23. září, 2017 - svátek má Berta

Liga mistrů aktuálně - Poslední zprávy a aktuality

Stoprocentní Třinec. Oceláři vyhráli i druhý zápas v LM. Zářil Růžička

| Sportovní » Hokej aktuálně »

Hokejisté Třince porazili v Lize mistrů ve druhém zápase základní skupiny D Mannheim 3:0 a mají plný počet šesti bodů. Hattrickem se na výhře podílel útočník Martin Růžička, čisté konto udržel Šimon Hrubec.

Třinec v Lize mistrů dál válí. Výhru zařídil hattrickem střelec Růžička

Hokejisté Třince jsou v letošním ročníku Ligy mistrů zatím hodně suverénní. Ve druhém zápase porazili v základní skupině Mannheim 3:0 a mají plný počet šesti bodů. Hattrick vstřelil kanonýr Martin Růžička, čisté konto udržel Šimon Hrubec.Další články k tématu:Třinec při vstupu do hokejové Ligy mistrů deklasoval EsbjergJsem zvědavý, jak budou hrát Dánové,

Hokej.cz - Zprávy z oficiálního webu českého hokeje

Růžička v CHL zazářil hattrickem, Oceláři vynulovali Mannheim

Třinečtí hokejisté vstoupili do letošní sezony Ligy mistrů skvěle, když po kanonádě s dánským Esbjergem vynulovali německý Mannheim a po dvou zápasech mají stejně jako Kometa na kontě šest bodů. Nedělní triumf řídili Šimon Hrubec s Martinem Růžičkou. Třinecký gólman pochytal všech 27 střel, kanonýr pak při výhře 3:0 vstřelil všechny tři branky.

Liberec v Lize mistrů otočil skóre za pět minut, výhru slaví i Kometa

Liberečtí hokejisté si připsali v Lize mistrů první vítězství. Po úvodní domácí prohře zdolali Cardiff 5:2. Přitom po první třetině prohrávali 0:2, v dalším průběhu ale skóre otočili. Hned tři zásahy přinesla pasáž mezi 30. a 34. minutou, kdy se postupně trefili Krenželok, Bakoš a Bulíř. Výhru slaví i Kometa, ta uspěla už podruhé. Naopak neuspěl Hradec

Hradec Králové v Lize mistrů narazil, nad síly Východočechů byl Nottingham

Hradec Králové – Po úvodní vysoké výhře v CHL se tentokrát Hradci Králové nedařilo. Východočeši narazili na anglický Nottingham, kterému podlehli na domácím ledě 2:4. Hosty, kteří se prosadili dvakrát v přesilové hře, táhl dvougólový Shalla. Prohru Mountfieldu mírnil Roman Kukumberg a Mislas Rosandič.

Brňané jsou ve formě, po Stavangeru si vyšlápli na finskou KalPu

Kuopio (Finsko) – Kometa vlétla do Ligy mistrů podobným způsobem, jakým na jaře prošla extraligovým play-off. Po úvodní výhře v Norsku si ve druhém hracím dnu připsala triumf také ve Finsku, když přehrála KalPu 4:2. Brňané sice ztratili dvoubrankové vedení, ale v poslední části hry vstřelil vítězný gól Jan Hruška, Martin Zaťovič pak výsledek uzavřel.

České Noviny

Hokejisté Liberce porazili v Lize mistrů Cardiff

Liberec - Hokejisté Liberce porazili ve druhém utkání v základní skupině E Ligy mistrů Cardiff 5:2 a připsali si premiérovou výhru v soutěži. Bílí Tygři po první třetině nečekaně...

Hokejisté Brna vyhráli i druhý zápas v Lize mistrů

Praha - Hokejisté Brna vyhráli i druhý zápas v základní části Ligy mistrů a s šesti body vedou skupinu B. Úřadující mistr v Kuopiu navázal na předešlý úspěch ze Stavangeru a KalPu...

