24. června, 2018 - svátek má Jan

Evropská komise aktuálně - Poslední zprávy a aktuality

Přidej článek
EuroZprávy.cz

Celní válka nabírá na síle. Zvýší-li USA cla na automobily, EU zareaguje

| Zpravodajství » Ekonomika aktuálně »

Brusel - Americký prezident Donald Trump v pátek pohrozil Evropské unii dvacetiprocentním clem na dovoz automobilů. Místopředseda Evropské komise Jyrki Katainen dnes v reakci vyzval k ukončení eskalace obchodní války přes Atlantik. EU je podle něj nicméně připravena k další odvetě.

Novinky.cz

Pokud USA zvýší cla na evropské automobily, Unie bude reagovat

| Zpravodajství » Ekonomika aktuálně »

Pokud by USA zvýšily cla na dovoz automobilů ze zemí Evropské unie, jak v pátek pohrozil americký prezident Donald Trump, EU by na tento krok zareagovala, varoval v rozhovoru pro sobotní vydání francouzského listu Le Monde místopředseda Evropské komise (EK) Jyrki Katainen. Vyzval zároveň k ukončení eskalace sporu.

EuroZprávy.cz

Zmatky, vnitřní rozbroje, hádky, bojkot. Minisummit o migraci přinesl jen problémy, svou roli v tom hraje i ČR

| Zpravodajství » Zprávy ze světa aktuálně »

Londýn - Server Daily Mail se pozastavuje nad tím, že bruselský minisummit svolaný německou kancléřkou Angelou Merkelovou a šéfem Evropské komise Jean-Claudem Junckerem se musí potýkat s bojkotem a vnitřními rozbroji. Zmiňuje přitom i Českou republiku.

Kurzy.cz

Víkendář: Blíží se možný zlomový bod v uprchlické krizi

| Zpravodajství » Ekonomika aktuálně »

Prezident Evropské komise Donald Tusk navrhuje, aby EU vytvořila mimo své území speciální platformy. Tam by její zástupci mohli rychle rozdělit uprchlíky na ty, kteří skutečně potřebují pomoc, a na ekonomické migranty, kteří by mohli být vráceni do zem...

Život Dětem

Na téma Evropská komise aktuálně bylo nalezeno 4 článků, zpráv a aktualit.

1