23. února, 2019 - svátek má Svatopluk

Chodov aktuálně - Poslední zprávy a aktuality

Sparta porazila v superligovém šlágru Mladou Boleslav a vede o dva body

| Sportovní »

Sparťané dokázali porazit v 25. kole superligy v přímém souboji o první místo Mladou Boleslav na jejím hřišti 7:5 a vedou o dva body. V závěrečném dějství jim stačí k triumfu v základní části získat o bod méně než mistrovská Mladá Boleslav. Sparta hostí třetí Chodov, který na ni ztrácí tři body. Mladá Boleslav nastoupí v Liberci.

Florbal.cz - aktuální zprávy, články a aktuality

Chodov v bitvě s Vítkovicemi udržel náskok z první třetiny a posunul se na druhé místo

V jednom z posledních taháků letošní základní části nejvyšší soutěže uhájil Chodov domácí půdu v zápase s Vítkovicemi a poskočil tak ve

Florbalisté Chodova porazili Vítkovice a poskočili na druhé místo

Florbalisté Chodova zdolali v 25. kole superligy Vítkovice 7:5 a posunuli se ze čtvrtého na druhé místo o skóre před pražskou Spartu, která se představí v neděli na hřišti vedoucí Mladé Boleslavi. Ta má v čele jednobodový náskok. Vítkovice s jediným zápasem do konce základní části na čtvrté pozici ztrácejí na Chodov a Spartu dva body.Další články k

ŽIVĚ: Chodov - Vítkovice

V předposledním kole florbalové Superligy hostí pražský Chodov soupeře z Vítkovic. Ostravané mají stále naději na první místo po základní části, aktuálně drží 3. příčku a na Chodov mají náskok jediného bodu. Šanci na prvenství mají ale také Pražané. V posledním vzájemném duelu těchto soupeřů zvítězily Vítkovice 4:3. Přímý přenos florbalového utkání

Chodov v dramatické koncovce proti Vítkovicím udržel vedení a poskočil na druhé místo

V předposledním kole florbalové Superligy hostil pražský Chodov soupeře z Vítkovic. V atraktivním duelu třetího se čtvrtým se nakonec radovali florbalisté Chodova, kteří zdolali Ostravany 7:5 a v tabulce se posunuli na druhou příčku. Do pořadí nejlepší trojice Superligy ještě promluví nedělní utkání Sparty proti Mladé Boleslavi, která má v čele

Sestřihy 23. a 24. kola: Favorité nadělovali, na Spartě vyhrály Vítkovice

Chodov a Mladá Boleslav si ve 24. kole značně vylepšily skóre. Celek z Jižního Města nasázel Znojmu na jeho hřišti 14 gólů,

Radost z bodu v Chodově zastínila prohra Pardubic v Lípě

Když v pátek večer urvali na palubovce nadupaného pražského Chodova bod za porážku 5:6 v prodloužení, byl to pro florbalisty Sokola Pardubice vpravdě nečekaný bonus do tabulky. V neděli však selhali v mnohem důležitější zkoušce. V České Lípě, na půdě konkurenta v boji o desátou příčku zaručující přímou záchranu v superlize, podlehli těsně 3:4.Další články k

Dopravní podník města Prahy

Háje C: dočasné omezení přístupu imobilních osob ve stanici metra

| Z Prahy » Doprava v Praze aktuálně »

Z důvodu opravy osobního výtahu mezi nástupištěm a uliční úrovní dochází od pondělí 11. února 2019 do odvolání (předpoklad druhá polovina února) k dočasnému omezení přístupu ve stanici metra C – Háje. Běžný bezbariérový přístup nebude umožněn – použijte prosím nejbližší bezbariérově přístupné stanice Chodov nebo Roztyly a povrchové linky

Mladoboleslavští florbalisté si poradili s Ostravou

Florbalisté Mladé Boleslavi vyhráli ve 23. kole superligy na hřišti FBC Ostrava 5:4 až v prodloužení a zůstali v tabulce druzí. Na vedoucí pražskou Spartu ztrácejí úřadující mistři bod. Třetí Vítkovice vyhrály doma nad FbŠ Bohemians 7:4 a čtvrtý Chodov zdolal Pardubice 6:5 v prodloužení.

Florbalisté Mladé Boleslavi ztratili bod v Ostravě a zůstávají druzí

Boleslav i Chodov ztratily bod, do čela se tak vrátila Sparta

Závěr zápasu v Ostravě stál za to. Mladá Boleslav 41 vteřin před koncem šla zásluhou Řehoře do těsného vedení. Jenže to vydrželo

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

Žena (†61) z Chodova žila tři roky s mrtvou matkou (†94)! Policisté našli mumii až po smrti dcery

| Zábava » Bulvár aktuálně »

Policisté našli v jednom z bytových domů v Chodově na Sokolovsku mumifikovanou ženu. Šlo o matku (†94) ženy (†61), kvůli jejíž smrti se před nedávnem do bytu dostali.

Florbalisté Sparty smetli Znojmo a dotáhli se na Mladou Boleslav

Florbalisté Znojma nebudou na zápas se Spartou ve 22. kole superligy vzpomínat rádi. Z Prahy si odvezli debakl 2:15 a vítězové se v tabulce dotáhli na vedoucí Mladou Boleslav. Šesti body za čtyři branky a dvě asistence k tomu Spartě pomohl útočník Marek Zouzal. Třetí Vítkovice vyhrály na hřišti Bulldogs Brno 6:4 a Chodov zvítězil v pražském derby nad

Florbalová Sparta deklasovala Znojmo a dotáhla se na první místo

Florbalisté druhé Sparty rozdrtili ve 22. kole superligy poslední Znojmo 15:2 a bodově se dotáhli na vedoucí Mladou Boleslav. Šesti body za čtyři branky a dvě asistence k tomu pomohl útočník Marek Zouzal. Třetí Vítkovice vyhrály na hřišti Bulldogs Brno 6:4 a Chodov zvítězil v pražském derby nad domácími FbŠ Bohemians 3:2 až v prodloužení.Další články k

Tvrdé utkání se dalo čekat, věděli jsme, o co jde, shodly se Husková s Vávrovou po zápase o první místo

Extraliga žen má odehránu dost možná rozhodující bitvu o první místo po základní části mezi Vítkovicemi a Chodovem. Barbora Husková s Janou

Vítkovice porazily Chodov a jsou v čele, Liberec podlehl Židenicím, pomohly si Jičín s Panthers

Osmnácté kolo nejvyšší ženské soutěže přineslo změnu na vedoucí pozici. Nově jsou první Vítkovice, které si v domácí řeži poradily 6:5 s Chodovem po