23. května, 2018 - svátek má Vladimír

Letenské sady aktuálně - Poslední zprávy a aktuality

Přidej článek
Magistrát města Prahy

V Praze se uskuteční informačně - vzdělávací kampaň ke Dni Země 2018

| Z Prahy » Z radnic města Prahy aktuálně »

Hlavní město Praha pořádá na přelomu měsíce dubna a května 2018 v rámci oslav svátku Dne Země třídenní informačně - vzdělávací kampaň pro veřejnost zaměřenou na problematiku ochrany životního prostředí. Akce se uskuteční ve třech přírodních lokalitách Prahy v následujících termínech: Obora Hvězda - 24. dubna, Letenské sady - 26. dubna, Zahrada Kinských -

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

Rozlámané lavičky, vytrhané schody, zničené překážky: Vandalové na Letné zanechali pořádnou spoušť

| Zábava » Bulvár aktuálně »

V Letenských sadech pod metronomem opakovaně řádili neznámí vandalové. Nechali po sobě neuvěřitelnou spoušť: všude leží rozházené betonové kusy, které předtím vytrhali ze země. Újma se týká laviček, schodů, ale i překážek, na kterých pražští skateboardisté rádi tráví své aktivity. Nezbude jim nic jiného než si překážky postavit znovu.

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

Chodník vedoucí k Letenským sadům je v dezolátním stavu, lidé si stěžují. Opravy jsou ale v plánu

| Zábava » Bulvár aktuálně »

Vstup do Letenských sadů směrem od Národního zemědělského muzea je dlouhodobě kritizován kvůli zanedbanému stavu. Zvláště po dešti zde totiž vznikají veliké kaluže a kvůli blátivému okolí je takřka nemožné dostat se suchou či nezablácenou nohou do Letenských sadů.

Novinky.cz

Letní Letná zná první jména

| Zpravodajství » Kultura a umění aktuálně »

Mezinárodní festival nového cirkusu Letní Letná oznámil první zahraniční hosty patnáctého ročníku, který se odehraje v pražských Letenských sadech od 16. srpna do 2. září 2018. Budou jimi francouzské soubory Baro d’Evel Cirk Cie s inscenací Bestias a Cirque Inextremiste s novou show Extension.

Na téma Letenské sady aktuálně bylo nalezeno 4 článků, zpráv a aktualit.

1