25. dubna, 2019 - svátek má Marek

Čakovice aktuálně - Poslední zprávy a aktuality

Přidej článek
Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

Vlak přejel člověka na trase mezi Prahou a Mělníkem: Provoz musel být přerušen

| Zábava » Bulvár aktuálně »

Mimořádná událost zablokovala ve středu ráno provoz na trati v úseku mezi zastávkami Praha-Čakovice a Neratovice. Podle webu Českých drah za to může srážka vlaku s osobou. 

iDnes.cz - aktuální přehled zpráv

Souboj bratrských dvojic skončil pro nohejbalisty Varů porážkou

| Sportovní »

Domácí extraligová premiéra nohejbalistů SK Liapor Witte Karlovy Vary nevyšla, prohráli s Čakovicemi 2:6. Duel ovšem vážně kandiduje na zápis do knihy kuriozit. Šestnáct hráčů se postavilo na kurt a polovinu z nich tvořily sourozenecké dvojice! „To se ani v nohejbalu nevidí každý den,“ píše se na webu karlovarského klubu.

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

Jarní úklid v Čakovicích: Velkoobjemový kontejner poprvé přivezou 27. března, pak ještě čtrnáctkrát

| Zábava » Bulvár aktuálně »

Do některých pražských městských částí už kontejner na velkoobjemový odpad zavítal. V Čakovicích se tomu poprvé stane koncem března. Do konce letošního roku se na severovýchodě Prahy objeví v 15 případech.

denik.cz

Motorák „mravenec“ je tichý a pohodlný. Projeďte se s námi do Čakovic

| Zpravodajství » Ekonomika aktuálně »

/FOTOGALERIE/ Společnost KŽC Doprava v právě končícím týdnu oficiálně pokřtila své dva nové motoráky řady 813 pro Prahu. Vlaky přezdívané mravenec nebo bageta nesou nově ženská jména Klárka a Kristýnka. Redakce Pražského deníku je vyzkoušela už v úterý ve zkušebním provozu.

Novinky.cz

Při požáru buňky v pražských Čakovicích zemřel člověk

| Zpravodajství » Krimi Zprávy aktuálně »

Při zásahu u požáru stavební buňky v pražských Čakovicích našli hasiči v neděli lidské tělo. Případem se již zabývají kriminalisté.

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

Požár stavební buňky v Ďáblicích: Jeden člověk uhořel, hasiči ochlazují tlakové lahve

| Zábava » Bulvár aktuálně »

Ve stavební buňce na pomezí pražských Ďáblic a Čakovic začalo dnes večer hořet. Uvnitř došlo k nálezu jednoho člověka bez známek života. Hasiči na místě odhalili tlakové lahve, které ochlazují.

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

Požár stavební buňky v Ďáblicích: Jeden člověk uhořel, hasiči ochlazovali tlakové lahve

| Zábava » Bulvár aktuálně »

Ve stavební buňce na pomezí pražských Ďáblic a Čakovic začalo dnes večer hořet. Uvnitř došlo k nálezu jednoho člověka bez známek života. Hasiči na místě odhalili tlakové lahve, které bylo nutné ochladit.

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

V Třeboradicích mají tři nové ulice. Odkazují na život a dílo Boženy Němcové

| Zábava » Bulvár aktuálně »

Hlavní město nejenže poslední dobou roste do výšky, jako je tomu například na Pankráci či v jiných lokalitách, tak se rozrůstá i do šířky. V Třeboradicích, které spadají pod Čakovice, například vznikla na jejich jihozápadním kraji nová zástavba i s ulicemi. Ty koncem loňského podzimu obdržely i své pojmenování. Jmenují se Panklových, Zaháňských a Bayerova.

denik.cz

Nový vlak na pražských kolejích. Mravenec zahájil zkušební provoz do Čakovic

| Zpravodajství » Ekonomika aktuálně »

Pražská železnice zaznamenala tento týden přírůstek v podobě dvou nových vlaků. Jde o motoráky řady 813 společnosti KŽC Doprava. Vlaky přezdívané Mravenec či Bageta začaly pendlovat na lince z Masarykova nádraží do Čakovic.

iDnes.cz - aktuální přehled zpráv

Starostové chtějí kvůli vládní čtvrti v Praze novou infrastrukturu

| Z Prahy »

Představitelé městských částí, kterých se dotkne případná výstavba vládní čtvrti u konečné metra C v Letňanech, považují za nutné nejprve vypracovat územní studii. Měla by zmapovat možnosti rozvoje širokého území. Do konce týdne se starostové Prahy 9, Letňan, Kbel a Čakovic sejdou s primátorem Zdeňkem Hřibem (Piráti). Další články k tématu:Praha kývla na

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

Starostové k Babišově vládní čtvrti: Chceme územní studii! Sejdou se s Hřibem

| Zábava » Bulvár aktuálně »

Starostové městských částí, kterých se týká případná výstavba vládní čtvrti u konečné metra C v Letňanech, požadují nejprve vypracovat územní studii. Měla by zmapovat možnosti rozvoje širokého území. O svých podmínkách budou tento týden starostové Prahy 9, Letňan, Kbel a Čakovic mluvit s primátorem Zdeňkem Hřibem (Piráti). 

ParlamentniListy.cz

Dnes se sejdou pražští starostové kvůli výstavbě vládní čtvrti

| Zpravodajství »

V pražských Letňanech se dnes sejdou starostové městských částí, kterých se dotkne případná výstavba vládní čtvrti u konečné metra linky C. Setkání se zúčastní kromě starosty Letňan Zdeňka Kučery (ANO) také starostové sousední Prahy 9 Jan Jarolím, Pavel

EuroZprávy.cz

O nás bez nás? Starostům vadí, že nejsou součástí diskuse o vládní čtvrti

| Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně »

Starostové dotčených městských částí jsou rozčarováni z toho, že o záměru výstavby vládní čtvrti v pražských Letňanech se jedná bez nich. Příští pondělí se kvůli tomu chtějí sejít, budou mluvit o možných dopadech na severovýchodní část Prahy. ČTK to sdělili starosta Letňan Zdeněk Kučera (ANO), starostové sousední Prahy 9 Jan Jarolím, Kbel Pavel Žďárský (za

Dopravní podník města Prahy

Nádraží Čakovice: trvalé přemístění zastávky pro linky číslo 140, 158, 202, 275 a 915

| Z Prahy » Doprava v Praze aktuálně »

Z důvodu vybudování nového zastávkového zálivu dochází od pátku 26. října 2018 (přibližně od 10.00 hodin) k trvalému přemístění zastávky Nádraží Čakovice pro linky číslo 140, 158, 202, 275 a 915. Ve směru Ke Stadionu, respektive Náměstí Jiřího Berana, se přemisťuje zastávka Nádraží Čakovice, a to v ulici Ke Stadionu o přibližně 90 metrů po směru

webdesign Praha a tvorba stránek na míru

Na téma Čakovice aktuálně bylo nalezeno 14 článků, zpráv a aktualit.

1