26. září, 2017 - svátek má Andrea

Chorvatsko aktuálně - Poslední zprávy a aktuality

Přidej článek
EuroZprávy.cz

Déšť způsobil v Dubrovníku záplavy, český turista si "zaplaval" přímo v ulicích města

| Zpravodajství » Zprávy ze světa aktuálně »

Dubrovník – Turista z České republiky se rozhodl, že si nenechá dovolenou v Chorvatsku zkazit vytrvalým deštěm. Využil proto vodu, která zaplavila uličky malebného Dubrovníku, svlékl se do spodního prádla a „zaplaval si".

České Noviny

Déšť způsobil v Dubrovníku záplavy, český turista si "zaplaval"

| Zábava »

Dubrovník - Český turista se rozhodl, že si nenechá dovolenou v Chorvatsku zkazit vytrvalým deštěm. Když voda zaplavila uličky malebného Dubrovníku, svlékl se do spodního prádla a šel...

sport.cz

Naděje do budoucna? Čeští tenisté vyhráli juniorský Davisův pohár

| Sportovní » Tenis aktuálně »

Mladí čeští tenisté Dalibor Svrčina, Jonáš Forejtek a Andrew Paulson vyhráli v Budapešti juniorský Davisův pohár. Ve finále porazili USA 2:0. Český tým do 16 let tuto soutěž vyhrál poprvé od roku 1997. Ve skupině čeští hráči porazili Kanadu, Peru, Japonsko a v semifinále Chorvatsko.

Euro.cz

Česko je zemí levné práce. I proti Slovinsku a Estonsku

| Zpravodajství » Ekonomika aktuálně »

Dlouhé období mzdové stagnace a uměle oslabené koruny zhoršilo pozici českých zaměstnanců v mezinárodním srovnání. Tuzemské mzdy zaostávají za Slovinskem, Řeckem i za Estonskem. Zdola nás navíc dohánějí Slovensko a Chorvatsko.

Echo24.cz

Kvůli Trumpové odstranili v Chorvatsku billboardy, žertovaly o její angličtině

| Zpravodajství » Zprávy ze světa aktuálně »

Melania Trumpová se domohla odstranění billboardu, kterým jistá chorvatská jazyková škola lákala nové lidi ke studiu angličtiny. Manželce amerického prezidenta se nelíbilo, že u jejího portrétu byl na obřím plakátu slogan „Jen si představte, jak daleko se můžete dostat s troškou angličtiny“. Napsala to agentura AP.

Aha! online - bulvární portál

Andělé z tísňové linky 112: Pomohli na vzdálenost 450 km!

| Zábava » Bulvár aktuálně »

Operátoři karlovarské tísňové linky dokázali pomoci na vzdálenost 450 kilometrů. Zorganizovali záchranu Čecha (45), kterému se udělalo špatně na cestě z Chorvatska.

Novinky.cz

Chorvatská jazykovka si na billboardu utahovala z Trumpové a její angličtiny

| Zpravodajství » Zprávy ze světa aktuálně »

Manželce prezidenta USA Donalda Trumpa Melanii Trumpové se vůbec nelíbil billboard, kterým jedna chorvatská jazyková škola lákala ke studiu angličtiny, a domohla se jeho odstranění. Podle agentury AP jí vadilo, že u jejího portrétu byl na obřím plakátu slogan „Jen si představte, jak daleko se můžete dostat s troškou angličtiny”.

SvobodnéFórum.cz - aktuální přehled článků a zpráv

Kvůli Trumpové odstranili billboard, žertoval o její angličtině

| Zábava »

Melania Trumpová se domohla odstranění billboardu, kterým jistá chorvatská jazyková škola lákala nové lidi ke studiu angličtiny. Manželce amerického prezidenta se nelíbilo, že u jejího portrétu byl na obřím plakátu slogan „Jen si představte, jak daleko se můžete dostat s troškou angličtiny“. Napsala to agentura AP. Chorvatská jazyková škola

e15.cz - Byznys, politika, ekonomika, finance, události

CEFC může získat poloviční podíl ve skupině J&T Finance Group, potvrdila Evropská centrální banka

| Zpravodajství » Ekonomika aktuálně »

Evropská centrální banka dala souhlas k tomu, aby čínská CEFC získala poloviční podíl ve finanční skupině J&T Finance Group (JTFG). Změnu podílů již schválil Úřad pro ochranu hospodářské soutěže, podle mluvčí se čeká na vyjádření České národní banky a centrálních bank Ruska, Chorvatska a Barbadosu. J&T nyní ovládají podnikatelé Jozef Tkáč a Ivan Jakabovič.

