24. dubna, 2018 - svátek má Jiří

Cristiano Ronaldo aktuálně - Poslední zprávy a aktuality

Další gól spasitele Cristiana. Příště se trefí znovu, věří spoluhráči

| Sportovní » Fotbal aktuálně »

Pohotovou patičkou změnil směr Modričovy střely a s úsměvem zapumpoval paží. Konečně to tam spadlo! U Cristiana Ronalda šlo ale jen o chvilkovou krizi. Tolik střel mu předtím gólman Kepa pochytal. Tři minuty před koncem ho však fotbalista Realu Madrid přece jen překonal a zařídil proti Athletiku Bilbao aspoň remízu.Další články k tématu:Ronaldo gólem v

Ronaldo gólem v závěru zachránil fotbalistům Realu remízu s Bilbaem

Fotbalisté Realu Madrid díky gólu Cristiana Ronalda z 87. minuty zachránili v domácím zápasu 33. kola španělské ligy remízu 1:1 s Bilbaem. Úřadující mistři z Madridu mají na třetím místě tabulky tříbodový náskok před čtvrtou Valencií, která podlehla Getafe 1:2. Na vedoucí Barcelonu ztrácí Real propastných 15 bodů.Další články k tématu:Fotbalisté Barcelony

České Noviny

Ronaldo gólem v závěru zachránil Realu remízu s Bilbaem

Madrid - Fotbalisté Realu Madrid díky gólu Cristiana Ronalda z 87. minuty zachránili v domácím zápasu 33. kola španělské ligy remízu 1:1 s Bilbaem. Úřadující mistři z Madridu mají...

Ronaldo v závěru zachránil Realu remízu s Bilbaem

SportRevue.cz  aktuálně – Fotbal, hokej a další sporty

Už za necelé dva měsíce odstartuje v Rusku mistrovství světa ve fotbale, na které přijedou Cristiano Ronaldo, Lionel Messi a snad i Brazilec Neymar. A co medvěd??

Ronaldo zachránil Realu alespoň remízu, Barcelona přišla o výhru ve Vigu

Real Madrid díky gólu Cristiana Ronalda z 87. minuty zachránili v domácím zápasu 33. kola španělské ligy remízu 1:1 s Bilbaem. Úřadující mistři z Madridu mají na třetím místě tabulky tříbodový náskok před čtvrtou Valencií, která podlehla Getafe 1:2. Na vedoucí Barcelonu ztrácí Real propastných 15 bodů. To přitom katalánský velkoklub v předehrávce pouze

Ronaldo zachránil Realu alespoň remízu, Barcelona je blízko titulu po ztrátě Atlética

Real Madrid díky gólu Cristiana Ronalda z 87. minuty zachránil v domácím zápasu 33. kola španělské ligy remízu 1:1 s Bilbaem. Úřadující mistři z Madridu mají na třetím místě tabulky tříbodový náskok před čtvrtou Valencií, která podlehla Getafe 1:2. Na vedoucí Barcelonu ztrácí Real propastných 15 bodů. Katalánský velkoklub v předehrávce pouze remizoval

Odhaleno.cz

Cristiano Ronaldo prý stále miluje Irinu Shayk

| Zábava » Bulvár aktuálně »

Fotbalista Cristiano Ronaldo sice loni přivedl na svět dítě s Georginou Rodriguez, není prý ale tou ženou, kterou by rád měl po svém boku. Přátelům z fotbalových kruhů se údajně svěřil, že stále miluje Irinu Shayk. A přiznal také, že se rozešla ona s ním.

The Guardian

World Cup stunning moments: Dennis Bergkamp's wonder goal | Rob Smyth

| World media » Sports aktuálně » Football »

On 4 July 1998 the forward took three divine touches, scored the perfect goal and sent the Netherlands into the semi-finalsBobby Moore never got a bathmat wet in his life. Mike Summerbee, who sometimes shared a room with Moore on England trips, said he was “the only man who could have a bath and get out dry”. Moore would flick the water off one leg, dry

Ronaldo má ve svém sídle voskového Ronalda. Zaplatil za něj 30 tisíc eur

Má se rád, nesmírně rád. Cristiano Ronaldo není jen geniálním fotbalistou, ale také „šampónem,“ jenž neustále pečuje o svůj vzhled. A zdá se, že je sám se sebou spokojen…

Mohamed Salah takes his tally to 30 in Liverpool win over Bournemouth

The bad news for Harry Kane is that Mohamed Salah is not standing still waiting to be caught. The Liverpool forward became the first player to reach 30 league goals with a delightful second-half header, leaving him one goal short of the record for a 38-match season, with four games to play.In all competitions Salah has 40 for the season, enough to join the

Mauricio Pochettino believes tough games bring out the best in Dele Alli

• Spurs manager calls the midfielder a special talent• ‘He is so competitive that when it’s easy he’s not interested’When addressing the subject of Saturday’s fixture with Manchester City, the word most commonly used by Mauricio Pochettino was massive. A massive gap to the top, a massive three points and a massive opportunity. It is also these massive

Wild celebrations as Australian lawn bowler claims Commonwealth Games gold

| World media » Sports aktuálně »

Aaron Wilson whips off shirt and throws it into crowdLaetisha Scanlan defends trap crown on 28th birthdayPremeditated victory celebrations are not something usually associated with the genteel world of lawn bowling, but clearly no one told Aaron Wilson. The Australian secured gold on day nine of the Commonwealth Games on the Gold Coast in the men’s singles

Buffon a Ronaldo při hektice v Madridu? Na rozloučenou se líbali

Zdálo se, že po tak fatální a hektické chvilce si dlouho nebudou moct přijít na jméno. Jenže už krátce po odvetě čtvrtfinále Ligy mistrů v Madridu se legendy Juventusu a Realu Gianluigi Buffon a Cristiano Ronaldo vřele objímali a po jižanském způsobu líbali.

‘Football changes, Real Madrid remain’ – how Ronaldo and co broke Juventus’ hearts

Madrid suffered but still went through and will now sense they can win the Champions League for the third time in a row“My heart rate went up a bit but I tried to calm myself down, because I knew it would be decisive,” Cristiano Ronaldo said. All that and it came down to this: 180 minutes reduced to a single moment. A 3-0 victory for Real Madrid in Turin,

Čekal, ale neznervózněl. Věděl jsem, že rozhodnu, prohlásil Ronaldo

Když Cristiano Ronaldo po zápase procházel mixzónou, zastavil se u Gianluigiho Buffona. Objali se, vzájemně si pogratulovali. Dvě fotbalové kapacity prožily v Lize mistrů další velký večer.Další články k tématu:Výbuch gentlemana. Máš odpad místo srdce, spílal Buffon sudímuDivoký závěr na Realu, statečný Juventus vyřadila penalta v nastavení

Na téma Cristiano Ronaldo aktuálně bylo nalezeno 510 článků, zpráv a aktualit.