16. června, 2019 - svátek má Zbyněk

FAČR aktuálně - Poslední zprávy a aktuality

Přidej článek
Fotbal.cz

RKK FAČR se ohrazuje vůči reportáži serveru seznamzpravy.cz

| Sportovní » Fotbal aktuálně »

V návaznosti na reportáž s názvem „Fotbalový Hus ze Živanic sklidil za kritiku poměrů kolem rozhodčích ten nejpřísnější trest“ uveřejněné na www.seznamzpravy.cz dne 5. 5. 2019, zaujala Revizní a kontrolní komise FAČR (dále „RKK“) na svém zasedání dne 10. 6. 2019 v Olomouci následující stanovisko:

Fotbal.cz

Zástupci RFA absolvovali další školení v systému XPS

| Sportovní » Fotbal aktuálně »

Členové realizačních týmů Regionálních fotbalových akademií Fotbalové asociace České republiky se ve čtvrtek sjeli do sídla FAČR, kde byli školeni expertem na systém XPS a koučem zlaté florbalové devatenáctky z letošního mistrovství světa juniorů Jiřím Jakoubkem.

sport.cz

Tvrdé obvinění! Bývalý delegát obvolával naše hráče, ať vypustí zápas, hlásí Živanice

| Sportovní » Fotbal aktuálně »

Drsná kritika a hodně ostrá slova. Petr Špaček, tehdy předseda třetiligových Živanic, se rozhodl během sezony popsat poměry panující v českém fotbale. A tvrdě za to zaplatil. Na konci dubna byl vyloučen z FAČR, dál ale žije fotbalem, byť už nesmí mít v klubu oficiální funkci. Je tak pouze čestným předsedou klubu, ale dál pálí ostrými. „Byl jsem vyloučen za

Fotbal.cz

Komuniké ze zasedání Výkonného výboru FAČR (10. 6. 2019)

| Sportovní » Fotbal aktuálně »

V pondělí 10. června 2019 se sešel Výkonný výbor FAČR s těmito závěry:

Fotbal.cz

Na Julisce se nejvíce dařilo starší přípravce Sparty

| Sportovní » Fotbal aktuálně »

V sobotním turnaji dívčích nadějí FAČR v kategorii starších přípravek se na Julisce nejvíce dařilo Spartě, druhá skončila Slavia, třetí Krásná Studánka.

iDnes.cz - aktuální přehled zpráv

Jihlava hlásí první příchody i odchody. A co bude s Vaculíkem?

| Sportovní » Fotbal aktuálně »

Pět dnů po skončení sezony, v níž FC Vysočina nedosáhl na vysněný návrat do první ligy, sáhlo vedení jihlavského klubu k prvním změnám v kádru A-týmu.Další články k tématu:Zbytečná hysterická reakce, řekl fotbalový šéf Malík k výzvě JihlavyPředseda Živanic, kterého vyloučili z FAČR, jihlavské výzvě fandíPOHLED: Jihlava jde do boje. Získá podporu, nebo si

ČT sport - aktuálně z České televize

Předseda FAČR Malík: Výzva Jihlavy k odstoupení komise rozhodčích? Hysterická a zbytečná reakce

| Sportovní » Fotbal aktuálně »

Prakticky celá fotbalová veřejnost se shoduje na tom, že rozhodčí výrazně poškodili Jihlavu v jejím barážovém dvojduelu s prvoligovou Karvinou, přesto předseda Fotbalové asociace Martin Malík prý nechápe reakci Vysočiny, která otevřeně vyzvala k rezignaci Komisi rozhodčích FAČR v čele s jejím předsedou Jozefem Chovancem a místopředsedou Martinem

iDnes.cz - aktuální přehled zpráv

Zbytečná hysterická reakce, řekl fotbalový šéf Malík k výzvě Jihlavy

| Sportovní » Fotbal aktuálně »

