23. listopadu, 2017 - svátek má Klement

Liga mistrů aktuálně - Poslední zprávy a aktuality

Šéf volejbalových Budějovic: Byli jsme na stejné úrovni jako Finové

| Sportovní »

Jedna výhra proti italskému Cuneu, další nad Berlínem a nakonec nad černohorskou Budvou. Českobudějovičtí volejbalisté si ve své historii připsal tři vítězství v evropské Lize mistrů. Další ale nepřidají. Tedy alespoň ne v této sezoně.Další články k tématu:Volejbalisté Českých Budějovic přišli o Ligu mistrů v zlatém setu

denik.cz

Liga mistrů je pro evropský hokej už poslední šancí, říká její šéf Baumann

/ROZHOVOR/ V Třinci se mu líbilo. Vedení hokejové Ligy mistrů v čele s výkonným ředitelem Martinem Baumannem navštívilo v rámci osmifinálové odvety s Malmö v minulém týdnu slezský klub přímo ve Werk Areně.

Důležitá výhra. Basketbalisté Nymburku přehráli v Lize mistrů Ostende

| Z Prahy »

Basketbalisté Nymburku vyhráli v duelu šestého kola Ligy mistrů nad belgickým Ostende 86:72 a zaznamenali tak důležitý úspěch pro postupovou matematiku skupiny D.Další články k tématu:Basketbalový Nymburk zkouší dalšího amerického pivota - GodfreyeNymburk hostí v Lize mistrů belgické šampiony. Potřebuje vyhrát

Nymburk i díky Lawrencovým 18 bodům vyhrál důležitý duel s Ostende

Agresivní obrana a výborný výkon rozehrávače, to byly klíčové body vedoucí úspěchu. Nymburští basketbalisté vyhráli v 6. kole Ligy mistrů nad Ostende 86:72 a připsali si důležité vítězství nad jedním ze soupeřů v boji o postup ze skupiny D. Svou bilanci v soutěži vyrovnali na tři výhry a tři porážky. Lepší jsou ve skupině jen Besiktas a Nanterre.

České Noviny

Nymburk vyhrál v basketbalové Lize mistrů důležitý duel s Ostende

Nymburk - Nymburští basketbalisté vyhráli v 6. kole Ligy mistrů nad Ostende 86:72 a připsali si důležité vítězství nad jedním ze soupeřů v boj o postup ze skupiny D. Svou bilanci v soutěži...

Důležitá výhra. Nymburk v Lize mistrů přemohl konkurenta v boji o postup ze skupiny

Nymburští basketbalisté vyhráli v 6. kole Ligy mistrů nad Ostende 86:72 a připsali si důležité vítězství nad jedním ze soupeřů v boj o postup ze skupiny D. Svou bilanci v soutěži vyrovnali na tři výhry a tři porážky. Lepší jsou ve skupině jen Besiktas a Nanterre.

Hokej fokus podcast: Kdo se na Turnaji Karjaly přiblížil nominaci na olympiádu?

| Sportovní » Hokej aktuálně »

Česká reprezentace má za sebou první letošní akci v rámci Euro Hockey Tour, na Turnaji Karjaly však zvítězila ze tří utkání pouze jednou. Jaká pozitiva a naopak slabiny ve hře národního týmu ukázal listopadový reprezentační sraz? Hokej fokus podcast se zaměřil také na úspěchy českých klubů v Lize mistrů a novinky v zámořské NHL. V novém podcastu

Basketbalový Nymburk zkouší dalšího amerického pivota Godfreye

| Z Prahy »

Basketbalistům Nymburku se stále nedaří najít americkou podkošovou posilu. Po Hunteru Mickelsonovi neuspěl na testech ani Waverly Austin, nyní tak český mistr zkouší robustního pivota Calvina Godfreye, který naposledy působil v řeckém Panioniosu.Další články k tématu:Nymburk hostí v Lize mistrů belgické šampiony. Potřebuje vyhrát

