25. listopadu, 2017 - svátek má Kateřina

Martin Stropnický aktuálně - Poslední zprávy a aktuality

Přidej článek
Novinky.cz

Náměstek Stropnického se na výjezdním zasedání porval s vojenským policistou

| Zpravodajství » Krimi Zprávy aktuálně »

Náměstek ministra obrany Martina Stropnického Pavel Beran se v úterý na výjezdním zasedání v Bedřichově ve Špindlerově Mlýně v Krkonoších porval s vojenským policistou. V pátek o incidentu informoval server Aktuálně. Právu jej potvrdil mluvčí resortu Jan Pejšek.

e15.cz - Byznys, politika, ekonomika, finance, události

ONLINE: Česko si připomíná 17. listopad. Společnost je příliš polarizovaná, reagoval Babiš na odpůrce

| Z Prahy »

Tisíce lidí napříč Českem si v ulicích a na náměstích připomínají Mezinárodní den studentstva a s tím související události let 1939 a 1989. Jako první z veřejně činných politiků přišel k pietnímu místu na Národní třídě Andrej Babiš (ANO) spolu s ministry ze svého hnutí Martinem Stropnickým, Karlou Šlechtovou, Robertem Pelikánem, Danem Ťokem a primátorkou

Hospodářské Noviny - ihned.cz

Babiše čekali u památníku na Národní třídě protestující. Obvinili ho ze zneuctění pietního místa a ze spolupráce s StB

| Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně »

Jako první z veřejně činných politiků přišel k pietnímu místu na Národní třídě Andrej Babiš. Doprovodili jej ministři z hnutí ANO, Martin Stropnický, Karla Šlechtová, Robert Pelikán a Dan Ťok. Babiš se u památníku setkal s hlasitým odporem několika protestujících.

Neviditelný Pes

POLITIKA: Blouznění Jana Farského

| Zpravodajství »

Šéf STAN Jan Farský sdělil serveru info.cz, že kdyby Andrej Babiš netrval na funkci premiéra, ale nechal presidenta do funkce premiéra nominovat Martina Stropnického, byla by už vláda týden schválena a byla by většinová.

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

Hrdina z Afghánistánu Jaroslav Mevald (†39) náhle zemřel. Měl medaili od Zemana

| Zábava » Bulvár aktuálně »

Ve věku 39 let v pátek náhle zemřel český veterán Jaroslav Mevald zraněný v roce 2014 v Afghánistánu. Za hrdinství, které tehdy prokázal v boji navzdory těžkému zranění, dostal před třemi lety medaili od prezidenta. Na sociálních sítích dnes úmrtí Mevalda oznámili 41. mechanizovaný prapor a ministr obrany Martin Stropnický (ANO).

Novinky.cz

Zemřel veterán z Afghánistánu Jaroslav Mevald. Těžce zraněný kryl své kolegy

| Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně »

Ve věku 39 let v pátek náhle zemřel český veterán Jaroslav Mevald zraněný v roce 2014 v Afghánistánu. Za hrdinství, které tehdy prokázal v boji navzdory těžkému zranění, dostal před třemi lety medaili od prezidenta. Na sociálních sítích úmrtí Mevalda oznámili 41. mechanizovaný prapor a ministr obrany Martin Stropnický (ANO).

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

Silnější obrannou spolupráci chce 23 zemí EU. Pro byli i Stropnický se Zaorálkem

| Zábava » Bulvár aktuálně »

Celkem 23 členských zemí Evropské unie se v pondělí připojilo k budoucí posílené evropské spolupráci v obranné oblasti. Příslušný dopis, který umožní tuto trvalou strukturovanou kooperaci (PESCO) v prosinci spustit, v Bruselu podepsali jejich ministři zahraničí a obrany. Za Česko to byli Lubomír Zaorálek (ČSSD) a Martin Stropnický (ANO).

