25. dubna, 2019 - svátek má Marek

ČSSD aktuálně - Poslední zprávy a aktuality

Přidej článek
Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

Zvyšujete důchody jen kvůli volbám, vyslechla si Maláčová. Stát přidá na penze 7 miliard

| Zábava » Bulvár aktuálně »

Současná vláda slíbila navýšit průměrný důchod od příštího roku znovu o 900 korun tak, jako tomu bylo letos. Podle poslance Jana Bauera (ODS) je třeba důchodcům přidat, ve Sněmovně však během debaty zapochyboval o motivaci Babišovy vlády k současným krokům. Podle Bauera jde jen o chlubení se před volbami a vláda nemyslí na to, že za 20 let půjde řadě

Novinky.cz

Úplný konec světa. Novela antidiskriminačního zákona nadzvedla pravici

| Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně »

Do Sněmovny míří novela na zpřísnění antidiskriminačního zákona, ze které konzervativněji orientovaným poslancům doslova vstávají hrůzou vlasy na hlavě. Nově by totiž podle normy, pod kterou jsou podepsaní poslanci ANO, Pirátů a ČSSD, mohli podávat žaloby nikoliv pouze diskriminovaní jedinci, ale například i neziskové organizace.

Novinky.cz

ČSSD od bankovní daně neustoupí

| Zpravodajství » Ekonomika aktuálně »

ČSSD bude dál prosazovat zdanění bank. A to i přes nesouhlas premiéra Andreje Babiše (ANO), který ani nechce, aby o tématu jednala koaliční rada. „Bankovní daň se budeme snažit zařadit na jednání koaliční rady,“ potvrdil v úterý Právu předseda poslaneckého klubu strany Jan Chvojka.

Neviditelný Pes

POLITIKA: Hamáček jede podle not opozice

| Zpravodajství »

Předseda ČSSD Jan Hamáček vyhrožuje premiérovi tím, že by případné hlasování o konci nejvyššího státního zástupce Pavla Zemana bylo „posledním hlasováním vlády“. Hamáček tak vzorně plní roli opozice.

ParlamentniListy.cz

Hašek (ČSSD): Z respektovaného soupeře už zůstala jen karikatura

| Zpravodajství »

Tak si mne vzal dnes do úst při jednání o zdanění církevních restitucí Miroslav Kalousek. A nazval mne "šaškem Haškem".

Česká-Justice.cz - aktuální pehled zpráv a článků

ČSSD zažádala o další odklad platby dědicům Altnera

| Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně »

Česká strana sociálně demokratická (ČSSD) už požádala o další odklad verdiktu, podle něhož má zaplatit dědicům právníka Zdeňka Altnera 338 milionů korun. Návrh na odklad právníci strany zaslali Nejvyššímu soudu (NS). ČTK to dnes potvrdili mluvčí soudu Petr Tomíček i mluvčí ČSSD Petr Vurbs. Původní odklad rozsudku zrušil před týdnem Ústavní soud. „V

Novinky.cz

ČSSD požádala o další odklad platby 338 milionů dědicům Altnera

| Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně »

Česká strana sociálně demokratická (ČSSD) už požádala o další odklad verdiktu, podle něhož má zaplatit dědicům právníka Zdeňka Altnera 338 milionů korun. Návrh na odklad právníci strany zaslali Nejvyššímu soudu (NS), potvrdili v úterý mluvčí soudu Petr Tomíček i mluvčí ČSSD Petr Vurbs. Původní odklad rozsudku zrušil před týdnem Ústavní soud.

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

ČSSD nechce platit stamiliony Altnerovým dědicům. Znovu žádá soud o odklad

| Zábava » Bulvár aktuálně »

Česká strana sociálně demokratická (ČSSD) už požádala o další odklad verdiktu, podle něhož má zaplatit dědicům právníka Zdeňka Altnera 338 milionů korun. Návrh na odklad právníci strany zaslali Nejvyššímu soudu (NS). ČTK to dnes potvrdili mluvčí soudu Petr Tomíček i mluvčí ČSSD Petr Vurbs. Původní odklad rozsudku zrušil před týdnem Ústavní soud.

Euro.cz

Kauza Lidový dům: ČSSD zažádala o další odklad platby dědicům Altnera

| Zpravodajství »

Česká strana sociálně demokratická (ČSSD) už požádala o další odklad verdiktu, podle něhož má zaplatit dědicům právníka Zdeňka Altnera 338 milionů korun. Návrh na odklad právníci strany zaslali Nejvyššímu soudu (NS). Původní odklad rozsudku zrušil před týdnem Ústavní soud.

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

ČSSD chce férovou Evropu a tasila červenou kartu. Hamáček počítá ve volbách se ztrátami

| Zábava » Bulvár aktuálně »

S fotbalovou terminologií a heslem „Pro férovou Evropu“ vstoupila měsíc před volbami do kampaně k evropským volbám ČSSD. Jako hlavní symbol kampaně zvolili sociální demokraté fotbalovou červenou kartu – tu chtějí vystavit například dvojí kvalitě potravin. Cíl vládní strany? Podle předsedy Jana Hamáčka 7 až 11 procent hlasů.

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

Babiš pro Blesk: „O důvěru si neřeknu.“ Zmínil nebe a smetl Hamáčkovo ultimátum

| Zábava » Bulvár aktuálně »

Výměna tří ministrů naráz je podle lidovců pádný důvod k tomu, aby si vláda Andreje Babiše (ANO) znovu řekla o důvěru Sněmovny. Pokud kabinet o důvěru nepožádá sám, chce opoziční KDU-ČSL i se svými deseti poslanci přispět k vyvolání hlasování o nedůvěře. Babiš výzvu v rozhovoru pro Blesk Zprávy odmítl s tím, že lidovci dlouho po změnách v ministerských

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

Čistky v městských firmách pokračují: V dozorčí radě Pražské plynárenské Distribuce skončí Březina

| Zábava » Bulvár aktuálně »

Pražští radní dnes schválili návrh odvolat z dozorčí rady Pražské plynárenské Distribuce (PPD) bývalého zastupitele Karla Březinu (ČSSD), předsedu pražského ANO Jana Říčaře a jejího místopředsedu Petra Venhodu, uvedl pražský radní Jan Chabr (TOP 09). Členy musí odvolat představenstvo Pražské plynárenské, do jejíhož koncernu PPD patří a kterému město zašle

ParlamentniListy.cz

Vrecionová (ODS): Nabídku ČSSD přijímám. Vyzývám ministra, aby podpořil malé zemědělce a lokální výrobce

| Zpravodajství »

ČSSD dnes představila volební kampaň do Evropského parlamentu, ve které udělila červenou kartu nekvalitním potravinám. ODS vyzývá ministra zemědělství Tomana, aby tedy podpořil zastropování zemědělských dotací.

Novinky.cz

Volby by vyhrálo ANO, ČSSD se dotáhla na Piráty

| Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně »

Vítězem voleb by podle dubnového modelu CVVM stalo hnutí ANO se ziskem 32 procent hlasů. ODS by měla 14 a Piráti s ČSSD shodně 12,5 procenta. Komunisté by získali 11, SPD šest procent hlasů. Další strany by neuspěly.

webdesign Praha a tvorba stránek na míru

Na téma ČSSD aktuálně bylo nalezeno 1073 článků, zpráv a aktualit.

123456789starší