25. března, 2017 - svátek má Marián

Hlavní nádraží aktuálně - Poslední zprávy a aktuality

Přidej článek
Rádio Praha

Před 50 lety se začala stavět nejstarší stanice pražského metra - Hlavní nádraží

| Zpravodajství »

Položili jste si někdy otázku, která stanice pražského Metra je nejstarší? Pamětníci si určitě vzpomenou, že stanice na trase C vznikaly najedou. Přesto je jedna z nich nejstarší. Je to stanice Hlavní nádraží. Její stavba začala před 50 lety, 15. března 1967.

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

Ku-klux-klan v Brně? Násilníci se světlicemi zbili na nádraží tři bezdomovce

| Zábava » Bulvár aktuálně »

Trojlístek bitkařů zmlátil před vchodem do brněnského hlavního nádraží tři bezdomovce.

e15.cz - Byznys, politika, ekonomika, finance, události

Před padesáti lety se začala stavět stanice Hlavní nádraží. Proč se na ní vystupuje vpravo?

| Z Prahy »

Nejstarší stanicí pražského metra je Hlavní nádraží, která se začala budovat ještě v době, kdy podle plánů měla v Praze jezdit podpovrchová tramvaj. Pět měsíců poté, co se 15. března 1967 u železničního uzlu poprvé koplo do země, však československá vláda rozhodla o tom, že se v pražském podzemí objeví klasické metro. Rozestavěná stanice se však už

Reflex.cz

Amsterdam se vrací ke kořenům: centrum bude záměrně zaplaveno vodou

| Zpravodajství »

Centrum hlavního města Nizozemska čeká významná přestavba. Okolí hlavního nádraží, kudy do města denně proudí desetitisíce lidí, a které vás pravděpodobně na cestě do metropole lásky a coffee shopů uvítá, bude z velké části zaplaveno vodou. Rozsáhlý projekt počítá s výstavbou nové stanice metra pod vodní plochou, ale i plovoucími pontony, kde budou lidé

eurodenik.cz

Jsme tady: ISIS zveřejnil výhružné video natočené u hlavního nádraží v belgických Antverpách

| Zpravodajství »

Vlakové nádraží v belgickém městě Antverpy bylo zajištěno bezpečnostními složkami poté, co zde bojovník Islámského státu natočil na video, ve kterém hrozil useknutím hlav civilistům a zaplavením ulic krví.

PrahaTV.eu - aktuální přehled zpráv

Tramvaj propojí Vinohrady a Hlavní nádraží

| Z Prahy »

Praha chce tramvají propojit Vinohradskou ulici se Státní operou, Hlavním nádražím a napojit na stávající tramvajovou síť v Bolzanově ulici. Oprašuje se tím návrh z roku 2000. S touto variantou souhlasí jak vedení hlavního města, tak i městských částí. Rozhodnutí o změně územního plánu by mělo přijít v nejbližších měsících.

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

100 dní pekla! Brno čeká v létě největší výluka v historii města!

| Zábava » Bulvár aktuálně »

Mezi hlavním nádražím a Židenicemi kvůli opravě Pražského viaduktu nepojedou 100 dní vlaky. Oprava začne 3. června a skončit by měla 10. října.

Magistrát města Prahy

Informace o dopravním opatření v Legerově ulici v Praze 2

| Z Prahy » Z radnic města Prahy aktuálně »

V Legerově ulici za křižovatkou s nám. I. P. Pavlova došlo k havárii vodovodu. Uzavřeny jsou dva levé jízdní pruhy ve směru k Hlavnímu nádraží, doprava je vedena zbývajícími dvěma pruhy.

