23. května, 2019 - svátek má Vladimír

Jiří Bartoška aktuálně - Poslední zprávy a aktuality

Přidej článek
Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

Festival ve Varech pomalu odhaluje první střípky z programu

| Zábava » Bulvár aktuálně »

Mezinárodní filmový festival v Karlových Varech začíná odhalovat první střípky o svém 54. ročníku. Filmoví fanoušci tak už znají vizuální podobu festivalu pro rok 2019 i jméno člověka, který od Jiřího Bartošky dostane cenu prezidenta festivalu. Zároveň začíná být jasno o prvních filmech, které se v Karlových Varech dočkají promítání.

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

Karlovy Vary 2019: Bartoška prozradil, koho by chtěl na festivalu, ale nejde to!

| Zábava » Bulvár aktuálně »

54. ročníku Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech nechal nahlédnout pod pokličku. Hvězdou znělky bude Jiřina Bohdalová (87), cenu prezidenta festivalu si odnese kameraman Vladimír Smutný (76) a Jiří Bartoška (72) se svěřil, po kom na festivalu toužil, ale už se mu to nikdy nesplní.

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

Manéž Bolkovi k 70. narozeninám: Bartoška se vnucuje s blahopřáním

| Zábava » Bulvár aktuálně »

Kultovní televizní pořad Manéž Bolka Polívky si připíše další díl s pořadovým číslem 56. Herec, mim a principál vlastního divadla oslaví v létě sedmdesátku, náplň nového pořadu se jeho životního jubilea výrazně dotkne. Popřát přijdou mimo jiné Jiří Bartoška, Milan Lasica nebo zpěvák Ondřej Havelka.  

Novinky.cz

Jiří Bartoška o Kunderovi: Klobouk z Jakuba mám doma

| Zpravodajství » Kultura a umění aktuálně »

S dílem Milana Kundery mám vedle nádherného představení Jakuba a jeho pána docela čerstvou zkušenost. Načetl jsem audioknihu Nesnesitelná lehkost bytí a popravdě řečeno mě dost překvapilo, že se o ní v médiích nepsalo.

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

Pivní mejdan po cenách kritiků: Opilá Jenovéfa Boková padala na Bartošku a všechny líbala !

| Zábava » Bulvár aktuálně »

Afterparty po rozdání cen českých filmových kritiků se zvrhla v pivní a kuřácký mejdan! Nejvíc rušno bylo u stolu Jiřího Bartošky (71). A to nejenom kvůli tomu, že se tam kouřilo jak o život, ale o velkou zábavu se postarala Jenovéfa Boková (26), která vypila víc piva, než měla.

Pomáhej s humorem - Konto Bariery

Na téma Jiří Bartoška aktuálně bylo nalezeno 5 článků, zpráv a aktualit.

1