26. dubna, 2018 - svátek má Oto

Lipsko aktuálně - Poslední zprávy a aktuality

Parťáci byli paf, že slaví první trefu. Teď chce český zadák přímo do Ligy mistrů

| Sportovní » Fotbal aktuálně »

Sedmdesát sedm zápasů potřeboval český fotbalový obránce Pavel Kadeřábek ve službách Hoffenheimu, aby mohl slavit první trefu v německé nejvyšší soutěži. Pětadvacetiletý zadák, který odešel do bundesligy ze Sparty v létě 2015, se dočkal premiérového střeleckého zápisu při sobotním utkání na hřišti Lipska, kdy svým zásahem obstaral vítěznou branku hostů.

Druhé Schalke nedotáhlo nadějně rozehraný zápas, Kolín zachránil Risse

Když po třiadvaceti minutách vedli fotbalisté Schalke o dvě branky, zdálo se, že je o osudu utkání 31. kola německé ligy rozhodnuto. Kolín však brzy snížil a díky dalekonosné střele Marcela Risseho vytěžil ze souboje aspoň bod za remízu 2:2.Další články k tématu:Hoffenheim smetl Lipsko, gól dal i Kadeřábek. Dortmund zničil LeverkusenWolfsburg padl v

Schick se poprvé v sezoně trefil v lize, Benevento zaskočilo AC Milán

Český fotbalový útočník Patrik Schick má za sebou první ligovou branku v dresu AS Řím. Jeho celek triumfoval v zápase 34. kola italské ligy nad SPAL 3:0 a minimálně na den se posunul na třetí příčku před svého městského rivala Lazio. Senzační výhru zaznamenali hráči Beneventa, na hřišti AC Milán zvítězili 1:0. Další články k tématu:Juventus odskočil

České Noviny

Kadeřábek dal první gól v bundeslize, Hoffenheim vyhrál v Lipsku

Berlín - Český obránce Pavel Kadeřábek dal svůj první gól v německé lize, na který čekal 77 zápasů, a fotbalisté Hoffenheimu i díky němu porazili v 31. kole v souboji o poháry Lipsko...

Hoffenheim smetl Lipsko, gól dal i Kadeřábek. Dortmund zničil Leverkusen

Fotbalisté Hoffenheimu prožili skvělý první poločas v souboji se svým přímým konkurentem v tabulce. Na hřišti Lipska v zápase 31. kola německé ligy nakonec zvítězili vysoko 5:2, třetí branku hostů vsítil těsně před koncem úvodní půle český obránce Pavel Kadeřábek. Dortmund jasně přehrál Leverkusen, dvěma góly se na triumfu podílel Marco Reus.Další články k

Kadeřábek dal první gól v bundeslize, Dortmund porazil Leverkusen

Český obránce Pavel Kadeřábek dal v sobotu svůj první gól v německé lize, na který čekal 77 zápasů, a fotbalisté Hoffenheimu i díky němu porazili v 31. kole v souboji o poháry Lipsko 5:2.

Hoffenheim drtí Lipsko, skóroval i Kadeřábek. Dortmund vyzve Leverkusen

Fotbalisté Hoffenheimu prožili skvělý první poločas v souboji se svým přímým konkurentem v tabulce. Na hřišti Lipska vedou v zápase 31. kola německé ligy 3:0, třetí branku hostů vsítil těsně před koncem úvodní půle český obránce Pavel Kadeřábek.Další články k tématu:Schick se poprvé v sezoně trefil v lize, AS Řím jasně zvítězil nad SPALWolfsburg padl v

Kadeřábek se poprvé trefil v bundeslize a přispěl k debaklu Lipska

Po 77 zápasech si český obránce Pavel Kadeřábek otevřel střelecký účet v německé nejvyšší soutěži. I jeho zásluhou proto fotbalisté Hoffenheimu deklasovali v 31. kole v přímém souboji o účast v evropských pohárech Lipsko 5:2. Bayern Mnichov nezaváhal v Hannoveru, Hamburk udržel výhrou 1:0 nad Freiburgem naději na záchranu.

