28. března, 2017 - svátek má Soňa

Čakovice aktuálně - Poslední zprávy a aktuality

Přidej článek
Novinky.cz

Chceme prodloužit metro do Čakovic, ozvala se radnice

| Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně »

Trasa C pražského metra by měla být prodloužena z nynější konečné v Letňanech do Čakovic. S takovým návrhem přišlo vedení radnice této pražské městské části, které jej zařadilo do aktualizace územního plánu. Stanice by mohla být v areálu Avie.

praha21.cz

MČ Praha - Čakovice přijme vedoucího odboru

| Z Prahy » Z radnic města Prahy aktuálně »

ÚMČ Praha - Čakovice vypisuje VŘ na pracovní pozici vedoucí odboru životního prostředí a majetkoprávního. Přesné informace v příloze. 

PrahaTV.eu - aktuální přehled zpráv

Čakovické posvícení žilo králem Karlem IV.

| Z Prahy »

Posvícení aneb 700 let krále národů Karla IV. - tak se jmenuje akce, která se první říjnový den uskutečnila v Čakovicích. Všechny bavila především historická muzika, šermířská a rytířská představení ale akce nabídla i další opravdu bohatý doprovodný program.

PrahaTV.eu - aktuální přehled zpráv

Čakovice si vyzkoušely novou vlakovou jednotku

| Z Prahy »

Obyvatelé městské části Praha – Čakovice se možná dočkají komfortnější železniční přepravy do centra metropole. Zástupci ROPIDu a městské části se společně s dopravcem zajišťujícím přepravu, sešli na nádraží Čakovice za účelem seznámení se s potencionální vlakovou posilou.

PrahaTV.eu - aktuální přehled zpráv

V Čakovicích začaly Vánoce

| Z Prahy »

Prvního prosince se v Čakovicích rozezněly vánoční písně a koledy. Obyvatelé této městské části se v podvečerních hodinách sešli na nádvoří čakovického zámku, aby společně rozsvítili vánoční strom a zahájili tak adventní čas.

PrahaTV.eu - aktuální přehled zpráv

Čakovice se zaposlouchaly do šansonů

| Z Prahy »

Čakovický zámeček hostil šansonový večer Chantal Poullain. Zazněly jednak písně ze zpěvaččiny vlastní tvorby, ale také tradiční francouzské šansony. Doprovázena byla jazzově laděnou kapelou Štěpána Markoviče.

PrahaTV.eu - aktuální přehled zpráv

SOŠ a SOU Čakovice volilo Miss a Ideálního muže

| Z Prahy »

V Praze - Čakovicích volili Miss a Ideálního muže. Na střední odborné škole a odborném učilišti proběhla soutěž už po třinácté, a to v rámci volnočasových aktivit žáků a protidrogové prevence.

PrahaTV.eu - aktuální přehled zpráv

Herec Dušek okouzlil diváky v Čakovicích

| Z Prahy »

Povídání s hercem Jaroslavem Duškem nejenom o knize Angela Ruize Čtyři dohody se uskutečnilo v Čakovickém zámku. Duškovo originální rétorické mistrovství dalo nahlédnout do světa psychologie a diváky udrželo v dobré náladě a napětí až do konce představení.

PrahaTV.eu - aktuální přehled zpráv

Železniční trať Praha - Všetaty ulehčí cestování

| Z Prahy »

V rámci Evropského týdne mobility 2016 se v městské části Praha - Čakovice uskutečnila tisková konference k budoucnosti železniční trasy Praha - Všetaty. Dobudování i této trasy, označené jako 070, má z hlediska návaznosti pražské dopravní infrastruktury na vysokorychlostní koridory také význam pro dokončení dlohodobě plánovaného železničního uzlu do

PrahaTV.eu - aktuální přehled zpráv

Čakovice chtějí vyřešit neúnosnou dopravu

| Z Prahy »

Pořádnou dopravní zácpu zažívají ti, co denně projíždějí městskou částí Čakovice. Tam je v době největší dopravní špičky situace neúnosná a vinu na tom má hlavně placené parkování v některých částech města, to totiž změnilo chování řidičů.

PrahaTV.eu - aktuální přehled zpráv

V Čakovicích se rozsvítil vánoční strom

| Z Prahy »

I Čakovice oslavili první advent rozsvícením vánočního stromu. A že byl mnohem krásnější než v minulých letech ocenili všichní přítomní.

Dopravní podník města Prahy

Ke Stadionu: dočasné přemístění zastávky

| Z Prahy » Doprava v Praze aktuálně »

Z důvodu opravy vozovky v místě zastávky dochází od úterý 29. listopadu 2016 (přibližně od 8.00 hodin) do pátku 2. prosince 2016 (přibližně do  8.00 hodin) k dočasnému přemístění zastávky Ke Stadionu pro linky číslo 140, 158, 166 a 202. Zastávka se přemisťuje ve směru Cukrovar Čakovice v ulici Ke Stadionu, a to o přibližně 60 metrů po směru jízdy.  

praha18.cz

Seznam dotčených orgánů

| Z Prahy » Z radnic města Prahy aktuálně »

V příloze je uveden seznam nejčastěji požadovaných dotčených orgánů s kontakty. Stanoviska dotčených orgánů jsou vždy vyžadována podle konkrétního stavebního záměru a stupně řízení. Seznam platí pro k.ú. Čakovice, Třeboradice, Miškovice a Letňany.

denik.cz

Čakovice poslední krok nezvládly. Titul patří Karlovým Varům

| Sportovní »

Karlovy Vary - Nohejbalisté SK Liapor Witte Karlovy Vary jsou mistry České republiky. Neuvěřitelné se stalo skutkem a tým, který v polovině roku trápila otázka, jestli se oslabený o řadu zraněných hráčů vůbec dostane do play-off, došel v extralize nejdál, kam se vůbec dojít dá. K titulu šampionů! Ten je navíc skutečně zasloužený a tvrdě vybojovaný, když ani

Na téma Čakovice aktuálně bylo nalezeno 25 článků, zpráv a aktualit.

12starší