16. srpna, 2018 - svátek má Jáchym

FAČR aktuálně - Poslední zprávy a aktuality

Přidej článek
Fotbal.cz

Proces financování spolků FAČR na rok 2018 zahájen

| Sportovní » Fotbal aktuálně »

Na základě uskutečněných seminářů Financování členských a pobočných spolků FAČR pro rok 2018, které proběhly ve dnech 6. 8. 2018 v Olomouci, 9. 8. a 13. 8. 2018 v Praze, oznamuje FAČR zahájení procesu financování spolků FAČR na rok 2018.

ČT sport - aktuálně z České televize

Výroky vedení Slavie byly za hranou respektu vůči UEFA, uvedla FAČR

| Sportovní » Fotbal aktuálně »

Výroky předsedy představenstva Slavie Praha Jaroslava Tvrdíka a představitelů pražského klubu po vyřazení ve třetím předkole Ligy mistrů Dynamem Kyjev na stranu rozhodčích i UEFA byly za hranou. Tvrdí to Fotbalová asociace ČR, která ještě dodala, že poškozují český fotbal.

EuroZprávy.cz

FAČR pokárala Tvrdíka za jeho výroky o UEFA. Přeje si uklidnění situace

| Sportovní »

Praha - Pocit křivdy vystoupal po vyřazení ze 3. předkola Ligy mistrů ukrajinským Dynamem Kyjev na maximum, především proto, že hlavně odvetný duel v Kyjevě ovlivněn podivnými zasáhy ze strany jednoho z asistentů rozhodčího. Ten totiž nejprve po Teclově přesné trefě krátce před pauzou zvednul praporek na znamení ofsajdu, ovšem stalo se tak až po několika

iDnes.cz - aktuální přehled zpráv

Slávistická kritika je za hranou a poškozuje český fotbal, soudí FAČR

| Z Prahy »

Fotbalová asociace České republiky odsoudila výroky představitelů Slavie, kteří po vyřazení ve třetím předkole Ligy mistrů od Dynama Kyjev ostře zkritizovali rozhodčí i UEFA. Podle FAČR jsou podobné výroky za hranou a poškozují český fotbal.Další články k tématu:Tvrdík spílá UEFA: Surkis by měl odstoupit, sudí zápasy hrubě ovlivniliUž vím, proč Dynamo

sport.cz

Mafie UEFA? Rétoriku Slavie považuje vedení FAČR za přehnanou

| Sportovní » Fotbal aktuálně »

Zklamání z vyřazení bylo pochopitelné, pocit křivdy rovněž. Přesto překvapilo, k jakým výrokům sáhli po odvetě v Kyjevě členové vedení fotbalové Slavie. Šéf klubu Jaroslav Tvrdík fanouškům posvětil skandování "UEFA, mafia", člen představenstva Tomáš Bůzek zase napsal "Mr--t Dynamo". Oba pak své tweety smazali, což na věci nic nemění.

České Noviny

FAČR odsoudila výroky Slavie po vyřazení z LM Dynamem Kyjev

| Sportovní » Fotbal aktuálně »

Praha - Fotbalová asociace ČR odsoudila výroky představitelů Slavie, kteří po vyřazení ve třetím předkole Ligy mistrů Dynamem Kyjev ostře zkritizovali rozhodčí i UEFA. Podle FAČR jsou...

Fotbal.cz

Rétoriku Slavie vůči UEFA považuje vedení FAČR za přehnanou

| Sportovní » Fotbal aktuálně »

FAČR považuje výroky vedení Slavie po odvetě 3. předkola Ligy mistrů na hřišti kyjevského klubu za nesportovní a také za hranou respektu vůči UEFA, jejím představitelům i klubu Dynamo Kyjev. Rétoriku vedení Slavie vynesenou v emocích považuje FAČR zároveň za přehnanou a poškozující obecně český fotbal, a to nejen v očích vedení UEFA.

Fotbal.cz

Přijímací zkoušky ke studiu kurzu UEFA A licence v roce 2019

| Sportovní » Fotbal aktuálně »

TMÚ FAČR vypisuje v úterý 6. listopadu 2018 v Olomouci a v úterý 20. listopadu 2018 v Praze přijímací zkoušky ke studiu kurzu UEFA A licence.

Fotbal.cz

Komuniké z jednání Komise mládeže FAČR ze dne 25. 7. 2018

| Sportovní » Fotbal aktuálně »

Komuniké z jednání Komise mládeže FAČR, Lednice – 25. 7. 2018, 12:00 hod

Fotbal.cz

FAČR spustila licenční systém neprofesionálních klubů

| Sportovní » Fotbal aktuálně »

Pro kluby z neprofesionálních soutěží byl na začátku srpna spuštěn licenční systém, který na základě objektivních kritérií ohodnotí fungování klubu příslušným stupněm kvality od nejnižší grassroots úrovně, přes bronzovou, stříbrnou, až po nejvyšší zlatou úroveň.

Fotbal.cz

Komuniké ze zasedání Komise rozhodčích FAČR konaného dne 7. 8. 2018

| Sportovní » Fotbal aktuálně »

Komise rozhodčích FAČR se na svém zasedání konaném dne 7. srpna 2018 zabývala vyhodnocením odehraných utkání FORTUNA:LIGY a FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY a po důkladné analýze přijala tyto následující závěry:

Fotbal.cz

Komuniké ze zasedání Komise rozhodčích FAČR konaného dne 31. července 2018

| Sportovní » Fotbal aktuálně »

Komise rozhodčích FAČR se na svém zasedání konaném dne 31. července 2018 zabývala vyhodnocením utkání 1. kola FORTUNA:LIGY a 1. a 2. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY a po důkladné analýze přijala následující závěry:

Fotbal.cz

Pohár FAČR

| Sportovní » Fotbal aktuálně »

Tým Bílého Baletu zvládl i svůj poslední zápas a zaslouženě se stal vítězem okresního poháru ve futsalu. V duelu s Pop Servisem nedal soupeři žádnou šanci .

Fotbal.cz

Pohár KkF Ústí nad Labem 2018

| Sportovní » Fotbal aktuálně »

Na základě systému postupové soutěže vyhlašuje KKF ÚK zahájení přihlášek do krajské části poháru KF FAČR pro právě probíhající sezonu futsalových soutěží. Přihlášky jsou zájemci povinni doručit emailem na adresu předsedy KKF ÚK do úterý  13.3.2018. Poté bude provedeno rozlosování Krajského poháru ÚK, které bude zveřejněno i s termíny jednotlivých kol na

Fotbal.cz

MŠMT odsouhlasilo předložený Koncept financování členských a pobočných spolků FAČR pro rok 2018

| Sportovní » Fotbal aktuálně »

Na středečním jednání mezi zástupci MŠMT a FAČR byl schválen předložený Koncept financování členských a pobočných spolků, který připravila FAČR. Celkově se jedná o částku přibližně 300 miliónů korun, kterými budou podpořeny členské a pobočné spolky FAČR. 

Fotbal.cz

Delegáti absolvovali seminář před zahájením soutěží

| Sportovní » Fotbal aktuálně »

Dva dny po semináři rozhodčích a den před výkopem nového soutěžního ročníku, připravila Komise rozhodčích FAČR obdobný program také pro delegáty profesionálních soutěží FAČR

Na téma FAČR aktuálně bylo nalezeno 31 článků, zpráv a aktualit.

12starší