29. května, 2017 - svátek má Maxim

Čakovice aktuálně - Poslední zprávy a aktuality

Přidej článek
PrahaTV.eu - aktuální přehled zpráv

V Čakovicích se rozsvítil vánoční strom

| Z Prahy »

I Čakovice oslavily první advent rozsvícením vánočního stromu. A že byl mnohem krásnější, než v minulých letech ocenili, všichni přítomní.

PrahaTV.eu - aktuální přehled zpráv

Čakovice chtějí vyřešit neúnosnou dopravu

| Z Prahy »

Pořádnou dopravní zácpu zažívají ti, co denně projíždějí městskou částí Čakovice. Tam je v době největší dopravní špičky situace neúnosná a vinu na tom má hlavně placené parkování v některých částech města, to totiž změnilo chování řidičů.

PrahaTV.eu - aktuální přehled zpráv

Čakovice budou rozšiřovat svou základní školu

| Z Prahy »

Čakovická škola se rozroste o desítky míst. Magistrát na tuto stavbu poskytl návratnou finanční výpomoc, která celou stavbu urychlí a umožní čakovickým žákům docházet do své místní základky.

PrahaTV.eu - aktuální přehled zpráv

Čakovicemi prošel tradiční lampionový průvod

| Z Prahy »

Tělocvičná jednota Sokol Čakovice uspořádala každoroční lampionový průvod. V Čakovicích si tak lidé už od devadesátého roku minulého století připomínají vznik samostatného Československého státu.

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

Čakovice se dočkají nové budovy základní školy za 110 milionů: Víme, jak bude vypadat

| Zábava » Bulvár aktuálně »

Čakovicích vyroste nová budova Základní školy Dr. Edvarda Beneše za 110 milionů korun. Čakovická radnice zároveň požádala kromě magistrátu o dotaci ministerstvo školství. Budova bude sloužit pro dalších více než 250 dětí a bude obsahovat 10 učeben. Kdyby se městská část nové budovy nedočkala, příští rok by nemohla přijmout všechny děti a ty by následně

PrahaTV.eu - aktuální přehled zpráv

V Čakovicích byl otevřen nový sportovní areál

| Z Prahy »

V areálu Základní školy doktora Edvarda Beneše v Čakovicích byl otevřeno nové sportoviště. To nahradilo chátrající dopravní hřiště. Žáci mohou využívat sto padesáti metrovou atletickou dráhu nebo hřiště na míčové sporty.

Dopravní podník města Prahy

Trvalé změny PID od 29. dubna 2017

| Z Prahy » Doprava v Praze aktuálně »

Abychom stihli včas vyměnit veškeré potřebné informace na všech dotčených zastávkách v celé síti s ohledem na plánované trvalé změny PID, byly již práce na obměně informací zahájeny. V současné době se tak někde můžete setkat se zastávkovými sloupky, kde jsou změněna čísla zastavujících linek na označníku na stav platný k 29. dubnu 2017 a jsou vybaveny

PrahaTV.eu - aktuální přehled zpráv

Čakovickou ZŠ navštívila ministryně

| Z Prahy »

Ve čtvrtek 20. dubna přijela do Čakovic na prohlídku místní základní školy ministryně Kateřina Valachová, která si byla prohlédnout, kde bude bude přístavba školy a nové tělocvičny, tedy nově vybudované části školy z dotačního programu jejího resortu.

PrahaTV.eu - aktuální přehled zpráv

Metro C by mohlo pokračovat do Čakovic

| Z Prahy »

Čakovice. Konečná stanice.  Tak takové hlášení by v budoucnu ráda slyšela radnice Čakovic a místní obyvatelé. V této městské části se totiž plánuje velká výstavba bytových domů. Metro by tam navíc vyřešilo i komplikovanou automobilovou dopravu.

PrahaTV.eu - aktuální přehled zpráv

V Čakovicích volili Miss a Ideálního muže

| Z Prahy »

Mnoho středních škol chystá pro své žáky spoustu mimoškolních aktivit. Jedno z nich je i Střední odborná škola a učiliště z Čakovic.

praha21.cz

Přečíslování linek MHD BUS v MČ Praha 21

| Z Prahy » Z radnic města Prahy aktuálně »

     Koncem března 2017 byla MČ Praha 21 informována zástupci spol. ROPID o nezbytnosti přečíslovat stávající linky MHD BUS. Jedná se o nutný proces, který probíhá na území HMP v rámci integrace dopravy se Středočeským krajem. Je nutné upozornit, že nedojde k zásahům do jízdních řádů, žádná linka v MČ Praha 21 neubude a nebudou měněny trasy. Přečíslování se

Novinky.cz

Chceme prodloužit metro do Čakovic, ozvala se radnice

| Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně »

Trasa C pražského metra by měla být prodloužena z nynější konečné v Letňanech do Čakovic. S takovým návrhem přišlo vedení radnice této pražské městské části, které jej zařadilo do aktualizace územního plánu. Stanice by mohla být v areálu Avie.

praha21.cz

MČ Praha - Čakovice přijme vedoucího odboru

| Z Prahy » Z radnic města Prahy aktuálně »

ÚMČ Praha - Čakovice vypisuje VŘ na pracovní pozici vedoucí odboru životního prostředí a majetkoprávního. Přesné informace v příloze. 

PrahaTV.eu - aktuální přehled zpráv

Čakovické posvícení žilo králem Karlem IV.

| Z Prahy »

Posvícení aneb 700 let krále národů Karla IV. - tak se jmenuje akce, která se první říjnový den uskutečnila v Čakovicích. Všechny bavila především historická muzika, šermířská a rytířská představení ale akce nabídla i další opravdu bohatý doprovodný program.

PrahaTV.eu - aktuální přehled zpráv

Čakovice si vyzkoušely novou vlakovou jednotku

| Z Prahy »

Obyvatelé městské části Praha – Čakovice se možná dočkají komfortnější železniční přepravy do centra metropole. Zástupci ROPIDu a městské části se společně s dopravcem zajišťujícím přepravu, sešli na nádraží Čakovice za účelem seznámení se s potencionální vlakovou posilou.

Na téma Čakovice aktuálně bylo nalezeno 24 článků, zpráv a aktualit.

12starší