18. února, 2018 - svátek má Gizela

Dominik Duka aktuálně - Poslední zprávy a aktuality

Přidej článek
ParlamentniListy.cz

Dominik Duka ví, co znamená za tradiční hodnoty sedět na Borech. Každého politika by za jeho názory zničili, ale on má váhu. Proto je tak štve, vysvětluje ekonomka útok na kardinála

| Zpravodajství »

ROZHOVOR „Kardinál Dominik Duka je určitě nepohodlný a pro jeho odpůrce je velmi složité ho odstranit z veřejného života štvavou novinovou kampaní jako u tradičního politika,“ tvrdí ekonomka Masarykovy univerzity Hana Lipovská. Pražský arcibiskup je podle jejího názoru terčem útoků, protože

Novinky.cz

Zemanova přímluva za Duku svědčí podle historika o propojení moci

| Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně »

Zamýšlená výzva prezidenta Miloše Zemana papeži Františkovi, aby prodloužil mandát kardinálu Dominiku Dukovi, je potvrzením propojení kardinála na politickou moc. V pátek to řekl církevní historik Jaroslav Šebek. Svědčí o tom podle něj nejen kontakty Duky se současným prezidentem, ale i s jeho předchůdcem Václavem Klausem.

EuroZprávy.cz

Zemanova přímluva za Duku? Důkaz propojení kardinála s politickou mocí, soudí historik

| Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně »

Praha - Církevní historik Jaroslav Šebek se domnívá, že zamýšlená výzva prezidenta Miloše Zemana papeži Františkovi, aby prodloužil mandát kardinálu Dominiku Dukovi, je potvrzením propojení kardinála na politickou moc.

Neviditelný Pes

SPOLEČNOST: A co je za vámi?

| Zpravodajství »

O popeleční středě bychom si měli sypat popel na hlavu, ne protestovat proti smyšleným chybám kardinála Dominika Duky, který navíc už sám během ledna prohlásil, že ke dni svých 75. narozenin pošle papeži svou rezignaci....

ParlamentniListy.cz

Pisklouni. Dokážou jen pištět! Zeman se u Soukupa vypořádal s odpůrci Duky a ohlásil velkou protiakci. Závažně pak promluvil o romském táboru v Letech a také o Babišovi

| Zpravodajství »

Týden s prezidentem. Pořad TV Barrandov moderátora Jaromíra Soukupa pokračuje na televizních obrazovkách i v nadcházející „pětiletce“ Miloše Zemana. Ten se mimo jiné zastal Dominika Duky či Andreje Babiše (ANO).

EuroZprávy.cz

Zeman papeži navrhne prodloužení Dukova mandátu, jeho kritiky označil za pisklouny

| Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně »

Praha - Prezident Miloš Zeman považuje kardinálu Dominika Duku za výraznou osobnost a vlastence. Obrátí se na papeže Františka s žádostí, aby prodloužil mandát Dukovi. Zeman to dnes řekl v rozhovoru v TV Barrandov.

Novinky.cz

Zeman se chce u papeže přimluvit za Duku, jeho kritikům nadával do hlupáků a pisklounů

| Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně »

Prezident Miloš Zeman hodlá napsat papeži Františkovi, aby prodloužil mandát pražskému arcibiskupovi kardinálu Dominiku Dukovi. Chce se tím oficiálně postavit proti dopisu skupiny katolíků, kteří naopak požadují, aby papež jmenoval někoho jiného. Důvodem jejich kritiky je zejména údajné „hnědnutí“ katolické církve pod Dukovým vedením.

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

Zeman napíše papeži, aby prodloužil Dukovi mandát. Kritiky označil za „udavače a pisklouny“

| Zábava » Bulvár aktuálně »

Prezident Miloš Zeman se obrátí na papeže Františka s žádostí, aby prodloužil mandát kardinálu Dominiku Dukovi. Zeman to ve čtvrtek řekl v rozhovoru v TV Barrandov. Prezident považuje Duku za výraznou osobnost a vlastence. Skupinu českých katolíků, kteří sepsali dopis žádající papeže o to, aby Dukovi mandát neprodlužoval, označil prezident za „pisklouny“.

České Noviny

Zeman chce požádat papeže o prodloužení Dukova mandátu

| Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně »

Praha - Prezident Miloš Zeman se obrátí na papeže Františka s žádostí, aby prodloužil mandát kardinálu Dominiku Dukovi. Zeman to dnes řekl v rozhovoru v TV Barrandov. Prezident považuje...

ParlamentniListy.cz

Jako zběsilí komunističtí fanatici! Ondřej Neff se nemilosrdně vypořádal s odpůrci Duky a vyzval Český rozhlas...

| Zpravodajství »

Publicista Ondřej Neff ocenil, že se ODS postavila za pražského kardinála Dominika Duku. Odpůrce současného pražského arcibiskupa přirovnal ke zběsilé činnosti komunistických fanatiků.

ParlamentniListy.cz

Trumbera. A Zlatuška... Peprný komentář na téma koncentráku v Letech

| Zpravodajství »

Právník Tomáš Tyl přidal na svůj facebookový profil dva příspěvky – jeden týkající se poslance SPD Miloslava Roznera a jeden dopisu kardinálu Dominiku Dukovi.

ParlamentniListy.cz

Lžete. Jste ubozí, napsala pedagožka těm, co chtějí sestřelit Duku. A přidala informace

| Zpravodajství »

Ekonomka a vysokoškolská pedagožka Hana Lipovská se v dnešním vydání MF Dnes zamýšlela nad tím, proč je Dominik Duka terčem některých katolíků, kteří proti němu dokonce sepsali dopis do Vatikánu. Následně svůj text sdílela i na facebookovém profilu a podotkla i další komentář.

Neviditelný Pes

ODS podpořila Dominika Duku

| Zpravodajství »

Je dobře, že se Občanská demokratická strana postavila proti denunciantské kampani – když to domyslíme, jde o žádost papeži, aby připravil Dominika Duku o práci.

EuroZprávy.cz

Navazujete na naši nejhorší udavačskou tradici. Klause a jeho lidi vytočily útoky na Duku

| Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně »

Praha – Hnědne česká katolická církev pod vedením Dominika Duky nebo ne? To je v posledních dnech často diskutovaná otázka. Teď se svým názorem přišel i bývalý prezident Václav Klaus.

Rádio Praha

Křesťanští aktivisté uspořádali happening u arcibiskupství

| Zpravodajství »

Před pražským Arcibiskupským palácem ve středu dopoledne uspořádala skupina křesťanských aktivistů happening. Zveřejnili při něm svůj dopis papeži Františkovi, ve kterém ho žádají, aby neprodlužoval mandát pražskému arcibiskupovi Dominiku Dukovi a jmenoval nového arcibiskupa. V dopise kritizují Dukovo…

Kuba - Dovolená a zájezdy

Na téma Dominik Duka aktuálně bylo nalezeno 67 článků, zpráv a aktualit.

12345starší