26. června, 2017 - svátek má Adriana

Hlavní nádraží aktuálně - Poslední zprávy a aktuality

Přidej článek
Dopravní podník města Prahy

Olšanské náměstí – Flora a Hlavní nádraží – Nákladové nádraží Žižkov: dočasné přerušení provozu tramvají

| Z Prahy » Doprava v Praze aktuálně »

Z důvodu opravy tramvajové trati dochází od pondělí 26. června 2017 (přibližně od 4.30 hodin) do soboty 1. července 2017 (přibližně do 0.30 hodin) k dočasnému přerušení provozu tramvají v úsecích Olšanské náměstí – Flora a Hlavní nádraží – Nákladové nádraží Žižkov. Změny tras tramvajových linek Linka číslo 5 je ve směru od Sídliště Barrandov vedena

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

Hlavní nádraží v Praze má luxusní prezidentský salonek. Najdete ho ve Fantově budově

| Zábava » Bulvár aktuálně »

Pražské hlavní nádraží má ve svém komplexu jednu honosnou halu. Jde o prezidentský salonek, který je součástí takzvané Fantovy budovy. V minulosti tento secesní skvost navštívila celá řada významných státníků. Prostory také fungovaly jako nadstandardní čekárna.

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

Žižkov bez tramvají. Spoje 5, 9, 15 a 26 musí od pondělí jinudy

| Zábava » Bulvár aktuálně »

Pražský dopravní podnik zahájí v posledním červnovém týdnu opravu tramvajové trati hned na dvou úsecích v Praze 3. Dočasné přerušení provozu nastane mezi Olšanským náměstím a Florou, další práce ovlivní dopravu na trase Hlavní nádraží – Nákladové nádraží Žižkov.

iDnes.cz - aktuální přehled zpráv

Odložený kufr zavřel část pražského Hlavního nádraží, nebezpečný nebyl

| Z Prahy »

Policie uzavřela ve středu dopoledne asi na hodinu a půl část vestibulu pražského Hlavního nádraží kvůli zavazadlu, které tam někdo odložil. Na místě zasahoval pyrotechnik, který oznámil, že v kufru není nic nebezpečného.Další články k tématu:Odložené a podezřelé tašky straší Pražany, pyrotechnikům práce přibýváPolicie kvůli podezřelým batohům vyklidila

Hospodářské Noviny - ihned.cz

Odložené zavazadlo zastavilo provoz metra i vlaků na pražském hlavním nádraží. Policisté a pyrotechnik nic podezřelého nenašli

| Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně »

Kvůli nálezu odloženého zavazadla bylo ve středu kolem poledne uzavřeno pražské hlavní nádraží. Provoz vlaků byl na dvě hodiny zastaven, metro stanicí pouze projíždělo. Předmět prohlédli policisté a pyrotechnik, nic podezřelého však nenašli.

e15.cz - Byznys, politika, ekonomika, finance, události

Pražské hlavní nádraží hodinu stálo kvůli podezřelému zavazadlu

| Z Prahy »

Provoz na pražském hlavním nádraží byl dnes od půl dvanácté zhruba na hodinu zastaven kvůli nálezu podezřelého zavazadla v dolní odbavovací hale. Výsledek pyrotechnické zkoušky byl negativní.

Hospodářské Noviny - ihned.cz

Belgičtí vojáci zneškodnili muže opásaného výbušninou u bruselského hlavního nádraží, útočník v noci zemřel

| Zpravodajství » Zprávy ze světa aktuálně »

Bruselští vojáci v úterý večer zneškodnili muže, který na sobě měl údajně pás s výbušninami. K incidentu došlo poblíž bruselského hlavního nádraží. Podezřelý z pokusu o atentát zemřel.

Hospodářské Noviny - ihned.cz

Belgičtí vojáci zneškodnili muže opásaného výbušninou u bruselského hlavního nádraží

| Zpravodajství » Zprávy ze světa aktuálně »

Bruselští vojáci v úterý večer zneškodnili muže, který na sobě měl údajně pás s výbušninami. K incidentu došlo poblíž bruselského hlavního nádraží. Policie okolní oblast uzavřela, situace je prý pod kontrolou.

