23. července, 2017 - svátek má Libor

Koloděje aktuálně - Poslední zprávy a aktuality

Přidej článek
praha21.cz

Výsledky šetření SCIO Mapy škol ve SO Praha 21

| Z Prahy » Z radnic města Prahy aktuálně »

Projektem  MAP byla zadána a zpracována Mapa škol společností SCIO. Výzkum se týkal 4 základních škol (Běchovice, Klánovice, Koloděje a Újezd n.L.). Odpovídali žáci  5. – 9. tříd ZŠ (v Kolodějích 3.-5. tř),  a šetření proběhlo i u všech pracovníků škol – pedagogů, asistentů, družinářek, kuchařek, zkrátka všech, kdo ve školách pracují, a to i na 1. stupni.

Novinky.cz

Vltavské InfoPointy na plavební stezce mezi Českými Budějovicemi a Týnem rozšiřují své služby

| Zábava » Cestování aktuálně »

Vltavské InfoPointy, informační centra, která jsou hlavními obslužnými místy pro turisty na plavební trase Stezky řeky Vltavy mezi Českými Budějovicemi, Hlubokou, Purkarcem, vodním dílem Hněvkovice, Týnem nad Vltavou a Koloději nad Lužnicí, postupně rozšiřují své služby.

ParlamentniListy.cz

Vltavská informační centra na plavební trase Stezky řeky rozšiřují služby

| Zpravodajství »

Vltavské InfoPointy, informační centra, která jsou hlavními obslužnými místy pro turisty na plavební trase Stezky řeky Vltavy mezi Českými Budějovicemi, Hlubokou, Purkarcem, vodním dílem Hněvkovice, Týnem nad Vltavou a Koloději nad Lužnicí, postupně rozšiřují své služby. Na jednom

Novinky.cz

Korunovační klenoty na klenotu jižních Čech, zámku Mitrowicz

| Zábava » Cestování aktuálně »

Druhým rokem je otevřen půvabný zámek Mitrowicz v Kolodějích nad Lužnicí, nedaleko soutoku s Vltavou. Zanedbanou památku s velkým úsilím zrekonstruovala a zhodnotila společnost Mitrowicz a. s. Letos se jim podařil husarský kousek, v červnu a červenci vystavují repliky českých korunovačních klenotů.

praha21.cz

Vydávání povolenek při dalších etapách stavby kanalizačního řadu na hlavní

| Z Prahy » Z radnic města Prahy aktuálně »

Vydávání „povolenek“ – stavba kanalizačního řadu na hlavní   Vážení spoluobčané, stavba kanalizačního řadu na Starokolínské postoupila do míst, kde již není možné zachovat kyvadlovou dopravu, a proto bude na základě žádosti investora stavby, tj. HMP, zast. spol. Zavos, s.r.o., resp. zhotovitele stavby, tj. spol. Skanska CZ a.s.,  MHMP, odbor dopravních

praha21.cz

Kraje pro bezpečný internet

| Z Prahy » Z radnic města Prahy aktuálně »

Kraj hl. město Praha se připojil ke 4. ročníku projektu Asociace krajů ČR „Kraje pro bezpečný internet“. Účelem projektu je upozorňovat veřejnost a zejména děti a studenty na skrytá nebezpečí spojená s užíváním počítačů, tabletů a chytrých mobilních telefonů a cestou prevence tato nebezpečí minimalizovat. Hlavní cílovou skupinou, kterou se projekt i

praha21.cz

PRVNÍ VÝVOZ POPELNIC NA BIOODPAD V ROCE 2017

| Z Prahy » Z radnic města Prahy aktuálně »

ÚJEZD NAD LESY    14. DUBNA 2017 /1 x za 14 dní, lichý týden, pátek/ BĚCHOVICE           14. DUBNA 2017 /1 x za 14 dní, lichý týden, pátek/ KOLODĚJE               3. DUBNA 2017 /1 x za 14 dní, sudý týden, pondělí/ KLÁNOVICE           10. DUBNA 2017 /1 x za 14 dní, lichý týden, pondělí/ Kdo bude mít zájem o tuto službu, volejte na call centrum 284 091

PrahaTV.eu - aktuální přehled zpráv

Základní škola v Kolodějích prošla rekonstrukcí

| Z Prahy »

Zásadní proměnou prošla základní škola v Kolodějích. V městské části totiž vyrostla zbrusu nová mateřská školka, která do té doby byla součástí školy. Když se školka odstěhovala do nových prostor, základní školu vedení radnice zrekonstruovalo. Škola rozšířila družinu a poprvé v historii otevřela dvě první třídy.

PrahaTV.eu - aktuální přehled zpráv

V MŠ v Kolodějích budou mít přírodní zahradu

| Z Prahy »

Jedinečnou zahradu budou mít děti v Mateřské školce v Kolodějích. Tradiční houpačky, skluzavky a pískoviště nahradí ryze přírodní prvky. Malí školáčci se tak mohou těšit na obří kmeny místo prolézaček, lanové centrum, ale i mokřad nebo ohniště.

PrahaTV.eu - aktuální přehled zpráv

Koloděje mají zcela novou mateřskou školku

| Z Prahy »

Zásadní krok k vyřešení tíživé situace ohledně nedostatku míst pro děti v mateřských školkách udělali v Kolodějích. Po letech se jim totiž podařilo postavit zcela novou školku. Stará do té doby sídlila v budově základní školy. Novostavba pojme prakticky dvojnásobek dětí, které mohli do té doby mateřskou školu navštěvovat. I přesto zůstávají rodiče, kteří

PrahaTV.eu - aktuální přehled zpráv

Jezdecký oddíl v Kolodějích má novou jízdárnu

| Z Prahy »

Lepší podmínky pro svůj sport získal jezdecký oddíl v Kolodějích. Od magistrátu totiž dostal dotaci a ta mu umožnila zrekonstruovat venkovní jízdárnu. Nový povrch ocení kromě samotných jezdců hlavně koně, kteří budou méně namáhat klouby a šlachy.

PrahaTV.eu - aktuální přehled zpráv

Farnost v Kolodějích podporuje společenský život

| Z Prahy »

Už tři roky má farnost v kolodějích svého faráře Ondřeje Salveta. Za tu dobu se farnost stala nedílnou součástí společenského dění v obci. Na jednu stranu pomáhá potřebným, ale také se stará o děti, pro které například organizuje letní tábory.

PrahaTV.eu - aktuální přehled zpráv

Koloděje vybudovaly ze skládky park

| Z Prahy »

Městská část Praha Koloděje vyřešila volání svých občanů po parku originálním a velmi levným způsobem. Vybudovala ho na místě, kde se dříve nacházela obrovská skládka. Tu nechala zrušit a za pomoci vlastních sil na jejím místě postavila přírodní park. Kromě odpočinku slouží i jako místo na cvičení.

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

Auto v Kolodějích skončilo na střeše: Pro posádku přijeli záchranáři

| Zábava » Bulvár aktuálně »

Na přehledném úseku v ulici K Běchovicům v městské části Praha-Koloděje v úterý odpoledne havarovala stříbrná mazda. Proč k nehodě došlo, zjišťuje policie.

Na téma Koloděje aktuálně bylo nalezeno 14 článků, zpráv a aktualit.

1