17. června, 2019 - svátek má Adolf

Čakovice aktuálně - Poslední zprávy a aktuality

Přidej článek
PrahaTV.eu - aktuální přehled zpráv

Dětský den děti oslavily s exotickými zvířaty

| Z Prahy »

SOŠ a SOU gastronomické a ZUŠ Čakovice již podevatenácté připravily dětský den. Ve spolupráci s MČ Praha 9 jej zorganizovaly v areálu škol, kde si děti v rámci nachystaných akcí mohly například osahat cizokrajná zvířata.

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

Třeboradičtí čtenáři si zoufají. Místní knihovna je kvůli stěhování zavřena na neurčito

| Zábava » Bulvár aktuálně »

V Třeboradicích, které jsou součástí Čakovic, žije v současné době něco málo přes tisíc obyvatel. Řada z nich využívá služby tamní místní knihovny. Nevyužije je však v nejbližších dnech, ani v těch vzdálenějších. Knihovna je na prozatím neurčitou dobu uzavřena.

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

Jaro v Čakovicích: Vyrazte s foťákem ven a přihlaste se do soutěže, odměnou je výstava

| Zábava » Bulvár aktuálně »

Říká se o Praze, že je jedním z nejkrásnějších měst Evropy. Nejčastěji se to přitom traduje zejména v souvislosti s nejužším centrem, letitými domy, skvostnými kostely a malebnými uličkami. Nemálo lidí překvapí, jaké krásy skrývá Praha i na svých hranicích. Přesvědčit o tom může i fotografická soutěž, kterou pořádá čakovická radnice.

PrahaTV.eu - aktuální přehled zpráv

V Čakovicích se volila Miss a Ideální muž

| Z Prahy »

Střední odborná škola a střední odborné učiliště v Čakovicích pořádalo soutěž Miss a Ideální muž. Žáci se prezentovali ve volné disciplíně, plážovém modelu nebo ve společenských šatech a bylo se na co dívat.

PrahaTV.eu - aktuální přehled zpráv

V Čakovicích vznikla nová služebna městské policie

| Z Prahy »

Strážníci městské policie v Čakovicích se dočkali úplně nové služebny. Vedení radnice se jim snažilo co nejvíce zlepšit podmínky a rozhodlo se pro strážníky co nejlépe zrekonstruovat dům v Bělomlýnské ulici. Hlavní město vyšla rekonstrukce na bezmála 5 milionů korun.

PrahaTV.eu - aktuální přehled zpráv

V Čakovicích otevřeli novou budovu školy

| Z Prahy »

Prvňáčci z Čakovic si o týden prodloužili letní prázdniny. V místní škole totiž probíhaly dokončovací práce v nové budově. Ta se pak slavnostně otevřela novým žákům a nabídla jim deset nových tříd.

PrahaTV.eu - aktuální přehled zpráv

Den dětí slavili i v Čakovicích

| Z Prahy »

Den dětí slavili i v Čakovicích. Skákací hrady, nafukovací skluzavka, ale třeba také hadi nebo papoušci - to všechno mohly vidět a zažít děti v rámci jejich mezinárodního svátku. Městská část Praha - Čakovice pro ně totiž uspořádala 15. ročník Dne dětí.

PrahaTV.eu - aktuální přehled zpráv

Čakovická gastroškola měla maturitní banket

| Z Prahy »

Gastroškola v Čakovicích uspořádala maturitní banket. Studenti tu mohli ukázat, čemu všemu se naučili a zároveň od svých učitelů získat ohodnocení svých dovedností. Tato forma zkoušky je mezi studenty velmi oblíbená, protože se tu spojuje teorie a praxe.

PrahaTV.eu - aktuální přehled zpráv

Radnice Čakovic řekla jasné ne tranzitní silnici

| Z Prahy »

Tranzitní komunikace přes čakovické sídliště by v budoucnu vést neměla. Shodli se na tom zastupitelé MČ. Stále je však tato možnost zohledněna v poslední verzi metropolitního územního plánu, na což poukazuje opozice. Ta podle starosty Čakovic zbytečně vyvolává obavy u občanů, kteří zde žijí.

PrahaTV.eu - aktuální přehled zpráv

Praha - Čakovice má o novém vedení jasno

| Z Prahy »

Praha - Čakovice už zná složení koalice. Hnutí Pro Prahu, které vyhrálo komunální volby, se domluvilo na spolupráci se sdružením nezávislých kandidátů (ČMT), ODS a TOP 09 a ANO. Nás zajímalo jaké budou první kroky, na které se nové vedení radnice zaměří v dalších 4 letech.

PrahaTV.eu - aktuální přehled zpráv

Náměstí Jiřího Berana zaplnily atrakce a stánky

| Z Prahy »

Deváté čakovické posvícení proběhlo na náměstí Jiřího Berana. Lidé si mohli užívat bohatý program až do pozdních nočních hodin. Připraveny byly soutěže, hudební vystoupení i divadelní představení. Doprovodný program pak probíhal v kostele sv. Remigia.

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

Vlak přejel člověka na trase mezi Prahou a Mělníkem: Provoz musel být přerušen

| Zábava » Bulvár aktuálně »

Mimořádná událost zablokovala ve středu ráno provoz na trati v úseku mezi zastávkami Praha-Čakovice a Neratovice. Podle webu Českých drah za to může srážka vlaku s osobou. 

iDnes.cz - aktuální přehled zpráv

Souboj bratrských dvojic skončil pro nohejbalisty Varů porážkou

| Sportovní »

Domácí extraligová premiéra nohejbalistů SK Liapor Witte Karlovy Vary nevyšla, prohráli s Čakovicemi 2:6. Duel ovšem vážně kandiduje na zápis do knihy kuriozit. Šestnáct hráčů se postavilo na kurt a polovinu z nich tvořily sourozenecké dvojice! „To se ani v nohejbalu nevidí každý den,“ píše se na webu karlovarského klubu.

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

Jarní úklid v Čakovicích: Velkoobjemový kontejner poprvé přivezou 27. března, pak ještě čtrnáctkrát

| Zábava » Bulvár aktuálně »

Do některých pražských městských částí už kontejner na velkoobjemový odpad zavítal. V Čakovicích se tomu poprvé stane koncem března. Do konce letošního roku se na severovýchodě Prahy objeví v 15 případech.

denik.cz

Motorák „mravenec“ je tichý a pohodlný. Projeďte se s námi do Čakovic

| Zpravodajství » Ekonomika aktuálně »

/FOTOGALERIE/ Společnost KŽC Doprava v právě končícím týdnu oficiálně pokřtila své dva nové motoráky řady 813 pro Prahu. Vlaky přezdívané mravenec nebo bageta nesou nově ženská jména Klárka a Kristýnka. Redakce Pražského deníku je vyzkoušela už v úterý ve zkušebním provozu.

Novinky.cz

Při požáru buňky v pražských Čakovicích zemřel člověk

| Zpravodajství » Krimi Zprávy aktuálně »

Při zásahu u požáru stavební buňky v pražských Čakovicích našli hasiči v neděli lidské tělo. Případem se již zabývají kriminalisté.

Na téma Čakovice aktuálně bylo nalezeno 25 článků, zpráv a aktualit.

12starší