23. srpna, 2017 - svátek má Sandra

Microsoft aktuálně - Poslední zprávy a aktuality

Přidej článek
Roklen24.cz - Ekonomika, trhy, finance

Kterým tech firmám vydělávají zaměstnanci nejvíce peněz?

| Zpravodajství » Ekonomika aktuálně »

Zajímalo Vás, jakou cenu má zaměstnanec Applu, Googlu, Facebooku nebo Microsoftu? Nyní se to můžete dozvědět díky analýze serveru Bussiness Insider, která znázorňuje výnosy průměrného zaměstnance pěti set firem v indexu S&P 500 sestaveného agenturou Standard & Poor’s.

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

Nový Skype! Vypadá jinak a je „sociálnější“

| Zábava » Bulvár aktuálně »

Avizovaný předělaný Skype pro desktop, který Microsoft poprvé ukazoval v červnu, konečně míří na všechny počítače. Oproti původně zamýšlené podobě je osekaný, ale důraz na sociální prožitek zůstává.

Lupa.cz

[aktualita] Microsoft ohlásil čtvrté pokračování své ságy Age of Empires

| Zpravodajství » Věda a Technika aktuálně »

Další zastávku strategické klasiky si vzali na starost Relic Entertainment, kteří pracovali třeba na Company of Heroes nebo sérii Dawn of War. Informuje o tom server The Next Web. Microsoft zatím na herním veletrhu Gamescon v Německu neukázal žádné bližší detaily, ale vypustil první trailer. Ten naznačuje nové epochy a prostředí, ve kterých by hráči mohli

100+1 zahraniční zajímavosti

Šílené fikce, kterým lidé uvěřili: Microsoft koupil církev a opilý žralokobijec

| Zábava »

Kolikrát jste naletěli na falešnou nebo poplašnou zprávu, mystifikaci, novinářskou kachnu, podvod či kanadský žertík? Nejste v tom sami - jak se zdá, svět je plný důvěřivců Svátost online Zpověď, rozhřešení i zkrácení doby v očistci získáte z pohodlí svého domova.

Kurzy.cz

Wall Street Closing Bell & výhled na 22. 8. 17

| Zpravodajství » Ekonomika aktuálně »

Úvod nového týdne byl nevýrazný a hlavní indexy se v závěru dne pohybovaly lehce v zeleném. Mírně zaostával technologický Nasdaq, na který doléhaly poklesy velkých společností jako Apple, Microsoft, nebo Alphabet.

Euro.cz

Microsoft dosáhl milníku. Hlas rozpozná stejně dobře jako člověk

| Zábava »

Výzkumný tým Microsoftu vylepšil svou neuronovou síť určenou pro rozpoznávání a přepis mluveného slova do textové podoby. Už loni dosáhl míry chybovosti jen 5,9 procenta, což podle výzkumu odpovídá i lidským zapisovatelům. Pokud by ale zapisovatelů na stejném vzorku pracovalo více, chybovost by klesla na 5,1 procenta. A stejný milník teď po

Lupa.cz

[aktualita] Větší, než si myslíte. Vyhledávač Bing má v Americe třetinový podíl na trhu

| Zpravodajství » Věda a Technika aktuálně »

Webový vyhledávač Bing od Microsoftu už v podstatě od svého vzniku sklízí spíše posměch – ať už co do kvality, či penetrace. Redmond nyní nicméně na Twitteru připomněl, že Bing na tom není zase tak špatně. Microsoft prezentuje čísla ze statistik comScore, jde o hodnoty z letošního léta. Podle nich má Bing tržní podíl ve Spojených státech 33 procent. Na

iDnes.cz - aktuální přehled zpráv

Drží vaše data jako rukojmí? Těchto 107 typů ransomware odstraníte zdarma

| Zpravodajství » Věda a Technika aktuálně »

Proti některým druhům vyděračského softwaru už se můžete účinně bránit. Antivirové firmy vyvíjejí dešifrovací utilitky, které jsou ke stažení zcela zdarma. Ale pokud je ransomware „správně“ napsaný, k datům se bez zaplacení nedostanete. I proto se z tohoto „podnikání“ stal v roce 2016 miliardový byznys.Další články k tématu:Největší svinstvo, co v on-line

Hospodářské Noviny - ihned.cz

Microsoft udělal radost Slovákům a ukázal technický zázrak, Forza poběží i na ultraboocích

| Zpravodajství » Věda a Technika aktuálně »

Xbox otevřel herní veletrh Gamescom představením speciální verze Xboxu One X. Hráčům v Evropě včetně Česka a Slovenka nabídne personalizované ovladače a Xbox Pass. Nový Xbox bude mít více než sto her s podporou lepší grafiky, ale málo skutečných novinek.

