26. března, 2019 - svátek má Emanuel

Lucie Hradecká aktuálně - Poslední zprávy a aktuality

Strýcová trumfla Hradeckou a v Dubaji oslavila deblový titul

| Sportovní » Tenis aktuálně »

Barbora Strýcová získala s tchajwanskou partnerkou Sie Šu-wej v Dubaji titul ve čtyřhře. Ve finále dvojice porazila česko-ruský pár Lucie Hradecká, Jekatěrina Makarovová 6:4, 6:4.

Finále Kvitové nevyšlo, prohrála. Strýcová v Dubaji oslavila deblový titul

Petra Kvitová titul z Dubaje nezíská. Ve finále turnaje podlehla Belindě Bencicové 3:6, 6:1, 2:6 a v žebříčku WTA se posune na třetí místo. Dařilo se naopak Barboře Strýcové, která získala s tchajwanskou partnerkou Sie Šu-wej v Dubaji titul ve čtyřhře. Ve finále dvojice porazila česko-ruský pár Lucie Hradecká, Jekatěrina Makarovová 6:4, 6:4.

denik.cz

Strýcová slaví turnajový titul v Dubaji. Ve finále uspěla proti Hradecké

| Sportovní »

Tenistka Barbora Strýcová vyhrála čtyřhru na turnaji v Dubaji. Společně s parťačkou Su-wei Hsieh přehrály česko-ruské duo Lucie Hradecká, Jekatěrina Makarovová dvakrát 6:4.

Tennis-Arena.cz - vše aktuální z tenisu

Strýcová ovládla čtyřhru v Dubaji

Barbora Strýcová se Sie Su-wej vyhrály čtyřhru na prestižním turnaji WTA v Dubaji, když si ve finále poradily s Lucií Hradeckou a Jekatěrinou Makarovovou 6:4 a 6:4. Vítězky na cestě za triumfem neztratily jediný set a radují se z druhého společného titulu.

Tenis portál - tenisové zprávy, výsledky, statistiky, ATP, WTA

Češi v akci, sobota 23. 2. Kvitová v Dubaji bojuje o titul, Vondroušová v Budapešti o finále

Petra Kvitová bude v Dubaji útočit na 27. kariérní trofej, ve finále se utká se Švýcarkou Bencicovou. O deblovou trofej budou se svými parťačkami usilovat Lucie Hradecká a Barbora Strýcová. V Budapešti bude na finále útočit Markéta Vondroušová, která nastoupí proti Rusce Potapovové. V kvalifikaci v Acapulku se představí Tereza Martincová, v Dubaji Jiří

Kvitová se letos představí už ve třetím finále, v Dubaji bude na titul útočit i Hradecká

Petra Kvitová postoupila po vítězství nad Sie Šu-wej 3:6, 6:2 a 6:4 na turnaji v Dubaji už do třetího letošního finále. O 23. deblový titul v kariéře bude usilovat Lucie Hradecká, která se společně s Ruskou Jekatěrinou Makarovovou probojovala do posledního utkání, když porazily španělsko-americký pár Lara Arruabarrenaová, Kaitlyn Christianová 6:2 a 6:4.

Hradecká se vrátila na kurty porážkou se Švýcarkou Bencicovou

Lucie Hradecká prohrála v úvodním kole turnaje v Dubaji po boji 4:6, 6:7 se Švýcarkou Belindou Bencicovou. Třiatřicetiletá Češka, které aktuálně patří 456. místo v žebříčku, se v hlavní soutěži turnaje WTA Tour představila poprvé od září roku 2017.

Hradecké se návrat na okruh WTA nepovedl, v Dubaji končí v prvním kole

Česká tenistka Lucie Hradecká v Dubaji ve svém prvním utkání v hlavní soutěži turnaje WTA od září 2017 prohrála 4:6, 6:7 se Švýcarkou Belindou Bencicovou.

Hradecká v Dubaji podlehla v prvním kole Bencicové

WTA DUBAJ - Lucie Hradecká v Dubaji na úspěšně absolvovanou kvalifikaci nenavázala. V utkání prvního kola podlehla 4-6 6-7 Švýcarce Belindě Bencicové, přestože ve druhém setu smazala manko dvou brejků a v tie-breaku se dostala k setbolu, a neprodloužila sérii devíti výher.

Hradecká nestačila na Bencicovou

Lucie Hradecká v Dubaji nenavázala na úspěšně zvládnutou kvalifikaci a s turnajem se loučí v úvodním kole, kde byla nad její síly Belinda Bencicová (4:6 a 6:7).

Češi v akci, neděle 17. 2. Hradecká hraje v Dubaji první kolo. Rosol, Martincová a Smitková bojují v kvalifikacích

V Dubaji se v soubojích prvního kola představí Lucie Hradecká, která se utká se Švýcarkou Bencicovou. Lukáš Rosol v kvalifikaci v Marseille začne proti Bělorusovi Gerasimovovi. Tereza Martincová se v kvalifikaci v Budapešti střetne se Slovenkou Šrámkovou, Tereza Smitková nastoupí proti Koviničové z Černé Hory. O titul hrají na akcích ITF Denisa Allertová a

Češi v akci, neděle 17. 2. Hradecká v Dubaji končí v prvním kole. V kvalifikacích postupují Martincová a Smitková, Rosol neuspěl

V Dubaji se v soubojích prvního kola představila Lucie Hradecká, která nestačila na Švýcarku Bencicovou. Lukáš Rosol v kvalifikaci v Marseille prohrál s Bělorusem Gerasimovovem. V kvalifikaci v Budapešti postupují Tereza Martincová i Tereza Smitková a čeká je vzájemný souboj. Denisa Allertová ani Vít Kopřiva titul na akcích ITF nevybojovali.

Dubaj: Hradecká prošla kvalifikací

Lucie Hradecká zvládla úspěšně kvalifikaci prestižního turnaje WTA v Dubaji, když ve finálovém kole přehrála Slovinku Hercogovou 2:6, 7:5 a 6:0. Hráčka I. ČLTK Praha tak navázala na triumf z turnaje ITF v Trnavě a v hlavní soutěži na elitním okruhu se představí poprvé od září 2017.

Češi v akci, sobota 16. 2. Hradecká hraje v Dubaji o hlavní soutěž

V Dubaji bude hrát závěrečné kolo kvalifikace Lucie Hradecká, která se utká se Slovinkou Hercogovou. Denisa Allertová na akci ITF ve slovenské Trnavě zaútočí na finále. Další Češi hrají na turnajích ITF.

Češi v akci, sobota 16. 2. Hradecká v Dubaji vybojovala hlavní soutěž

V Dubaji zvládla závěrečné kolo kvalifikace Lucie Hradecká, která po obratu zdolala Slovinku Hercogovou. Denisa Allertová na akci ITF ve slovenské Trnavě postoupila do finále. Další Češi hrají na turnajích ITF.

Hradecká si v Dubaji zahraje o hlavní soutěž, Kristýna Plíšková končí v kvalifikaci

WTA DUBAJ - Lucie Hradecká se na poslední chvíli jako náhradnice dostala do kvalifikace prestižního turnaje WTA v Dubaji a po obratu porazila divokou kartu Eden Silvaovou z Velké Británie. Kristýna Plíšková naopak končí hned v prvním kole po porážce s Ruskou Ljudmilou Samsonovovou.