Chodov C: dočasné omezení přístupu imobilních osob ve stanici metra

| Z Prahy » Doprava v Praze aktuálně »

Z důvodu plánované opravy osobního výtahu ev. č. 132 mezi podchodem a uliční úrovní dochází od úterý 23. dubna 2019  do odvolání (předpoklad druhá polovina května) k dočasnému omezení přístupu imobilních osob ve stanici metra C – Chodov. Bezbariérový přístup mezi podchodem a uliční úrovní bude umožněn pouze osobním výtahem ev. č. 403 (směr z

Florbal.cz - aktuální zprávy, články a aktuality

Rekord snad překonám, ale byl jsem tady jedině pro pohár. A ten nemáme, řekl zklamaný Curney

| Sportovní »

S florbalem začal v Třinci, přes Chodov a FBC Ostrava se dostal do Mladé Boleslavi. A jeho hvězda v městě automobilů září. Jiří Curney překonává

Kdybych to nedala, tak se proklínám, prohlásila po hattricku Šupáková

Třicet jedna sekund před koncem základní hrací doby srovnala útočnice Ivana Šupáková skóre superfinálového utkání proti Chodovu na 6:6 a zároveň završila hattrick, což se jí podařilo jako druhé florbalistce v historii souboje o titul. Její dílo dokončila v prodloužení Zuzana Šponiarová, která rozhodla o obhajobě titulu pro Vítkovice.

Curney vyrovnal bodový rekord play off, s Boleslaví však titul nemá

| Z Prahy »

Mladoboleslavský útočník Jiří Curney si v superfinále superligy florbalistů v Ostravě připsal tři asistence. Vyrovnal tak rekord 156 bodů nasbíraných v play off, který zaznamenal Milan Fridrich. Přesto se musel jeho tým po prohře 3:4 s Vítkovicemi spokojit se druhým místem.Další články k tématu:Pomsta florbalistů Vítkovic. Letos Boleslav v superfinále

Cítil jsem, že v superfinále alespoň gól dám, prozradil Bräuer

Devatenáct vteřin před koncem třetí třetiny Marek Bräuer trefil prázdnou branku Mladé Boleslavi a florbalisté 1. SC Vítkovice v superfinále superligy v Ostravě vedli 4:2. Soupeř sice ještě za jedenáct vteřin snížil, leč vyrovnat už nestačil a Vítkovičtí po pěti letech slaví mistrovský titul.Další články k tématu:Pomsta florbalistů Vítkovic. Letos Boleslav v

Pomsta florbalistů Vítkovic. Letos Boleslav v superfinále zdolali

Vítkovičtí florbalisté zvítězili v superfinále superligy v Ostravě 4:3 nad Mladou Boleslaví, které oplatili porážku z loňského boje o titulu rovněž v Ostravar Aréně. Po pětiletém čekání získali sedmý triumf.Další články k tématu:Vítkovické srdíčko je fakt velké, zářila po superfinále ŠponiarováVítkovické florbalistky obhájily titul, Chodov zdolaly po

Už jsem byla zoufalá, tak jsem zavřela oči a vypálila, svěřovala se hrdinka Superfinále Šponiarová

Florbalisty Vítkovic v repríze loňského Superfinále obhájily mistrovský titul. Znovu udolaly Chodov v prodloužení, ve kterém zvítězily 7:6. Minule rozhodla ve 4. minutě extračasu Hana Koníčková, letos ji ve stejné minutě napodobila Zuzana Šponiarová a vystřelila pro Vítkovice pátý mistrovský titul, čtvrtý od doby, kdy se rozhoduje v Superfinále. „Už jsem

Vítkovické srdíčko je fakt velké, zářila po superfinále Šponiarová

Ještě osm minut před koncem třetí třetiny florbalistky 1. SC Vítkovice prohrávaly s Chodovem 3:6. Leč mohutným finišem 31 vteřin před 60 minutou Ivana Šupáková vyrovnala. A ve čtvrté minutě prodloužení vstřelila vítězný gól Zuzana Šponiarová. Vítkovické ženy tak v nedělním ostravském superfinále extraligy obhájily titul.Další články k tématu:Vítkovické

Vítkovické florbalistky obhájily titul, Chodov zdolaly po prodloužení

Florbalistky Vítkovic porazily v superfinále extraligy v Ostravě Chodov 7:6 v prodloužení a obhájily titul, který získaly celkově popáté v historii. Stejně jako loni proti stejnému soupeři slavily rovněž v Ostravar Aréně v nastavení. Tentokrát Vítkovice otočily nepříznivý stav 3:6 a v čase 63:47 rozhodla Slovenka Zuzana Šponiarová.Další články k

Florbalistky Vítkovic po obratu zdolaly Chodov a obhájily titul

ŽIVĚ: Superfinále florbalové extraligy žen Vítkovice - Chodov

Florbalistky Chodova se proti Vítkovicím pokouší o titulovou odvetu v superfinále florbalové extraligy. Pražanky v semifinále snadno přešly přes druhý tým z Ostravy, hráčky Vítkovic prohrály s Jižním Městem pouze jeden zápas série, do finále postoupily počtvrté v řadě a za podpory domácích fanoušků usilují o pátý titul. Přímý přenos utkání sledujte na

Kdo získá florbalový titul? V superfinále se po roce utká mistrovská Boleslav s Vítkovicemi

České florbalové superfinále bude mít ve svém osmém ročníku poprvé stejné obsazení jako v předešlém roce. Do jediného rozhodujícího zápasu o titul se probojovali muži Mladé Boleslavi a Vítkovic s ženami Chodova a Vítkovic. Domácí florbalová sezona vyvrcholí v ostravské hokejové aréně a čeká se návštěva přes devět tisíc diváků. Přímý přenos florbalového

Vítkovice chtějí letos oba tituly. Trenér Brus za triumf obětuje drdol

Stejné místo, stejní soupeři. Poprvé v historii má florbalové Superfinále totožné složení jako v minulé sezoně. V jediném utkání, které rozhodne o titulu, se v neděli Ostravě utkají hráčky Chodova s loňskými přemožitelkami z Vítkovic (13.15 hodin) a poté se v Ostravar Aréně střenou loni stříbrní florbalisté Vítkovic a úřadující čeští mistři z Mladé

Domácí florbalová sezona vrcholí, Ostrava se chystá na superfinále

V ostravské hokejové aréně se chystá vyvrcholení domácí florbalové sezony. V neděli se koná superfinále, které bude mít ve svém osmém ročníku poprvé stejné obsazení jako v předešlém roce. Do jediného rozhodujícího zápasu o titul se probojovali muži Mladé Boleslavi a Vítkovic s ženami Chodova a Vítkovic. Další články k tématu:Florbalistky mistrovských

Pěší na Chodově ohrožuje kruhový objezd bez přechodů, změna se nechystá

| Z Prahy »

Nebezpečné situace vznikla u nákupního centra Chodov v Praze 11, kde postavili chodcům do cesty kruhový objezd, na němž prakticky nejsou přechody. Zatímco pěší uskakují před jedoucími auty podle radnice je vše v pořádku. Odkazuje se na silniční správní úřad, který zde problémy neshledal.Další články k tématu:Na hlavní nádraží vede obrubník místo chodníku,

Recept na Superfinále? Respekt, pokora a hra chodovským srdcem, říká Gabriela Tožičková

Univerzálka Chodova Gabriela Tožičková se ve svých 23 letech v neděli zúčastní již čtvrtého Superfinále v dresu Chodova. Zatím má sice negativní bilanci 1-2,

Na téma Chodov aktuálně bylo nalezeno 135 článků, zpráv a aktualit.