20. června, 2018 - svátek má Květa

Lukáš Rosol aktuálně - Poslední zprávy a aktuality

Rosol se loučí se Ženevou ve druhém kole

| Sportovní » Tenis aktuálně »

První start Lukáše Rosola v sezoně skončil v Ženevě už ve druhém kole. Po úspěchu v kvalifikaci vyřadil na úvod hlavní soutěže krajana Jiřího Veselého, ale v boji o čtvrtfinále prohrál po dvouhodinové bitvě s šestým nasazeným Stevem Johnsonem z USA 4:6, 6:4 a 3:6.

Rosol v Ženevě skončil, ve třech setech nestačil na Johnsona

První start tenisty Lukáše Rosola na okruhu ATP v sezoně skončil v Ženevě ve druhém kole. Po úspěchu v kvalifikaci vyřadil na úvod hlavní soutěže krajana Jiřího Veselého, ale v boji o čtvrtfinále prohrál po dvou hodinách s šestým nasazeným Stevem Johnsonem z USA 4:6, 6:4 a 3:6.

Rosol prohrál v Ženevě ve druhém kole s Johnsonem

První start tenisty Lukáše Rosola na okruhu ATP v sezóně skončil v Ženevě ve druhém kole. Po úspěchu v kvalifikaci vyřadil na úvod hlavní soutěže...

Skvělé! Další Čech si zahraje French Open, Siniaková je v Norimberku ve čtvrtfinále

První start tenisty Lukáše Rosola na okruhu ATP v sezóně skončil v Ženevě ve druhém kole. V boji o čtvrtfinále prohrál po dvou hodinách s šestým nasazeným Stevem Johnsonem z USA 4:6, 6:4 a 3:6. To Kateřina Siniaková postoupila v Norimberku do čtvrtfinále. V duelu, který ve středu přerušil déšť, porazila Verónicu Cepedeovou 7:5, 6:4. Hned večer ji ale čeká

Siniaková je v Norimberku v semifinále, Kristýna Plíšková vypadla

První start tenisty Lukáše Rosola na okruhu ATP v sezóně skončil v Ženevě ve druhém kole. V boji o čtvrtfinále prohrál po dvou hodinách s šestým nasazeným Stevem Johnsonem z USA 4:6, 6:4 a 3:6. To Kateřina Siniaková postoupila v Norimberku do čtvrtfinále. V duelu, který ve středu přerušil déšť, porazila Verónicu Cepedeovou 7:5, 6:4. Večer pak potvrdila roli

Tenis portál - tenisové zprávy, výsledky, statistiky, ATP, WTA

Rosol na první čtvrtfinále po dvou letech nedosáhl. V Ženevě nestačil na Johnsona

ATP ŽENEVA - Lukáš Rosol si své první čtvrtfinále na okruhu ATP po dvou letech nezahraje. Český kvalifikant ve druhém kole turnaje ATP 250 v Ženevě ve třech setech nestačil na nasazenou šestku Steva Johnsona. Američana ve čtvrtfinále čeká Guido Pella z Argentiny.

Tennis-Arena.cz - vše aktuální z tenisu

Rosol dohrál ve druhém kole

První start Lukáše Rosola na okruhu ATP v sezoně skončil v Ženevě ve druhém kole. Po úspěchu v kvalifikaci vyřadil na úvod hlavní soutěže krajana Jiřího Veselého, ale v boji o čtvrtfinále prohrál po dvou hodinách s šestým nasazeným Stevem Johnsonem z USA 4:6, 6:4 a 3:6.

Češi v akci, čtvrtek 24. 5. Kr. Plíšková bojuje o semifinále, Rosol a Siniaková hrají o čtvrtfinále

V kvalifikaci French Open se dnes představí Zdeněk Kolář, Adam Pavlásek, Marie Bouzková a Barbora Krejčíková. V Ženevě bude na čtvrtfinále útočit Lukáš Rosol proti Američanovi Johnsonovi. V Norimberku bude hrát dohrávku druhého kola Kateřina Siniaková proti Paraguayce Cepedeové, Kristýnu Plíškovou čeká čtvrtfinále proti Švédce Larssonové. Další Češi hrají

