ROZHODNUTO: Play off si zahrají Liberec s Jičínem, Chodov se trápil s Ostravou

| Sportovní »

O osmičce postupujících do play off je jasno. Dosud známou šestici doplní celky Liberce a Jičína, které již nemohou být v posledním

Sestřihy 24. kola: Boleslav zvrátila zápas o první místo

Dvě kola před skončením základní části si to rozdala Mladá Boleslav s Chodovem o první místo v Superlize. Vicemistr zvládl otočit neoříznívý

Boleslav díky třetí třetině otočila duel na Chodově a má zaděláno na 1. místo!

Dvě kola před koncem základní části udělala Mladá Boleslav výrazný krok k získání prvního místa. Ve šlágru proti Chodovu otočila nepříznivě vyvíjející

Boleslavští florbalisté uspěli na Chodově a vedou superligu

| Z Prahy »

Florbalisté Mladé Boleslavi vyhráli ve šlágru 24. kola superligy v Praze nad mistrovským Chodovem 5:3 a posunuli se do čela tabulky o bod před svého dnešního soka a třetí Vítkovice. Udělali tak výrazný krok k obhajobě prvenství v základní části, které mají před závěrečnými duely na hřišti Bulldogs Brno a doma se Znojmem ve svých rukou.Další články k

Boleslavští florbalisté porazili mistrovský Chodov a posunuli se do čela

Florbalisté Mladé Boleslavi vyhráli ve šlágru 24. kola superligy v Praze nad mistrovským Chodovem 5:3 a posunuli se do čela tabulky o bod před svého soka a třetí Vítkovice. Udělali tak výrazný krok k obhajobě prvenství v základní části, které mají před závěrečnými duely na hřišti Bulldogs Brno a doma se Znojmem ve svých rukou.

SENZACE: Panthers porazily Chodov, pro Olomouc je po prohře play off jen teorií, zabral Jičín

Dvacáté pokračování ženské extraligy pořádně zatřáslo extraligovou tabulkou. Zaskvěly se především florbalistky Panthers, které dokázaly v pražském derby porazit Chodov. Další výkon,

Chodov zaváhal, Královské Vinohrady schytaly příděl v Ostravě

Vedoucí Jižní Město 6:3, druhé Vítkovice 6:3. Oba nejlepší týmy extraligy florbalistek porazily své soupeře Židenice, respektive Střešovice stejným rozdílem. Ale třetí Chodov už zaváhal, ve 20. kole podlehl celku Panthers Praha 4:5. Poslední Královské Vinohrady schytaly další porážku, v Ostravě 2:11, ač po první třetině vedly.

Sestřihy 23. kola: Chodov si vyšlápl na Vítkovice

V souboji o první místo došlo k překvapivě vysokému výsledku, pražský úřadující mistr si poradil s Vítkovicemi 10:4. Pardubice prodloužily v televizní

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

Haškova hokejka či svetr Samkové. Charitativní dražba na Chodově pomůže handicapovaným sportovcům

| Zábava » Bulvár aktuálně »

Nadace Jedličkova ústavu odstartovala charitativní dražbu předmětů, které připomínají minulé úspěchy předních českých sportovců. Jejich výstavu můžete vidět v prostorách pražského OC Chodov. Výtěžek z aukce poputuje na podporu budoucích úspěchů sportovců s handicapem.

FAIR PLAY Omelkové pomohlo Chodovu k vítěznému gólu. Gesto neřeším, ale šlo to chytit, říká

Přiznat kontakt s míčkem není pro florbalisty, speciálně pak pro brankáře problém. Málokdy se ale stane, že takové přiznání bezprostředně negativně ovlivní

Ondrušek zařídil šesti body vysokou výhru Chodova nad Vítkovicemi

Florbalisté mistrovského Chodova vyhráli ve šlágru 23. kola superligy v Ostravě nad Vítkovicemi 10:4 a vedou o dva body před Mladou Boleslaví. Středočeši zvítězili v Liberci 7:2 a odsunuli Vítkovice na třetí pozici. Šesti body za čtyři branky a dvě asistence zazářil v dresu Chodova útočník Tom Ondrušek.

Ondrušek sestřelil Vítkovice, Ústí porazilo tápající buldoky

Šlágr 23. kola mezi Vítkovicemi a Chodovem, ve kterém se hrálo o první příčku superligové tabulky, zcela ovládli Pražané. Na začátku třetí

Tatran veze z Brna tři body a místo v osmičce, Chodov měl problémy s Bohemians

Devatenácté kolo nejvyšší ženské soutěže přineslo další změnu v postupové osmičce pro play off. Jičín, který utržil vysokou porážku v Ostravě, totiž

Otrokovice sestřelily Ostravu a mají jisté čtvrtfinále play-off

Florbalisté Otrokovic rozdrtili v 23. kole superligy deváté FBC Ostrava 10:1 a definitivně si zajistili postup do čtvrtfinále. Panthers se posunuli ze šestého na čtvrté místo a doplnili pět dalších jistých účastníků play off - Chodov, Vítkovice, Mladou Boleslav, Spartu a FbŠ Bohemians.

Otrokovice sestřelily Ostravu a s Tatranem mají jisté čtvrtfinále play-off

Florbalisté Otrokovic rozdrtili v 23. kole superligy deváté FBC Ostrava 10:1 a definitivně si zajistili postup do čtvrtfinále. Panthers se posunuli ze šestého na čtvrté místo. Florbalisté Tatranu Střešovice vyhráli v pražském derby nad Spartou 8:2 a společně s Otrokovicemi doplnili pět dalších jistých účastníků play-off – Chodov, Vítkovice, Mladou