19. února, 2019 - svátek má Patrik

Kateřina Siniaková aktuálně - Poslední zprávy a aktuality

Třísetová bitva pro favoritku. Kvitová v Dubaji zdolala Siniakovou

| Sportovní » Tenis aktuálně »

Hned ve druhém kole turnaje v Dubaji se proti sobě postavily dvě české tenistky. A Petra Kvitová v utkání s Kateřinou Siniakovou potvrdila, že s krajankami příliš neprohrává. Postup vybojovala po výhře 6:7, 6:4, 6:4.Další články k tématu:Siniaková v Dubaji uspěla a čeká ji Kvitová. Strýcová záhy narazilaKvitová klesla v žebříčku WTA na čtvrté místo, dál

Duel Kvitová – Siniaková trval v Dubaji dvě a půl hodiny, vyhrála zkušenější hráčka

Petra Kvitová vydřela postup do 3. kola turnaje v Dubaji. Kateřinu Siniakovou porazila až po dvouapůlhodinovém boji 6:7, 6:4 a 6:4. Příští soupeřkou Kvitové bude vítězka utkání mezi Francouzkou Caroline Garciaovou a kvalifikantkou Jennifer Bradyovou z USA.

Hotovo! Dramatické české derby v Dubaji vyhrála Kvitová

Hotovo! Petra Kvitová zvládla ve druhém kole tenisového turnaje v Dubaji české derby a po velké bitvě vyhrála nad krajankou Kateřinou Siniakovou po setech 6:7 (3:7), 6:4 a 6:4. Zápas trval dvě hodiny a 34 minut. Do boje půjde v úterý ještě Karolína Plíšková, která by měla od 17:30 hrát se Slovenkou Dominikou Cibulkovou.

Tenis portál - tenisové zprávy, výsledky, statistiky, ATP, WTA

Kvitová v Dubaji vydřela postup přes Siniakovou. Večer bude hrát Karolína Plíšková

WTA DUBAJ - Petra Kvitová zahájila své působení v Dubaji vydřeným vítězstvím. Šampionka ročníku 2013 v maratonském českém derby po obratu zdolala Kateřinu Siniakovou a postoupila do osmifinále. Večer bude o postup bojovat ještě Karolína Plíšková proti Slovence Cibulkové.

ONLINE: Kvitová vs. Siniaková. V Dubaji se hraje český souboj

Hned ve druhém kole turnaje v Dubaji se proti sobě postavily dvě české tenistky. Potvrdí Petra Kvitová v utkání s Kateřinou Siniakovou, že s krajankami příliš neprohrává?Další články k tématu:Siniaková v Dubaji uspěla a čeká ji Kvitová. Strýcová záhy narazilaKvitová klesla v žebříčku WTA na čtvrté místo, dál vede Ósakaová

Češi v akci, úterý 19. 2. Siniaková v Dubaji vyzve Kvitovou, hrát bude i Kar. Plíšková. Smitková bojuje v Budapešti

V Dubaji se ve druhém kole střetnou Kateřina Siniaková a nasazená dvojka Petra Kvitová, Karolína Plíšková nastoupí proti Slovence Cibulkové. Kvalifikantka Tereza Smitková bude v prvním kole v Budapešti čelit belgické kvalifikantce Bonaventureové. Zdeněk Kolář hraje o osmifinále na challengeru v Bergamu. Další Češi hrají na turnajích ITF.

Siniaková v Dubaji uspěla a čeká ji Kvitová. Strýcová záhy narazila

Trápení v úvodních kolech zaplašeno. Kateřina Siniaková si na turnaji v Dubaji připsala první vítězství na okruhu WTA v sezoně, chorvatskou tenistku Petru Martičovou porazila 6:4, 6:3. Její další soupeřkou bude Petra Kvitová, která má jako druhá nasazená hráčka na úvod volný los. Barbora Strýcová vypadla hned v 1. kole, se Španělkou Carlou Suárezovou

Siniaková se dočkala první výhry na turnaji WTA v sezoně. Čeká ji Kvitová

Siniaková poprvé v sezoně vyhrála na turnaji WTA a čeká ji Kvitová. Strýcová v Dubaji končí

V polovině února přišla konečně první výhra na okruhu WTA. Kateřina Siniaková zdolala v úvodním kole turnaje v Dubaji Chorvatku Petru Martičovou 6:4, 6:3. Její další soupeřkou bude Petra Kvitová, která má jako druhá nasazená hráčka na úvod volný los. Naopak už v 1. kole končí Barbora Strýcová. Se Španělkou Carlou Suárezovou prohrála 1:6, 3:6.

