16. června, 2019 - svátek má Zbyněk

Čína aktuálně - Poslední zprávy a aktuality

Přidej článek
Autoforum.cz

Čínský soud nabídl k prodeji skutečné, zabavené Ferrari 599 GTB za 5 600 Kč

| Zábava » Auto-Moto aktuálně »

Ferrari jsou jen pro bohaté, říká se. U nás jistě, v Číně to ale tak být nemusí. Tamní soud ohodnotil jeden zabavený kus modelu 599 GTB na pouhých 1 701 yuanů, majitel ale nakonec dosáhl dohody. (Petr Miler)

Novinky.cz

Muže, který pobodal brazilského prezidenta, zprostili obvinění

| Zpravodajství » Zprávy ze světa aktuálně »

Adélia Bispa de Oliveira, jenž loni na předvolebním mítinku pobodal budoucího prezidenta Jaira Bolsonaro, který nakonec volby vyhrál, nebudou dál stíhat. Soudce v pátek rozhodl, že to není možné. Kvůli duševní nemoci nebyl v dané chvíli plně vědom svých činů, citovala soudce stanice BBC.

ČT sport - aktuálně z České televize

Basketbalisty mrzí absence top hvězd USA na MS. Bohačíka pobavilo Jamesovo natáčení

| Sportovní »

Jde o béčko, zní z týmu české basketbalové reprezentace na adresu Američanů. Ovšem jedním dechem dodávají, že jde opět o největšího favorita mistrovství světa v Číně, které odstartuje za necelé tři měsíce. Jaromíra Bohačíka z Nymburka například pobavilo, že LeBron James dal před šampionátem přednost filmovému natáčení. 

Novinky.cz

Čínu sužují přívaly deště a sesuvy půdy

| Zpravodajství » Zprávy ze světa aktuálně »

Intenzivní deště vyhnaly na jihovýchodě Číny z domovů přes 350 tisíc lidí. Bouře, přívalové deště a následné sesuvy půdy zničily tisíce domů, 61 lidí přišlo o život, uvedla agentura Reuters.

BListy.cz - Britské listy - aktuální přehled zpráv

Hongkong: Šéfka tamější vlády odložila zákon o extradici

| Zpravodajství »

 Carrie Lam, šéfka hongkongské vlády, přiznala, že návrh zákona o extradici osob z Hongkongu k soudům v Číně "způsobil mnoho konfliktů"Lamová se rozhodla schválení kontroverzního nového zákona o extradici odložit na dobu neurčitou. Došlo k tomu po celém týdnu obrovských protestů a pouličního násilí.

Kurzy.cz

Víkendář: Tenze v Číně rostou, vláda to řeší „cukrem a bičem“

| Zpravodajství » Ekonomika aktuálně »

Čínský růst během posledních pěti let zpomaloval a portál ProMarket tvrdí, že „lidé na to reagují stále častějšími protesty v ulicích“. A čínská vláda tomu věnuje pozornost.

Novinky.cz

Lidstvo kouří marihuanu už 2500 let

| Zábava »

Archeologové v západní Číně odhalili důkaz, že naši předci kouřili marihuanu už před tisícovkami let. Na odhaleném pohřebišti v Pamíru nalezli misku s opálenými kameny a na nich zbytky konopí s vysokým obsahem THC. Jde o první nález, který naznačuje, že lidé tehdy konopí nejen požívali ale i kouřili.

BrněnskáDrbna.cz - Aktuální zprávy nejen z Jižní Moravy

Opilý pirát z Baťova kanálu chtěl na ukradené lodi doplout na moře. Strážničtí policisté mu splnění snu překazili

| Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně »

Jeho snem bylo z Hodonínska doplout na moře. Místo vln na oceánu se však vášnivý námořník pravděpodobně dostane do vězení. Loď, na které se ze Strážnice po Baťově kanálu vydal vstříc dobrodružství, totiž nebyla jeho. Policisté mu naměřili 3,5 promile alkoholu v krvi a navíc ho viní z trestného činu krádeže. Muži hrozí až 5 let za mřížemi.

Kurzy.cz

12.h - Evropa oslabuje v obavách o zdraví globální ekonomiky, eurodolar vyčkává na odpolední makra z USA, ropa v klidu díky IEA, BCPP klesá pod taktovkou bank

| Zpravodajství » Ekonomika aktuálně »

Evropské akciové trhy v průběhu dopoledne oslabují v obavách z posledního vývoje makroenomických ukazatelů a obchodní války a jejího vlivu na ně. Čína oznámila, že mnohonásobně zvýší dovozní cla na bezešvé trubky z USA a EU používané v energetice, jichž..

Kurzy.cz

Výroba čínského průmyslu rostla v květnu nejpomaleji za 17 let

| Zpravodajství » Ekonomika aktuálně »

Průmyslová výroba v Číně stoupla v květnu meziročně o pět procent, což byl nejpomalejší růst za 17 let. Tempo růstu zpomalilo z 5,4 procenta v dubnu a bylo nižší, než čekali analytici.

BListy.cz - Britské listy - aktuální přehled zpráv

Jak se propadá britský tisk do temnoty

| Zpravodajství »

Peter Walker: Strávil jsem dva roky jako novinář v Číně, avšak nepamatuji si, že bych tam kdy četl ve státních médiích nějaký článek tak podivně vlezdoprdelistický jako tento článek Allison Pearsonové o Borisi Johnsonovi:Ach, Panebože! Obrovský pocit úlevy. Po třech letech, kdy nás vedlo (špatně) shrbené, vždy pryč chvátající zjevení premiérky, po

Autoforum.cz

Hlavní trh většiny velkých automobilek se hroutí stále víc, dopady neminou ani nás

| Zábava » Auto-Moto aktuálně »

V tuto chvíli se věci měly dávno vracet do normálu, místo toho se ale naplňují černé vize pesimistických analytiků. Během pátého letošního měsíce došlo v Číně k rekordnímu propadu trhu s auty a dobře z toho nemůže být nikomu. (Petr Prokopec)

Kurzy.cz

Čína zvyšuje antidumpingová cla na ocelové trubky z USA a EU

| Zpravodajství » Ekonomika aktuálně »

Čína zvyšuje antidumpingová cla na bezešvé trubky z legované ocele dovážené ze Spojených států a Evropské unie. Nová cla se pohybují v rozmezí 57,9 až 147,8 procenta a jsou až desetkrát vyšší než dosavadní cla.

Kurzy.cz

Čína mnohonásobně navýšila cla na bezešvé trubky z USA a EU

| Zpravodajství » Ekonomika aktuálně »

Čína dnes oznámila, že s platností ode dneška mnohonásobně navýší dovozní cla na bezešvé trubky z legované ocele z USA a EU používané především v tepelných elektrárnách. Nová cla se mají zvýšit v rozmezí 57,9 - 147,8%.

Na téma Čína aktuálně bylo nalezeno 1785 článků, zpráv a aktualit.

123456789starší