25. září, 2017 - svátek má Zlata

Martin Stropnický aktuálně - Poslední zprávy a aktuality

Přidej článek
Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

Seskoky parašutistů při veřejných akcích jsou zakázány, oznámil Stropnický po neštěstí na Dni armády

| Zábava » Bulvár aktuálně »

Na Dni armády na Letné se parašutista vlivem špatných povětrnostních podmínek netrefil do vyhrazeného prostoru a spadl mezi diváky. Zranil sebe, ženu a dítě. Ministr obrany Martin Stropnický dnes oznámil, že na základě této události jsou seskoky parašutistů při veřejných akcích dočasně zakázány.

EuroZprávy.cz

Seskoky výsadkářů byly po neštěstí na Letné zrušeny

| Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně »

Praha - Kvůli sobotnímu neštěstí při Dni armády na Letné byly podle ministra obrany Martina Stropnického (ANO) zrušeny seskoky parašutistů při veřejných akcích. Zákaz potrvá minimálně do ukončení vyšetřování incidentu.

České Noviny

Stropnický: Seskoky výsadkářů byly po neštěstí na Letné zrušeny

| Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně »

Praha - Kvůli sobotnímu neštěstí při Dni armády na Letné byly podle ministra obrany Martina Stropnického (ANO) zrušeny seskoky parašutistů při veřejných akcích. Zákaz potrvá minimálně...

Novinky.cz

Armáda po incidentu na Letné zrušila seskoky parašutistů, oznámil Stropnický

| Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně »

Ministr obrany Martin Stropnický (ANO) v pořadu Otázky Václava Moravce v neděli uvedl, že byly zrušeny všechny seskoky parašutistů na veřejných akcích. Armáda tak reagovala na sobotní incident na Letné, kde výsadkář dopadl mezi diváky. Zraněni byli celkem tři lidé.

Novinky.cz

Stýská se vám po Varšavské smlouvě, útočil Stropnický na poslance KSČM

| Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně »

V hádku o hodných a zlých Američanech a Rusech se zvrhla nedělní debata v ČT mezi ministrem obrany Martinem Stropnickým (ANO) a poslancem KSČM Alexanderem Černým. Ostrá slova padala zejména kvůli situaci v Severní Koreji, na Ukrajině a ruských a běloruských cvičení Západ 2017.

vz24.cz - Aktuální přehled zpráv

Armáda plánuje nákup munice za více než miliardu korun

| Zpravodajství » Ekonomika aktuálně »

Praha - Informace o zakázkách za více než miliardu korun na nákup munice, výbušnin nebo zařízení na elektronickou ochranu proti výbušninám dostane v pondělí vláda. Kolegům je předloží ministr obrany Martin Stropnický (ANO). ČTK to sdělil Jakub Fajnor z tiskového oddělení ministerstva obrany.

Novinky.cz

Na vojenské akademii ve Vyškově explodovaly granáty, jeden mrtvý

| Zpravodajství » Krimi Zprávy aktuálně »

V areálu Vojenské akademie ve Vyškově explodovaly v úterý granáty. Ministerstvo obrany oznámilo, že jeden člověk zemřel a jeden byl vážně zraněn. Oba byli příslušníci vojenské policie. Podle ministra obrany Martina Stropnického jde o nešťastnou událost.

Euro.cz

Přezbrojení pozemních sil si má vyžádat 117 miliard

| Zpravodajství » Ekonomika aktuálně »

Vláda by měla v pondělí projednat dlouhodobý koncepční materiál přezbrojení pozemních sil české armády, který už schválila bezpečnostní rada státu. Koncepce počítá se 117 miliardami korun do roku 2025 až 2026. Na Dnech NATO v Mošnově to řekl ministr obrany Martin Stropnický (ANO).

Novinky.cz

Stropnický prodloužil smlouvu s LOM Praha na servis 41 vrtulníků

| Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně »

Servis 41 armádních vrtulníků řady Mi bude do roku 2023 nadále zajišťovat státní podnik LOM Praha. Ministr obrany Martin Stropnický (ANO) na twitteru sdělil, že smlouvu podepsal na Dnech NATO, které se tento víkend konají v Ostravě. Podle dřívějších informací bude servis za zmíněné období stát přes čtyři miliardy Kč.

Rádio Praha

Stropnický: Koncepce přezbrojení pozemních sil počítá se 117 mld

| Zpravodajství »

Vláda by měla v pondělí projednat dlouhodobý koncepční materiál přezbrojení pozemních sil české armády, který už schválila bezpečnostní rada státu. Koncepce počítá se 117 miliardami korun do roku 2025 až 2026. Novinářům to na Dnech NATO v Mošnově na Novojičínsku řekl ministr obrany Martin Stropnický…

EuroZprávy.cz

Přezbrojení armády ČR? Na Dnech NATO se předvedl bojový vůz Puma

| Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně »

Mošnov - Na Dny NATO dnes dorazil také ministr obrany Martin Stropnický (ANO). Oznámil, že by vláda měla v pondělí projednat dlouhodobý koncepční materiál přezbrojení pozemních sil české armády, který už schválila bezpečnostní rada státu.

Novinky.cz

Ve volební diskusi se potkali otec a syn Stropničtí

| Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně »

Česká televize v pátek zahájila maraton předvolebních debat. Prvními tématy byla obrana a doprava. Diskusi o bezpečnosti okořenilo střetnutí otce se synem - ministra obrany a lídra ANO v Praze Martina Stropnického a předsedy zelených Matěje Stropnického.

EuroZprávy.cz

Duel Stropnický versus Schwarzenberg v Praze možná vyhraje kníže, ukázal průzkum

| Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně »

Praha - V nejnovějším průzkumu agentury SANEP se ukázalo, že při říjnových sněmovních volbách v Praze nemusí zvítězit hnutí ANO Andreje Babiše, ale TOP 09 Miroslava Kalouska. Proti sobě se v metropoli staví lídři kandidátek Martin Stropnický (ANO) a Karel Schwarzenberg (TOP 09).

Novinky.cz

Stropnický: Nejsme Babišovy ovce

| Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně »

Ministr obrany a místopředseda ANO Martin Stropnický v rozhovoru pro Právo řekl, že stojí za Andrejem Babišem, protože není důvod se zbavit nejlepšího hráče.

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

Stropnický: „V ANO nejsme ovce.“ Synův vyhraněný postoj k Babišovi mu vadí

| Zábava » Bulvár aktuálně »

Ministr obrany a šéf pražského ANO Martin Stropnický označuje za klišé, že jsou členové hnutí označováni za „ovce“. Uvedl to v rozhovoru pro Právo, ve kterém se pozastavil i nad tím, že jeho syn Matěj – předseda Strany zelených – má vůči Andreji Babišovi vyhraněný postoj. Stropnického to mrzí. Zároveň vysvětlil, proč poslanci ANO odešli před hlasováním o

ZdravotnickýDenik.cz - aktuální přehled zpráv

Čeští ministři dál vynechávají ministerské schůze EU. Teď Zaorálek a Stropnický

| Zábava » Zdraví aktuálně »

O migraci, radikalismu a bezpečnosti Evropské unie jednali odpovědní ministři členských států v Estonsku, které nyní předsedá Radě EU. Členové české vlády však opět chyběli. Naši ministři zahraničí a obrany, Lubomír Zaorálek a Martin Stropnický, totiž mezitím zůstali v Praze, kde vedli předvolební kampaň. V estonském Tallinnu proběhly další neformální

webdesign Praha a tvorba stránek na míru

Na téma Martin Stropnický aktuálně bylo nalezeno 68 článků, zpráv a aktualit.

12345starší