23. září, 2017 - svátek má Berta

Liga mistrů aktuálně - Poslední zprávy a aktuality

Kometě se povedl proti Kuopiu obrat. Vyhráli jsme zaslouženě, radují se čeští mistři

| Sportovní » Hokej aktuálně »

Hokejisté Komety přidali po dvou triumfech ve Skandinávii ve skupině B Ligy mistrů před svými fandy i třetí výhru, přestože se pro ně duel s finským Kuopiem nevyvíjel dobře. Šest minut před koncem základní hrací doby však Lukáš Nahodil srovnal na 2:2 a ve čtvrté minutě prodloužení vstřelil H. Zohorna po individuální akci vítězný gól. Chvíli předtím

Kometa a Liberec v Lize mistrů uspěly, Třinec a Hradec Králové ne

Hokejisté Komety si připsali v Lize mistrů ve skupině B třetí výhru. V premiéře na domácím ledě zdolali v prodloužení finské Kuopio 3:2. Třinec ve třetím duelu v ‚déčku‘ naopak poprvé prohrál, když podlehl na ledě Mannheimu 2:6. Hradec Králové ve skupině F i podruhé podlehl Nottinghamu, tentokrát prohrál na jeho ledě 3:4 v prodloužení. Liberec zavítal také

Mountfield znovu nenašel recept na Nottingham a zkomplikoval si situaci v CHL

Nottingham (Velká Británie) – Hradec Králové opět zaváhal proti Nottinghamu a ačkoli dokázal dovést zápas do prodloužení, odnáší si po prohře 3:4 pouze bod. Východočeši se tentokrát mohli spolehnout na vynikající přesilovky, když se trefili Tomáš Zigo i Filip Pavlík, ale v nastavení rozhodl po pouhých devíti sekundách Sauvé. Český zástupce si po

Liberec si poradil s Cardiffem i podruhé, Bakoš se zaskvěl hattrickem

Cardiff (Wales) – Bílí Tygři si z Cardiffu odváží vysoké vítězství 7:3 a také ve třetím utkání Ligy mistrů dokázali bodovat. Liberec sice prohrával v páté minutě už 0:2, ale čtyřmi brankami ve druhé třetině dokonal obrat na průběžných 5:3 a v závěru skóre uzavřel Martin Bakoš, který zkompletoval hattrick. Severočeši se tak drží v závěsu za lídrem

České Noviny

Brno a Liberec v LM uspěly, Třinec a Hradec Králové prohrály

Brno - Hokejisté Komety Brno si připsali v Lize mistrů ve skupině B třetí výhru. V premiéře na domácím ledě zdolali v prodloužení finské Kuopio 3:2. Třinec ve třetím duelu v 'déčku'...

Hokejisté Komety porazili v Lize mistrů v prodloužení Kuopio 3:2

| Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně »

Hokejisté Komety si připsali v Lize mistrů ve skupině B třetí výhru. V premiéře na domácím ledě zdolali v prodloužení finské Kuopio 3:2. Vítězný gól vstřelil v 64. minutě Hynek Zohorna, který má i jednu asistenci. Obhájci extraligového titulu ztratili v Lize mistrů zatím pouze jeden bod. V sobotu od 13:30 hostí ve čtvrtém kole norský Stavanger.

denik.cz

Kometě vystřelil výhru 3:2 v prodloužení rychlík Zohorna

| Sportovní »

/FOTOGALERIE/ Probuzení přišlo až ve třetí třetině. Hokejisté brněnské Komety ve třetím duelu Ligy mistrů s finským vicemistrem KalPou Kuopio dvakrát prohrávali, nakonec urvali vítězství 3:2 v prodloužení. „Rozhodl Hynek Zohorna, který je asi specialista na tyto situace. Jsme za to rádi,“ pousmál se asistent kouče Komety Kamil Pokorný.

