19. února, 2019 - svátek má Patrik

Lucie Šafářová aktuálně - Poslední zprávy a aktuality

Přidej článek
Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

Vondráčková má nového chlapa? Jiskra s elektrikářem prý přeskočila u kabelů

| Zábava » Bulvár aktuálně »

Záhy po rozpadu sedmiletého manželství oznámil Tomáš Plekanec (36) nový vztah s Lucií Šafářovou (32), s níž už si nyní budují i společnou domácnost! Ovšem ani Lucie Vondráčková (38) už prý nemusí smutnit, údajně totiž našla novou lásku i ona! Koho?

Aha! online - bulvární portál

Lucie Šafářová: 15 let čekání

| Zábava » Bulvár aktuálně »

Tenisovou kariéru ještě oficiálně neukončila, přesto si Lucie Šafářová (32) užívá, jako už by byla ve sportovním důchodu.

Aha! online - bulvární portál

Truchlivé narozky Šafářové: Místo velkého gesta zklamání...

| Zábava » Bulvár aktuálně »

Na začátku února oslavila Lucie Šafářová 32. narozeniny. Leckdo očekával, že se tenistka pochlubí zamilovanou fotografií se svým partnerem Tomášem Plekancem (36) nebo alespoň zveřejní snímek květin, jak to u celebrit bývá zvykem. Avšak místo toho se fanoušci dočkali »pouhého« poděkování za narozeninová přání!

Aha! online - bulvární portál

Překvápko u Plekance a Šafářové: Konečně jako rodina?

| Zábava » Bulvár aktuálně »

Že Lucie Šafářová (32) a Tomáš Plekanec (36) plánují společné bydlení, už horkou novinkou není. Zamilovaná dvojice očividně všechno směruje k tomu, aby byli už brzy rodinou. Možná to nakonec bude o něco dříve, než předpokládali.

Aha! online - bulvární portál

Tady bude vychovávat Plekancovy děti? Šafářová staví dvojdomek!

| Zábava » Bulvár aktuálně »

Tenistka Lucie Šafářová se loučí s aktivní kariérou a vzhledem k tomu, že už jí je dvaatřicet let a je až po uši zamilovaná, jí zřejmě tikají i biologické hodiny. Milenka slavného hokejisty koupila pozemek nedaleko Prahy, kde se zanedlouho začne stavět dvojdomek. Bude to hnízdečko lásky, kde s Plekancem vychová jejich budoucí dětičky?

Aha! online - bulvární portál

Šafářová a Plekanec: Mimčo a veselka na spadnutí?

| Zábava » Bulvár aktuálně »

Když se krátce po oznámení rozvodu Tomáše Plekance (36) a Lucie Vondráčkové (38) prosáklo, že se hokejista podezřele často vyskytuje ve společnosti tenistky Lucie Šafářové (31), málokdo tušil, jestli je to jen úlet, nebo z toho kouká něco víc. Teď je už ale jasné, že je společná budoucnost rozhodně v plánu.

iDnes.cz - aktuální přehled zpráv

Snad ti to nebudu moc kazit, Barčo, letělo hlavou Vondroušové

| Sportovní » Tenis aktuálně »

Zprvu se zdálo, že Barboru Strýcovou trefí šlak. Před dvěma týdny si u snídaně při turnaji v Aucklandu na mobilu přečetla zprávu od kamarádky Lucie Šafářové, která jí právě sdělila, že kvůli zranění zápěstí nepřiletí na Australian Open.Další články k tématu:Bolest se přelila z třísla do kolena. Budeme to řešit, říká nadějná ČeškaBerdych a Kvitová první duel

Aha! online - bulvární portál

Šafářové slova o bestiích: PRAVDA VYJDE NAJEVO!

| Zábava » Bulvár aktuálně »

I když Tomáš Plekanec (36) si stojí za tím, že jeho vztah s Lucií Šafářovou (32) začal až poté, kdy s Lucií Vondráčkovou (38) společně podepsali rozvodové papíry, stejně mnohým vrtá hlavou, jestli důvodem rozpadu manželství nebyla právě tenistka. Ta konečně promluvila!

EuroZprávy.cz

Šafářová se po Australian Open loučit s kariérou nebude. Kvůli zranění se loučení odkládá

| Sportovní »

Praha - Tenistka Lucie Šafářová se chtěla podle svých původních plánů rozloučit se svou hráčskou kariérou grandslamovým turnajem Australian Open na konci ledna. Loučení ale nakonec brněnská rodačka v pátek odložila, jelikož vyšlo najevo, že se kvůli zanětu šlach turnaje v Melbourne nezúčastní.

Na téma Lucie Šafářová aktuálně bylo nalezeno 9 článků, zpráv a aktualit.

1