18. října, 2018 - svátek má Lukáš

Jaroslav Faltýnek aktuálně - Poslední zprávy a aktuality

Přidej článek
Novinky.cz

Brusel: Česko nemusí platit pokutu kvůli možnému střetu zájmu Faltýnka a dalších politiků

| Zpravodajství » Ekonomika aktuálně »

Evropská komise rozhodla, že Česko kvůli možnému střetu zájmů v dozorčí radě Státního zemědělského intervenčního fondu (SZIF) poslance Jaroslava Faltýnka (ANO) a bývalých poslanců Ladislava Velebného (ČSSD) a Petra Kudely (KDU-ČSL) nebude platit pokutu, uvedla v pátek mluvčí SZIF Vladimíra Nováková. Původně hrozilo vracení více než 20 miliónů korun.

Euro.cz

Česko kvůli možnému střetu zájmu Faltýnka a dalších poslanců pokutu platit nebude

| Zpravodajství »

Evropská komise rozhodla, že Česká republika kvůli možnému střetu zájmů v dozorčí radě Státního zemědělského intervenčního fondu (SZIF) poslance Jaroslava Faltýnka (ANO) a bývalých poslanců Ladislava Velebného (ČSSD) a Petra Kudely (KDU-ČSL) nebude platit pokutu. Původně hrozilo vracení zhruba 22 milionů korun, které komise po Česku chtěla.

BListy.cz - Britské listy - aktuální přehled zpráv

Delegace do Číny se rozpadá. Faltýnek doporučil poslancům ANO, aby nejeli

| Zpravodajství »

Neoficiální delegace devíti poslanců měla vyrazit koncem srpna do Pekingu. Cestu by platila Čína. Sněmovna ale výpravu nepodpořila a delegace se nyní pomalu rozpadá. Do Pekingu nechtějí jet zákonodárci ODS. A předseda poslaneckého klubu ANO Jaroslav Faltýnek doporučil členům hnutí, aby do Číny s delegací také necestovali. Podrobnosti v

Ekonomicky-Denik-cz

Faltýnek na mně ječel, že mu nevyšel pos*anej Jeseník, zaznamenaly odposlechy v kauze sportovních dotací

| Ekonomika aktuálně »

Místopředseda hnutí ANO 2011 a předseda poslaneckého klubu hnutí Jaroslav Faltýnek lobboval za některé projekty sportovních dotací, kvůli kterým byli obviněni šéf fotbalového svazu Miroslav Pelta a další podezřelí. „Faltýnek na mně ječel, že mu nevyšel pos*anej Jeseník,“ řekla v odposlechu jedna z obviněných – náměstkyně ministryně školství Simona

Ekonomicky-Denik-cz

Faltýnek na mě ječel, že mu nevyšel pos*anej Jeseník, zaznamenaly odposlechy v kauze sportovních dotací

| Ekonomika aktuálně »

Místopředseda hnutí ANO 2011 a předseda poslaneckého klubu hnutí Jaroslav Faltýnek lobboval za některé projekty sportovních dotací, kvůli kterým byli obviněni šéf fotbalového svazu Miroslav Pelta a další podezřelí. „Faltýnek na mě ječel, že mu nevyšel pos*anej Jeseník,“ řekla v odposlechu jedna z obviněných – náměstkyně ministryně školství Simona

Reflex.cz

Babiš, Faltýnek, Bartoš, Okamura, Filip. To není vtip, to jsou nejpopulárnější politici v Česku

| Zpravodajství »

Nejpopulárnějším českým politikem zůstává premiér a předseda hnutí ANO Andrej Babiš. V červnu jeho obliba klesla podle průzkumu STEM na 47 procent z únorových 48 procent. Na druhé místo se dostal předseda poslaneckého klubu hnutí ANO Jaroslav Faltýnek, který má oblibu 38 procent lidí. Podle STEM popularitu politiků ovlivnil složitý proces sestavování

Euro.cz

Obliba Babiše klesla, přesto zůstává nejpopulárnějším politikem

| Zpravodajství »

Nejpopulárnějším českým politikem zůstává premiér a předseda hnutí ANO Andrej Babiš. V červnu jeho obliba klesla na 47 procent z únorových 48 procent. Na druhé místo se dostal předseda poslaneckého klubu hnutí ANO Jaroslav Faltýnek, který má oblibu 38 procent lidí. Podle STEM popularitu politiků ovlivnil složitý proces sestavování vlády.

