20. července, 2018 - svátek má Ilja

Jakub Voráček aktuálně - Poslední zprávy a aktuality

Přidej článek
Hokej.cz - Zprávy z oficiálního webu českého hokeje

Proč jsou hokejisté lepší než fotbalisté? Jak to s balonem umí Pastrňák?

| Sportovní » Hokej aktuálně »

Hokejové i fotbalové hvězdy bavily fanoušky na charitativní akci v Mikulově. Jakub Voráček, David Pastrňák, Petr Mrázek, Michal Kempný nebo Ondřej Pavelec pomohli dobré věci na turnaji Hokejky pro Kluka Puka. Na konto lidem bojujícím s roztroušenou sklerózou zamíří více než milión korun.

sport.cz

Obuli kopačky a pomáhali. Pastrňák, Voráček a spol. přispěli k více než miliónu pro charitu

| Sportovní » Hokej aktuálně »

Obuli kopačky a fanoušky přítomné na stadiónu v Mikulově bavili svým fotbalovým uměním. Hokejisté, mezi kterými nechyběli Jakub Voráček, David Pastrňák, Petr Mrázek, Michal Kempný nebo Ondřej Pavelec, pomohli na charitativním turnaji Hokejky pro Kluka Puka dobré věci. Na konto lidem bojujícím s roztroušenou sklerózou poputuje více než milión korun.

denik.cz

Bývalý reprezentant Rajnoch: Nenarodil jsem se jako talent, vše jsem si vydřel

| Sportovní »

Profesionální hráčskou kariéru ukončil už před dvěma lety, ale fotbalu se věnuje i nadále. Bývalý reprezentační obránce Jan Rajnoch v současné době hraje za divizní Motorlet Praha, a také objíždí charitativní akce s týmem Real Top Praha. Naposledy zavítal v sobotu do Mikulova na Břeclavsku, kde pořádala Nadace Jakuba Voráčka benefiční turnaj Hokejky pro

denik.cz

Mikulov navštívily hvězdy z NHL. Přijel Voráček i Pastrňák

| Sportovní »

/FOTOGALERIE/ Sportem pomáhají pacientům trpícím roztroušenou sklerózou. Už třetím rokem. Nadace Jakuba Voráčka pořádala v Mikulově charitativní akci Hokejky pro Kluka Puka.

Pomáhej s humorem - Konto Bariery

Na téma Jakub Voráček aktuálně bylo nalezeno 4 článků, zpráv a aktualit.

1