23. listopadu, 2017 - svátek má Klement

Letenské sady aktuálně - Poslední zprávy a aktuality

Přidej článek
ČeskoAktuálně.cz - aktuální zprávy a novinky

Neznámý muž napadl volební tým Svobodných. Zřejmě nečekal takovou reakci od předsedy strany

| Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně »

„Byl jsem u toho, když byl dnes odpoledne v Letenských sadech v Praze napaden kontaktní tým Svobodných. Neznámý muž nejprve slovně a pak fyzicky zaútočil bez zjevné příčiny na naši dobrovolnici a také demoloval stánek Svobodných. Příspěvek Neznámý muž napadl volební tým Svobodných. Zřejmě nečekal takovou reakci od předsedy strany pochází z ČeskoAktuálně.cz

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

První „Dožínky na Letné“: Zemědělská slavnost láká na zážitkovou všehochuť

| Zábava » Bulvár aktuálně »

Pátek a sobota budou v Praze 7 patřit zemědělcům. V Letenských sadech proběhnou dožínky, což v tomto případě znamená událost s farmářským trhem, zážitkovými akcemi v nedalekých muzeích a v neposlední řadě menším hudebním festivalem, kde vystoupí české kapely.

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

Jak zachránit lidský život? Červený kříž to bude učit v Letenských sadech

| Zábava » Bulvár aktuálně »

Záchrana lidského života patří mezi ty nejobdivuhodnější činy vůbec. Český červený kříž bude v Letenských sadech v rámci workshopu vysvětlovat malým i velkým, jak zvládat techniky první pomoci. Proběhnou i další doprovodné akce.

PrahaTV.eu - aktuální přehled zpráv

Letná zažila mezinárodní turnaj ve Famfrpálu

| Z Prahy »

V Letenských sadech Praze 7 proběhl mezinárodní turnaj ve Famfrpálu. Zúčastnily se ho týmy z Prahy, Bratislavy, Vídně a Lipska.

PrahaTV.eu - aktuální přehled zpráv

Letenské sady vysychají

| Z Prahy »

Letenské sady nezvratně vysychají. Hrozí tak, že do několika let by Letná mohla přijít o veškerou zeleň. Praha proto přišla s řešením, které by tomu mohlo zabránit. 

iDnes.cz - aktuální přehled zpráv

Letná je na suchu, do tří let bude mít vlastní rybník za 600 tisíc ročně

| Z Prahy »

Letenské sady, kam chodí stovky Pražanů, by se mohly změnit ve vyprahlou pláň. Vodu město od Hradu nedostane, čerpat ji proto bude z Vltavy. Za pár let vznikne na okraji Letné k jejímu zavlažování rybník.Další články k tématu:Praha po letech otevře garáže pod Letnou, získá z nich 7,5 milionu ročněLetná, sparťanský domov už 100 let. Na fotbal se chodívalo v

Novinky.cz

Na pražské Letné zuřila velká vodní balónková bitva

| Zábava »

Zpříjemnit si parný den se rozhodli obyvatelé pražské Letné, když vyzvali zbytek Prahy na souboj, ve kterém vzduchem létaly balónky naplněné vodou. Lítá řež zuřila v Letenských sadech od šestnácti hodin.

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

Lidé se budou v Praze věšet za vlasy a předvádět »psí kusy«: Na co láká Letní Letná?

| Zábava » Bulvár aktuálně »

V metropoli proběhne už čtrnáctý ročník uměleckého festivalu Letní Letná. Na návštěvníky čeká jedno artistické vystoupení za druhým a lidé se mohou těšit na to nejlepší z takzvaného „nového cirkusu“. Letenské sady nabídnou skoro tři týdny, během kterých umělci přenesou hosty do světa tance, akrobacie, žonglování nebo nevídaných pohybových kreací.

Magistrát města Prahy

V Letenských sadech vznikne bruslařský ovál

| Z Prahy » Z radnic města Prahy aktuálně »

Rada hl. m. Prahy rozhodla o výběru nejvhodnější nabídky ve výběrovém řízení na obnovu severní části Letenských sadů a vybudování bruslařské dráhy. Vítězem se stalo sdružení Společnost SWIETELSKY - BULDIX s nabídkovou cenou 14 952 053 Kč bez DPH.

Na téma Letenské sady aktuálně bylo nalezeno 10 článků, zpráv a aktualit.

1