19. února, 2019 - svátek má Patrik

Evropský parlament aktuálně - Poslední zprávy a aktuality

Přidej článek
Ekonomicky-Denik-cz

Peníze pro regiony v dalším programovacím období se začínají řešit už teď

| Ekonomika aktuálně »

Evropský parlament chce zachování současného objemu financování pro regiony i v letech 2021 - 2027, podporu inovací, digitalizace, malých a středních podniků a investic do životního prostředí. K tomu musí přispět větší součinnost jednotlivých fondů EU a vyšší podpora pro méně rozvinuté regiony.

Auto.cz - Vše ze světa aut a motorek

Další novinka v povinné výbavě? Chystá se na nás omezení rychlosti

| Zábava » Auto-Moto aktuálně »

Do Evropského parlamentu míří návrh, který by od výrobců aut požadoval jako povinnou součást výbavy inteligentní asistenční systém přizpůsobení rychlosti, a to od roku 2022.

iDnes.cz - aktuální přehled zpráv

Brusel chce do deseti let o 30 procent čistší autobusy a náklaďáky

| Zpravodajství » Ekonomika aktuálně »

Výrobci autobusů a nákladních automobilů budou muset do roku 2030 snížit o 30 procent emise oxidu uhličitého ve srovnání s letoškem. V úterý ráno se na tom shodl Evropský parlament s Radou EU. Další články k tématu:Brusel vyšetřuje, zda německé automobilky uzavíraly tajné dohody o emisíchNěmecko nestíhá snižovat emise, zvažuje MHD všude zdarmaDiesely v

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

Blonďaté Ditě může krýt záda Šlechtová. Šanci mají v eurovolbách i ODS a Piráti, ukazují průzkumy

| Zábava » Bulvár aktuálně »

Ve volbách do Evropského parlamentu získalo hnutí ANO před pěti lety čtyři mandáty. Jenže exposlanci Pavel Telička a Petr Ježek nakonec dali hnutí vale a tak zbyly jen Dita Charanzová a Martina Dlabajová. Právě ony mají být v čele kandidátky pro volby nadcházející. Předseda ANO a premiér Andrej Babiš vyhlásil útok na lepší pozice - letos chce víc než čtyři

Neviditelný Pes

SPOLEČNOST: Ublíženost

| Zpravodajství »

V květnu budeme mít možnost jít k volbám do Evropského parlamentu. Nemohu napsat „půjdeme k volbám do EP“, protože minule přišel k těmto volbám jen zhruba jeden z pěti oprávněných voličů.

denik.cz

O pět set lidí víc. Prestižní kosmická agentura v Praze by se mohla rozšířit

| Zpravodajství » Ekonomika aktuálně »

Agentura pro evropský globální navigační družicový systém (GSA) sídlící v Praze se může rozrůst o stovky zaměstnanců a výrazně tak zvýšit prestiž Prahy a podpořit český rozpočet. Poslanec Evropského parlamentu Jiří Pospíšil a pražský radní Jan Chabr ve věci zahájili jednání s vládním zmocněncem Karlem Dobešem.

Novinky.cz

Eurovolby by vyhrálo ANO, uspěli by i komunisté a SPD

| Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně »

V letošních volbách do Evropského parlamentu (EP) by v ČR nejvíce zástupců získalo hnutí ANO, které by mělo osm křesel. Čtyři zástupce by měla ODS, tři Piráti a ČSSD. Ve Štrasburku by zasedali i dva komunisté a jeden zástupce SPD. Vyplývá to z aktuální projekce možných výsledků, kterou v pondělí zveřejnil EP.

Magistrát města Prahy

Europoslanec Pospíšil a pražský radní Chabr jednají o rozšíření prestižní kosmické agentury v Praze

| Z Prahy » Z radnic města Prahy aktuálně »

Agentura pro evropský globální navigační družicový systém (GSA) sídlící v Praze se může rozrůst o stovky zaměstnanců a výrazně tak zvýšit prestiž Prahy a podpořit český rozpočet. Poslanec Evropského parlamentu Jiří Pospíšil a pražský radní Jan Chabr ve věci zahájili jednání s vládním zmocněncem Karlem Dobešem.

Euro.cz

Lídryní ANO pro eurovolby bude Charanzová. Pro vítězství musíme udělat maximum, řekl Babiš

| Zpravodajství »

Lídrem hnutí ANO do voleb do Evropského parlamentu bude podle očekávání současná europoslankyně Dita Charanzová. Výbor hnutí to jednoznačně podpořil, řekl dnes na celostátním sněmu předseda ANO a premiér Andrej Babiš. Doufá, že hnutí eurovolby vyhraje. Charanzová měla podporu i z řady krajských sněmů.

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

Babiš vsadí na blonďatou Ditu. Jednička kandidátky chce „reset“ Evropské unie

| Zábava » Bulvár aktuálně »

Lídrem hnutí ANO do voleb do Evropského parlamentu bude podle očekávání současná europoslankyně Dita Charanzová. Výbor hnutí to jednoznačně podpořil, řekl v neděli na celostátním sněmu předseda ANO a premiér Andrej Babiš. Evropská unie by se podle Charanzové měla vrátit k původnímu poslání, kterým bylo zajistit mír, bezpečnost a podmínky pro prosperitu.

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

Babiš vsadí na blonďatou Ditu. Kandidátku ANO do eurovoleb povede Charanzová

| Zábava » Bulvár aktuálně »

Lídrem hnutí ANO do voleb do Evropského parlamentu bude podle očekávání současná europoslankyně Dita Charanzová. Výbor hnutí to jednoznačně podpořil, řekl v neděli na celostátním sněmu předseda ANO a premiér Andrej Babiš. Charanzová měla podporu i z řady krajských sněmů.

Novinky.cz

ANO povede do evropských voleb Charanzová

| Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně »

Lídrem hnutí ANO ve volbách do Evropského parlamentu bude europoslankyně Dita Charanzová. V neděli to odsouhlasil výbor hnutí, oznámil na nedělním sněmu ANO premiér Andrej Babiš.

Euro.cz

ANO zvolí nové vedení. Babiš bez soupeře, Faltýnek má nejvíc nominací na prvního místopředsedu

| Zpravodajství »

Dnes se v Praze po dvou letech sejde celostátní sněm hnutí ANO k volbě vedení na další dvouleté funkční období i jednání o kandidátce pro květnové volby do Evropského parlamentu. Funkci předsedy hnutí bude obhajovat premiér Andrej Babiš, kterého do čela nominovaly všechny krajské sněmy. Většina pak na prvního místopředsedu navrhla Jaroslava

iDnes.cz - aktuální přehled zpráv

Brusel podezřívá Saúdy z praní špinavých peněz a financování terorismu

| Zpravodajství » Ekonomika aktuálně »

Evropská komise zařadila Saúdskou Arábii na černou listinu 23 států, u nichž vidí vyšší riziko praní špinavých peněz nebo financování terorismu. Nyní záleží na Evropském parlamentu, zda seznam schválí. Má na to jeden měsíc. Další články k tématu:Podvody a praní špinavých peněz, slyšeli od soudu manažeři Mostecké uhelnéBrusel brojí proti praní špinavých

Neviditelný Pes

EVROPA: Exprezident Klaus o Evropském parlamentu

| Zpravodajství »

Pod titulkem Do Bruselu kandidují druhořadí politici se exprezident Václav Klaus vyjadřuje s despektem o kandidátech stran a hnutí do Evropského parlamentu. Má či nemá pravdu?

Život Dětem

Na téma Evropský parlament aktuálně bylo nalezeno 159 článků, zpráv a aktualit.

123456789starší