20. října, 2017 - svátek Vendelín

Microsoft aktuálně - Poslední zprávy a aktuality

Přidej článek
Lupa.cz

[článek] Nové notebooky od Microsoftu, slabší prodeje iPhonu 8 a růst českého Kiwi

| Zpravodajství » Věda a Technika aktuálně »

MongoDB vstoupilo na burzu. Nová appka od Raszky. Brněnský Gauss má nové úspěchy. Další bike sharing sbírá peníze. Zprávy z IT, každý pátek na Lupě. Vždy v pátek připravuje reportér Jan Sedlák výběr zajímavých zpráv ze světa velkých IT firem. Co se událo v tomto týdnu?

Hospodářské Noviny - ihned.cz

Nová verze Windows 10 přináší smíšenou realitu i dojmy, Microsoft nedokázal systém dotáhnout

| Zpravodajství » Věda a Technika aktuálně »

Největší praktický přínos aktualizace Windows 10 je v oblasti bezpečnosti. Slibované velké změny nedorazily nebo jsou omezené a v češtině nefungují. Solidní potenciál má podpora rozšířené reality, ta chce ale investici do hardwaru.

BBC News

Native American tribe sues Amazon and Microsoft

| World media » Technology aktuálně »

The Saint Regis Mohawk Tribe was assigned data-processing patents by technology company SRC Labs.

Lupa.cz

[aktualita] Firmy vydávají záplaty na chybu KRACK. Turris už patch má, jak je na tom O2 či UPC?

| Zpravodajství » Věda a Technika aktuálně »

Přestože o praktickém využití chyby v zabezpečení Wi-fi, kterou může zneužít útok nazvaný KRACK, pro reálné útoky mají někteří experti pochybnosti, výrobci hardwaru a softwaru závažnost chyby v protokolu WPA2 nepodceňují. Seznam společností, které už vydaly opravné patche k firmwarům svých zařízení či operačním systémům, utěšeně roste. Microsoft vydal

Euro.cz

Návrat Microsoftu k přírodě. Kanceláře v korunách stromů

| Zábava »

Technologické společnosti se předhánějí v designu a vybavení svých kancelářských prostor. Open office se jeví jako překonaný model. Výjimkou nejsou hřiště na basketball, herny nebo nahrávací studia. Firmy se také často snaží dostat do kanceláří co nejvíce zeleně. Microsoft se vydal opačnou cestou. Kanceláře přesunul do přírody - přímo do korun

The Sun

Facebook, Apple, Microsoft, Alphabet and Amazon have taken over the world and it’s time we stood up to them

| World media » Opinion aktuálně »

THE “Frightful Five” sounds like a group of cartoon supervillains – a discount version of Spider-Man’s Sinister Six. But in fact, their plans for world domination are far more terrifying — and far more advanced. The Frightful Five, christened by technology writer Farhad Manjoo, are Apple, Amazon, Facebook, Microsoft and Alphabet (formerly known as Google).

Hospodářské Noviny - ihned.cz

Nová verze Windows 10 je tady, Fall Creators Update se propojí s iOS i Androidem

| Zpravodajství » Věda a Technika aktuálně »

Microsoft zpřístupnil finální verzi Windows 10 Fall Creators Update prvním zákazníkům. S příchodem nové aktualizace do světa Windows vstupuje virtuální a rozšířená realita. Windows 10 se umí lépe propojit se smartphony, pomáhá v tom Edge pro iOS a Android.

Hospodářské Noviny - ihned.cz

Forbes: Trump se propadl v žebříčku boháčů o sto příček. Gates zůstává nejbohatším člověkem planety

| Zpravodajství » Zprávy ze světa aktuálně »

Zakladatel Microsoftu Bill Gates zůstává nejbohatším člověkem na Zemi. Naproti tomu prezident Donald Trump si pohoršil. Ze sto padesátého místa se propadl o sto příček níže. Nejvyšší postavenou ženou zůstala dědička Wal-Martu Alice Waltonová.

