23. února, 2018 - svátek má Svatopluk

Čakovice aktuálně - Poslední zprávy a aktuality

Přidej článek
iDnes.cz - aktuální přehled zpráv

VIDEO: K obchoďáku, Avii i na nádraží. Sem má jet nové metro C

| Z Prahy »

Uvažované prodloužení metra C z Letňan do Čakovic má mít nejpravděpodobněji tři stanice. Cesta by nově trvala přibližně pět minut, autobusem nyní zabere bez přestupu 10 až 15 minut. Podívejte se na místa, kde se s metrem počítá.Další články k tématu:Praha nechala spočítat cenu metra do Čakovic, vyšlo by na 16 miliard

iDnes.cz - aktuální přehled zpráv

VIDEO: Stanice metra v Letňanech se po deseti letech rozpadá. Chybí údržba

| Z Prahy »

Za deset let od slavnostního otevření stanice Letňany se vstup do podzemky podstatně změnil. Naleštěné stěny vystřídaly opadané kachličky, které opodál zarůstají trávou. Podle kritiků je na vině i nedostatečná údržba.Další články k tématu:Praha nechala spočítat cenu metra do Čakovic, vyšlo by na 16 miliardProtažení metra na letiště by stálo 27 miliard a

iDnes.cz - aktuální přehled zpráv

Praha nechala spočítat cenu metra do Čakovic, vyšlo by na 16 miliard

| Z Prahy »

Stavba zvažovaného nového úseku metra C z Letňan do Čakovic by trvala 12 let a stála by 16 miliard korun. Trasa metra by se v preferované variantě prodloužila o 3,5 kilometru, vznikly by na ní tři další stanice. Vyplývá to z analýzy firmy Metroprojekt pro pražský dopravní podnik (DPP) a magistrát. Praha naposledy zprovoznila před asi třemi lety úsek trasy A

Hospodářské Noviny - ihned.cz

Metro C by se mohlo prodloužit o tři stanice až do Čakovic. Podle analýzy by výstavba trvala 12 let a stála 16 miliard

| Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně »

Praha nezvažuje jen výstavbu nové linky metra D, ale také prodloužení linky C. Protažení linky do Čakovic by vyšlo na 16 miliard korun a stavba by trvala 12 let, vyplývá z analýzy, kterou si nechaly vypracovat dopravní podnik a magistrát. Podle náměstka pražské primátorky Petra Dolínka (ČSSD) nemá průzkum oslabit plánovanou výstavbu metra D.

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

Metro C do Čakovic by Prahu vyšlo na 16 miliard: Stavba tří nových stanic by trvala 12 let

| Zábava » Bulvár aktuálně »

Stavba zvažovaného nového úseku metra C z Letňan do Čakovic by trvala 12 let a stála by 16 miliard korun. Trasa metra by se prodloužila o 3,5 kilometru, vznikly by na ní tři další stanice. Vyplývá to z analýzy firmy Metroprojekt pro pražský dopravní podnik a magistrát. Praha naposledy zprovoznila před asi třemi lety úsek trasy A z Dejvic do Motola.

Novinky.cz

Tři stanice metra do Čakovic mají stát 16 miliard

| Zpravodajství » Ekonomika aktuálně »

Stavba zvažovaného nového úseku metra C z Letňan do Čakovic by trvala 12 let a stála by 16 miliard korun. Trasa metra by se prodloužila o 3,5 kilometru, vznikly by na ní tři další stanice. Vyplývá to z analýzy firmy Metroprojekt pro pražský dopravní podnik (DPP) a magistrát.

e15.cz - Byznys, politika, ekonomika, finance, události

Prodloužení metra z Letňan do Čakovic by vyšlo na 16 miliard a 12 let stavby

| Z Prahy »

Stavba zvažovaného nového úseku metra C z Letňan do Čakovic by trvala 12 let a stála by 16 miliard korun. Trasa metra by se prodloužila o 3,5 kilometru, vznikly by na ní tři další stanice, vyplývá z analýzy firmy Metroprojekt pro pražský dopravní podnik (DPP) a magistrát. Praha naposledy zprovoznila před asi třemi lety úsek trasy A z Dejvic do Motola.

