19. února, 2019 - svátek má Patrik

Indie aktuálně - Poslední zprávy a aktuality

Přidej článek
HedvabnaStezka.cz - aktuální články o cestování

V Indii nenarazíte jen na krávy a čapatí, ale taky kriket - nejoblíbenější sport místních

| Zábava » Cestování aktuálně »

Pro Indy jsou nejsvatější tři věci - krávy, čapátí a kriket. Na ty první dvě narazíte už pár minut po překročení indických hranic, ale při své poslední cestě jsem se zaměřil na tu třetí - kriket.

Lupa.cz

[článek] Facebook sleduje rizikové lidi, Google má mapy s rozšířenou realitou a Twitter nemaže zprávy

| Zpravodajství » Věda a Technika aktuálně »

[11 minut čtení] Proč lidé klikají, Tetris 99, 4,2 miliardy lidí na internetu, Roblox vs. PewDiePie, 500px hacknuto, Indie chce zakázat TikTok. Co ještě přinesl právě končící #tyden? Oats Studio Neilla Blomkampa po dlouhé odmlce vypustilo nový krátký film. Conviction se odehrává ve stejném světě jako Anthem, střílečka od BioWare:

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

Bomba zabila 44 policistů. Premiér slibuje teroristům „drtivou odpověď“

| Zábava » Bulvár aktuálně »

Indický premiér Naréndra Módí slíbil „drtivou odpověď“ za čtvrteční bombový útok v indické části Kašmíru, který připravil o život 44 policistů. Z jeho zosnování premiér přímo obvinil sousední Pákistán, který podle něj vyzbrojuje kašmírské vzbouřence. Islámábád tvrzení odmítl s tím, že jde o součást politické kampaně před nadcházejícími parlamentními

Novinky.cz

Indie chce mezinárodně izolovat Pákistán kvůli atentátu v Kašmíru

| Zpravodajství » Zprávy ze světa aktuálně »

Indie den po čtvrtečním atentátu v Kašmíru, při němž zemřelo 46 příslušníků vojsk ministerstva vnitra, oznámila, se podnikne všechny diplomatické kroky, aby mezinárodně izolovala Pákistán, protože selhal při potlačování radikálů. K atentátu se přihlásila pákistánská teroristická skupina Džaíš Muhammad, která vznikla v Pákistánu a působí tam.

The Guardian

FBI investigating Ryan Adams' explicit texts to underage fan

| World media » World aktuálně »

The bureau’s Crimes Against Children Squad has taken first steps to open criminal investigation into Adams’ sexually explicit messages with a teenage girlRyan Adams: multiple women accuse singer of emotional abuseComment: the Ryan Adams allegations are the tip of an indie-music icebergThe FBI is investigating whether the musician Ryan Adams committed a

The Guardian

The Ryan Adams allegations are the tip of an indie-music iceberg

| World media » World aktuálně »

So-called alternative musicians pride themselves on being more enlightened than their rock counterparts, but in my years of writing about them, I have found no end of ‘beta male misogyny’I wish I could say I was surprised by the New York Times report detailing allegations that the singer-songwriter Ryan Adams offered to mentor young women, before pursuing

Novinky.cz

Vlčího chlapce se v Indii občas bojí, on se ale touží stát policistou

| Zábava »

S obličejem porostlým srstí žije 13letý Lalit Patidar z indické vesnice Nandleta. Trpí hypertrichózou, která se projevuje nadměrným ochlupením po celém těle nebo na jeho částech. Pro chlapce to znamená řadu nepříjemností, to mu však nebrání, aby sportoval, dobře se učil a plánoval svou budoucnost. Jednou by chtěl být policistou, informovala agentura AP a

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

Kapela Bastille se vrací do Prahy: Zahrají nejnovější písně i Pompeii

| Zábava » Bulvár aktuálně »

Britská kapela Bastille se po třech letech vrátí do Prahy. Čtyřčlenná indie-rocková kapela vystoupí 21. února ve Foru Karlín. Zahraje nejen své nejúspěšnější hity, ale také nejnovější písně z třetího alba. 