Předseda fotbalového svazu Martin Malík se vrátil z kongresu FIFA v Paříži a odpovídá na otevřenou výzvu, v níž druholigová Jihlava kritizovala poměry v českém fotbale včetně výkonů rozhodčích.Další články k tématu:Předseda Živanic, kterého vyloučili z FAČR, jihlavské výzvě fandíPOHLED: Jihlava jde do boje. Získá podporu, nebo si koleduje?Ať skončí Chovanec

sport.cz

Jihlava vyzvala Malíka: Jednejte! Pokud máte důkazy, předejte je policii, reaguje šéf FAČR

| Sportovní » Fotbal aktuálně »

Závěr sezony byl na domácí scéně pěkně žhavý. Vysočina Jihlava se po neúspěšné baráži o první ligu s Karvinou cítí být poškozena rozhodčími a ostře kritizuje situaci v českém fotbale. Druholigový klub v otevřené výzvě na svém webu požaduje rozpuštění Komise rozhodčích FAČR a vyzval k rezignaci jejího předsedu Jozefa Chovance i místopředsedu Martina Wilczka.

Fotbal.cz

Reakce předsedy FAČR na otevřenou výzvu klubu FC Vysočina Jihlava

| Sportovní » Fotbal aktuálně »

Předseda VV FAČR Martin Malík reaguje na otevřenou výzvu klubu FC Vysočina Jihlava ze dne 4. 6. 2019 takto:

Fotbal.cz

V sobotu Turnaj dívčích nadějí FAČR - starší přípravky

| Sportovní » Fotbal aktuálně »

Turnaj dívčích nadějí FAČR v kategorii starší přípravky uspořádá tuto sobotu 8.6.2019 od 10:00 hodin FK Dukla Praha na Julisce. 

ČT sport - aktuálně z České televize

BLOG: Komise rozhodčích ukázala zuby – jde z ní strach jako z naštvané čivavy

| Sportovní » Fotbal aktuálně »

Komise rozhodčích FAČR ukázala, jak umí být tvrdá. Poté, co Milan Matějček a Martin Nenadál pomohli v baráži pohřbít postupové ambice Jihlavy, která hrála s Karvinou 1:2 a 1:1, budou v příští sezoně pískat maximálně ČFL a MSF. A tuzemský fotbalový národ by si měl být jistý, že komisi jde o jen o čistotu fotbalu a za tím tvrdě půjde.

ČT sport - aktuálně z České televize

Je nám to strašně líto. Komise rozhodčích se omluvila Jihlavě za chyby sudích

| Sportovní » Fotbal aktuálně »

Komise rozhodčích FAČR lituje, že sudí poškodili Jihlavu v utkání baráže první ligy proti Karviné. Šéf komise Jozef Chovanec i místopředseda Martin Wilczek byli přesvědčeni, že rozhodčí vybrali správně. Hlavní sudí Milan Matějček a Martin Nenadál ale zápasy nezvládli, proto je komise vyřadila z listiny pro příští sezonu profesionálních soutěží.

denik.cz

VIDEO: Rozhodčí fotbalovou Jihlavu popravili, uznali na svazu

| Sportovní »

/VIDEO/ Potvrzeno. Souboj o účast v první lize v příštím ročníku ovládl MFK Karviná. Průběh obou utkání však vzbudil ohromnou míru emocí a pocit ukřivděnosti poražené Vysočiny Jihlava. Jak ve středu konstatoval předseda Komise rozhodčích FAČR Martin Wilczek, Slezané se opravdu těšili nevídané podpoře ze strany arbitrů duelů.

Fotbal.cz

Komuniké ze zasedání KR FAČR ze dne 5. 6. 2019

| Sportovní » Fotbal aktuálně »

Komise rozhodčích FAČR se zabývala událostmi zápasů baráže FORTUNA:LIGY a po důkladné analýze přijala tyto následující závěry:

Fotbal.cz

FAČR se ohrazuje vůči článku deníku Blesk

| Sportovní » Fotbal aktuálně »

FAČR se ohrazuje vůči vyznění článku s názvem „Zavřeli svazu kohouty“, který vyšel v deníku Blesk dne 5. 6. 2019, i obecně vůči zavádějícím informacím, které se objevují v médiích ve spojitosti s ukončením spolupráce mezi asociací a společností CEFC.

Na téma FAČR aktuálně bylo nalezeno 167 článků, zpráv a aktualit.

123456789starší