24. ledna, 2019 - svátek má Milena

Milan Chovanec aktuálně - Poslední zprávy a aktuality

Přidej článek
Novinky.cz

Chovanec: Teď už nemůžeme utéct z vlády jako malí kluci

| Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně »

Sociální demokracie si vstupem do vlády uškodila, ale toto angažmá by už měla dokončit, řekl v rozhovoru pro Právo poslanec Milan Chovanec, který chce po březnovém sjezdu strany složit mandát.

Neviditelný Pes

Chovancův odchod příchod

| Zpravodajství »

Milan Chovanec oznámil, že se vzdá poslaneckého mandátu a odejde ze sněmovny po březnovém sjezdu strany. Důvodem byl nesouhlas s účastí ČSSD na vládě ANO s podporou komunistů.

Euro.cz

Chovanec končí ve Sněmovně, na protest proti vládě ČSSD s ANO

| Zpravodajství »

Bývalý ministr vnitra Milan Chovanec se vzdá poslaneckého mandátu. Ze Sněmovny chce odejít do konce března. Řekl to dnes v Plzni na krajském sjezdu strany. Nesouhlasí totiž s účastí ČSSD ve vládě s hnutím ANO. Chovanec účast sociální demokracie ve vládě kritizoval dlouhodobě a dnes řekl, že se rozhodl po zralé úvaze. Dnes přitom obhájil své

tiscali.cz - Aktuální přehled článků

Chovanec končí ve sněmovně. Už má dost spolupráce s ANO

| Zpravodajství »

Exministr vnitra Milan Chovanec končí ve sněmovně, vzdá se poslaneckého mandátu. Nesouhlasí totiž s účasní sociální demokracie ve vládě s hnutím ANO. Chtěl by odejít do konce března, uvedl v Plzni na krajském sjezdu strany, na němž obhájil svůj post v čele plzeňské ČSSD.

Rádio Praha

ČT: Chovanec končí ve Sněmovně, nesouhlasí s vládou ČSSD s ANO

| Zpravodajství »

Bývalý ministr vnitra Milan Chovanec se vzdá poslaneckého mandátu. Ze Sněmovny chce odejít do konce března. Řekl to podle České televize v Plzni na krajském sjezdu strany. Nesouhlasí totiž s účastí ČSSD ve vládě s hnutím ANO. Chovanec účast sociální demokracie ve vládě kritizoval dlouhodobě a nyní řekl,…

Na téma Milan Chovanec aktuálně bylo nalezeno 5 článků, zpráv a aktualit.

1