EuroZprávy.cz

Nejpopulárnějším politikem je Babiš. Výprask pro Kalouska a Bělobrádka

| Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně »

Praha - Premiér a šéf hnutí ANO Andrej Babiš byl v červnu nejlépe hodnoceným českým politikem, ztratil však většinovou podporu. Zdá se, že popularitu politických osobností ovlivnil složitý proces sestavování vlády. Na druhé místo se tak dostal Jaroslav Faltýnek, který jako vyjednavač měl v médiích velký prostor. Výrazně uspěl na třetím místě Ivan Bartoš. Na

Novinky.cz

Nejpopulárnějším politikem je Babiš, má však nejhorší výsledek od roku 2014

| Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně »

Nejpopulárnějším politikem byl podle červnového průzkumu společnosti STEM předseda ANO Andrej Babiš, jehož kladně hodnotilo 47 procent dotázaných. Místopředseda ANO Jaroslav Faltýnek má podporu 38 procent a šéf Pirátů Ivan Bartoš 36 procent lidí.

EuroZprávy.cz

Co stojí v koaliční smlouvě ANO a ČSSD? Plné znění dokumentu zde

| Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně »

Praha - ANO a ČSSD dnes uzavřely koaliční smlouvu. Podepsali ji premiér Andrej Babiš (ANO), předseda poslaneckého klubu ANO Jaroslav Faltýnek, šéf ČSSD Jan Hamáček a předseda sociálně demokratických poslanců Jan Chvojka. Přinášíme vám její plné znění.

Novinky.cz

ANO podepsalo koaliční smlouvu s ČSSD i dohodu s komunisty o podpoře vládě

| Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně »

Lídr ČSSD Jan Hamáček a předseda poslanců Jan Chvojka podepsali v úterý odpoledne koaliční smlouvu s ANO. Krátce předtím premiér a šéf ANO Andrej Babiš a šéf poslanců Jaroslav Faltýnek bez pozornosti médií podepsali i toleranční dohodu s KSČM.

tiscali.cz - Aktuální přehled článků

Jste mladí? Tak buďte zticha!

| Zpravodajství »

Druhý muž hnutí ANO Jaroslav Faltýnek kápnul na to, co člověk potřebuje k tomu, aby mohl mluvit o politice. Nejsou to ani zkušenosti, ani vzdělání, roli hraje jenom věk. Posedl ho snad duch komunisty Miroslava Štěpána?

EuroZprávy.cz

Ostrá dohra nedělního Moravce: Faltýnek ve studiu řádil. Diváci i politici jsou zděšeni z toho, co se stalo

| Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně »

Praha - Ostrou dohru má nedělní pořad Otázky Václava Moravce, ve kterém se střetli místopředseda Pirátů Jakub Michálek a místopředseda hnutí ANO Jaroslav Faltýnek. Především Faltýnkovo chování vyvolalo na sociálních sítích pořádný rozruch.

Novinky.cz

Vytočený Faltýnek nepustil klidného Michálka v debatě téměř ke slovu

| Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně »

Diskuse o nové vládě se v neděli v diskusním pořadu České televize zvrhla v hádku, kdy předseda poslaneckého klubu ANO Jaroslav Faltýnek okřikoval předsedu poslaneckého klubu Pirátů Jakuba Michálka, že je to kluk, který nemá žádné zkušenosti, a odmítal ho pustit ke slovu.

Novinky.cz

V ANO s Pochem vůbec nepočítají, Faltýnek očekává jiné jméno

| Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně »

Předseda poslaneckého klubu ANO Jaroslav Faltýnek očekává, že sociální demokracie rychle navrhne do čela ministerstva zahraničí nového člověka místo Miroslava Pocheho, který nebyl jmenován. Uvedl to v neděli v diskusním pořadu v České televizi.

webdesign Praha a tvorba stránek na míru

Na téma Jaroslav Faltýnek aktuálně bylo nalezeno 15 článků, zpráv a aktualit.

1