22. května, 2018 - svátek má Emil

Dieta aktuálně - Poslední zprávy a aktuality

Přidej článek
firstclass.cz

O cestě KetoMartiny aneb Jak proteinová dieta mění celé tělo

| Zábava » Bulvár aktuálně »

„Čím se má začít?“ zeptal jsem se zvědavě. „Úsměvem,“ roztáhla koutky. „S úsměvem jde všechno líp.“ To mi bylo sympatické. Jak dobře víte, magazíny FC tvoří ucelený řetěz. Každé vydání svým tématem vyvěrá z předchozího a připravuje tematickou půdu pro vydání následující. Proto je téma nového vydání právě toto. MARTINA

Novinky.cz

Šéfkuchař shodil 70 kilogramů, jeho dieta vzbuzuje velký zájem

| Zábava »

Britský šéfkuchař Tom Kerridge, který dosáhl váhy 190 kilogramů, se rozhodl změnit život a během tří let shodil 70 kilogramů. A to díky tomu, co nazývá dopaminovou dietou. Tato dieta vzbudila na internetu mimořádný zájem zejména nyní před létem, kdy je imperativem snížit váhu co nejrychleji. A funguje to? Tak se táže italský deník La Repubblica.

České Noviny

La Repubblica: Jak funguje dopaminová dieta

| Zábava »

Řím - Britský šéfkuchař Tom Kerridge, který dosáhl váhy 190 kilogramů, se rozhodl změnit život a během tří let shodil 70 kilogramů. A to díky tomu, co nazývá dopaminovou dietou....

Aha! online - bulvární portál

Olga Šípková (48): Jak být štíhlí v pokročilejším věku?!

| Zábava » Bulvár aktuálně »

Olga Šípková, známá cvičitelka a mistryně světa ve sportovním aerobiku z roku 1997, sportem žije. Někdy dokonce maká tolik, že pak sotva stojí na nohou. Vzhledem k jejímu povolání, pomalu všechny dotazy k ní směřují na diety, zdraví a pohyb.

EuroZprávy.cz

Kašlete na dietu? Podle vědců je to dobře, zhubnete

| Zpravodajství » Věda a Technika aktuálně »

Dodržujete pečlivě všechny možné diety a vyčítáte si každý přešlap? Podle vědců byste neměli. Studie totiž ukázaly, že pokud Dietu plánovaně porušíte a během týdne si jeden den dopřejete čokoládu či sladkosti, bude jednodušší zhubnout.

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

Smrt baviče Josefa Mladého (†63): Rakovinu chtěl vyhladovět jako Pomeje!

| Zábava » Bulvár aktuálně »

Kolem smrti Josefa Mladého (†63) se začínají rojit nové dataily a okolnosti, za kterých sváděl oblíbený bavič svůj poslední boj. Držel třeba drastické diety. Rakovinu se snažil vyhladovět stejně jako producent Jiří Pomeje (53)!

ČeskoAktuálně.cz - aktuální zprávy a novinky

Nezanechávajte nás kultúre smrti! prosia veriaci v Anglicku miestnu katolícku cirkev

| Zpravodajství » Zprávy ze světa aktuálně »

Keď katolícky westminsterský kardinál Vincent Nichols obvinil pro-life advokátov a podporovateľov rodičov malého Alfieho Evansa, že sa snažia z tohto tragického prípadu vytĺcť „politický kapitál“, zatiaľ čo doktori nemocnice sú tí, ktorí majú na mysli záujem dieťaťa, keď argumentoval, že britské súdy, ktoré dieťa prakticky odsúdili na smrť mali právo

BrněnskáDrbna.cz - Aktuální zprávy nejen z Jižní Moravy

TIPY NA TÝDEN: Studentský Majáles, gastro na Svoboďáku, Extrem Food Festival a Guláš Fest

| Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně »

Plavková sezóna je už za dveřmi, ale formování postavy bude muset počkat. Nadcházející týden láká k piknikům, pivečku na festivalu a hodování. A do toho všeho nám vychází ukázková počasí. Dieta ještě ten týden počká, ne?

EuroZprávy.cz

Hladovění nám pomůže ke zdravému a dlouhému životu? Zapomeňte na diety a vyzkoušejte přerušovaný půst

| Zpravodajství » Věda a Technika aktuálně »

Světové celebrity - například zpěvačka Beyonce a herec Hugh Jackman - říkají, že aby se dostaly do formy, využívají metodu označovanou jako přerušované hladovění. Jak tato metoda funguje? A neškodí tělu?

iDnes.cz - aktuální přehled zpráv

Vedení prostějovských volejbalistek sníží rozpočet, chce sázet na mládí

| Sportovní »

Už žádná Liga mistryň a žádné drahé cizinky. Prostějovský volejbalový klub přechází na dietu. Evropské poháry bude hrát dál, ale s týmem složeným převážně z mladých hráček.Další články k tématu:Pracovalo se mi tu nádherně, řekl po konci v Prostějově kouč ČadaÉra Prostějova trvá, Čada končí. Volejbalistky musí hledat nového koučeVolejbalistky Prostějova

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

Princ Harry se ztrácí před očima: Meghan ho nutí držet dietu!

| Zábava » Bulvár aktuálně »

Zbývají už jen tři týdny do královské veselky prince Harryho (33) a Meghan Markle (36). Ovšem princ už teď svou snoubenku poslouchá na slovo a pořádně na sobě maká. Začal totiž držet přísnou dietu! Možná chce jen zhubnout do obleku, ovšem spíše to vypadá, že se snaží se svou láskou držet krok.

tiscali.cz - Aktuální přehled článků

Dieta skutečně vede k dlouhověkosti, ověřili si vědci u lemurů

| Zpravodajství »

Jíst méně a zdravěji je oblíbená a také vědecky podložená instrukce doktorů a různých dietologických poradců. Jak je to ale s celkovým kalorickým příjmem a délkou života, skutečně nižší kalorický příjem prodlužuje život? Odpovědi vědci hledali u lemurů.

tiscali.cz - Aktuální přehled článků

Lemuři vědcům prozradili, co s tělem skutečně dělá dieta

| Zpravodajství »

Jíst méně a zdravěji je oblíbená a také vědecky podložená instrukce doktorů a různých dietologických poradců. Jak je to ale s celkovým kalorickým příjmem a délkou života, skutečně nižší kalorický příjem prodlužuje život? Odpovědi vědci hledali u lemurů.

České Noviny

Le Figaro: Ohrožuje veganská dieta naše zdraví?

| Zábava »

Paříž - Počínaje koženou kabelkou přes kosmetiku testovanou na zvířatech až po vlněný svetr je veganství životní styl, který odmítá všechny výrobky pocházející ze zvířat. Jeho...

sport.cz

Kvitová před Fed Cupem hodně zhubla. Speciální dietu ale nedrží

| Sportovní » Tenis aktuálně »

Před šesti lety zařídila Petra Kvitová po úmorných bitvách dva body a pomohla tenistkám ve Stuttgartu k výhře ve Fed Cupu nad Německem. Nyní se připravuje na stejném místě na další bitvu v soutěži družstev, je viditelně štíhlejší než dřív, ale rány má podle svých slov pořád stejné.

Kuba - Dovolená a zájezdy

Na téma Dieta aktuálně bylo nalezeno 108 článků, zpráv a aktualit.

1234567starší