České Noviny

Metro C do Čakovic by mělo tři stanice a vyšlo na 16 miliard Kč

| Zpravodajství » Ekonomika aktuálně »

Praha - Stavba zvažovaného nového úseku metra C z Letňan do Čakovic by trvala 12 let a stála by 16 miliard korun. Trasa metra by se prodloužila o 3,5 kilometru, vznikly by na ní tři další...

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

Jessica (15) po hádce s matkou utekla z domova. Nejspíš se skrývá u kamarádů, hledá ji policie

| Zábava » Bulvár aktuálně »

Teprve patnáctiletá Jessica se od pondělního rána pohřešuje. Po hádce s matkou utekla z domova – měla dorazit do školy do Čakovic, tam se ale neukázala. Nejspíš se teď skrývá u svých kamarádů, ti ji ale zapírají. Neviděli jste ji?

praha21.cz

ROPID- únor 2018, změny MHD

| Z Prahy » Z radnic města Prahy aktuálně »

Předáváme publikované trvalé změny: https://pid.cz/trvale_zmeny/trvale-zmeny-v-unoru-2018/ Vážení cestující, v průběhu února 2018 dochází k následujícím trvalým změnám v provozu PID. 5 od 24.2.2018 posílení provozu v SN – nasazeny dvouvozové soupravy (příp. článkové tramvaje) 222 od 5.2.2018 vzájemná záměna zastávek Xaverov mezi

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

Koryto Mratínského potoka čeká odbahnění. Údržba a úpravy dalších toků jsou v plánu

| Zábava » Bulvár aktuálně »

Ještě do konce letošního ledna hodlají Lesy hlavního města Prahy (LSHMP) vyčistit koryto Mratínského potoka. Ten pramení v severní části Prahy a protéká například Čakovicemi, Miškovicemi nebo Ďáblicemi. Právě v ďáblickém úseku se koryto potoka bude čistit. Do budoucna se chystá vyčištění dalších pražských toků.

Dopravní podník města Prahy

Vánoční a novoroční provoz PID od 24. prosince 2017 do 2. ledna 2018

| Z Prahy » Doprava v Praze aktuálně »

24. prosince 2017 (neděle) – Štědrý den Provoz všech linek PID je podle sobotních jízdních řádů. METRO: Přibližně od 18.00 hodin do ukončení provozu je na všech linkách interval 20 minut. TRAMVAJE: Provoz denních linek je přibližně od 16.00 hodin omezován a v přibližně 18.00 hodin ukončen. Provoz nočních linek je zahájen přibližně od 18.00 hodin

denik.cz

V Čakovicích urychlili kolaudaci nových domů, přistěhuje se 200 lidí

| Zpravodajství » Ekonomika aktuálně »

Do pražských Čakovic se brzy přistěhují zhruba dvě stovky nových obyvatel. Postupně obsadí 81 nově dokončených bytů v domech s názvy Pomněnka a Rakytník. Ty jsou součástí projektu Čakovický park developerské firmy M&K Real Estate ze skupiny Natland, v těchto dnech v nich probíhá kolaudace.

PrahaTV.eu - aktuální přehled zpráv

Čakovickou ZŠ navštívila ministryně

| Z Prahy »

Ve čtvrtek 20. dubna přijela do Čakovic na prohlídku místní základní školy ministryně Kateřina Valachová, která si byla prohlédnout, kde bude bude přístavba školy a nové tělocvičny, tedy nově vybudované části školy z dotačního programu jejího resortu.

PrahaTV.eu - aktuální přehled zpráv

V Čakovicích volili Miss a Ideálního muže

| Z Prahy »

Mnoho středních škol chystá pro své žáky spoustu mimoškolních aktivit. Jedno z nich je i Střední odborná škola a učiliště z Čakovic.

PrahaTV.eu - aktuální přehled zpráv

Čakovice chtějí vyřešit neúnosnou dopravu

| Z Prahy »

Pořádnou dopravní zácpu zažívají ti, co denně projíždějí městskou částí Čakovice. Tam je v době největší dopravní špičky situace neúnosná a vinu na tom má hlavně placené parkování v některých částech města, to totiž změnilo chování řidičů.

Centrum Paraple

Na téma Čakovice aktuálně bylo nalezeno 28 článků, zpráv a aktualit.

12starší