářské Noviny - ihned.cz

PENÍZE podle Leoše Rouska: Sázka na Apple je o tom, že iPhone X spustí obměny vousatých modelů za nové

| Zpravodajství » Ekonomika aktuálně »

Obměny iPhonů po tříletkách mohou výrazně zvednout celkové tržby Applu. Energo-Pro v Gruzii nakonec zůstává, i když dříve chtělo odejít. ČEZ mezitím míří pryč z Bulharska. Šéf pražské burzy Petr Koblic nemá v lásce bohaté české investory, protože mu někteří loví v revíru a stahují z trhu veřejně obchodované firmy včetně textilky Pegas Nonwovens.

Kurzy.cz

ČEZ není spokojen s nabídkami za bulharská aktiva

| Zpravodajství » Ekonomika aktuálně »

Podle denního tisku není ČEZ spokojen s výší nabídek za bulharská aktiva. Zatímco ČEZ očekává aspoň 300 mil. EUR, zájemci nabídli kolem 225 mil. EUR. Pokud zájemci nabídky nezvýší, z prodeje pravděpodobně sejde.

Hospodářské Noviny - ihned.cz

ČEZ se nedaří odejít z bulharského trhu, nabídky zájemců nesplňují představy firmy. Buď si připlatí, nebo z prodeje sejde

| Zpravodajství » Ekonomika aktuálně »

Polostátní firma se snaží prodat svá aktiva v Bulharsku. Pokud ale zájemci své nabídky nezvýší, z prodeje distribuční sítě a elektrárny ve Varně zřejmě sejde. ČEZ má dlouhodobě v Bulharsku problémy s regulátorem. Jedním z uchazečů je i firma Energo-Pro Jaromíra Tesaře. Ta už v zemi působí a stejně jako ČEZ vede proti Bulharsku arbitráž.

Na téma Bulharsko aktuálně bylo nalezeno 163 článků, zpráv a aktualit.

123456789starší