16. srpna, 2018 - svátek má Jáchym

Čína aktuálně - Poslední zprávy a aktuality

Přidej článek
Odhaleno.cz

Ženy často trpící bolestí hlavy nemají chuť na sex

| Zábava » Bulvár aktuálně »

Španělští vědci odhalili příčinu toho, proč mají ženy třikrát častěji migrénu než muži. A proč tyto ženy nemají chuť na sex. Můžou za to pohlavní hormony. Zatímco testosteron posilující libido před rozvojem migrény chrání, estrogen riziko naopak zvyšuje a prolaktin intenzitu bolesti zvětšuje.

EuroZprávy.cz

KLDR chce opravdu nastolit světový mír? Diktátor Kim stojí před těžkou volbou

| Zpravodajství » Zprávy ze světa aktuálně »

Když se podíváme do historie, tak zjistíme, že téměř veškerá jednání mezi americkou diplomacií a světovými diktátory se zakládala na premise změny kursu ze strany protivníka. Alespoň tak to probíhalo s Čínou a SSSR. V případě KLDR tomu ale tak není, a to z několika důvodů, včetně obav o další osud režimu. Informoval o tom server Nationalinterest.org.

Hospodářské Noviny - ihned.cz

V Číně začala konference věnovaná robotům. Návštěvníci si mohou prohlédnout robotického netopýra nebo umělého hráče NBA

| Zpravodajství » Zprávy ze světa aktuálně »

V hlavním městě Číny Pekingu ve středu začala akce nazvaná World Robot Conference. Na konferenci se představili roboti, kteří umí například psát nebo uvařit kávu. Akce se účastní asi 160 společností.

EuroZprávy.cz

Utichne obchodní válka? Čína oznámila nové kolo rozhovorů s USA

| Zpravodajství » Ekonomika aktuálně »

Peking/Washington - Čína a USA tento měsíc uskuteční nové kolo obchodních rozhovorů. Ministerstvo obchodu v Pekingu uvedlo, že se čínská delegace setká s americkými představiteli ve Washingtonu.

iDnes.cz - aktuální přehled zpráv

Reklamní knihovna. Google spustil databázi americké politické reklamy

| Zpravodajství » Věda a Technika aktuálně »

Po amerických technologických gigantech se chce větší transparentnost a Google nyní vychází kongresmanům vstříc. Zveřejnil databázi politické reklamy ze Spojených států a upravil požadavky na její zadávání. Dohnal tak Facebook, který archiv zveřejnil v květnu.Další články k tématu:Google vás šmíruje, i když mu to zakážete. Na webu o tom dokonce lžeGoogle

Kurzy.cz

Čtvrteční obchodní seance 16. 8. 2018

| Zpravodajství » Ekonomika aktuálně »

Čtvrtek 16. 8. 2018 --------------------------------- USA: DJIA (-0,54 %), S&P500 (-0,76 %) a NASDAQ (-1,23 %). Evropa: DAX (-1,58 %), FTSE 100 (-1,49 %) CAC40 (-1,82 %). Čína: Hang Seng (-0,67 %), Shanghai Comp. (-0,43 %), CSI 300 (-0,14 %).

Kurzy.cz

Čína a USA budou jednat o obchodní politice, nervozita na trzích polevuje (Video)

| Zpravodajství » Ekonomika aktuálně »

xPuls --- Analýzy a komentáře: http://xpuls.cz/ --- XTB --- Homepage: https://www.xtb.com/cz --- Sociální sítě --- Twitter: https://twitter.com/xtbczsk Facebook: ...Další investiční videa naleznete na stránce video.kurzy.czZdroj: Youtube, kanál...

Kurzy.cz

Čína zatím s USA prohrává, ale příští rok může být všechno jinak

| Zpravodajství » Ekonomika aktuálně »

Když Donald Trump na počátku srpna tweetoval, že americká cla na čínské zboží přinášejí obrovské výsledky, média v USA se tomuto tématu intenzivně věnovala, zatímco v Číně se o tom v podstatě nezmiňovala.

