22. února, 2017 - svátek má Petr

Čakovice aktuálně - Poslední zprávy a aktuality

Přidej článek
PrahaTV.eu - aktuální přehled zpráv

Herec Dušek okouzlil diváky v Čakovicích

| Z Prahy »

Povídání s hercem Jaroslavem Duškem nejenom o knize Angela Ruize Čtyři dohody se uskutečnilo v Čakovickém zámku. Duškovo originální rétorické mistrovství dalo nahlédnout do světa psychologie a diváky udrželo v dobré náladě a napětí až do konce představení.

PrahaTV.eu - aktuální přehled zpráv

Železniční trať Praha - Všetaty ulehčí cestování

| Z Prahy »

V rámci Evropského týdne mobility 2016 se v městské části Praha - Čakovice uskutečnila tisková konference k budoucnosti železniční trasy Praha - Všetaty. Dobudování i této trasy, označené jako 070, má z hlediska návaznosti pražské dopravní infrastruktury na vysokorychlostní koridory také význam pro dokončení dlohodobě plánovaného železničního uzlu do

PrahaTV.eu - aktuální přehled zpráv

Čakovice chtějí vyřešit neúnosnou dopravu

| Z Prahy »

Pořádnou dopravní zácpu zažívají ti, co denně projíždějí městskou částí Čakovice. Tam je v době největší dopravní špičky situace neúnosná a vinu na tom má hlavně placené parkování v některých částech města, to totiž změnilo chování řidičů.

PrahaTV.eu - aktuální přehled zpráv

V Čakovicích se rozsvítil vánoční strom

| Z Prahy »

I Čakovice oslavili první advent rozsvícením vánočního stromu. A že byl mnohem krásnější než v minulých letech ocenili všichní přítomní.

Dopravní podník města Prahy

Ke Stadionu: dočasné přemístění zastávky

| Z Prahy » Doprava v Praze aktuálně »

Z důvodu opravy vozovky v místě zastávky dochází od úterý 29. listopadu 2016 (přibližně od 8.00 hodin) do pátku 2. prosince 2016 (přibližně do  8.00 hodin) k dočasnému přemístění zastávky Ke Stadionu pro linky číslo 140, 158, 166 a 202. Zastávka se přemisťuje ve směru Cukrovar Čakovice v ulici Ke Stadionu, a to o přibližně 60 metrů po směru jízdy.  

praha18.cz

Seznam dotčených orgánů

| Z Prahy » Z radnic města Prahy aktuálně »

V příloze je uveden seznam nejčastěji požadovaných dotčených orgánů s kontakty. Stanoviska dotčených orgánů jsou vždy vyžadována podle konkrétního stavebního záměru a stupně řízení. Seznam platí pro k.ú. Čakovice, Třeboradice, Miškovice a Letňany.

denik.cz

Čakovice poslední krok nezvládly. Titul patří Karlovým Varům

| Sportovní »

Karlovy Vary - Nohejbalisté SK Liapor Witte Karlovy Vary jsou mistry České republiky. Neuvěřitelné se stalo skutkem a tým, který v polovině roku trápila otázka, jestli se oslabený o řadu zraněných hráčů vůbec dostane do play-off, došel v extralize nejdál, kam se vůbec dojít dá. K titulu šampionů! Ten je navíc skutečně zasloužený a tvrdě vybojovaný, když ani

ČT sport - aktuálně z České televize

ŽIVĚ: V superfinále měří síly hráči Karlových Varů a Čakovic

| Sportovní »

Praha - Poprvé po patnácti letech není jednou ze stran v nohejbalovém superfinále tým Modřic. Favorité soutěže a mnohonásobní vítězové totiž v semifinále nestačili na Karlovy Vary. Těm nyní ve finálovém souboji čelí Čakovice. Přímý přenos sledujte na ČT sport a našem webu.

ČT sport - aktuálně z České televize

Nevídaný obrat: Karlovy Vary otočily superfinále proti Čakovicím z 1:4 na 5:4

| Sportovní »

Praha - Nohejbalové superfinále nabídlo nevídané drama. Ačkoli Čakovice vedly už 4:1 na zápasy, Karlovy Vary se vzepjaly k vítěznému obratu a po konečném výsledku 5:4 slaví titul. Západočeši tak dokončili náročnou cestu za triumfem, když předtím v semifinále zdolali Modřice, které ve finále chyběly poprvé po patnácti letech.

PrahaTV.eu - aktuální přehled zpráv

Čakovicemi prošel tradiční lampionový průvod

| Z Prahy »

Tělocvičná jednota Sokol Čakovice uspořádala každoroční lampionový průvod. V Čakovicích si tak lidé už od devadesátého roku minulého století připomínají vznik samostatného Československého státu.

Dopravní podník města Prahy

Dočasná změna trasy a zastávek pro linky číslo 136, 152, 177,182, 183, 195, 375, 513 a 603

| Z Prahy » Doprava v Praze aktuálně »

Z důvodu jednosměrného obnovení provozu autobusů v ulici Vysočanské (Vysočanská estakáda) dochází od soboty 15. října 2016 (od zahájení denního provozu) do odvolání k dočasnému opatření pro autobusové linky číslo 136, 152, 177, 182, 183, 195, 375, 513 a 603. Opatření pro linky číslo 136, 195 a 375 Změna trasy: Ve směru Krausova respektive Sídliště

Dopravní podník města Prahy

Dočasná změna trasy a zastávek pro linky číslo 136, 152, 177,182, 183, 195, 375, 513 a 603 – aktualizováno

| Z Prahy » Doprava v Praze aktuálně »

Z důvodu jednosměrného obnovení provozu autobusů v ulici Vysočanské (Vysočanská estakáda) dochází od soboty 15. října 2016 (od zahájení denního provozu) do odvolání ukončení nočního provozu z neděle 4. prosince 2016 na pondělí 5. prosince 2016 k dočasnému opatření pro autobusové linky číslo 136, 152, 177, 182, 183, 195, 375, 513 a 603. Opatření pro linky

Magistrát města Prahy

Změny autobusových linek od 15. října 2016

| Z Prahy » Z radnic města Prahy aktuálně »

K trvalým změnám autobusových linek PID doje ve východní části Prahy od soboty 15. října 2016. Ze 115 městských linek jich změní trasu 21, osm linek bude nově zavedeno a pět linek zrušeno a nahrazeno jinými spoji. Dále budou 4 linky v souvislosti s rozvojem PID do Středočeského kraje přečíslovány. Nejvýraznější proměnou projde autobusová síť v oblasti

Magistrát města Prahy

Ulice Otavská v centru Čakovic projde rekonstrukcí

| Z Prahy » Z radnic města Prahy aktuálně »

Ulici Otavská v Čakovicích čeká rekonstrukce. Vítězem veřejné zakázky na její opravu se stala společnost Cemex Infrastructure, s.r.o., s nabídkovou cenou 9 177 769 Kč bez DPH. Místní komunikace se nachází ve stávající zástavbě centra Čakovic a zajišťuje přímou dopravní obsluhu všech staveb ve své blízkosti.

Na téma Čakovice aktuálně bylo nalezeno 30 článků, zpráv a aktualit.

12starší