Nejpomalejší gól roku! Šourák potěšil i české reprezentanty

Nedělní dohrávka 30. kola fotbalové bundesligy nebyla žádným hitem. Brémy v sestavě s českými reprezentanty Jiřím Pavlenkou a Theodorem Gebre Selassiem remizovaly s Lipskem 1:1. Jeden moment pro fotbalové labužníky ale duel přinesl. V přiloženém videu se můžete podívat na trefu, která by směle mohla kandidovat na nejpomalejší gól roku.

Schalke zůstalo po skalpu Dortmundu druhé, Pavlenka chytá proti Lipsku

Po čtyřech remízách má vestfálské derby v německé lize vítěze. Fotbalisté Schalke na domácím hřišti v 30. kole soutěže porazili Dortmund 2:0 a na druhém místě tabulky odskočili pronásledovatelům na rozdíl čtyř bodů. Oba góly padly ve druhém poločase.Další články k tématu:Volland pomohl hattrickem k výhře Leverkusenu, zvítězil i Bayern

CSKA strašil v Moskvě Arsenal marně. Dál jdou i Marseille, Salcburk a Atlético

Už jen čtyři týmy zůstaly ve hře o trofej v Evropské lize. Problémy měl Arsenal v Moskvě, kde po výhře 4:1 v Londýně s Petrem Čechen v brance prohrával 0:2, ale nakonec postup v klidu udržel. Lipsko po výhře 1:0 doma vedlo brzy i v Marseille, ale následnou přestřelku prohrálo 2:5 a dál jde francouzský celek. Ambice potvrdil Salcburk, který třemi góly

Lipsko píše v Evropské lize klubovou historii, do Marseille jede s náskokem

Před vlastními příznivci v Red Bull Areně zvítězili 1:0 a vytvořili si slušnou pozici pro zápas ve Francii. V bundesligové generálce však fotbalisté Lipska inkasovali čtyřikrát od Leverkusenu a opustili příčky zaručující vstupenku do Ligy mistrů. V naprosto totožné situaci se v Ligue 1 ocitlo i Marseille po bezbrankové remíze s Montpellier. Arsenal,

Fotbalisté Leverkusenu porazili Lipsko a jsou čtvrtí

Fotbalisté Leverkusenu zvládli dohrávku 29. kola německé ligy a v důležitém souboji o pohárové příčky rozstříleli 4:1 Lipsko. Domácí sice vedli po brance Marcela Sabitzera, ale těsně před přestávkou vyrovnal Kai Havertz a ve druhém poločase o vítězství Bayeru rozhodli Julian Brandt, Panajotis Retsos a Kevin Volland.

Arsenal s Čechem v brance rozstřílel CSKA, uspěly i další domácí týmy

Fotbalisté Arsenalu si v úvodním čtvrtfinále Evropské ligy vytvořili dobrou pozici pro postup, když CSKA Moskva rozstříleli 4:1. Všechny branky padly už v prvním poločase. Za vítěze poprvé v tomto ročníku soutěže chytal Petr Čech. V dalších zápasech Atlético Madrid porazilo Sporting Lisabon 2:0, Lipsko zdolalo Marseille 1:0 a Lazio uspělo v přestřelce se

Arsenal s Čechem v brance hraje proti CSKA, Atlético hostí Sporting

Pro fotbalisty Arsenalu je to jeden z nejdůležitějších zápasů sezony. V úvodním čtvrtfinále Evropské ligy hostí CSKA Moskva, utkání můžete od 21.05 sledovat on-line. Ve stejný čas mají výkop i duely Atlético Madrid - Sporting Lisabon, Lipsko - Marseille a Lazio - Salcburk.Další články k tématu:Ligu za trest pískat nemůže, přesto jede Královec rozhodovat na

Arsenal s Čechem v brance odzbrojil CSKA 4:1, obstáli i další favorité

Nejspíš poslední šanci získat velký úspěch v této sezoně dál drží Arsenal. Ten v prvním čtvrtfinálovém zápase Evropské ligy na svém stadionu hodně umírnil šance moskevského CSKA, do jehož branky nastřílel čtyři góly. V Rusku bude mít velmi dobře připravenou pozici k postupu, i když Petr Čech v jeho brance jednou inkasoval. Všechny góly zápasu, který