19. února, 2019 - svátek má Patrik

Krajský soud aktuálně - Poslední zprávy a aktuality

Přidej článek
Novinky.cz

Za brutální vraždu mladé Ukrajinky v Liberci dostal Rumun 19 let

| Zpravodajství » Krimi Zprávy aktuálně »

Devatenáct let má strávit za mřížemi rumunský dělník Marius Vasilica Ailieseie. Liberecký krajský soud ho v úterý uznal vinným z brutální vraždy mladé Ukrajinky, matky pětiletého chlapce.

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

Simona (19) ubodala přítele, umírání si točila na mobil! Zachraňte mi život, plakala u soudu

| Zábava » Bulvár aktuálně »

Na světě je jen 19 let a příštích osmnáct ji čeká pobyt v zamřížované cele. Vrchní soud v Olomouci definitivně zpečetil osud studentky střední školy Simony M. Z trestu 18 let za vraždu přítele Václava L. (†37), který jí před časem uložil krajský soud, neubral ani den.

Novinky.cz

Studentka ubodala dospělého muže a natáčela si, jak umírá. Soud jí potvrdil 18 let

| Zpravodajství » Krimi Zprávy aktuálně »

Na osmnáct let za mříže poslal v úterý Vrchní soud v Olomouci devatenáctiletou Simonu Macháčovou z Oder na Novojičínsku za vraždu osmatřicetiletého muže. Potvrdil tak verdikt Krajského soudu v Ostravě z loňského 27. listopadu, proti kterému se obžalovaná odvolala.

iDnes.cz - aktuální přehled zpráv

Umělec u soudu žádá Škodu o stažení SUV a nově i ráfků pro Scalu

| Zábava » Auto-Moto aktuálně »

Malíř a designér Vlado Vovkanič požaduje, aby společnost Škoda Auto stáhla z trhu vozy Kodiaq a Karoq i modely kol Vega a Triglav. V žalobě, kterou v pondělí 18. února začal projednávat středočeský krajský soud, tvrdí, že je firma vyrobila na základě jeho návrhů. Škoda jeho tvrzení odmítá.Další články k tématu:VIDEO: Malíř žaluje Škodovku kvůli designu

denik.cz

Stáhněte Kodiaq a Karoq z trhu, žádá Škodu Auto umělec. Je prý autorem designu

| Zpravodajství » Ekonomika aktuálně »

Malíř a designér Vlado Vovkanič požaduje, aby společnost Škoda Auto stáhla z trhu vozy Kodiaq a Karoq a modely kol Vega a Triglav. V žalobě, kterou dnes začal projednávat středočeský krajský soud, tvrdí, že je firma vyrobila na základě jeho návrhů. Škoda jeho tvrzení odmítá, podle ní automobily vznikly na základě návrhů jejího designerského týmu.

Novinky.cz

Stáhněte kodiaq a karoq z trhu, autorem jsem já, žádá umělec Škodu Auto

| Zpravodajství » Krimi Zprávy aktuálně »

Malíř a designér Vlad Vovkanič požaduje, aby společnost Škoda Auto stáhla z trhu vozy Kodiaq a Karoq a modely kol Vega a Triglav. V žalobě, kterou začal v pondělí projednávat středočeský krajský soud, tvrdí, že je firma vyrobila na základě jeho návrhů. Škoda jeho tvrzení odmítá, podle ní automobily vznikly na základě návrhů jejího designérského týmu.

Novinky.cz

Strhla jsem dýku a bodla ho, popsala obžalovaná útok na manžela

| Zpravodajství » Krimi Zprávy aktuálně »

Chtěla jsem mu způsobit bolest, aby se mnou jednal jako s člověkem. Tak se v pondělí před Krajským soudem v Plzni obhajovala Iva P. (49), která podle státního zástupce napadla dýkou svého o osm let staršího manžela. Původně žena dostala u Okresního soudu Plzeň sever podmíněný trest za pokus o těžké ublížení na zdraví.

Novinky.cz

Zásah proti sběračům legálního konopí nebyl trestným činem, potvrdil soud

| Zpravodajství » Krimi Zprávy aktuálně »

Sedmatřicetiletý policista Jiří Stejskal, který v září roku 2015 vedl policejní zásah proti sběračům legálního technického konopí na poli v Písečné u České Lípy, je nevinný. Zprošťující rozsudek, který už loni v létě vynesl Okresní soud v České Lípě, potvrdil ve čtvrtek odvolací Krajský soud v Liberci.

