23. února, 2018 - svátek má Svatopluk

Michaela Marksová aktuálně - Poslední zprávy a aktuality

Přidej článek
ParlamentniListy.cz

Bývalému tajemníkovi klubu SPD bylo sděleno obvinění. Kvůli tomu, co řekl, když potkal Michaelu Marksovou

| Zpravodajství »

Bývalý tajemník poslaneckého klubu SPD Jaroslav Staník má problém. Jeho výroky v klubu Poslanecké sněmovny o Židech, homosexuálech, cikánech a plynu řeší policie a podle aktuálních informací bylo Staníkovi sděleno obvinění.

e15.cz - Byznys, politika, ekonomika, finance, události

Končící ministři se o práci bát nemusí

| Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně »

Část členů vlády se vrátí ke své původní profesi. Hledat uplatnění budou Michaela MarksováDaniel Herman.

iDnes.cz - aktuální přehled zpráv

Nové IT systémy na úřadech práce zatím nebudou. Stát přecenil síly

| Zpravodajství » Ekonomika aktuálně »

Před čtyřmi lety nastupovala ministryně práce Michaela Marksová do úřadu s tím, že přesoutěží a zlevní IT systémy na úřadech práce a zbaví se závislosti na jediném dodavateli, společnosti OKsystem. Opakuje se však situace z dob ministra Jaromíra Drábka – ani teď nové IT systémy zřejmě nebudou.Další články k tématu:Další fiasko? Plán ministerstva práce na

Ekonomicky-Denik-cz

MPSV: OKsystem dostal od státu 6 miliard na IT zakázkách

| Ekonomika aktuálně »

Zhruba šest miliard korun od roku 1993 získala na IT zakázkách společnost OKsystem v resortu Ministerstva práce a sociálních věcí ČR. Vyplývá to z informací, které dnes přednesli zástupci ministerstva na půdě parlamentu při jednání Výboru pro sociální politiku. Končící ministryně práce a sociálních věcí Michaela Marksová (ČSSD) se svými podřízenými –

Novinky.cz

Sociální výbor k Marksové: Je dobře, že končíte

| Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně »

Jednání výboru pro sociální politiku se zvrtlo ve slovní přestřelku Radky Maxové (ANO) s úředníky ministerstva práce a sociálních věcí (MPSV) včetně končící ministryně Michaely Marksové (ČSSD). Ta odešla během jednání. Právu řekla, že měla domluvenou schůzku.

Ekonomicky-Denik-cz

Hádka o IT systémech MPSV ve Sněmovně. Marksová odešla z jednání výboru!

| Ekonomika aktuálně »

Odchodem z jednacího sálu uprostřed jednání ukončila ze své strany debatu o IT systémech na Ministerstvu práce a sociálních věcí ministryně v demisi Michaela Marksová (ČSSD). Naprosto bezprecedentní chování předvedla na čtvrtečním jednání Výboru pro sociální politiku poslanecké sněmovny ministryně práce a sociálních věcí v demisi Michaela Marksová (ČSSD). 

EuroZprávy.cz

SPD Marksovou nešetří: Útočí na nás zkrachovalí politici a podrazáci. Je to jen provokace

| Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně »

Praha - Končící ministryně práce a sociálních věcí Michaela Marksová-Tominová a další svědci uvedli, že tajemník Okamurova hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD) Jaroslav Staník pronášel rasistické výroky na adresu menšin na půdě Sněmovny. Mluvil prý o tom, že by "Židi, homosexuálové i Cikáni měli jít do plynu". SPD to ale popírá, vedení hnutí vše

EuroZprávy.cz

Podnapilá a frustrovaná Marksová? Ministryně si to nenechala líbit a poslala Okamurovi vzkaz

| Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně »

Praha - Tajemník hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD) Tomia Okamury Jaroslav Staník měl na půdě Poslanecké sněmovny pronést rasistické výroky na adresu menšin. Uvedla to končící ministryně práce Michaely Marksové (ČSSD) i další svědci. Okamura svého kolegu brání a Marksovou kritizoval. Případ vyvolal pobouřené reakce i ze strany menšin.

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

Úřad našel u Marksové chyby za 8,4 miliardy. Problém byl s účetnictvím

| Zábava » Bulvár aktuálně »

Chyby za 8,4 miliardy korun mělo ministerstvo práce a sociálních věcí (MPSV) vedené Michaelou Marksovou (ČSSD) v účetnictví za loňský rok. Nejvyšší kontrolní úřad to v pondělí uvedl v tiskové zprávě (NKÚ). Podle kontrolů bylo celé účetnictví ministerstva za rok 2016 neprůkazné a resort nevedl řádnou inventarizaci svých účtů.

Aha! online - bulvární portál

Rasistické výroky tajemníka Okamurovy SPD

| Zábava » Bulvár aktuálně »

Přímo na půdě Sněmovny pronášel podle ministryně práce Michaely Marksové (ČSSD) rasistické výroky tajemník Okamurova hnutí SPD Jaroslav Staník (60) na adresu homosexuálů.

Novinky.cz

Okamurův spolupracovník měl ve Sněmovně rasistický výstup

| Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně »

Spolupracovník Tomia Okamury a tajemník hnutí SPD Jaroslav Staník vykřikoval ve Sněmovně rasistická hesla, uvedl server Aktuálně. Novinkám to potvrdila ministryně sociálních věcí Michaela Marksová (ČSSD), která se se Staníkem dostala do konfliktu.

Hospodářské Noviny - ihned.cz

Tajemník SPD Staník posílal Židy, Romy a gaye do plynu, tvrdí svědci. Nepamatuje si na to, tvrdí jeho šéf

| Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně »

Vlivný člen SPD Jaroslav Staník pronášel ve sněmovním klubu rasistické výroky na adresu menšin. Sdělila to končící ministryně práce Michaela Marksová, kterou prý silně opilý Staník oslovil jako Marxovou-Engelsovou. Staník tvrdí, že si to nepamatuje. Přiznal jen oslovení ministryně.

Kuba - Dovolená a zájezdy

Na téma Michaela Marksová aktuálně bylo nalezeno 12 článků, zpráv a aktualit.

1