19. února, 2019 - svátek má Patrik

ČEZ aktuálně - Poslední zprávy a aktuality

Přidej článek
Kurzy.cz

V USA sa opäť hovorí o clách na európske automobily. Kto by si ich odniesol najviac?

| Zpravodajství » Ekonomika aktuálně »

Cez víkend dorazila správa, že americké Ministerstvo obchodu označilo importy automobilov z EÚ za ohrozenie národnej bezpečnosti. V praxi to dláždi cestu pre clá na importy európskych automobilov, o ktorých s obľubou hovorí americký prezident Trump, kt...

Euro.cz

Vydělali jsme hodně. ČEZ prodal Shellu podíl ve výrobci baterií sonnen

| Zpravodajství » Ekonomika aktuálně »

Investiční fond ČEZ Inven Capital má za sebou první úspěšný byznys. Fond spolu s dalšími investory prodal podíly v bavorském výrobci domácích bateriových systémů sonnen. Novým majitelem je světový energetický gigant Shell.

denik.cz

Česká světla pro Laos. Brněnská firma Hormen přispěla k renovaci tamní nemocnice

| Zpravodajství » Ekonomika aktuálně »

Státní nemocnice Friendship Hospital ve Vientiane, hlavním městě Laosu, prošla rozsáhlou renovací. A výraznou měrou se na ní podílel také brněnský podnik Hormen. Jedna z dceřinných firem společnosti ČEZ ESCO do tohoto zdravotnického zařízení dodala přes 4500 svítidel.

denik.cz

Unikátní pohled do zákulisí. Deník vyrazil s Motorem do Ústí

| Sportovní »

Hokejisté ČEZ Motoru vyhráli v 55. kole první Chance ligy v Ústí nad Labem 1:0. A díky maximální vstřícnosti trenéra Václava Prospala i vedení klubu mohl být Deník u toho a nahlédnout přímo do zákulisí českobudějovického týmu.

denik.cz

Temelín čekají investice za 1,5 miliardy. Přinesou dvě dvouměsíční odstávky

| Zpravodajství » Ekonomika aktuálně »

ČEZ plánuje letos v jaderné elektrárně Temelín 180 investičních akcí za 1,5 miliardy korun. Chce elektrárnu modernizovat, i posilovat bezpečnost. Energetici je budou provádět hlavně při odstávkách: odstávka prvního bloku začne 1. března, druhý blok přeruší výrobu ve druhé polovině června. Obě odstávky by měly trvat dva měsíce. V elektrárně letos přibydou

Euro.cz

ČEZ letos v Temelíně investuje 1,5 miliardy korun. Chystá modernizaci i posílení bezpečnosti

| Zpravodajství » Ekonomika aktuálně »

ČEZ plánuje letos v jaderné elektrárně Temelín 180 investičních akcí za 1,5 miliardy korun. Chce elektrárnu modernizovat, i posilovat bezpečnost. Energetici je budou provádět hlavně při odstávkách: odstávka prvního bloku začne 1. března, druhý blok přeruší výrobu ve druhé polovině června. Obě odstávky by měly trvat dva měsíce. V elektrárně

ParlamentniListy.cz

ČEZ úspěšně prošel auditem zaměřeným na gender a rovné příležitosti

| Zpravodajství »

Téměř čtyřměsíční šetření identifikovalo příklady dobré praxe, které mohou posloužit pro inspiraci dalším společnostem, a zároveň definovalo několik příležitostí pro zlepšení. Na některých konkrétních doporučeních již ČEZ intenzivně pracuje.

ParlamentniListy.cz

Ombudsman ČEZ oslaví deset let. Dosud řešil případy 6913 zákazníků, vyhověl 769 z nich

| Zpravodajství »

Institut ombudsmana zavedla Skupina ČEZ jako první energetika v Česku před téměř deseti lety. Během této doby se zabýval podněty téměř sedmi tisíc klientů. Vyhověl 11 procentům žádostí.

Kurzy.cz

Dceřiná firma ČEZ by měla stavět nový jaderný blok (Ranní zpráva z akciového trhu)

| Zpravodajství » Ekonomika aktuálně »

Hlavní události ČEZ by měl s největší pravděpodobností stavět nový jaderný blok prostřednictvím své dceřiné společnosti s podporou státu. Evropské akcie by dnes měly otevřít s mírným ziskem.

denik.cz

ČEZ Jizerská 50: Dramatický finiš ovládl Nor Nygaard, Kateřina Smutná druhá

| Sportovní »

/FOTOGALERIE/ Takové drama na závěr Jizerská 50 dlouho nenabídla! Do cíle dojela na čele početná mužská skupinka, ve které měl nejvíce sil Nor Andreas Nygaard.

EuroZprávy.cz

Ořezávání stromů? Vlastníci pozemků zapomínají na jednu povinnost, upozorňuje ČEZ

| Zpravodajství » Ekonomika aktuálně »

Energetici vydají ročně stovky milionů korun na úpravu zeleně, která zasahuje do vedení. Vyplývá to z vyjádření distribučních společností. Firmy připomínají, že povinnost odstraňovat větve a další porosty kolem energetické sítě mají primárně vlastníci pozemků. V případě, kdy však lidé nejsou schopni zajistit úpravu vegetace vlastními silami, provedou ořezy

Kurzy.cz

ČEZ musí SŽDC vrátit 1,12 mld. Kč

| Zpravodajství » Ekonomika aktuálně »

Obvodní soud pro Prahu 4 rozhodl, že ČEZ musí vrátit SŽDC 1,12 mld. Kč (2,1 Kč na akcii). ČEZ se proti rozsudku odvolá. Jedná se o spor za rok 2010, kdy SŽDC neodebralo objednanou elektřinu. SŽDC zaplatilo ČEZu v roce 2015.

Kurzy.cz

ČEZ: India Power chce snížit cenu prodávaných bulharských aktiv

| Zpravodajství » Ekonomika aktuálně »

Společnost India Power, se kterou ČEZ vyjednává o prodeji bulharských aktiv, údajně sníží nabízenou cenu. India Power skončila v tendru na prodej bulharských aktiv ČEZu druhá. Vyhrála společnost Inercom, ale ta nesplnila podmínky.

Kurzy.cz

Bulharská aktiva ČEZ ztrácí na hodnotě (Ranní zpráva z akciového trhu)

| Zpravodajství » Ekonomika aktuálně »

Investiční služby Komerční banky, aktuální tržní data, analýzy a komentáře.

Pomáhej s humorem - Konto Bariery

Na téma ČEZ aktuálně bylo nalezeno 71 článků, zpráv a aktualit.

12345starší