25. dubna, 2019 - svátek má Marek

ČEZ aktuálně - Poslední zprávy a aktuality

Přidej článek
denik.cz

Hokejisté Motoru se rozloučili s fanoušky vítězstvím nad Pardubicemi

| Sportovní »

Hokejisté ČEZ Motoru vyhráli v předposledním utkání baráže o extraligu nad Pardubicemi přesvědčivě 5:2 a vítězně se tak rozloučili pro letošní sezonu se svými fanoušky. Závěrečné utkání prolínací soutěže odehrají v úterý v Chomutově (17.30).

iDnes.cz - aktuální přehled zpráv

EU se stává energeticky závislou, většinu dováží ze zahraničí

| Zpravodajství » Ekonomika aktuálně »

Více než polovinu své energetické spotřeby řeší členské státy Evropské unie dovozem. Stávají se tak čím dál tím závislejšími na zahraničí. Dovoz energií České republiky je sice nižší, než je průměr EU, i tak však roste. Tempo růstu je navíc rychlejší, než u ostatních členských států.Další články k tématu:ČEZ přerušil prodej svých bulharských aktiv. Sofie

Euro.cz

ČEZ bude o prodeji bulharských aktiv jednat s Euroholdem

| Zpravodajství » Ekonomika aktuálně »

Společnost ČEZ bude o prodeji svých bulharských aktiv vyjednávat s bulharskou finanční skupinou Eurohold, které nabídla exkluzivitu. Jako druhá v pořadí v prodejním procesu zůstává India Power, od které firma před časem rovněž obdržela závaznou nabídku na odkup bulharských aktiv.

Kurzy.cz

ČEZ zahájil exkluzivní jednání o bulharských aktivech se společností Eurohold

| Zpravodajství » Ekonomika aktuálně »

Vedení ČEZ rozhodlo zahájit exkluzivní jednání o prodeji bulharských aktiv s bulharskou firmou Eurohold. Uvedla to mluvčí společnosti, kterou citovala agentura Reuters.

Kurzy.cz

Cyrani (ČEZ) prodal 11. a 12.dubna celkem 14 700 akcií firmy

| Zpravodajství » Ekonomika aktuálně »

Člen představenstva a ředitel divize obchod a strategie Pavel Cyrani opět prodával akcie. Dle stránek ČNB prodal Pavel Cyrani 11. a 12. 4. 2019 dohromady 14 700 ks akcií ČEZu. Připomínáme, že Pavel Cyrani uplatnil 8. 4. 2019 opce na 60 tis.

vz24.cz - Aktuální přehled zpráv

Na soud v kauze tzv. poslaneckých trafik nedorazil žádný svědek

| Zpravodajství » Ekonomika aktuálně »

Praha - Generální ředitel ČEZ Daniel Beneš, miliardář Daniel Křetínský, lobbista Vladimír Johanes či bývalý ekonomický ředitel pražského dopravního podniku Martin Horák se omluvili z dnešního jednání pražského obvodního soudu, kde měli vystupovat jako svědci v kauze tzv. trafik pro poslance ODS a krácení daní u luxusních darů. Na dopolední část jednání

iDnes.cz - aktuální přehled zpráv

Přiznává komicky nízký majetek. Putin má miliardy dolarů, tvrdí kritici

| Zpravodajství » Ekonomika aktuálně »

Poslední údaje o oficiálním výdělku Vladimira Putina na kremelském webu ukazují, že si ruský prezident loni přišel na 3,1 milionu korun. Přitom podle svých kritiků za dobu, co je u moci, nashromáždil majetek za 200 miliard dolarů.Další články k tématu:Rozmach plynových elektráren nás připoutá k Rusku, varuje šéf ČEZ BenešObchodu se smrtí se daří. Nejvíce

Kurzy.cz

ČEZ ukončil prodej bulharských aktiv

| Zpravodajství » Ekonomika aktuálně »

ČEZ ukončil prodej bulharských aktiv společnosti Inercom. Důvodem je podle denního tisku postoj Bulharska, které svým jednáním neumožnilo splnit podmínky smlouvy. ČEZ původně prodal tato aktiva společnosti Inercom za 326 mil.

Kurzy.cz

Záplatuje ministerstvo financí letošní důchody ziskem ČEZ?

| Zpravodajství » Ekonomika aktuálně »

Ministerstvo financí letos z privatizačního účtu převedlo nezvykle velkou částku nezvykle brzy. Ocitá se rozpočet pod tlakem kvůli slabší ekonomice, či jde jen o „kompenzaci“ za rok 2018? V březnu 2019 ministerstvo financí převedlo historicky dosud...

ParlamentniListy.cz

Nadace ČEZ: V Mistřicích na Slovácku vysadili vedle zaniklého vinohradu švestkovou alej

| Zpravodajství »

Místo dobrého vína kvalitní slivovice – tak by se dal s nadsázkou popsat záměr zastupitelů a zahrádkářů z Mistřic nedaleko Uherského Hradiště.

Respekt.cz

Vláda záplatuje rozpočet z dividend ČEZ, v březnu potichu stáhla 18 miliard

| Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně »

Státní kase pomohla nezvykle velká injekce z privatizačního účtu

Respekt.cz

Vláda záplatuje rozpočet z dividend ČEZ

| Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně »

Státní kasa si v březnu potichu stáhla 18 miliard z privatizačního účtu

denik.cz

Motor prohrál v Pardubicích. Jeho naděje na postup už je jen teoretická

| Sportovní »

Hokejisté ČEZ Motoru prohráli v sedmém kole baráže o extraligu v Pardubicích 0:2 a jejich naděje na postup už se pohybují jen v rovině naprosté teorie. V neděli budou Jihočeši hostit Chomutov.

iDnes.cz - aktuální přehled zpráv

ČEZ přerušil prodej svých bulharských aktiv. Sofie prý jedná protiprávně

| Zpravodajství » Ekonomika aktuálně »

Společnost ČEZ přerušila prodej svých podílů v Bulharsku s firmou Inercom. ČTK to v pátek sdělila mluvčí společnosti Alice Horáková. Smlouvu firmy podepsaly loni. Důvodem je údajně počínání bulharského státu, který protiprávně zmařil splnění odkládacích podmínek a tím i vypořádání smlouvy.Další články k tématu:Střet zájmů? Manželka šéfa ÚOHS Rafaje získala

denik.cz

ČEZ ukončil kupní smlouvu s Inercomem. O bulharská aktiva mají zájem další firmy

| Zpravodajství » Ekonomika aktuálně »

Společnost ČEZ ukončila kupní smlouvu s firmou Inercom. Informovaly o tom České noviny s odvoláním na mluvčí ČEZ Alici Horákovou. Smlouvu o prodeji bulharských aktiv podepsaly obě společnosti loni, splnění odkládacích podmínek a tím i vypořádání smlouvy však podle ČEZ zmařil bulharský stát. 

Na téma ČEZ aktuálně bylo nalezeno 249 článků, zpráv a aktualit.

123456789starší