16. srpna, 2018 - svátek má Jáchym

Indie aktuálně - Poslední zprávy a aktuality

Přidej článek
EuroZprávy.cz

Jih Indie dál pustoší monzuny. Desítky mrtvých, 85 tisíc lidí bez domova

| Zpravodajství » Zprávy ze světa aktuálně »

Dillí - Při záplavách a sesuvech půdy na jihu Indie způsobených monzunovými dešti zahynulo už nejméně 73 lidí. Dalších 85 tisíc osob muselo opustit své domovy

sport.cz

V Indii zachrání volby vytrvalci

| Sportovní »

Když v Indii selže veškerá technika a vymoženosti civilizace, nastupují metody dřevních dob. Státní orgány se rozhodly angažovat trénované běžce ve věci blížících se voleb. Indii v poslední době postihly s pravidelnými monzunovými dešti také rozsáhlé záplavy, jež některé volební obvody zcela odřízly od zbytku světa. Pomoci mají právě dostatečně trénovaní

Novinky.cz

Festival United nabídne americký indie rock, reggae i duchovno

| Zpravodajství » Kultura a umění aktuálně »

V centru Vsetína proběhne 23. až 25. srpna hudební festival United, kde mimo jiné vystoupí američtí indie rockeři Nomads + Natives a americká reggae kapela s křesťanskými texty Christafari.

Euro.cz

Motorpal získal miliardovou zakázku v Indii. Očekává skokový růst výroby a tržeb

| Zpravodajství » Ekonomika aktuálně »

Jihlavský Motorpal získal zakázku za miliardy korun v Indii. Mechanické vstřikovací systémy pro dieselové motory bude dodávat indickému výrobci nákladních aut a autobusů Ashok Leyland. Uzavřený kontrakt je dlouhodobý, v platnost vstoupil v těchto dnech. Pro jihlavského výrobce bude znamenat skokový růst výroby a tržeb.

EuroZprávy.cz

Indie chce mít svou vlajku ve vesmíru. První kosmonauty vyšle do roku 2022, slibuje premiér

| Zpravodajství » Zprávy ze světa aktuálně »

Dillí - Indie slaví Den nezávislosti. Premiér Naréndra Módí ve slavnostním projevu řekl, že Indie zahájí svou první misi do vesmíru s lidskou posádkou do roku 2022 a příští měsíc zavede systém zdravotní péče pro chudší polovinu obyvatelstva země.

The Guardian

What Girls Are Made Of review – I was a teenage indie star

| World media » Entertainment aktuálně »

Traverse, EdinburghDarlingheart’s Cora Bissett writes and stars in an artfully told look at the highs and lows of her time in a bandCora Bissett was a teenager when her Glenrothes-based band Darlingheart secured one of the biggest record deals in Scottish music history and shot to fame. Her bandmates were still tangled in exams. Potentially life-changing

Kurzy.cz

Škoda Auto v červenci dodala rekordních 99 700 vozů

| Zpravodajství » Ekonomika aktuálně »

Škoda Auto dnes oznámila, že v červenci dodala svým zákazníkům celosvětově celkem 99 700 vozů, což představuje meziroční růst o 14,6%. Dvouciferným tempem rostly prodeje v Evropě, Rusku, Číně a Indii.

Novinky.cz

Škodovka v červenci dodala rekordní počet vozů. Přiblížila se stotisícové hranici

| Zpravodajství » Ekonomika aktuálně »

Mladoboleslavská automobilka Škoda Auto dodala v červenci zákazníkům rekordních 99 700 vozů. Počet dodaných automobilů tak oproti stejnému období loňského roku narostl o 14,6 procenta. Dvouciferně rostly prodeje Škodovky v Evropě, Rusku, Číně i Indii. Společnost to oznámila v úterý.

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

Cesta kolem světa v Náprstkově muzeu: Tanečníci z Indie, Mexika i Japonska představí svou kulturu

| Zábava » Bulvár aktuálně »

Oslavy výročí 200 let Národního muzea pokračují. V Náprstkově muzeu 18. srpna oslaví letošní narozeniny netradičním piknikem. Žádné vysedávání na trávníku s košem plným jídla nečekejte. Jídlo z celého světa konzumované na lavičkách a pozorování indických, japonských i mexických tanců – tak bude vypadat zdejší Etnopiknik. 

The Guardian

Jessie Cave: Sunrise review – a twisted indie romcom in standup form

| World media » Entertainment aktuálně »

The Stand, EdinburghThe comic’s tangled personal life is the subject of bracingly raw scrutiny in this dazzling display of soul-searching comedyThere’s intimate standup comedy, and then there’s Jessie Cave’s shows: animated diary entries tracing the ebb and worrisome flow of her sex life, her self-esteem – and her feelings for her randy ex-lover and the

The Guardian

Home Office shamed for barring writers and artists from festival | Letters

| World media » World aktuálně »

Readers respond to news that the Home Office has been refusing visas for authors invited to the Edinburgh Book FestivalOnce again, selected artists invited to the Edinburgh book festival are, in the words of director Nick Barley, being put through a “humiliating” process (Home Office refuses visas for authors invited to Edinburgh book festival, 8 August).

BListy.cz - Britské listy - aktuální přehled zpráv

Psychiatrická péče v Indii a kulturní specifika psychických poruch

| Zpravodajství »

Rozhovor s indickými psychiatry Rudrou Chakrabortym a Arunimou Chaterjee a  psycholožkami Gargi Chakraborty, Charul Bhoria na psychiatrické klinice v Manobikshan – Berhampore, Západní Bengálsko (Rozhovor vedly Kateřina Duchoňová, Dominika Švecová a Věra Motyčková) Můžete prosím krátce říci něco o psychiatrické praxi v Indii?

iDnes.cz - aktuální přehled zpráv

Bitva u San Mattea byla léta nejvýše položeným bojištěm

| Zpravodajství » Věda a Technika aktuálně »

Neslavný primát nejvýše vedených bojů si bitva první světové války u alpského vrcholu Punta San Mattea podržela od roku 1918 až do roku 1999, kdy ji překonal kárgilský konflikt mezi Indií a Pákistánem.Další články k tématu:U Amiens se šachová partie Velké války blížila k rozuzleníSever Ruska se před 100 spojil v odporu proti Leninovi„Marná“ bitva na Marně

Život Dětem

Na téma Indie aktuálně bylo nalezeno 129 článků, zpráv a aktualit.

123456789starší