23. února, 2018 - svátek má Svatopluk

Jiří Bartoška aktuálně - Poslední zprávy a aktuality

Přidej článek
MaM IHned.cz - Marketing a Média

Moneta spouští nový komunikační koncept „Nejlepší čas je teď“

| Zpravodajství » Ekonomika aktuálně »

Moneta Money Bank představila svůj nový komunikační koncept. Zatímco veterinář Jiřího Bartošky už není jeho součástí, kocour Tomio svou pozici obhájil. Připravil jej vítěz podzimního výběrového řízení, agentura Kaspen/Jung von Matt.

Hospodářské Noviny - ihned.cz

Podpora pro Drahoše: Zemanův soupeř získal téměř 50 milionů a stojí za ním slavní umělci i významní regionální politici

| Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně »

S vrcholící prezidentskou kampaní před druhým kolem volby vyjadřují podporu kandidátům také umělci a politici. Za Jiřího Drahoše se postavili například herci Jiří Bartoška nebo Boleslav Polívka. Od vlivných podnikatelů získal finalista prezidentské volby téměř padesát milionů korun.

Aha! online - bulvární portál

Preiss odmítal říct ho*no!

| Zábava » Bulvár aktuálně »

Mluví se o něm jako o jednom z nejsprostších seriálů, přesto se vysílá před 22. hodinou. Vulgarity však mají v Dabing Street režiséra a scenáristy Petra Zelenky (50) opodstatnění. A potýkají se tu s nimi i herci, kteří hrají sami sebe – třeba Jiří Bartoška nebo Viktor Preiss. Ten ale sprostě mluvit odmítne, a má to následky!

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

Bartoška bodoval v krematoriu! Jeho smuteční řeč rozesmála pozůstalé

| Zábava » Bulvár aktuálně »

Scéna, kdy Jiří Bartoška (70) v krematoriu čte smuteční řeč, kterou odposlouchává ze sluchátka, se okamžitě stala internetovým hitem! Herec si střihl malou roli v prvním díle seriálu Dabing Street, ale o ničem jiném se nemluví.

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

Lovečtí psi z pohádky Anděl Páně: Strachovi přihráli nevěstu!

| Zábava » Bulvár aktuálně »

Zima, že by psa nevyhnal! V takovém počasí Jiří Strach (44) točil prvního Anděla Páně. Psi, kterými se to na place jen hemžilo, měli ale stejný komfort jako Jiří Bartoška (70), Ivan Trojan (53) a další herecké hvězdy.

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

Herec a ředitel festivalu ve Varech Bartoška: Konec výnosného kšeftu!

| Zábava » Bulvár aktuálně »

Od roku 2016 jsme v televizi mohli o reklamních pauzách pravidelně vídat herce a ředitele filmového festivalu ve Varech Jiřího Bartošku (70) coby veterináře, který vlastnil protivného kocoura. Ten se dokázal hnidopišsky vyjádřit ke každé situaci, se kterou se setkal. Od nového roku ale kočičák svého páníčka po boku mít nebude. Bartoška totiž v reklamě

Aha! online - bulvární portál

Jiří Bartoška: Opět v roli policajta

| Zábava » Bulvár aktuálně »

Úspěšná série Doktor Martin se dočká volného pokračování. Česká televize natáčí komediálně detektivní seriál Strážmistr Topinka, kde se vedle známých tváří, jako jsou představitel doktora Martina Miroslav Donutil (66) nebo Robert Mikluš (35) v roli strážmistra Topinky, objeví i nové postavy.

Pomáhej s humorem - Konto Bariery

Na téma Jiří Bartoška aktuálně bylo nalezeno 7 článků, zpráv a aktualit.

1