26. dubna, 2018 - svátek má Oto

Karolína Plíšková aktuálně - Poslední zprávy a aktuality

Plíšková je na stuttgartské antuce ve čtvrtfinále, Vondroušová vzdala

| Sportovní » Tenis aktuálně »

Česká tenistka Karolína Plíšková si na antukovém turnaji ve Stuttgartu zahraje čtvrtfinále. Ve 2. kole porazila Veroniku Kuděrmetovovou z Ruska 7:6, 6:3 a v boji o semifinále vyzve o jedno místo výše nasazenou Jelenu Ostapenkovou z Lotyšska. Markéta Vondroušová tamtéž vzdala proti Elině Svitolinové. S ukrajinskou soupeřkou prohrávala 6:2, 1:6, 2:3.

Plíšková ve Stuttgartu s přehledem postoupila, Vondroušová vzdala nadějný duel

Karolína Plíšková si na turnaji ve Stuttgartu zahraje čtvrtfinále. Nad Ruskou Veronikou Kuděrmetovovou turnajová pětka ve druhém kole zvítězila 7:6, 6:3 a v boji o semifinále vyzve o jedno místo výše nasazenou Jelenu Ostapenkovou z Lotyšska. Předčasně ze stuttgartské antuky odešla Markéta Vondroušová, která za stavu 6:2, 1:6, 2:3 vzdala Ukrajince Elině

Tenistka Karolína Plíšková je na stuttgartské antuce ve čtvrtfinále

České Noviny

Plíšková je na antuce ve Stuttgartu ve čtvrtfinále

Stuttgart - Karolína Plíšková si na antukovém turnaji ve Stuttgartu zahraje čtvrtfinále. Nad ruskou tenistkou Veronikou Kuděrmetovovou turnajová pětka ve druhém kole zvítězila 7:6, 6:3...

Plíšková vítězí dál. Ve Stuttgartu už je ve čtvrtfinále

Karolína Plíšková si na antukovém turnaji ve Stuttgartu zahraje čtvrtfinále. Nad ruskou tenistkou Veronikou Kuděrmetovovou turnajová pětka ve druhém kole zvítězila 7:6, 6:3 a v boji o semifinále vyzve o jedno místo výše nasazenou Jelenu Ostapenkovou z Lotyšska.

Tenis portál - tenisové zprávy, výsledky, statistiky, ATP, WTA

Plíšková potvrdila roli favoritky a postoupila do čtvrtfinále. Vondroušová po skreči končí

WTA STUTTGART - Karolína Plíšková potvrdila ve druhém kole halové akce WTA Premier ve Stuttgartu roli favoritky. Česká jednička a turnajová pětka v něm porazila ruskou kvalifikantku Veroniku Kudermetovovou. Druhá česká naděje Markéta Vondroušová v průběhu rozhodujícího dějství vzdala světové čtyřce Jelině Svitolinové.

Kvitová s Plíškovou v jednom týmu? Rivalita české hvězdy nedusí, ale nabíjí

První má u svého jména ve světovém žebříčku číslo 6, ale byla už i jedničkou. Ta druhá je teď desátá, zato však získala i dva grandslamové tituly. Karolína Plíšková a Petra Kvitová jsou sice velkými rivalkami, také se ale vzájemně respektují a uznávají. I díky tomu může český fedcupový tým tak nebývale profitovat.

Tennis-Arena.cz - vše aktuální z tenisu

Stuttgart: Plíšková ve čtvrtfinále

Karolína Plíšková si na antukovém turnaji ve Stuttgartu zahraje čtvrtfinále. Nad ruskou Veronikou Kuděrmetovovou turnajová pětka ve druhém kole zvítězila 7:6, 6:3 a v boji o semifinále vyzve o jedno místo výše nasazenou Jelenu Ostapenkovou z Lotyšska.

Češi v akci, čtvrtek 26. 4. Ve Stuttgartu hrají o čtvrtfinále Kar. Plíšková a Vondroušová

Na halové akci WTA ve Stuttgartu budou dnes o čtvrtfinále bojovat Karolína Plíšková a Markéta Vondroušová. Plíškovou čeká ruská kvalifikantka Kudermetovová, Vondroušová se utká s nasazenou trojkou Svitolinovou. Další Češi hrají na menších turnajích ITF a Futures.

