25. září, 2017 - svátek má Zlata

Koloděje aktuálně - Poslední zprávy a aktuality

Přidej článek
praha21.cz

Kolodějští hasiči zvou na slavnost

| Z Prahy » Z radnic města Prahy aktuálně »

Koloděje slaví 90. výročí založení dobrovolného hasičského sboru a při této příležitosti pořádají dne 9.9.2017 slavnost, na kterou jste srdečně zváni. 

Dopravní podník města Prahy

Dočasná změna trasy a zastávek pro linky číslo 111 a 329

| Z Prahy » Doprava v Praze aktuálně »

Z důvodu souvislé údržby v ulici Dolnoměcholupské dochází od soboty 12. srpna 2017 (od zahájení denního provozu) do neděle 20. srpna 2017 (do ukončení denního provozu) k dočasné změně trasy a zastávek pro linky číslo 111 a 329. Změna trasy: Pouze ve směru Koloděje, Škvorec jsou linky vedeny do zastávky V Nových domcích beze změny, následně jsou vedeny

PrahaTV.eu - aktuální přehled zpráv

Hitem léta jsou kukuřičné labyrinty

| Z Prahy »

Hitem tohoto léta jsou kukuřičná bludiště. Těch vyrostlo po celém Česku více než dvě desítky. V okolí Prahy tento labyrint můžete navštívit ve Vesci, Kolodějích nebo Líbeznici, kam jsem se s naší kamerou přijeli podívat.

praha21.cz

Dočasné změny na linkách PID - 22.07.2017

| Z Prahy » Z radnic města Prahy aktuálně »

Vážení cestující, dovolujeme si Vás upozornit, že z důvodu pořádání jízdy historických vozidel v ul. Staroklánovická budou v níže uvedeném termínu dočasně změněny trasy a zastávky linek PID č. : od zahájení do ukončení denního provozu dne 22. července 2017 (sobota): č.  211, 303 a 391: Ruší se zastávka: „Nádraží Klánovice“ - v ul. Staroklánovická,

praha21.cz

Výsledky šetření SCIO Mapy škol ve SO Praha 21

| Z Prahy » Z radnic města Prahy aktuálně »

Projektem  MAP byla zadána a zpracována Mapa škol společností SCIO. Výzkum se týkal 4 základních škol (Běchovice, Klánovice, Koloděje a Újezd n.L.). Odpovídali žáci  5. – 9. tříd ZŠ (v Kolodějích 3.-5. tř),  a šetření proběhlo i u všech pracovníků škol – pedagogů, asistentů, družinářek, kuchařek, zkrátka všech, kdo ve školách pracují, a to i na 1. stupni.

Novinky.cz

Vltavské InfoPointy na plavební stezce mezi Českými Budějovicemi a Týnem rozšiřují své služby

| Zábava » Cestování aktuálně »

Vltavské InfoPointy, informační centra, která jsou hlavními obslužnými místy pro turisty na plavební trase Stezky řeky Vltavy mezi Českými Budějovicemi, Hlubokou, Purkarcem, vodním dílem Hněvkovice, Týnem nad Vltavou a Koloději nad Lužnicí, postupně rozšiřují své služby.

ParlamentniListy.cz

Vltavská informační centra na plavební trase Stezky řeky rozšiřují služby

| Zpravodajství »

Vltavské InfoPointy, informační centra, která jsou hlavními obslužnými místy pro turisty na plavební trase Stezky řeky Vltavy mezi Českými Budějovicemi, Hlubokou, Purkarcem, vodním dílem Hněvkovice, Týnem nad Vltavou a Koloději nad Lužnicí, postupně rozšiřují své služby. Na jednom

Novinky.cz

Korunovační klenoty na klenotu jižních Čech, zámku Mitrowicz

| Zábava » Cestování aktuálně »

Druhým rokem je otevřen půvabný zámek Mitrowicz v Kolodějích nad Lužnicí, nedaleko soutoku s Vltavou. Zanedbanou památku s velkým úsilím zrekonstruovala a zhodnotila společnost Mitrowicz a. s. Letos se jim podařil husarský kousek, v červnu a červenci vystavují repliky českých korunovačních klenotů.

Kuba - Dovolená a zájezdy

Na téma Koloděje aktuálně bylo nalezeno 8 článků, zpráv a aktualit.

1