Hospodářské Noviny - ihned.cz

Kosmetický e-shop Notino.cz vstupuje do Belgie, Nizozemska a Chorvatska. Expanze po Evropě tím prý nekončí

| Zpravodajství » Ekonomika aktuálně »

Notino.cz, internetový obchod s kosmetikou, působí již v 19 zemích Evropy a ve Spojených státech amerických. Nyní se chystá expandovat do Belgie, Nizozemska a Chorvatska. Do konce roku má v plánu v expanzi na evropské trhy pokračovat.

Euro.cz

Polovina J&T Číňanům. Evropská centrální banka transakci schválila

| Zpravodajství » Ekonomika aktuálně »

Evropská centrální banka dala souhlas k tomu, aby čínská CEFC získala poloviční podíl ve finanční skupině J&T Finance Group (JTFG). Změnu podílů již schválil Úřad pro ochranu hospodářské soutěže, podle mluvčí se čeká na vyjádření České národní banky a centrálních bank Ruska, Chorvatska a Barbadosu. J&T nyní ovládají podnikatelé Jozef Tkáč a

e15.cz - Byznys, politika, ekonomika, finance, události

E-shop Notino expanduje do Belgie, Nizozemska a Chorvatska. Plánuje i další pokračování

| Zpravodajství » Ekonomika aktuálně »

Internetový obchod Notino.cz (dříve Parfums.cz) expanduje na další tři evropské trhy - do Belgie, Nizozemska a Chorvatska. Celkem tak e-shop působí v 19 zemích Evropy, včetně Velké Británie, a ve Spojených státech amerických. Ve zbytku letošního roku má expanze po Evropě pokračovat.

vz24.cz - Aktuální přehled zpráv

ECB schválila, aby CEFC získala v J&T poloviční podíl

| Zpravodajství » Ekonomika aktuálně »

Praha - Evropská centrální banka dala souhlas k tomu, aby čínská CEFC získala poloviční podíl ve finanční skupině J&T Finance Group (JTFG). ČTK to dnes sdělila mluvčí J&T Monika Veselá. Změnu podílů již schválil Úřad pro ochranu hospodářské soutěže, podle mluvčí se čeká na vyjádření České národní banky a centrálních bank Ruska, Chorvatska a Barbadosu. J&T

Lupa.cz

[aktualita] Notino roztahuje křídla. Vstupuje do Belgie, Nizozemska a Chorvatska

| Zpravodajství » Věda a Technika aktuálně »

Obrat na trhu s kosmetikou v Nizozemsku je přibližně 75 miliard korun a v Belgii je to zhruba 50 miliard korun. A to jsou zrovna nové trhy, které si Michal Zámec vyhlédl.  Letos je pro Notino rokem expanze. Značně posílilo svoji přítomnost na evropských trzích. Získalo většinový podíl v německém prodejci kosmetiky Mussler Beauty, a nyní expandovalo na

iDnes.cz - aktuální přehled zpráv

Šeriff Tiraspol je fotbalový Babylon. Za ikonu má Afričana Balimu

| Sportovní » Fotbal aktuálně »

Belgie, Bělorusko, Bosna a Hercegovina, Brazílie, Burkina Faso, Curacao, Černá Hora, Chorvatsko, Norsko a pochopitelně Moldavsko. První soupeř fotbalistů Zlína v Evropské lize má na soupisce hráče z deseti zemí a tří kontinentů. „Disponují velkými finančními prostředky,“ říká kouč Zlína Bohumil Páník o Šeriffu Tiraspol.Další články k tématu:V pohárech jsem

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

Turistický ráj v Chorvatsku pod vodou: Zadar postihl nejhorší déšť za 30 let

| Zábava » Bulvár aktuálně »

Dalmácie přišla o pohodovou koncovku turistické sezony, zaplavily ji rekordní deště! Nejvíc to schytal Zadar a okolí, zejména městečka Nin, Sukošan a Pašman a ostrov Dugi otok.

Dobrý Anděl

Na téma Chorvatsko aktuálně bylo nalezeno 356 článků, zpráv a aktualit.

123456789starší