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

To se jen tak nevidí: Muž (50) v podchodu brněnského nádraží prodával celosvětově chráněné želvy

| Zábava » Bulvár aktuálně »

Není želva jako želva. Přesvědčil se o tom muž (50), který v podchodu pod hlavním nádražím v Brně nabízel k prodeji dvě menší želvičky. Jenže v případě zvířat umístěných v plastové krabičce vystlané trávou nešlo o běžnou populaci, nýbrž o celosvětově chráněné druhy!   

BrněnskáDrbna.cz - Aktuální zprávy nejen z Jižní Moravy

V podchodu pod nádražím prodával muž vzácné a celosvětově chráněné želvy

| Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně »

Zboží, které můžete pořídit v podchodu pod brněnským hlavním nádražím je spousta. Už tak rozmanitý sortiment stánkařů, občerstvení a trafik se rozhodl rozšířit padesátiletý muž. Nabízel páreček dvou vzácných a chráněných želviček.

BListy.cz - Britské listy - aktuální přehled zpráv

Přestavba nádraží v Plzni. Vot perestrójka staljétia!

| Zpravodajství »

Plzeňské Hlavní nádraží je v současnosti velkoryse přestavováno, ale nikoho naštěstí nenapadlo ho přemisťovat. Až budou hotova kolejiště a mosty, dojde i na secesní budovu z roku 1905, která přežila i noční nálet 17. dubna 1945. Z dosud hotových prací je zřejmé, že projektatnti zachovávají citlivě dobový ráz staveb této důležité železniční stanice.

Novinky.cz

U hlavního nádraží v Praze našli mrtvolu

| Zpravodajství » Krimi Zprávy aktuálně »

Policie vyšetřuje od pátečního rána nález mrtvoly před hlavním nádražím v Praze. Muž nezemřel násilnou smrtí, byla nařízena pitva.

iDnes.cz - aktuální přehled zpráv

V Brně začal boj o cyklisty, kola na půjčení nabízí další firma

| Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně »

Mezi brněnským hlavním nádražím a ulicí Šumavská se objevilo 16 designových stojanů a v nich 50 moderních, jasně červených kol. Do ulic je umístila společnost Velonet a vedle systému Rekola tak jde už o druhý projekt sdílených kol ve městě.Další články k tématu:Růžová putovní kola svezou lidi po celém Brně. Zatím je jich pětVšichni na kola, vyzývá Brno. Od

BListy.cz - Britské listy - aktuální přehled zpráv

Z některých reakcí čtenářů na příběh čínských turistek v pražském metru

| Zpravodajství »

- Dopravu v Praze řídí pan radní Dolínek, který je na prvním místě na kandidátce do podzimních voleb. Co k tomu dodat? Budete ho volit?Některé reakce z Facebooku na tento článek:- Za zavazadla? :D Vy ste se v té Praze už uplně zbláznili. Už vidím jak jedu na letiště hromadnou, aby mě neokradl taxikář a okradne mě stát, protože si zapomenu koupit jízdenku

BListy.cz - Britské listy - aktuální přehled zpráv

Provizorní zázemí pro „Brno hl. nádr.“ takto obstojí?

| Zpravodajství »

Kdekdo (hlavně ovšem takto již postižený) bude zřejmě vědět, že mezi 3/6 až 10/9 je pro cestující areál hlavního nádraží v Brně vůči cestujícím vlakem ve výluce. A že 300 vlaků takto má denně automaticky rovněž své provizorní zázemí k nastupování a vystupování. A že zatím takto jde pouze o „předpeklí“, protože „pravé peklo“ má nastat (na základě

EuroZprávy.cz

V Amsterodamu najelo auto do osmi lidí

| Zpravodajství » Zprávy ze světa aktuálně »

Amsterodam - Automobil dnes před hlavním nádražím v Amsterodamu srazil a zranil osm lidí, když s ním řidič narazil do zdi. Oznámila to místní policie. Policisté řidiče zadrželi a je vyslýchán. Podle policie nic nenasvědčuje tomu, že by incident byl teroristickým útokem.

Na téma Hlavní nádraží aktuálně bylo nalezeno 105 článků, zpráv a aktualit.

1234567starší