Liberec v Lize mistrů prohrával o dva góly, ale Cardiff porazil

| Sportovní »

Liberečtí hokejisté si připsali v Lize mistrů první vítězství. Po úvodní domácí prohře zdolali Cardiff 5:2. Přitom po první třetině prohrávali 0:2, v dalším průběhu ale skóre otočili. Hned tři domácí zásahy přinesla pasáž mezi 30. a 34. minutou, kdy se postupně trefili Krenželok, Bakoš a Bulíř.Další články k tématu:Liberečtí hokejisté neudrželi vedení a s

Liberec už napodruhé v CHL zvítězil, Tygři přehráli Cardiff 5:2

Liberec – Napodruhé se už Bílí Tygři dočkali vítězství v letošním ročníku Ligy mistrů a po úvodní těsné prohře v prodloužení tentokrát brali tři body, když velšský Cardiff přehráli 5:2. Liberečtí prohrávali po první třetině 0:2, ale v průběhu druhé části skóre otočili třemi góly a v závěru výsledek ještě navýšili.

Hokejisté Liberce porazili v Lize mistrů Cardiff, po první třetině prohrávali o dva góly

Hokejisté Liberce porazili ve druhém utkání v základní skupině E Ligy mistrů Cardiff 5:2 a připsali si premiérovou výhru v soutěži. Bílí Tygři po první třetině nečekaně prohrávali 0:2, ve druhé části ale třemi góly duel otočili a v závěru potvrdili výhru nad úřadujícím britským šampionem dalšími dvěma zásahy.

Hokejisté Liberce porazili v Lize mistrů Cardiff, Kometa vyhrála ve Finsku

Hokejisté Liberce porazili ve druhém utkání v základní skupině E Ligy mistrů Cardiff 5:2 a připsali si premiérovou výhru v soutěži. Bílí Tygři po první třetině prohrávali 0:2, pak ale zápas otočili. Hokejisté Hradce Králové naopak prohráli s britským Nottinghamem 2:4.

Hráli jsme parádní hokej, těšilo hradeckého brankáře Sedláčka

Spoluhráči mu výborným výkonem hodně pomohli. Přesto musel brankář Jakub Sedláček v úvodním zápase hradeckého Mountfieldu v Lize mistrů předvést několik výborných zákroků, aby jim na oplátku on pomohl k jednoznačné výhře 5:1.Další články k tématu:Hradec Králové zvládl premiéru v Lize mistrů skvěle, zdolal Turku 5:1

Liberečtí hokejisté vyzvou Cardiff, velkou neznámou z Walesu

Po čtvrteční porážce 3:4 v prodloužení se švédským Växjö nastoupí liberečtí hokejisté v Lize mistrů opět ve své Home Credit Areně. Ve 2. kole skupiny E vyzvou od 15.30 klub z neobvyklé hokejové destinace velšský Cardiff Devils.Další články k tématu:Liberečtí hokejisté startují Ligu mistrů domácím zápasem s VäxjöHokejová Liga mistrů v Liberci: autogramiáda i

Letecký večer Ocelářů zničil Dány. Byli jsme nabuzení, těší Petružálka

Tak tohle byla jízda! První ostrý duel v nové sezoně, první vysoké vítězství. Navíc málem okořeněné desítkou. Třinečtí Oceláři vykročili do Ligy mistrů parádním způsobem. Úvodní třetinu proti dánskému Esbjergu vyhráli 4:0, nakonec nasázeli sokovi devět branek - jednu hezčí než druhou. Domácí s obrovskou chutí létali po ledě a houževnatého soka úplně

Jeden tip mi vyšel. Lugano, svěřil se stoper plzeňský Hejda

| Sportovní » Fotbal aktuálně »

Když před necelými třemi týdny smutně hodnotil domácí porážku 1:4 a vyřazení od rumunského FCSB po odvetě třetího předkola Ligy mistrů, toužil si plzeňský obránce Lukáš Hejda spravit chuť v Evropské lize. „I to je pro nás velká motivace, chceme zažít pohárový podzim,“ líčil 27letý Hejda.Další články k tématu:Neatraktivní los: Plzeň má FCSB, Slavii čeká

Na téma Liga mistrů aktuálně bylo nalezeno 694 článků, zpráv a aktualit.