25. dubna, 2019 - svátek má Marek

Kateřina Siniaková aktuálně - Poslední zprávy a aktuality

Strýcová v Istanbulu udolala Kužmovou, Siniaková opět prohrála

| Sportovní » Tenis aktuálně »

Barbora Strýcová udolala na istanbulské antuce Slovenku Viktórii Kužmovou 5:7, 7:5, 6:4 a postoupila do druhého kola. Obě tenistky z páté desítky světového žebříčku bojovaly dvě a tři čtvrtě hodiny. Kateřina Siniaková nestačila na hráčku z kvalifikace Jelenu Rybakinovou z Kazachstánu a prodloužila trápení.

Siniaková nadále hledá formu. V prvním kole vypadla i v Istanbulu

Strýcová v Istanbulu první kolo po boji zvládla, Siniaková se naopak nadále trápí

V nové sezoně se stále nemůže dostat do herní pohody. Kateřina Siniaková skončila na turnaji v Istanbulu v prvním kole, a to se jí stalo už posedmé z devítky letošních startů. Tentokrát nestačila na kvalifikantku Jelenu Rybakinovou z Kazachstánu, které podlehla 6:3, 2:6 a 4:6. To Barbora Strýcová na úvod porazila Slovenku Viktórii Kužmovou 5:7, 7:5,

Siniaková v Istanbulu ztratila dobře rozehraný zápas a končí v 1. kole

Kateřina Siniaková na turnaji v Istanbulu předvedla jeden ze svých typických zápasů a dohrála už v 1. kole. Nad kazašskou tenistkou Jelenou Rybakinovou vedla 6:3, 2:6, 4:1, ale pak už nezískala jedinou hru.

Siniaková vypadla v Istanbulu s hráčkou z kvalifikace

Siniaková vypadla v Istanbulu s hráčkou z kvalifikace, Strýcová jde dál

Tenistka Kateřina Siniaková prohrála na turnaji v Istanbulu v prvním kole s Jelenou Rybakinovou z Kazachstánu. Sedmá nasazená Češka podlehla hráčce z druhé stovky žebříčku WTA, která se v Turecku dostala do hlavní soutěže z kvalifikace, za dvě hodiny a pět minut 6:3, 2:6, 4:6. To Barbora Strýcová udolala Slovenku Viktórii Kužmovou 5:7, 7:5, 6:4 a postoupila

Tenis portál - tenisové zprávy, výsledky, statistiky, ATP, WTA

Siniaková se dál trápí. V Istanbulu prohrála s kvalifikantkou. Hrát bude ještě Strýcová

WTA ISTANBUL - Kateřina Siniaková končí na sedmém z devíti letošních turnajů hned v prvním kole. Nasazená sedmička v Istanbulu nestačila na kazašskou kvalifikantku Jelenu Rybakinovou, která v žebříčku WTA figuruje až o 120 míst za českou tenistkou. První kolo dnes čeká ještě Barboru Strýcovou, jež změří síly s nasazenou Slovenkou Viktórií Kužmovou.

Siniaková se dál trápí, v Istanbulu prohrála s kvalifikantkou. Strýcová po boji postoupila

WTA ISTANBUL - Kateřina Siniaková skončila na sedmém z devíti letošních turnajů hned v prvním kole. Nasazená sedmička v Istanbulu nestačila na kazašskou kvalifikantku Jelenu Rybakinovou, která v žebříčku WTA figuruje až o 120 míst za českou tenistkou. Naopak prvním kole po boji prošla Barbora Strýcová, jež udolala Slovenku Viktórii Kužmovou.

Češi v akci, úterý 23. 4. Siniaková a Strýcová hrají v Istanbulu první kolo

V Istanbulu se v soubojích prvního kola představí Kateřina Siniaková a Barbora Strýcová. Nasazená Siniaková se utká s kazašskou kvalifikantkou Rybakinovou, Strýcová vyzve nasazenou Slovenku Kužmovou. Na challengeru v Nanchangu bude hrát první kolo Václav Šafránek, Adama Pavláska čeká už souboj o osmifinále. Další Češi hrají na turnajích ITF.

Češi v akci, úterý 23. 4. Strýcová v Istanbulu zvládla první kolo, Siniaková končí

V Istanbulu se v soubojích prvního kola představily Kateřina Siniaková a Barbora Strýcová. Nasazená Siniaková prohrála s kazašskou kvalifikantkou Rybakinovou, Strýcová po obratu zdolala nasazenou Slovenku Kužmovou. Na challengeru v Nanchangu zvládl první kolo Václav Šafránek, Adam Pavlásek postoupil do osmifinále. Další Češi hrají na turnajích ITF.

Co přinese 17. týden: V nabitém Stuttgartu zabojují Kvitová a Karolína Plíšková, Nadal čeká obhajoba v Barceloně

Turnaj ve Stuttgartu slibuje naprosto parádní obsazení. Německého halového podniku se zúčastní šest z osmi nejlepších hráček žebříčku WTA včetně Petry Kvitové a Karolíny Plíškové. V Istanbulu se představí Kateřina Siniaková, Barbora Strýcová a Markéta Vondroušová. Rafael Nadal bude obhajovat loňský triumf v Barceloně. Kvalifikaci v Budapešti budou hrát Jiří

Česko ji nelákalo. Bouchardová se místo dřiny předvádí v bikinách na pláži

Potenciální hvězdné klání v baráži o udržení v elitní světové skupině Fed Cupu mezi Českou republikou a Kanadou ztratilo ještě před začátkem dost ze svého lesku. Zatímco z české strany se vzhledem k dalšímu náročnému programu v sezoně omluvilo elitní trio Karolína Plíšková, Petra Kvitová a Kateřina Siniaková v zámořském týmu bude chybět kvůli zranění kometa

Bartyová znovu v Miami pokořila Krejčíkovou a Siniakovou, český pár vypadl v prvním kole

Loňskou finálovou účast neobhájí. Nejlepší deblový pár světa Barbora Krejčíková, Kateřina Siniaková prohrál na tenisovém turnaji v Miami hned v 1. kole s bělorusko-australskou dvojicí Viktoria Azarenková, Ashleigh Bartyová 3:6, 7:6, 7:10. Také před rokem přitom byla nad síly dvojnásobných grandslamových šampionek Bartyová, jež tehdy hrála s Američankou

Krejčíková se Siniakovou v Miami finálovou účast neobhájí

Nejlepší deblový pár světa Barbora Krejčíková, Kateřina Siniaková prohrál na tenisovém turnaji v Miami hned v 1. kole s bělorusko-australskou...

V Miami jdou dál Vondroušová i Plíšková, loučí se Siniaková a Muchová

Česká tenistka Markéta Vondroušová porazila podruhé během dvou týdnů Lotyšku Jelenu Ostapenkovou a po výhře 7:5, 6:1 postoupila na turnaji v Miami do 3. kola. Dál jde i Karolína Plíšková, jež přehrála Chorvatku Petru Martičovou 6:3, 6:4. Další dvě Češky vypadly: Kateřina Siniaková končí po porážce 2:6, 6:0, 4:6 s Lotyškou Anastasijí Sevastovovou a Karolína

Tennis-Arena.cz - vše aktuální z tenisu

Siniaková i Muchová končí ve 2. kole

Kateřina Siniaková se s prestižním turnajem WTA v Miami loučí ve 2. kole, kde podlehla Anastasiji Sevastovové 2:6, 6:0 a 4:6. Ve stejné fázi turnaje končí i Karolína Muchová, která nestačila na Angelique Kerberovou 6:3, 3:6 a 3:6.