Dopravní podník města Prahy

Lazarská – Jindřišská: dočasné přerušení provozu tramvají

| Z Prahy » Doprava v Praze aktuálně »

Z důvodu údržby tramvajové trati dochází v neděli 26. února 2017 (od 8.00 hodin do 15.00 hodin) k obousměrnému přerušení provozu tramvají v úseku Lazarská – Jindřišská. Změny tras tramvajových linek: Linka číslo 3 je ve směru od Nádraží Braník ze zastávky Palackého náměstí vedena přes zastávky Jiráskovo náměstí, Národní divadlo a Národní třída

iDnes.cz - aktuální přehled zpráv

Hledá se správce pražského hlavního nádraží, za rok dostane 24 milionů

| Zpravodajství » Ekonomika aktuálně »

Správa železniční dopravní cesty vypsala zakázku na firmu, která se bude starat o provoz budovy hlavního nádraží v Praze. Ročně jí chce platit 24 milionů korun. Další články k tématu:Opravy Fantovy budovy skončí za pět let, vyjdou na tři čtvrtě miliardyGrandi Stazioni zažalovala správu železnic kvůli hlavnímu nádraží

BrněnskáDrbna.cz - Aktuální zprávy nejen z Jižní Moravy

VIDEO: Kamera nachytala kapsáře na hlavním nádraží při činu

| Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně »

Obsluze kamer městské policie se v noci na čtvrtek znovu podařilo zaznamenat chování kapsáře přímo při činu. Pracovníci dohledového centra si všimli mladíka, který se na ostrůvku u hlavního nádraží přiblížil k muži, jenž pospával na lavičce. Potom mu prohledával kapsy u bundy, u kalhot, a posléze i jeho batoh.

Novinky.cz

Kamera městské policie zachytila kapsáře při činu, strážníci ho vzápětí dopadli

| Zpravodajství » Krimi Zprávy aktuálně »

Pospávajícího muže u hlavního nádraží v Brně se pokusil v noci na středu okrást dvaadvacetiletý mladík. Bleskově mu prohledával kapsy u bundy, kalhot a posléze i jeho batoh. Netušil, že vše pozorně sledovala obsluha kamer městské policie, která na místo poslala hlídku.

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

Hasič Honza (24) na Valentýna zachránil život: Rozdýchal důchodce v bezvědomí!

| Zábava » Bulvár aktuálně »

Být na správném místě a navíc se okamžitě rozhodnout, co mám udělat. Přesně to musel Honza Dvořáček (24), hasič ze Slavkova u Brna. Na Valentýna si vyrazili s přítelkyní na malou oslavu do Brna. Při návratu se před nimi u hlavního nádraží zhroutil do kolejiště starší muž. Nedýchal, byl v bezvědomí, pádem se zranil na hlavě. Šlo o každou vteřinu.

iDnes.cz - aktuální přehled zpráv

Proti všem. U vesnického nádraží se plánuje podchod, který nikdo nechce

| Zpravodajství » Ekonomika aktuálně »

Nádraží v Malé Skále má projít v příštích letech rozsáhlou modernizaci. I když má přinést cestujícím větší komfort, obec i kraj jsou proti a považují přestavbu v podobě navržené Správou železniční dopravní cesty (SŽDC) za zbytečně velkou a drahou.Další články k tématu:Podchod na každé nádraží, zavelely nové předpisyPražské hlavní nádraží bude průchozí,

Novinky.cz

Na nádraží v Plzni někdo nastražil na koleje kládu, poškodila lokomotivu rychlíku

| Zpravodajství » Krimi Zprávy aktuálně »

Popojíždějící rychlíková lokomotiva narazila v pátek 17. února večer při přepřahání do více než metr dlouhé klády o průměru zhruba čtyřicet centimetrů, kterou kdosi nastražil na první kolej plzeňského hlavního nádraží. Nehoda se obešla bez zranění, škoda se ale vyšplhala na sto padesát tisíc korun.

Novinky.cz

Mladíci se rvali před brněnským nádražím, svědkyně je natočila

| Zpravodajství » Krimi Zprávy aktuálně »

Desítka mladých lidí se v pátek večer do sebe pustila přímo před brněnským hlavním nádražím. Krotit horké hlavy muselo šest policejních hlídek, dva mladíci dokonce skončili v péči lékařů. Co bylo za sporem mladých mužů z nechvalně proslulého tzv. brněnského Bronxu, tedy sociálně vyloučené lokality za brněnským nádražím, policisté zatím zjišťují.

Centrum Paraple

Na téma Hlavní nádraží aktuálně bylo nalezeno 121 článků, zpráv a aktualit.

12345678starší