Siniaková je v Dubaji poprvé v sezoně ve druhém kole a vyzve Kvitovou. Hrát bude ještě Strýcová

WTA DUBAJ - Kateřina Siniaková si v Dubaji připsala první letošní vítězství v hlavní soutěži. Dvaadvacetiletá Češka na úvod turnaje porazila Petru Martičovou a ve druhém kole vyzve bývalou šampionku a krajanku Petru Kvitovou. O postup právě bojuje ještě Barbora Strýcová, která čelí Španělce Suárezové.

Siniaková je v Dubaji poprvé v sezoně ve druhém kole a vyzve Kvitovou. Strýcová končí v 1. kole

WTA DUBAJ - Kateřina Siniaková si v Dubaji připsala první letošní vítězství v hlavní soutěži. Dvaadvacetiletá Češka na úvod turnaje porazila Petru Martičovou a ve druhém kole vyzve bývalou šampionku a krajanku Petru Kvitovou. Barbora Strýcová naopak první kolo nezvládla, když uhrála pouhé čtyři gamy proti své neoblíbené soupeřce Carle Suárezové.

Siniaková se dočkala první výhry a teď vyzve Kvitovou

Konečně. Série porážek skončila. Kateřina Siniaková si na turnaji v Dubaji připsala první vítězství na okruhu WTA v sezoně. Chorvatku Petru Martičovou v úvodním kole zdolala 6:4, 6:3 a její další soupeřkou bude Petra Kvitová, která má jako druhá nasazená hráčka na úvod volný los. To americký tenista Reilly Opelka ještě dohrával na turnaji v New Yorku finále

Siniaková se dočkala první výhry a teď vyzve Kvitovou, naopak Strýcová vypadla

Konečně. Série porážek je minulostí. Kateřina Siniaková si na turnaji v Dubaji připsala první vítězství na okruhu WTA v sezoně. Chorvatku Petru Martičovou v úvodním kole zdolala 6:4, 6:3 a její další soupeřkou bude Petra Kvitová, která má jako druhá nasazená hráčka na úvod volný los. Naopak Barbora Strýcová vypadla na stejném turnaji hned v 1. kole a

Tennis-Arena.cz - vše aktuální z tenisu

Siniaková narazí na Kvitovou

Kateřina Siniaková na šestý pokus v letošní sezoně poprvé překonala úvodní kolo, když si v Dubaji poradila s Petrou Martičovou 6:4 a 6:3. Její další soupeřkou bude Petra Kvitová, které v dosavadním jediném vzájemném zápase loni v Praze podlehla 0:2.

Češi v akci, pondělí 18. 2. Siniaková a Strýcová hrají první kolo v Dubaji. Smitkovou a Martincovou čeká derby v Budapešti

V Dubaji se v soubojích prvního kola představí Kateřina Siniaková a Barbora Strýcová. Siniaková narazí na Chorvatku Martičovou, Strýcová se utká se Španělkou Suárezovou. V přímém souboji o hlavní soutěž si to v Budapešti rozdají Tereza Martincová a Tereza Smitková. Zdeněk Kolář hraje první kolo na challengeru v Bergamu. Další Češi hrají na turnajích ITF.

Češi v akci, pondělí 18. 2. Siniaková a Strýcová hrají první kolo v Dubaji. Smitková v Budapešti prošla kvalifikací

V Dubaji se v soubojích prvního kola představí Kateřina Siniaková a Barbora Strýcová. Siniaková porazila Chorvatku Martičovou, Strýcová se utká se Španělkou Suárezovou. Tereza Smitková v Budapešti v přímém souboji o hlavní soutěž porazila krajanku Terezu Martincovou. Zdeněk Kolář hraje první kolo na challengeru v Bergamu. Další Češi hrají na turnajích ITF.

Na téma Kateřina Siniaková aktuálně bylo nalezeno 120 článků, zpráv a aktualit.