28. března, 2017 - svátek má Soňa

Koloděje aktuálně - Poslední zprávy a aktuality

Přidej článek
praha21.cz

PRVNÍ VÝVOZ POPELNIC NA BIOODPAD V ROCE 2017

| Z Prahy » Z radnic města Prahy aktuálně »

ÚJEZD NAD LESY    14. DUBNA 2017 /1 x za 14 dní, lichý týden, pátek/ BĚCHOVICE           14. DUBNA 2017 /1 x za 14 dní, lichý týden, pátek/ KOLODĚJE               3. DUBNA 2017 /1 x za 14 dní, sudý týden, pondělí/ KLÁNOVICE           10. DUBNA 2017 /1 x za 14 dní, lichý týden, pondělí/ Kdo bude mít zájem o tuto službu, volejte na call centrum 284 091

PrahaTV.eu - aktuální přehled zpráv

Základní škola v Kolodějích prošla rekonstrukcí

| Z Prahy »

Zásadní proměnou prošla základní škola v Kolodějích. V městské části totiž vyrostla zbrusu nová mateřská školka, která do té doby byla součástí školy. Když se školka odstěhovala do nových prostor, základní školu vedení radnice zrekonstruovalo. Škola rozšířila družinu a poprvé v historii otevřela dvě první třídy.

PrahaTV.eu - aktuální přehled zpráv

V MŠ v Kolodějích budou mít přírodní zahradu

| Z Prahy »

Jedinečnou zahradu budou mít děti v Mateřské školce v Kolodějích. Tradiční houpačky, skluzavky a pískoviště nahradí ryze přírodní prvky. Malí školáčci se tak mohou těšit na obří kmeny místo prolézaček, lanové centrum, ale i mokřad nebo ohniště.

PrahaTV.eu - aktuální přehled zpráv

Koloděje mají zcela novou mateřskou školku

| Z Prahy »

Zásadní krok k vyřešení tíživé situace ohledně nedostatku míst pro děti v mateřských školkách udělali v Kolodějích. Po letech se jim totiž podařilo postavit zcela novou školku. Stará do té doby sídlila v budově základní školy. Novostavba pojme prakticky dvojnásobek dětí, které mohli do té doby mateřskou školu navštěvovat. I přesto zůstávají rodiče, kteří

PrahaTV.eu - aktuální přehled zpráv

Jezdecký oddíl v Kolodějích má novou jízdárnu

| Z Prahy »

Lepší podmínky pro svůj sport získal jezdecký oddíl v Kolodějích. Od magistrátu totiž dostal dotaci a ta mu umožnila zrekonstruovat venkovní jízdárnu. Nový povrch ocení kromě samotných jezdců hlavně koně, kteří budou méně namáhat klouby a šlachy.

PrahaTV.eu - aktuální přehled zpráv

Farnost v Kolodějích podporuje společenský život

| Z Prahy »

Už tři roky má farnost v kolodějích svého faráře Ondřeje Salveta. Za tu dobu se farnost stala nedílnou součástí společenského dění v obci. Na jednu stranu pomáhá potřebným, ale také se stará o děti, pro které například organizuje letní tábory.

PrahaTV.eu - aktuální přehled zpráv

Koloděje vybudovaly ze skládky park

| Z Prahy »

Městská část Praha Koloděje vyřešila volání svých občanů po parku originálním a velmi levným způsobem. Vybudovala ho na místě, kde se dříve nacházela obrovská skládka. Tu nechala zrušit a za pomoci vlastních sil na jejím místě postavila přírodní park. Kromě odpočinku slouží i jako místo na cvičení.

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

Auto v Kolodějích skončilo na střeše: Pro posádku přijeli záchranáři

| Zábava » Bulvár aktuálně »

Na přehledném úseku v ulici K Běchovicům v městské části Praha-Koloděje v úterý odpoledne havarovala stříbrná mazda. Proč k nehodě došlo, zjišťuje policie.

vz24.cz - Aktuální přehled zpráv

Rafaj potvrdil čtvrtmilionovou pokutu pro Prahu-Koloděje

| Zpravodajství » Ekonomika aktuálně »

Brno - Předseda Úřadu pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS) Petr Rafaj potvrdil čtvrtmilionovou pokutu pro městskou část Praha-Koloděje. Důvodem je nezákonné dělení zakázky na výstavbu mateřské školy. Městská část s pokutou nesouhlasí a podala žalobu ke Krajskému soudu v Brně, řekla ČTK mluvčí soudu Simona Pešková.

praha21.cz

Přivítání adventu a zvonkový průvod v neděli 27. Listopadu 2016

| Z Prahy » Z radnic města Prahy aktuálně »

Praha 21, Masarykova ZŠ a římskokatolická farnost v Újezdě nad Lesy a Kolodějích Vás srdečně zve na přivítání adventu od 16.30 hodin na farní louce (roh ulic Čentická a Polesná) a zvonkový průvod Čentickou ulicí do parku před školou, kde naváže program zpívání a rozsvícení vánočního stromu. S sebou zvonky, lucerny, rolničky, baterky a vánoční náladu.

praha21.cz

ROPID-posílení autobusů PID s účinností od 11.12.2016

| Z Prahy » Z radnic města Prahy aktuálně »

Informační zpravodaj spol. ROPID č. 21 ze dne 16.11.2016: "Z Šestajovic a Klánovic ráno autobusem na každý vlak, obnoví se spojení na Hlavní nádraží S platností nového jízdního řádu na železnici od 11. 12. 2016 bude posílen provoz autobusů PID, které v Klánovicích navazují na vlaky ve směru do centra Prahy. Nově bude v pracovní dny zaveden cca mezi 6:00 a

Kuba - Dovolená a zájezdy

Na téma Koloděje aktuálně bylo nalezeno 11 článků, zpráv a aktualit.

1