25. září, 2017 - svátek má Zlata

Čakovice aktuálně - Poslední zprávy a aktuality

Přidej článek
Dopravní podník města Prahy

Dočasná změna trasy linek číslo 6, 8, 15, 26, 41, 91, 94, 96, 207, 905 a 911

| Z Prahy » Doprava v Praze aktuálně »

Od pátku 22. září 2017 (od 20.00 hodin) do pondělí 25. září 2017 (přibližně do 4.30 hodin) je obousměrně přerušen provoz tramvají v oblasti náměstí Republiky, v úseku křižovatka ulic Na Poříčí a Havlíčkova – Štefánikův most. Změny tras tramvajových linek Linky číslo 6, 26, 91, 94, 96 a historická linka číslo 41 jsou v úseku Masarykovo nádraží

Dopravní podník města Prahy

Dočasná změna trasy a zastávek pro linky číslo 136, 175, 305 a 351

| Z Prahy » Doprava v Praze aktuálně »

Z důvodu stavební úpravy autobusového obratiště Sídliště Čakovice dochází od úterý 12. září 2017 (od zahájení denního provozu) do neděle 17. září 2017 (do ukončení denního provozu) k dočasné změně trasy a zastávek pro linky číslo 136, 175, 305 a 351. Opatření pro linku číslo 136 Změna trasy: Ve směru Sídliště Čakovice je linka vedena do zastávky

PrahaTV.eu - aktuální přehled zpráv

Čakovice mají novou mateřskou školku

| Z Prahy »

Až 56 dětí najde útočiště v nové mateřské školce v Městské části Praha Čakovice. Zbrusu nové prostředí pro děti zářící novotou je nyní chloubou této městské části. Zahájení provozu školky se ujal osobně starosta Čakovic společně s ředitelkou tohoto zařízení, kteří na slavnostní setkání pozvali rodiče všech dětí i jejich sourozence.

Dopravní podník města Prahy

Dočasná změna trasy a zastávek pro linky číslo 158, 166 a 202

| Z Prahy » Doprava v Praze aktuálně »

Z důvodu obnovy povrchu vozovky v křižovatce ulic Vážské a Něvské dochází od pondělí 28. srpna 2017 (od zahájení provozu) do čtvrtka 31. srpna 2017 (do ukončení denního provozu) k dočasné změně trasy a zastávek pro linky číslo 158, 166 a 202. Opatření pro linky číslo 158 a 166 Změna trasy: Ve směru Čakovice, respektive Třeboradice je linka vedena

praha21.cz

MČ Praha - Čakovice přijímá nové pracovníky

| Z Prahy » Z radnic města Prahy aktuálně »

MČ Praha - Čakovice přijímá nové pracovníky. Přesné informace jsou uvedeny v přílohách. 

Dopravní podník města Prahy

Dočasná změna trasy a zastávek pro linky číslo 136, 351 a 911

| Z Prahy » Doprava v Praze aktuálně »

Z důvodu opravy povrchu vozovky na křižovatce ulic Cukrovarské a Schoellerovy dochází od čtvrtka 24. srpna 2017 (od zahájení denního provozu) do ukončení nočního provozu z neděle 27. srpna na pondělí 28. srpna 2017 k dočasné změně trasy a zastávek pro autobusové linky číslo 136, 351 a 911. Opatření pro linku číslo 136 V období od čtvrtka 24. srpna 2017

České Noviny

Vykolejení vlaku v Čakovicích komplikuje provoz z Prahy na Turnov

| Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně »

Praha - Vykolejení osobního vlaku ve stanici Praha-Čakovice komplikuje železniční dopravu směrem na Turnov. V úseku Měšice - Praha-Satalice je provoz přerušen a vlaky nahradily autobusy....

iDnes.cz - aktuální přehled zpráv

Trať z Prahy na Liberec zablokoval vykolejený motorový vlak

| Z Prahy »