Hospodářské Noviny - ihned.cz

Z cukrovky chceme udělat hru, pozitivní motivace dětem pomáhá, říká inovátor

| Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně »

Mladí inovátoři z ČVUT, kteří vyhráli mezinárodní soutěž Microsoft Imagine Cup, vynalezli nový glukometr, který pomůže dětem vnímat nemoc jako zábavu a naučí je, jak se vypořádat se svým zdravotním stavem. První "dětské" glukometry by mohly být na trhu už v příštím roce. V současné době však mladí inovátoři hledají investora, který by pokryl počáteční

EuroZprávy.cz

V Pacifiku našli vrak křižníku Indianapolis, posádku zlikvidovali žraloci

| Zpravodajství » Zprávy ze světa aktuálně »

Washington - V Tichém oceánu byl nalezen vrak amerického křižníku Indianapolis, který 30. července 1945 potopila japonská ponorka. Po plavidle pátral tým civilních výzkumníků vedených spoluzakladatelem společnosti Microsoft Paulem Allenem.

Kurzy.cz

Proč je Bill Gates pořád nejbohatší člověk na světě?

| Zpravodajství » Ekonomika aktuálně »

Bill Gates prodal skoro všechny svoje akcie Microsoftu, který před 42 lety pomáhal založit, aby mohl financovat nadaci, kterou má se svou chotí Melindou.

Lupa.cz

[článek] Žaloba na českou baterii HE3DA, AI horší než Severní Korea, TTC rozšiřuje datacentrum

| Zpravodajství » Věda a Technika aktuálně »

Nvidia dál rychle roste. Čínský cloud má přes milion platících zákazníků. Microsoft a Google na nákupech. Cisco padá. Zprávy z IT, každý pátek na Lupě. Vždy v pátek připravuje reportér Jan Sedlák výběr zajímavých zpráv ze světa velkých IT firem. Co se událo v tomto týdnu?

iDnes.cz - aktuální přehled zpráv

Gates zchudl téměř o pět miliard dolarů, věnoval je na charitu

| Zpravodajství » Ekonomika aktuálně »

Nejbohatší člověk světa daroval na charitu prostřednictvím akcií Microsoftu 4,6 miliardy dolarů (asi 102 miliard korun). Podíl Billa Gatese ve firmě se tak snížil na pouhé 1,3 procenta. Zato jeho nadace, která je největším soukromým charitativním projektem na světě, nyní disponuje bezmála 45 miliardami dolarů.Další články k tématu:Hra o cloudy miliardářů.

Echo24.cz

Gates dal na charitu 3,6 miliardy dolarů. Nejvíce od roku 2000

| Zpravodajství » Zprávy ze světa aktuálně »

Zakladatel americké softwarové společnosti Microsoft Bill Gates se v červnu vzdal 64 milionů akcií Microsoftu v hodnotě 3,6 miliardy dolarů (přes 80 miliard Kč) a věnoval je na charitu. Gates ale i tak zůstává nejbohatším člověkem na světě, i když částka, kterou nyní věnoval, je největší od roku 2000. Informoval o tom dnes zpravodajský server BBC.

e15.cz - Byznys, politika, ekonomika, finance, události

Bill Gates se vzdal akcií Microsoftu. Zisk věnoval na charitu

| Zpravodajství » Zprávy ze světa aktuálně »

Zakladatel americké softwarové společnosti Microsoft Bill Gates se v červnu vzdal 64 milionů akcií Microsoftu v hodnotě 3,6 miliardy dolarů a věnoval je na charitu. Gates ale i tak zůstává nejbohatším člověkem na světě, i když částka, kterou nyní věnoval, je největší od roku 2000. Informoval o tom zpravodajský server BBC.

Život Dětem

Na téma Microsoft aktuálně bylo nalezeno 177 článků, zpráv a aktualit.

123456789starší