14. srpna, 2018 - svátek má Alan

Dieta aktuálně - Poslední zprávy a aktuality

Přidej článek
Novinky.cz

Zdravá cuketa pětkrát jinak

| Zábava » Zdraví aktuálně »

Plody cukety jsou chutné, dietní a kulinářsky všestranně využitelné. Hodí se jak pro vegetariánské pokrmy, tak pro nejrůznější diety, výtečné jsou ale i v kombinaci s masem. Jako bonus pak přinášejí lidskému organismu celou řadu nutričních látek, které působí pozitivně snad na každý orgán v těle.

Aha! online - bulvární portál

Primácká moderátorka Klára Doležalová jde do sebe: Drží Voříškov(o)u dietu!

| Zábava » Bulvár aktuálně »

kvůli pár kilům navíc se jí před rokem v kostymérně skoro rozjel zip. Letošní léto si proto moderátorka Klára Doležalová (44) raději pojistila křivky dietou. Jídelníček možná odkoukala i od svého parťáka Karla Voříška (54).

České Noviny

La Repubblica: Jak bez drastické diety očistit organismus

| Zábava »

Řím - Abychom očistili organismus a - proč ne - shodili nějaký ten kilogram, není nezbytné držet přísnou dietu spočívající v konzumaci nechutných a opakujících se jídel a snít o...

Aha! online - bulvární portál

Italská dieta Ivany Trump je propadák: Těstoviny? Spíš smirkový papír!

| Zábava » Bulvár aktuálně »

Česká exmanželka amerického prezidenta Ivana Trump (69) se musí pořádně ohánět, aby si udržela svůj mimořádný životní standard. A tak si nyní vymyslela luxusní dietu. Jednu osobu má stát její 45 denní kúra , zhruba 24 tisíc korun. Problém ale je, že její jídlo není poživatelné!

Novinky.cz

Antonie Talacková: Svoji první dietu jsem držela v jedenácti letech

| Zábava » Životní styl aktuálně »

Koncem července oslavila čtyřicítku. Asi byla někde u moře, ke kterému má zvláštní vztah, ale kvůli dětem k němu jezdí. „Moře mi vzalo tátu, tak mě to k němu neláká, nejlíp mi je doma nebo na chalupě,“ říká Antonie Talacková, rodilá Pražačka, matka dvou dětí a manželka herce Igora Bareše. Oba jsou členy pražského Divadla na Vinohradech.

České Noviny

La Repubblica: Jsme nafouklí, nikoli tlustí

| Zpravodajství » Zprávy ze světa aktuálně »

Řím - "V posledních dvou letech se mi ani přes tvrdé diety nepodařilo odstranit nafouklé a napjaté břicho a mám těžké nohy s celulitidou. Cítím se tlustá a nevím, co mám dělat,"...

ZdravotnickýDenik.cz - aktuální přehled zpráv

Onkologičtí pacienti, kteří se léčí „alternativně“, umírají dříve

| Zábava » Zdraví aktuálně »

Dvakrát tak vyšší riziko smrti, to je výsledek „alternativní“ léčby nádorových onemocnění. Onkologičtí pacienti, kteří se rozhodnou například pro radikální diety, „detoxikaci“ či třeba „tradiční čínskou medicínu“ nebo kineziologii, umírají dříve, protože kvůli těmto metodám odmítnou skutečně účinnou léčbu. Ukazuje to nová studie publikovaná v žurnálu JAMA

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

Jo-jo efekt Jiřího Hromady: Ze 185 kg zhubl 90 kg a nyní? Musí chodit o berli

| Zábava » Bulvár aktuálně »

Tolik se snažil, tolik dřel a tolik si odříkával své oblíbené jídlo, až se bývalému prezidentovi herecké asociace Jiřímu Hromadovi (60) podařilo shodit devadesát kilogramů. Jenže pak se na dietu vykašlal a kila šla opět rychle nahoru. Už opět vypadá téměř stejně jako v období své nejtěžší váhy.

BListy.cz - Britské listy - aktuální přehled zpráv

O přejezených Rusech, čili Dietou proti bujnosti

| Zpravodajství »

V kterési pohádce Josefa Štefana Kubína vystupuje lakomá selka, která sloužícímu platí pouhým vejcem k jídlu denně. Jednoho dne se však chasník vrací z pole pozdě vysílen a potácí se hlady. Závěr? Milostpaní je si zcela jista, že sloužící se ještě vyznačuje přílišnou bujností - takže mu napříště musí k jídlu stačit jedno vejce na dva dny. 

EuroZprávy.cz

Jak zareaguje vaše tělo, když budete rok jist pouze brambory? Muž to vyzkoušel a odborníci jsou zděšeni

| Zpravodajství » Věda a Technika aktuálně »

Brambory nejsou považovány právě za dietní jídlo – už jen proto, že obsahují spoustu sacharidů. Přesto existují bramborové diety, při kterých lidé dokáží poměrně výrazně zhubnout. Jednu takovou si vyzkoušel i Australan Andrew Flinders Taylor, který podle svých slov jedl celý rok jen brambory a zhubl více než 50 kilogramů. Ale co na takovou stravu říkají

eurodenik.cz

Asijská dieta - štíhlá linie nejen díky rýži

| Zpravodajství »

Když se řekne asijská dieta, vybaví se nám rýže. Bez této obiloviny si opravdu nelze představit mnohé asijské kuchyně. Asijská Dieta však není pouze konzumace rýže. Asijské kuchyně jsou doslova přehlídkou umění, pestrosti chutí a zdraví. A navíc, vaše tukové zásoby se budou ztenčovat.

100+1 zahraniční zajímavosti

Nefalšovaná paleo dieta: Jaké bylo poslední jídlo ledového muže Ötziho?

| Zábava »

Nefalšovaná paleo dieta: Jaké bylo poslední jídlo ledového muže Ötziho?

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

Miliony „na přilepšenou“ pro europoslance: Diety, příspěvky i peníze na lékaře

| Zábava » Bulvár aktuálně »

Podobně jako čeští poslanci ve Sněmovně mají i ti v Evropském parlamentu nárok na několik příspěvků, které mohou využívat při své práci. Bruselské „dávky“ jsou ale o poznání štědřejší, a pokud je europoslanci pečlivě čerpají, snadno mohou dosáhnout i stovek tisíc korun ročně. Část těchto peněz přitom nemusí vůbec utratit a nikdo to nekontroluje.

Epochaplus.cz - Novinky z celého světa!

Cigarety jako dieta: Přidává se do nich amfetamin i rajský plyn

| Zábava »

„Kouřím od rána do večera a to mi vynahradí spoustu jídla, které bych jinak zkonzumoval,“ sdílí své tajemství štíhlé figury neznámý autor ve své Radě tlustým lidem (1883). V populární brožurce popisuje vlastní cestu ze 127 kg váhy na 83 kg. Je jeho recept na zhubnutí jasný: Kuřte cigarety jako o život! Tabákové koncerny si brzy […]

Reflex.cz

Nejtlustšímu ježkovi světa naordinovali přísnou dietu, cvalík musí shodit

| Zpravodajství »

Ježek, který je považovaný za vůbec nejtlustšího tvora svého druhu, musí nutně shodit. V současné době váží pichlavé zvíře téměř 2,4 kilogramu, což je přesně čtyřnásobek stropové váhy, která je u ježků ještě v pořádku. Zvíře absolvuje ozdravnou hubnoucí kúru v záchranném centru pro zvířata v Aberdeenshiru ve Skotsku.

Dobrý Anděl

Na téma Dieta aktuálně bylo nalezeno 19 článků, zpráv a aktualit.

12starší