Novinky.cz

Zahraniční politiku tady dělám já, doplňoval Babiš vystoupení Stropnického

| Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně »

Zahraniční politiku ANO tvořím výhradně já, uvedl v neděli šéf hnutí Andrej Babiš v reakci na vystoupení ministra obrany Martina Stropnického (ANO) v pořadu Otázky Václava Moravce. O Stropnickém se přitom spekulovalo jako možném ministrovi zahraničí v nové vládě, jejímž sestavením Babiše pověřil prezident Miloš Zeman.

iDnes.cz - aktuální přehled zpráv

ANO v Praze povede místo Stropnického Říčař, Babiš žádá vyšší nasazení

| Z Prahy »

Novým předsedou hnutí ANO v Praze se stal Jan Říčař. V sobotu o tom rozhodl krajský sněm strany, uvedl předseda ANO Andrej Babiš. Radní Prahy 11 ve funkci nahradil ministra obrany Martina Stropnického.Další články k tématu:Babiš: Strany zajímá jen, jaké získají posty. Byli jsme stokrát odmítnutiNejsem populista, ale naopak pragmatik, řekl Babiš na CNNBabiš

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

Česko vzpomínalo na veterány. Stropnický udělil vyznamenání

| Zábava » Bulvár aktuálně »

Česko si dnes připomnělo Den válečných veteránů. Na pražském Vítkově udělil ministr obrany Martin Stropnický (ANO) vysoká resortní vyznamenání. Na Moravském náměstí v Brně mohli lidé k poctě obětí a účastníků válek zapíchnout do trávníku dřevěné křížky s vlčími máky. V Hradci Králové odhalili bustu velitele jednoho z nejúspěšnějších československých

EuroZprávy.cz

Novým předsedou ANO v Praze se stal Jan Říčař, vystřídá Stropnického

| Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně »

Praha - Novým předsedou pražského hnutí ANO se stal Jan Říčař, ve funkci nahradil dosavadního předsedu pražské organizace a ministra obrany Martina Stropnického. Podle předsedy hnutí Andreje Babiše bude muset nové vedení v hlavním městě například zvýšit počet členů a založit nové místní organizace.

České Noviny

Den veteránů: Ceremonie na Vítkově, pieta s kříži v Brně

| Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně »

Praha - Česko si připomnělo Den válečných veteránů. Na pražském Vítkově udělil ministr obrany Martin Stropnický (ANO) vysoká resortní vyznamenání. Na Moravském náměstí v Brně...

Hospodářské Noviny - ihned.cz

Pražské hnutí ANO zvolilo nového předsedu. Stropnického nahradí radní Prahy 11 Jan Říčař

| Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně »

Krajský sněm rozhodl o novém předsedovi pražského hnutí ANO. Dosavadního předsedu organizace v hlavním městě a ministra obrany Martina Stropnického nahradí Jan Říčař. Říčař je radním Prahy 11.

EuroZprávy.cz

Den válečných veteránů: Stropnický vyznamenával, Brno zaplavily křížky s vlčím mákem

| Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně »

Praha/Brno - Na Vítkově se dnes u příležitosti Dne válečných veteránů sešly desítky lidí. Ministr obrany Martin Stropnický (ANO) během slavnosti udělil vysoká resortní vyznamenání vojákům i lidem, kteří o veterány a jejich památku pečují. Český veteránů z druhé světové války žije nyní kolem 530, ještě před dvěma lety jich bylo přes 800. Novodobých veteránů

Novinky.cz

V Praze si lidé připomněli válečné veterány, ministr Stropnický vyznamenával

| Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně »

Oběti a účastníky válek si v sobotu v Praze na Vítkově připomněli vojáci, politici a desítky dalších lidí při příležitosti Dne válečných veteránů. Ministr obrany Martin Stropnický (ANO) během slavnosti udělil vysoká resortní vyznamenání vojákům i lidem, kteří o veterány a jejich památku pečují.

EuroZprávy.cz

Den válečných veteránů: Stropnický uděloval na Vítkově vyznamenání

| Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně »

Praha - Na Vítkově se dnes u příležitosti Dne válečných veteránů sešly desítky lidí. Ministr obrany Martin Stropnický (ANO) během slavnosti udělil vysoká resortní vyznamenání vojákům i lidem, kteří o veterány a jejich památku pečují.

Na téma Martin Stropnický aktuálně bylo nalezeno 117 článků, zpráv a aktualit.

12345678starší