Ve stanici Praha-Čakovice ráno vykolejil ve směru na Turnov osobní vlak. Nikdo z cestujících se při nehodě nezranil. Událost nyní vyšetřuje Správa železniční dopravní cesty (SŽDC), podle které za nehodu může pravděpodobně jeden z jejich pracovníků.Další články k tématu:PŘÍMÝ PŘENOS: Ve zúžení na D1 shořel kamion, hasiči odklízejí melouny

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

V Čakovicích vykolejil vlak na výhybce: Směrem na Turnov jezdí náhradní autobusy

| Zábava » Bulvár aktuálně »

Vykolejení osobního vlaku ve stanici Praha-Čakovice kolem sedmé hodiny ranní komplikuje železniční dopravu směrem na Turnov. V úseku Měšice - Praha - Satalice je provoz přerušen a vlaky nahradily autobusy. Rychlíky jezdí odklonem. Při události naštěstí nebyl nikdo zraněn, avšak zatím není jisté, jak se celá věc stala.

PrahaTV.eu - aktuální přehled zpráv

Čakovické koupaliště připomíná Rozmarné léto

| Z Prahy »

Čakovické koupaliště se dvěma bazény, toboganem a okolní travnatou plochou, na kterou se vejdou až tři tisíce návštěvníků, připomíná tak trochu Vančurovo Rozmarné léto. Součástí rozsáhlého areálu jsou i sportoviště a občerstvení. Za pěkného počasí se tu dá strávit pěkný sportovní den a ještě se opálíte.

PrahaTV.eu - aktuální přehled zpráv

Retro styl oživí čakovické posvícení

| Z Prahy »

Čakovičtí radní přišli se zajímavým nápadem, který vnese nový styl do chystaného tradičního podzimního posvícení. To bude totiž pojato ve stylu retro a proto se v současné době na radnici shromažďují stará rádia, televizory, časopisy a jiné předměty běžné domácí potřeby. Čakovická radnice si je od místních pochopitelně jenom půjčuje.

PrahaTV.eu - aktuální přehled zpráv

Čakovicemi prošel tradiční lampionový průvod

| Z Prahy »

Tělocvičná jednota Sokol Čakovice uspořádala každoroční lampionový průvod. V Čakovicích si tak lidé už od devadesátého roku minulého století připomínají vznik samostatného Československého státu.

PrahaTV.eu - aktuální přehled zpráv

V Čakovicích se rozsvítil vánoční strom

| Z Prahy »

I Čakovice oslavily první advent rozsvícením vánočního stromu. A že byl mnohem krásnější, než v minulých letech ocenili, všichni přítomní.

PrahaTV.eu - aktuální přehled zpráv

Čakovice chtějí vyřešit neúnosnou dopravu

| Z Prahy »

Pořádnou dopravní zácpu zažívají ti, co denně projíždějí městskou částí Čakovice. Tam je v době největší dopravní špičky situace neúnosná a vinu na tom má hlavně placené parkování v některých částech města, to totiž změnilo chování řidičů.

PrahaTV.eu - aktuální přehled zpráv

Čakovickou ZŠ navštívila ministryně

| Z Prahy »

Ve čtvrtek 20. dubna přijela do Čakovic na prohlídku místní základní školy ministryně Kateřina Valachová, která si byla prohlédnout, kde bude bude přístavba školy a nové tělocvičny, tedy nově vybudované části školy z dotačního programu jejího resortu.

PrahaTV.eu - aktuální přehled zpráv

V Čakovicích byl otevřen nový sportovní areál

| Z Prahy »

V areálu Základní školy doktora Edvarda Beneše v Čakovicích byl otevřeno nové sportoviště. To nahradilo chátrající dopravní hřiště. Žáci mohou využívat sto padesáti metrovou atletickou dráhu nebo hřiště na míčové sporty.

Kuba - Dovolená a zájezdy

Na téma Čakovice aktuálně bylo nalezeno 32 článků, zpráv a aktualit.

12starší