ParlamentniListy.cz

Alena Vitásková: Trestní oznámení na nezákonné jmenování předsedy Rady ERÚ chrání občany

| Zpravodajství »

Občané se obávají a Institut Aleny Vitáskové koná. Oznamujeme, že jsme podali v dané věci trestní oznámení, kde uvádíme, mimo jiné, právní kvalifikaci trestných činů dle § 329/odst.1 písm.a) odst.2 písm.a,c) trestního zákona. Někdo totiž tuto

Kurzy.cz

Ripple: Čína nás určitě zajímá, průnik ale asi nepůjde přes mince XRP

| Zpravodajství » Ekonomika aktuálně »

Vedení společnosti Ripple, která mimo jiné stvořila stejnojmennou virtuální měnu označovanou též XRP, oznámilo, že Čína je zcela určitě jednou z oblastí, na které se chce společnost zaměřit a prosadit s technologií vysokorychlostních přeshraničních...

Novinky.cz

Muž vybodoval bratra, pět měsíců na něj sváděl dopravní přestupky

| Zpravodajství » Krimi Zprávy aktuálně »

Pět měsíců se 44letý muž ze Sokolova vydával za svého bratra a páchal dopravní přestupky. Dosáhl dvanácti trestných bodů a bratrovi tak způsobil nemalé potíže. Nyní je podezřelý ze tří trestných činů, informovali karlovarští krajští policisté.

Novinky.cz

Čínský buddhistický mnich, který je obviněný ze sexuálního obtěžování, odstoupil

| Zpravodajství » Zprávy ze světa aktuálně »

Jeden z nejvýše postavených buddhistických mnichů v Číně Š' Süe-čcheng, obviněný ze sexuálního obtěžování, odstoupil z čela Čínského buddhistického sdružení. Podle agentury AP o tom v úterý informovalo samo sdružení, podle něhož Š' funkci předal svému zástupci.

Kurzy.cz

Středeční obchodní seance 15. 8. 2018

| Zpravodajství » Ekonomika aktuálně »

Středa 15. 8. 2018 --------------------------------- USA: DJIA (+0,45 %), S&P500 (+0,64 %) a NASDAQ (+0,65 %). Evropa: DAX (+0,00 %), FTSE 100 (-0,40 %) CAC40 (-0,16 %). Čína: Hang Seng (-1,48 %), Shanghai Comp. (-1,57 %), CSI 300 (-1,97 %).

Echo24.cz

Řidič při hádce umlátil druhého pálkou, pak ho srazilo auto

| Zpravodajství » Zprávy ze světa aktuálně »

Po srážce dvou aut na dálnici v severní Kalifornii se strhla v pondělí mezi oběma řidiči rvačka, která skončila smrtí jednoho z nich. Druhého u místa činu srazilo jiné projíždějící vozidlo. S odvoláním na očité svědky o tom informoval web listu San Francisco Chronicle.

České Noviny

Poslanec Birke se omluvil Číně za zrušenou cestu, chystá novou

| Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně »

Praha - Poslanec ČSSD Jan Birke se spolu s dalšími kolegy omluvil zástupcům čínské ambasády za zrušení neoficiální cesty českých poslanců do Číny. Cesta bude naplánována znovu s...

Kurzy.cz

Škoda Auto v červenci dodala rekordních 99 700 vozů

| Zpravodajství » Ekonomika aktuálně »

Škoda Auto dnes oznámila, že v červenci dodala svým zákazníkům celosvětově celkem 99 700 vozů, což představuje meziroční růst o 14,6%. Dvouciferným tempem rostly prodeje v Evropě, Rusku, Číně a Indii.

webdesign Praha a tvorba stránek na míru

Na téma Čína aktuálně bylo nalezeno 550 článků, zpráv a aktualit.

123456789starší