Reflex.cz

Děti opuštěné kvůli tradici: V Indii stále přežívá starobylý zvyk

| Zábava »

Nata Pratha, starobylý zvyk, který v komunitě Bhilů na severozápadu Indie povoluje muži zaplatit peníze za možnost soužití se ženou, aniž by si ji vzal. Na první pohled by se mohlo zdát, že jde o takřka moderní výdobytek v jinak tradicemi svázané společnosti. Jenže Nata Pratha je v jednom ohledu mimořádně krutá. Nijak nemyslí na děti.

ČT sport - aktuálně z České televize

Fotbal Extra: "Standa z Kladna" a boleslavská jednička Šeda

| Sportovní » Fotbal aktuálně »

Po týdnu tu je další díl pořadu Fotbal Extra, který se zaměří na souboj 21. kola první ligy mezi Teplicemi a Mladou Boleslaví. Kromě tradičních předzápasových reportáží reportéři natáčeli s mužem, který je momentálně gólmanskou jedničkou středočeského klubu. Jan Šeda se vrátí ke svému působení v Nizozemsku a Indii. Další část pořadu představí muže,

ParlamentniListy.cz

Zkušený diplomat rozebral nezvykle otevřeně historii NATO. Po jeho slovech vám některé věci budou mnohem jasnější...

| Zpravodajství »

Někdejší vyslanec v Japonsku, v Indii a jeden z vyjednavačů vstupu České republiky do NATO, Jaromír Novotný, poskytl rozhovor serveru Kupředu do minulosti. Promluvil v něm mimo jiné o vztahu Čechů, Moravanů a Slezanů k Alianci. Zdůraznil také, že NATO důvěřuje hodně přes 50 procent občanů. Vyjádřil se také ke vztahu

Auto.cz - Vše ze světa aut a motorek

Srovnali jsme nové Jawy pro Evropu a Indii. Prohlédněte si je do detailu!

| Zábava » Auto-Moto aktuálně »

Značkou Jawa se v posledních letech může pochlubit řada nových modelů motocyklů pro evropský a indický trh. Podívejte se detailně na modely 350 OHC pro Evropu a 300 pro Indii i s jejich odvozenými verzemi.

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

Pančovaný alkohol zabil od čtvrtka na 100 lidí. Počet obětí v Indii dál roste

| Zábava » Bulvár aktuálně »

Na otravu metanolem z pančovaného alkoholu zemřelo od čtvrtka na severu Indie už 97 lidí. Desítky dalších jsou ve vážném stavu v nemocnicích. O nové bilanci ve čtvrtek informoval list Hindustan Times. Policie během vyšetřování zatkla přes 200 osob včetně překupníků nelegálně vypáleného alkoholu.  

EuroZprávy.cz

Indy decimuje pančovaný alkohol. Téměř 100 mrtvých, desítky lidí v kritickém stavu

| Zpravodajství » Zprávy ze světa aktuálně »

Na otravu metanolem z pančovaného alkoholu zemřelo od čtvrtka na severu Indie už 97 lidí. Desítky dalších jsou ve vážném stavu v nemocnicích. O nové bilanci dnes informoval list Hindustan Times. Policie během vyšetřování zatkla přes 200 osob včetně překupníků nelegálně vypáleného alkoholu.

Novinky.cz

Maskování zloději příliš nevyšlo, podíval se přímo do kamery

| Zábava »

Kuriozní video zachytily bezpečnostní kamery v Indii. Zloděj se rozhodl maskovat se velkou mísou před obličejem. V jednu chvíli však sofistikované maskování vzalo za své a muž se ukázal na kameru v plné kráse. Video z nepovedeného vloupání zveřejnila agentura AP.

Novinky.cz

Pančovaným alkoholem se v Indii otrávilo na 100 lidí

| Zpravodajství » Zprávy ze světa aktuálně »

Na otravu metanolem z pančovaného alkoholu zemřelo od čtvrtka na severu Indie už 97 lidí. Desítky dalších jsou ve vážném stavu v nemocnicích. O nové bilanci v neděli informoval list Hindustan Times. Policie během vyšetřování zatkla přes 200 osob včetně překupníků nelegálně vypáleného alkoholu.

Dobrý Anděl

Na téma Indie aktuálně bylo nalezeno 85 článků, zpráv a aktualit.

123456starší