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

Expolicista měl v rychlosti 177 km/h vytlačovat jiný vůz: Soud ho osvobodil, neprokázalo se, že by seděl za volantem

| Zábava » Bulvár aktuálně »

Až 12 let vězení hrozilo bývalému policistovi Tomáši G. (54) za to, že měl v roce 2013 u Velké Hleďsebi na Chebsku při rychlosti 177 km/h vytlačovat ze silnice vůz, ve kterém cestovali 4 lidé. Krajský soud ho ve čtvrtek osvobodil.

Aha! online - bulvární portál

Přejel seniorku (†81), teď jde do vězení!

| Zábava » Bulvár aktuálně »

Loni přejel ženu (†81) na přechodu pro chodce. Ta za pár hodin zemřela. Okresní soud Miloslava Vaculíka (37) přesto potrestal jen podmínkou. Do vězení ho poslal až Krajský soud v Brně.

iDnes.cz - aktuální přehled zpráv

Šéfa firmy soudí za bití a věznění řidiče, který chtěl doplatit výplatu

| Z Prahy »

Zmlácený a řadu hodin spoutaný skončil loni v dubnu v Mladé Boleslavi třiadvacetiletý řidič autodopravy, který požádal šéfa o doplacení výplaty. Podle žalobce na šoféra zaútočil právě jeho nadřízený Radek Franc. Případ začal projednávat Krajský soud v Praze.Další články k tématu:Soud propustil lékaře, který pacientovi způsobil závislost na opiátechPenzista

iDnes.cz - aktuální přehled zpráv

Souzený podnikatel Zadeh viní justici ze spiknutí. Brzy padne rozsudek

| Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně »

Jeden z nejspletitějších případů, jakými se nyní zabývají české soudy, se chýlí k prvnímu rozsudku. Podnikatel Shahram Abdullah Zadeh, který pochází a Íránu a má české občanství, podle obžaloby okrádal stát na daních při převozu pohonných hmot. Celková škoda činí asi 2,5 miliardy. Věc projednává Krajský soud v Brně.Další články k tématu:Zadeh na ovlivňování

Novinky.cz

Audi ve 170 km/h vytlačovalo ze silnice jiný vůz. Není jisté, kdo řídil, uzavřel případ soud

| Zpravodajství » Krimi Zprávy aktuálně »

Krajský soud v Plzni ve čtvrtek zprostil viny bývalého policistu Tomáše Gromana, který podle státního zástupce agresivní jízdou vytlačoval ze silnice jiný vůz. Podle předsedkyně senátu Ivany Růžičkové se nepodařilo prokázat, že za volantem seděl právě Groman.

Novinky.cz

Pašerák zbil soka před jeho přítelkyní a synem, dostal 14 let

| Zpravodajství » Krimi Zprávy aktuálně »

Dost času na přemýšlení nad zpackaným životem dal 32letému Romanu Kabátovi brněnský krajský soud. Muže nejprve odsoudil za pašování hašiše do Grónska, aby mu poté ještě zpřísnil uložený trest za napadení mladé rodiny přímo na ulici v Blansku.

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

Přejel ženu († 81) na přechodu pro chodce: Do vězení ho dostala až karta řidiče

| Zábava » Bulvár aktuálně »

Loni přejel ženu († 81) na přechodu pro chodce. Ta za pár hodin zemřela. Okresní soud Miloslava Vaculíka (37) přesto potrestal jen podmínkou. Do vězení ho poslal až krajský soud v Brně. Rozsudek je pravomocný, existuje proti němu už jen dovolání, které ale nemá odkladný účinek.

Česká-Justice.cz - aktuální pehled zpráv a článků

Dopravní stavby za miliardy v ohrožení: Ústavní soud bude posuzovat „Lex Ťok“

| Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně »

Ministerstvo dopravy může mít velký problém. Ústavní soud (ÚS) totiž přijal a bude rozhodovat o návrhu soudce Krajského soudu v Ostravě (KS) Jiřího Gottwalda na zrušení části zákona o posuzování vlivu na životní prostředí. Jedná se o tu část, která se do zákona dostala vládní novelou v roce 2016 a jejímž cílem bylo vyřešit problém se stavbami, […]

Život Dětem

Na téma Krajský soud aktuálně bylo nalezeno 142 článků, zpráv a aktualit.

123456789starší