Liga mistrů aktuálně - Poslední zprávy a aktuality

České Noviny

Hokejisté Brna i počtvrté v LM vyhráli a jsou v osmifinále

| Sportovní » Hokej aktuálně »

Brno - Hokejisté Komety Brno zdolali ve skupině B Ligy mistrů norský Stavanger 4:3 v prodloužení, vyhráli i čtvrtý zápas v soutěži a jejich postup do osmifinále může potvrdit už případná...

Liga mistrů: Kometa a Třinec uspěly, Liberec s Hradcem padly

Hokejisté Komety Brno zdolali ve skupině B Ligy mistrů norský Stavanger 4:3 v prodloužení, vyhráli i čtvrtý zápas a postoupili do osmifinále. Liberec ve skupině E sice na ledě Vaxjö vyrovnal z 0:3 na 3:3, ale nakonec prohrál 3:6 a ani podruhé na švédský celek nestačil. Hradec Králové ve skupině F podlehl na ledě TPS Turku 1:3 a je poslední. Třinec naopak

Mountfield je z formy, v Lize mistrů padl potřetí za sebou

Turku (Finsko) - Hradec Králové prohrál v Lize mistrů potřetí v řadě a klesl na poslední místo skupiny F. Tentokrát Východočeši nestačili na finské TPS Turku a museli přijmout porážku 1:3. Českému zástupci v CHL, který prohrával 0:2, se sice podařilo v 57. minutě snížit po trefě Gregorce, ale při power play inkasoval potřetí. Mountfield čekají na závěr

Vincour: Zápasy Ligy mistrů jsou atraktivní, potkáváme se s jiným stylem hokeje

Brno - Kometa si s předstihem zajistila postup do play-off Ligy mistrů, přesto našel Tomáš Vincour na hře svého týmu negativa. Brněnský útočník není spokojen zejména s tím, že mužstvo musí neustále zápasy otáčet. S finským Kuopiem dotahovala Kometa jednobrankovou ztrátu, proti norskému Stavangeru prohrávala už 1:3. V obou případech ale nakonec zvítězila

BrněnskáDrbna.cz - Aktuální zprávy nejen z Jižní Moravy

Čtyři zápasy, čtyři výhry. Kometa zatím v Evropě nepoznala přemožitele

| Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně »

Hokejisté Komety Brno zdolali ve skupině B Ligy mistrů norský Stavanger 4:3 v prodloužení, vyhráli i čtvrtý zápas v soutěži a jejich postup do osmifinále potvrdila výhra Malmö nad Kuopiem. Vítěznou branku Brna vstřelil po 64 vteřinách prodloužení Martin Zaťovič.

Liga mistrů: Kometa vyhrála i počtvrté, Liberec prohrál s Växjö

Hokejisté Komety Brno zdolali ve skupině B Ligy mistrů norský Stavanger 4:3 v prodloužení, vyhráli i čtvrtý zápas v soutěži a postoupili do osmifinále. Liberec ve skupině E sice na ledě Vaxjö vyrovnal z 0:3 na 3:3, ale nakonec prohrál 3:6 a ani podruhé na švédský celek nestačil.

Brňany těší postup ze skupiny Ligy mistrů, hrozí ale citelná ztráta pro start extraligy

Hokejistům Komety se po čtvrtečním duelu s finským Kuopiem povedl i v dalším domácím zápase skupiny B Ligy mistrů velký obrat. Přestože s norským Stavangerem Brňané prohrávali po dvou třetinách 1:3, nakonec vybojovali dva body za vítězství 4:3 v prodloužení a zajistili si už postup do další fáze soutěže.

Hokejisté Brna i počtvrté v Lize mistrů vyhráli

Kometa v Lize mistrů slaví postup do osmifinále, Liberec i Hradec prohrály

Hokejisté Komety Brno zdolali ve skupině B Ligy mistrů norský Stavanger 4:3 v prodloužení, vyhráli i čtvrtý zápas v soutěži. Předčasně tak slaví postup do osmifinále, protože v druhém sobotním zápase skupiny porazilo Malmö Kuopio 6:2 a Kometa už nemůže skončit hůř než druhá. Liberec ve skupině E sice na ledě Vaxjö vyrovnal z 0:3 na 3:3, ale nakonec prohrál

Kometa v Lize mistrů slaví postup do osmifinále, Liberec i Hradec prohrály. Třinec uspěl

Liberecký útočník Bakoš dal ve Walesu hattrick a vládne Lize mistrů

Tři zápasy, pět gólů. Liberecký útočník Martin Bakoš je aktuálně nejlepším střelcem hokejové Ligy mistrů! Slovenský bombardér, který v předminulé sezoně vystřelil Bílým Tygrům výhru v extraligovém finále nad Spartou, se po ročním působení v čínském týmu hrajícím KHL letos vrátil pod Ještěd a už zkraje sezony potvrzuje své kvality. Další články k

Bojovný Hollweg je po zranění zpátky, s Plzní podepsal novou smlouvu

Minulou sezonu kvůli zraněnému kolenu a následným komplikacím vůbec nehrál, ale Ryan Hollweg se dokázal vrátit. Americký hokejista Ryan Hollweg si v letní přípravě vybojoval místo v plzeňském kádru a podepsal se Škodou novou smlouvu na nadcházející sezonu, když mu předchozí kontrakt vypršel. Další články k tématu:Nezdolný bojovník Hollweg: Už jsem se

Hokej.cz - Zprávy z oficiálního webu českého hokeje

Bál se zakletí, ale udeřil v pravý čas. Velká úleva, oddechl si Nahodil

Tři zápasy, tři výhry a osm bodů na kontě. Hokejisté brněnské Komety rozjeli svou první pouť Ligou mistrů v novodobé historii ve velkém stylu a zatím kráčejí skupinou B bez porážky. První domácí utkání letošního ročníku však bylo velkou zatěžkávací zkouškou také před blížícím se startem nové extraligové sezony, nicméně ačkoliv Kometa dvakrát prohrávala, tak

Na cestě. Když hokejisté Hradce Králové křižují Evropu

Ve čtvrtek pozdě večer zakončili hokejisté hradeckého Mountfieldu první ze dvou zápasů, na které se v ten samý den vydali. A od pátečního rána jsou na cestě na další. Z anglického Nottinghamu, kde ve třetím vystoupení v letošním ročníku Ligy mistrů prohráli 3:4 v prodloužení, se přesunují do Turku. Tam dorazí v pátek večer a v sobotu odpoledne je tam čeká

Tři zápasy, tři výhry. Kometa v Lize mistrů září

Hokejisté Komety Brno si připsali v Lize mistrů ve skupině B třetí výhru. V premiéře na domácím ledě zdolali v prodloužení finské Kuopio 3:2. V sestavě Brňanů se poprvé v Lize mistrů objevil uzdravený Martin Erat a také Martin Dočekal, který v prvních dvou zápasech na severském turné rovněž chyběl.

Uhonili Finy. Neskutečné tempo, libovali si po výhře v Kometě

To byl průvan, že dokonce i chladní Finové v závěru hořeli. Hokejisté Komety v Lize mistrů přetlačili KalPu Kuopio 3:2 v prodloužení. Brňané potvrdili, že forma před startem extraligy graduje.Další články k tématu:Kometa a Liberec v Lize mistrů uspěly, Třinec a Hradec Králové ne