Kometa porazila v Lize mistrů Kuopio. Libereec si zastřílel, Třinec a Hradec prohrály

Hokejisté Komety Brno si připsali v Lize mistrů ve skupině B třetí výhru. V premiéře na domácím ledě zdolali v prodloužení finské Kuopio 3:2. Třinec ve třetím duelu v 'déčku' naopak poprvé prohrál, když podlehl na ledě Mannheimu 2:6. Hradec Králové ve skupině F i podruhé podlehl Nottinghamu, tentokrát prohrál na jeho ledě 3:4 v prodloužení. Liberec zavítal

Brno zvítězilo v CHL i potřetí, proti Kuopiu rozhodl v prodloužení Zohorna

Brno – Kometa si nadále drží v Lize mistrů neporazitelnost a po vítězství nad finským Kuopiem 3:2 v prodloužení povede skupinu B i po třetím hracím dni. Remízu v základní hrací době nejprve zachránil Lukáš Nahodil, který vyrovnal v 55. minutě, rozhodnutí pak zařídil Hynek Zohorna v 64. minutě po přihrávce navrátilce Martina Erata.

Liverpool na rekordních nákupech, z Arsenalu přijde Oxlade-Chamberlain

| Sportovní » Fotbal aktuálně »

Fotbalový Liverpool avizuje nejdražší uskutečněný přestup v historii klubu, před koncem přestupního období posílí o anglického záložníka Alexe Oxlade-Chamberlaina z konkurenčního Arsenalu. Další články k tématu:Liverpool ztrapnil Arsenal, Tottenham na výhru ve Wembley stále čekáCoutinho slyší na barcelonské volání. V Liverpoolu požádal o přestupLiverpool

Naladit se na extraligu, přeje si Zaťovič před posledním testem Komety

Žáci vyhlížejí školní rok, meteorologové babí léto. A fanoušci Komety extraligu! Brněnské hokejisty čeká poslední test - domácí dvojutkání v Lize mistrů - před startem zlaté obhajoby.

Jankto do AC Milán nepůjde, podle Udine není na prodej

Po Patriku Schickovi měl v italské fotbalové lize blízko ke změně angažmá další český fotbalista. Český reprezentant Jakub Jankto ale do AC Milán nejspíš nepřestoupí. Vedení Udine sice potvrdilo zájem ze strany sedminásobného vítěze Ligy mistrů, současně však zdůraznilo, že jednadvacetiletý záložník není na prodej.

Hradecký kouč Sýkora: Bude důležité, co na tvrdost Nottinghamu sudí

Už jen do dvou posledních zápasů před očekávaným startem extraligy povede kouč Václav Sýkora hradecký Mountfield. Ve čtvrtek a v sobotu to budou duely Ligy mistrů, oba na hřištích soupeřů.Další články k tématu:Hráli jsme parádní hokej, těšilo hradeckého brankáře Sedláčka

Hokej.cz - Zprávy z oficiálního webu českého hokeje

Liga mistrů premiérově v Brně, Hradec a Liberec na ostrovech

Liga mistrů pokračuje odvetnými souboji. Kometa se po dvou venkovních triumfech představí premiérově na svém ledě, už s Martinem Eratem v sestavě vyzve finské Kuopio. Stoprocentní jsou také Oceláři, kteří se představí v německém Mannheimu. Na Britské ostrovy pak odletěly Liberec a Hradec. Bílí Tygři změří síly s velšským Cardiffem, Mountfield se pokusí

Byl to úplně jiný hokej, říká k prvním zápasům v Lize mistrů Zaťovič

Brno - Ačkoli nebyl Libor Zábranský původně spokojený se startem Komety v Lize mistrů po skončení extraligového play-off, přehodnotili Brňané účast v evropské soutěži a přistoupili k ní s respektem. Výsledkem je skvělý vstup do CHL, kdy má Kometa ze dvou duelů proti norskému Stavangeru a finskému Kuopiu plný počet šesti bodů. Asistent trenéra Kamil

Kluci padají do střel, hrají obětavě, chválí třinecký brankář Hrubec

Šimon Hrubec začal sezonu coby brankářská jednička hokejových Ocelářů Třinec. A v úvodních dvou duelech Ligy mistrů si vedl výtečně. Dostal jediný gól, když Třinečtí porazili Esbjerg 9:1 a Mannheim 3:0.Další články k tématu:Třinec v Lize mistrů dál válí. Výhru zařídil hattrickem střelec RůžičkaJsem zvědavý, jak budou hrát Dánové, těší se třinecký Svačina