Češi v akci, čtvrtek 24. 5. Siniaková v Norimberku vybojovala semifinále, Kr. Plíšková a Rosol končí

V kvalifikaci French Open dnes uspěli Zdeněk Kolář, Adam Pavlásek a Barbora Krejčíková, Marie Bouzková končí. V Ženevě končí ve druhém kole Lukáš Rosol. Český kvalifikant nestačil na nasazeného Johnsona. V Norimberku zvládla dva zápasy Kateřina Siniaková a postoupila do semifinále, Kristýna Plíšková ve čtvrtfinále neuspěla. Další Češi hráli na challengerech

Češi v akci, středa 23. 5. Rosol, Siniaková a Šafářová bojují o čtvrtfinále

V kvalifikaci French Open se dnes představí Zdeněk Kolář, Tereza Martincová, Karolína Muchová a Barbora Krejčíková. V Ženevě bude na čtvrtfinále útočit Lukáš Rosol proti Američanovi Johnsonovi. V Norimberku bude hrát o postup mezi nejlepší osmičku Kateřina Siniaková, kterou čeká Paraguayka Cepedeová. Lucie Šafářová ve Štrasburku v utkání druhého kola narazí

Češi v akci, středa 23. 5. Rosol se na kurt nedostal. Siniaková utkání nedohrála. Šafářová ve Štrasburku končí

V kvalifikaci French Open dnes uspěli Adam Pavlásek a Barbora Krejčíková, Tereza Martincová a Karolína Muchová naopak končí. Kvůli dešti se na kurt nedostal Lukáš Rosol. V Norimberku úspěšně rozehrála souboj druhého kola Kateřina Siniaková proti Paraguayce Cepedeové. Lucie Šafářová ve Štrasburku v utkání druhého kola nestačila na Su-Wei Hsieh. Další Češi

Kristýna Plíšková jde v Norimberku dál, Rosol přehrál v Ženevě Veselého

Kristýna Plíšková proměnila až osmý mečbol, na antuce v Norimberku udolala Španělku Laru Arruabarrenaovou 6:3, 7:5 a zahraje si o první letošní semifinále. Český souboj v prvním kole v Ženevě vyhrál Lukáš Rosol. Při prvním startu na okruhu ATP v sezoně porazil 2:6 a dvakrát 7:6 Jiřího Veselého.

Rosol porazil Veselého. Kristýna Plíšková už prošla do čtvrtfinále

Český souboj v prvním kole tenisového turnaje v Ženevě vyhrál Lukáš Rosol. Při prvním startu na okruhu ATP v sezoně porazil 2:6 a dvakrát 7:6 Jiřího Veselého.Další články k tématu:Už se mi nepletou, smál se v Rozstřelu manažer sester Plíškových HrdličkaKristýna Plíšková vyřadila Görgesovou, Šafářová se vrací vítězně

České Noviny

Český tenisový duel v Ženevě zvládl Rosol, Kristýna Plíšková je ve čtvrtfinále

Ženeva - Český souboj v prvním kole tenisového turnaje v Ženevě vyhrál Lukáš Rosol. Při prvním startu na okruhu ATP v sezoně porazil 2:6 a dvakrát 7:6 Jiřího Veselého, který je přitom...

Dramatické české derby skončilo překvapením, Plíšková proměnila osmý mečbol

Český souboj v prvním kole tenisového turnaje ATP v Ženevě vyhrál Lukáš Rosol, který si s favorizovaným Jiřím Veselým poradil po setech 2:6. 7:6, 7:6. Kristýna Plíšková porazila na antuce v Norimberku španělskou tenistku Laru Arruabarrenaovou po osmém mečbolu 6:3, 7:5 a zahraje si o semifinále.

Rosol v derby odvrátil dva mečboly Veselého a slaví první letošní výhru na okruhu ATP

ATP ŽENEVA - České derby v prvním kole turnaje ATP 250 v Ženevě nabídlo pořádné drama. Kvalifikant Lukáš Rosol proti favorizovanému Jiřímu Veselému odvrátil dva mečboly, zvítězil až po téměř dvouapůlhodinovém boji a připsal si první letošní vítězství na okruhu ATP. Ve druhém kole se dvaatřicetiletý Čech utká s nasazenou šestkou Stevem Johnsonem.