The Guardian

Farewell to Halt and Catch Fire, the best show that nobody watched

| World media » Entertainment aktuálně »

After four seasons, the thrilling tech drama has ended, leaving behind an under-appreciated legacy that deserves to be filed next to Mad Men• What to watch: your definitive TV guide for fall 2017If it was ever possible to maintain the illusion that good work will attract an audience simply by virtue of its quality, it isn’t now. In 2017, there’s simply too

BBC News

Microsoft Windows 10 breaches Dutch privacy law

| World media » Technology aktuálně »

The Dutch regulator says sanctions may be imposed if Microsoft does not comply.

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

Tušili jsme to dlouho, ale teď je to potvrzeno. Microsoft zařízl vývoj mobilních Windows

| Zábava » Bulvár aktuálně »

Šuškanda o konci mobilních Windows probíhá nejméně poslední dva roky. Ukončení výroby Lumií, malá poptávka zákazníků a nezájem vývojářů vytvářet nové aplikace napovídaly černý scénář tzv. třetí mobilní platformy už delší dobu. Microsoft dosud o osudu Windows 10 Mobile úspěšně mlžil, ale nyní máme jasno. Konec oznámil viceprezident Microsoftu a dlouholetý

Hospodářské Noviny - ihned.cz

Test inteligence: Google Asistent je hloupější než šestileté dítě a Siri potřebuje přebalit

| Zpravodajství » Věda a Technika aktuálně »

Vědci provedli standardní test inteligence, který porovnal schopnosti lidí a digitálních asistentů. I přes velké znalosti faktů zůstávají pomocníci v telefonech daleko za lidským mozkem. Překvapením je úspěch čínské umělé inteligence Baidu, předběhla Microsoft i Apple.

Lupa.cz

[aktualita] Windows 10 Fall Creators Update je tady, přináší změny na povrchu i uvnitř

| Zpravodajství » Věda a Technika aktuálně »

V úterý 17. října má Microsoft podle plánu začít uživatelům postupně instalovat další update operačního systému Windows 10. Tzv. Fall Creators Update (verze 1709) přináší různá vylepšení samotného systému. Připravte se na změnu grafického rozhraní, Windows by měly například automaticky „přiškrcovat“ neaktivní programy a nově bude k dispozici Timeline

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

HP končí s mobilním Windows, podporovat zařízení X3 bude do roku 2019

| Zábava » Bulvár aktuálně »

Jistě jste před několika dny postřehli kroky Microsoftu, který podle všeho končí s vývojem a podporou mobilního operačního systému Windows Mobile a hodlá se vydat zcela novou cestou. Toto rozhodnutí však kromě společnosti samotné zasáhlo i další firmy a jejich plány do budoucna. Jednou z nich je technologický gigant HP.

Hospodářské Noviny - ihned.cz

Mezi deset nejcennějších značek světa patří i dvě automobilky. Applu dělá společnost Toyota a Mercedes-Benz

| Zábava » Auto-Moto aktuálně »

V žebříčku nejcennějších značek světa dlouhodobě vedou technologické společnosti jako Apple, Google nebo Microsoft. Automobilky tak velkou hodnotu nemají, přesto se mezi prvních deset značek vešly Toyota a Mercedes-Benz. Japonská Toyota je ceněná na 50,291 mld. dolarů.

Euro.cz

Konec záplat pro Office 2007. Microsoft už program nepodporuje

| Zpravodajství » Ekonomika aktuálně »

Jak jsme dříve upozorňovali, v tomto roce měla skončit podpora dvěma významným produktům od Microsoftu. V lednu skončila podpora Windows Vista, dne 10. října pak svůj životní cyklus zakončil Office 2007.

Na téma Microsoft aktuálně bylo nalezeno 276 článků, zpráv a aktualit.

123456789starší