Češi v akci, čtvrtek 26. 4. Kar. Plíšková ve Stuttgartu vybojovala čtvrtfinále, Vondroušová skrečovala

Na halové akci WTA ve Stuttgartu dnes o čtvrtfinále bojovaly Karolína Plíšková a Markéta Vondroušová. Plíšková si poradila s ruskou kvalifikantkou Kudermetovovou, Vondroušová v rozhodujícím dějství pro zranění vzdala nasazené trojce Svitolinové. Další Češi hráli na menších turnajích ITF a Futures.

Fedcupová odveta pro Kerberovou. Kvitová ve Stuttgartu končí v 1. kole

V neděli ve Stuttgartu porazila Petra Kvitová německou rivalku Angelique Kerberovou 6:2, 6:2 a rozhodla tak o postupu českých tenistek do finále Fed Cupu. O tři dny později se stejné soupeřky na stejném místě utkaly znovu - tentokrát v prvním kole turnaje WTA. A domácí hráčce se odveta povedla. Kvitovou porazila 6:3, 6:2. Další články k tématu:Karolína

Další Djokovičův výpadek. V Barceloně ho ve druhém kole zastavil Kližan

Nabízel se atraktivní čtvrtfinálový souboj s Rafaelem Nadalem, jenže Novak Djokovič pavouka antukového turnaje v Barceloně předčasně opustil. Srbského tenistu ve druhém kole nečekaně vyřadil Slovák Martin Kližan. Další články k tématu:Karolína Plíšková i Vondroušová ve Stuttgartu postupují, Strýcová končíUspokojivý Djokovičův restart. Teď se tenista upíná

Prominentka Šarapovová. Nablýskané auťáky, protekce a brzký konec

Pětičlenný ansámbl pobíhal kolem Marie Šarapovové. Ruská tenistka protekčně trénovala na hlavním kurtu v Porsche Areně. Před rokem se právě na turnaji ve Stuttgartu vracela po více než ročním dopingovém distancu. O rok později díky divoké kartě startovala v Německu znovu - rozloučila se však nebývale rychle.Další články k tématu:Karolína Plíšková i

Vaněk nabádá Kvitovou k větší agresivitě: Chci aby více chodila na síť

V minulosti se podepsal pod vzestup Karolíny Plíškové a úspěchy nepřestal sbírat ani s Petrou Kvitovou. JIŘÍ VANĚK (40) začal s dvojnásobnou wimbledonskou šampionkou spolupracovat před loňskou sezonou ovlivněnou hrozivým zraněním její levé ruky, které celý tým stmelilo. Bojovnice z Fulneku si od nešťastného okamžiku připsala už tři turnajové vavříny a letos

Karolína Plíšková i Vondroušová ve Stuttgartu postupují, Strýcová končí

Bez problémů prošla Karolína Plíšková do druhého kola turnaje ve Stuttgartu, kde porazila Kiki Bertensovou z Nizozemska po setech 6:2, 6:2. Totožným skóre ji pak napodobila Markéta Vondroušová, která vyřadila Němku Julii Görgesovou. Třetí český úspěch nepřidala Barbora Strýcová - domácí obhájkyni titulu Lauře Siegemundové podlehla 4:6, 3:6.Další články k

Karolína Plíšková úvod ve Stuttgartu zvládla, Šarapovová končí

Bez problémů prošla Karolína Plíšková do druhého kola turnaje ve Stuttgartu, v dějišti víkendového semifinále Fed Cupu vyřadila Kiki Bertensovou z Nizozemska po setech 6:2, 6:2. Další články k tématu:POHLED: Fed Cup vábí i na úspěchy. A jedna holka ho nevyhrajeTenistky si opět zahrají o titul ve Fed Cupu. Rozhodla famózní KvitováKrálovna es potvrdila

Na téma Karolína Plíšková aktuálně bylo nalezeno 546 článků, zpráv a aktualit.