Basketbalový Nymburk zkouší dalšího amerického pivota - Godfreye

| Z Prahy »

Basketbalistům Nymburku se stále nedaří najít americkou podkošovou posilu. Po Hunteru Mickelsonovi neuspěl na testech ani Waverly Austin, nyní tak český mistr zkouší robustního pivota Calvina Godfreye, který naposledy působil v řeckém Panioniosu Atény.Další články k tématu:Basketbalový Nymburk mění pivota, Mickelsona nahradil mohutný AustinDůležitá výhra.

denik.cz

Zdeněk Šenkeřík: Vážím si branek v Lize mistrů i z derby „S“

Bývalý skvělý útočník fotbalové Slavie Zdeněk Šenkeřík (36) byl u nejkrásnějších chvil pražské Slavie, se kterou hrál Ligu mistrů. Ve sbírce má dva mistrovské tituly, zažil i turecká fotbalová „pekla“.

Nymburk hostí v Lize mistrů belgické šampiony. Potřebuje vyhrát

| Z Prahy »

Basketbalisté Nymburku hostí v úterý od 18.30 v duelu 6. kola Ligy mistrů Ostende s vědomím, že nutně potřebují nad belgickým mistrem vyhrát. Po dvou nezdarech za sebou se totiž propadli do dolní poloviny tabulky a další domácí ztráta by je už dostala do těžké pozice.Další články k tématu:Naděje jenom plápolala. Nymburk v Lize mistrů dotahoval v Itálii

Nymburk hostí basketbalisty Ostende a nutně potřebuje vyhrát

Nymburk - Basketbalisté Nymburku v úterý přivítají v 6. kole Ligy mistrů Ostende a vědí, že nutně potřebují nad belgickým mistrem vyhrát. Po dvou porážkách za sebou totiž klesli...

Liberec nastoupí v Poháru CEV proti bulharskému Burgasu

Volejbalisté Dukly Liberec se v Poháru CEV utkají s bulharským týmem Neftochimik Burgas, který do soutěže spadl z předkola Ligy mistrů. V něm v neděli Burgas skončil po prohře s německým Friedrichshafenem. Další články k tématu:Volejbalisté Českých Budějovic přišli o Ligu mistrů v zlatém setu

Volejbalisté Českých Budějovic přišli o Ligu mistrů v zlatém setu

Volejbalisté Českých Budějovic si v hlavní fázi Ligy mistrů nezahrají. Po jasné prohře ve Finsku 0:3 sice doma porazili celek Levoranta Sastamala 3:1 po setech 25:21, 25:17, 18:25 a 25:20, nezvládli ale zlatý set, který ztratili poměrem 12:15. Svěřenci trenéra Reného Dvořáka se tak přesunou do Poháru CEV.Další články k tématu:Budějovičtí volejbalisté v boji

Rozhodl zlatý set. České Budějovice si Ligu mistrů nezahrají

Volejbalisté Českých Budějovic si letos Ligu mistrů nezahrají. V odvetě 3. předkola sice dokázal Jihostroj porazit finský tým Levoranta Sastamala 3:1, v rozhodujícím zlaté setu však prohrál 12:15. Zatímco finský volejbal bude mít poprvé v historii zástupce v nejprestižnější soutěži, čeští šampioni míří do Poháru CEV.

ŽIVĚ: České Budějovice – Levoranta Sastamala. O postupu rozhoduje zlatý set

Volejbalisté Českých Budějovic dokázali v odvetě 3. předkola Ligy mistrů porazit finský tým Levoranta Sastamala 3:1 na sety, a o postupu do základní fáze nejprestižnější evropské soutěže tak rozhodne zlatý set. Když Jihostroj prohraje, bude dále hrát Pohár CEV. Přímý přenos vysílá ČT sport a web ctsport.cz.

Na téma Liga mistrů aktuálně bylo nalezeno 1085 článků, zpráv a aktualit.