16. prosince, 2017 - svátek má Albína

David Rath aktuálně - Poslední zprávy a aktuality

Přidej článek
iDnes.cz - aktuální přehled zpráv

Nechápu, že kauza Rath není uzavřená, diví se exšéf protikorupční policie

| Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně »

V době, kdy Tomáš Martinec řídil protikorupční policii, zabývala se kauzou „krabice od vína“ Davida Ratha, řešila Křetínského tašku nebo aktivity Romana Janouška či pražskou Opencard. Z křesla ředitele protikorupční policie se však Martinec dostal do světa piva. Stal se manažerem havlíčkobrodského pivovaru.Další články k tématu:Bradáčová se nemusí omlouvat

EuroZprávy.cz

Tomio Okamura skončí ve vězení? Rath otevřeně promluvil o tom, jak to dnes chodí

| Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně »

Praha - Koho zavřou příště? Právě na to se ptá někdejší hejtman v čele Středočeského kraje za ČSSD David Rath. Podle něj je možné najít špínu téměř na všechny. A pak stačí, když se jen někomu znelíbíte, nebo se vás chce někdo zbavit.

ParlamentniListy.cz

Tomio Okamura skončí ve vězení, zaznělo od osoby, která o tom něco ví

| Zpravodajství »

David Rath má za to, že předseda hnutí Svoboda a přímá demokracie Tomio Okamura se dříve či později ocitne za mřížemi. Rád by se prý mýlil, ale je přesvědčen o tom, že Okamura jednoho dne za mřížemi skončí.

Česká-Justice.cz - aktuální pehled zpráv a článků

Soud nevyslyšel obsáhlé námitky podjatosti v Rathově kauze

| Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně »

Soudce Robert Pacovský a jeho trestní senát se necítí být podjatí při řešení korupční kauzy kolem bývalého středočeského hejtmana Davida Ratha. Upozornil na to server Novinky.cz. Potvrdil ji i jeden z Rathových advokátů Adam Černý. Dodal, že proti rozhodnutí byla podána stížnost, kterou chce v příštích dnech zdůvodnit. Možnou podjatostí soudu se tak bude

EuroZprávy.cz

Podjatost v Rathově kauze? Soudce Pacovský námitky nevyslyšel, advokát si stěžuje

| Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně »

Praha - Soudce Robert Pacovský a jeho trestní senát se necítí být podjatí při řešení korupční kauzy kolem exhejtmana Davida Ratha. Proti rozhodnutí byla podána stížnost, věcí se tak bude zabývat Vrchní soud v Praze.

České Noviny

Soud nevyslyšel námitky podjatosti v Rathově kauze

| Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně »

Praha - Soudce Robert Pacovský a jeho trestní senát se necítí být podjatí při řešení korupční kauzy kolem bývalého středočeského hejtmana Davida Ratha. Upozornil na to server Novinky.cz....

Novinky.cz

Soudce Pacovský odmítl Rathovu námitku podjatosti, kauzu chce soudit dál

| Zpravodajství » Krimi Zprávy aktuálně »

Soudce Robert Pacovský z Krajského soudu v Praze odmítl podle zjištění deníku Právo námitky své podjatosti v kauze bývalého hejtmana Středočeského kraje Davida Ratha, který je obžalovaný spolu s dalšími 10 lidmi z korupce. Námitku tak zřejmě bude řešit vrchní soud.

Aha! online - bulvární portál

Bývalý politik Miroslav Macek (72): Pustil se na tenký led!

| Zábava » Bulvár aktuálně »

Do historie se vepsal jako ten, kdo uštědřil výchovný políček exministru Davidu Rathovi (51). Dnes však Miroslav Macek (72) působí o poznání klidnějším dojmem než před deseti lety. Politikou už se téměř nezabývá. Mnohem větší vášeň pro něj teď totiž představuje literatura.

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

Rath uspěl u soudu: Advokát se mu musí za výroky omluvit. 100 tisíc ale nezaplatí

| Zábava » Bulvár aktuálně »

Obvodní soud pro Prahu 2 ve středu částečně vyhověl žalobě bývalého poslance Davida Ratha na advokáta Michala Pacovského. Rath žádal omluvu a 100 tisíc korun kvůli několika Pacovského tvrzením. z roku 2015, kdy se advokát vyjadřoval k tomu, proč podepsal plnou moc o zastupování v Rathově korupční kauze. Rozsudek není pravomocný, obě strany si ponechaly

Novinky.cz

Soud částečně vyhověl žalobě Ratha na advokáta Pacovského

| Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně »

Obvodní soud pro Prahu 2 ve středu částečně vyhověl žalobě bývalého poslance Davida Ratha na advokáta Michala Pacovského. Rath žádal omluvu a 100 000 korun kvůli několika Pacovského tvrzením z roku 2015, kdy se advokát vyjadřoval k tomu, proč podepsal plnou moc o zastupování v Rathově korupční kauze.

EuroZprávy.cz

Soud částečně vyhověl žalobě Ratha, advokát Pacovský se mu musí omluvit

| Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně »

Praha – Pražský obvodní soud dnes částečně vyhověl žalobě bývalého poslance Davida Ratha na advokáta Michala Pacovského. 

Na téma David Rath aktuálně bylo nalezeno 11 článků, zpráv a aktualit.

1