23. září, 2017 - svátek má Berta

Milan Chovanec aktuálně - Poslední zprávy a aktuality

Přidej článek
EuroZprávy.cz

Krádeže zbraní ve Vrběticích? Policie nechybovala, tvrdí Chovanec i Tuhý

| Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně »

Vlachovice - Lidé, kteří vynášeli zbraně z okolí vybuchlých skladů ve Vrběticích na Zlínsku, byli dle dnešního vyjádření ministra vnitra Milana Chovance (ČSSD) zadrženi na základě policejních informací.

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

Muži si nakradli ve Vrběticích zbraně i výbušniny. Chovanec: Policie nechybovala

| Zábava » Bulvár aktuálně »

Lidé, kteří vynášeli zbraně z okolí vybuchlých skladů ve Vrběticích na Zlínsku, byli zadrženi na základě policejních informací, řekl ve středu novinářům ministr vnitra Milan Chovanec (ČSSD). Nebylo to na základě udání, dodal. Stejně jako policejní prezident Tomáš Tuhý odmítl, že by policie v tomto případě jakkoli chybovala.

Novinky.cz

Policie nechybovala, odmítl Chovanec kritiku v kauze krádeže zbraní ve Vrběticích

| Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně »

Lidé, kteří vynášeli zbraně z okolí vybuchlých skladů ve Vrběticích na Zlínsku, byli zadrženi na základě policejních informací, řekl ve středu novinářům ministr vnitra Milan Chovanec (ČSSD). Nebylo to na základě udání, dodal. Stejně jako policejní prezident Tomáš Tuhý odmítl, že by policie v tomto případě jakkoliv chybovala.

ParlamentniListy.cz

Babiš se nám zásadně vyjádřil k Donaldu Trumpovi. A toto nehezkého nám řekl o Sobotkovi a Chovancovi…

| Zpravodajství »

Předseda hnutí ANO Andrej Babiš se pro ParlamentníListy.cz vyjádřil k projevu Donalda Trumpa v OSN a při té příležitosti zkritizoval i premiéra Bohuslava Sobotku a ministra vnitra Milana Chovance.

České Noviny

Do živých kauz nesmím, uvedl Chovanec k pozvánce na Hrad

| Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně »

Praha - Ministr vnitra Milan Chovanec (ČSSD) počítá s tím, že prezident Miloš Zeman s ním chce mluvit o fungování policie obecně, nikoli o případu financování farmy Čapí hnízdo, ve...

Euro.cz

Do živých kauz nesmím, řekl Chovanec k pozvánce na Hrad

| Zpravodajství »

Ministr vnitra Milan Chovanec (ČSSD) počítá s tím, že prezident Miloš Zeman s ním chce mluvit o fungování policie obecně, nikoli o případu financování farmy Čapí hnízdo, v němž figuruje předseda hnutí ANO Andrej Babiš. "Předpokládám, že pan prezident ví o tom, že ministr vnitra nemá ze zákona přístup do živých kauz," vzkázal. Zeman ve

Hospodářské Noviny - ihned.cz

Do živých kauz přístup nemám. Doufám, že to Zeman ví, napsal Chovanec před setkáním s prezidentem

| Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně »

"Do živých kauz nemám ze zákona přístup," uvedl ministr vnitra Milan Chovanec na pozvání Miloše Zemana na Pražský hrad. Milan Chovanec se domnívá, že Miloš Zeman s ním chce mluvit o fungování policie obecně, nikoli o případu Čapí hnízdo. Prezident Zeman se chce setkat s Chovancem po příletu z New Yorku.

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

Češi v USA přišli kvůli hurikánu o domovy. Chovanec jim předal dar 5 milionů

| Zábava » Bulvár aktuálně »

Ministr vnitra Milan Chovanec (ČSSD) při své pracovní cestě do USA předal dar určený českým krajanům v Texasu. Na pomoc s následky hurikánu Harvey, který v jejich domovech napáchal značné škody, věnovalo Česko pět milionů korun. Ministr navštívil také Washington, kde jednal o bezpečnostní spolupráci s představiteli americké vlády a tajných složek.

EuroZprávy.cz

Chovanec jednal v USA o bezpečnostní spolupráci, krajané zasaženi hurikánem dostali dar

| Zpravodajství » Zprávy ze světa aktuálně »

Washington - Čeští krajané v Texasu zasažení hurikánem Harvey dostali od ČR dar ve výši pěti milionů koru. V rámci návštěvy Spojených států jim ho předal ministr vnitra Milan Chovanec. Ve Washingtonu pak jednal o boji s terorismem.

České Noviny

Zeman se chce setkat s Chovancem kvůli kauze Čapí hnízdo

| Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně »

Praha - Prezident Miloš Zeman se po návratu z New Yorku, kde příští týden v pondělí převezme ocenění od amerického židovského fondu GJCF, setká s ministrem vnitra Milanem Chovancem...

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

„Špína!“ hromuje Zeman kvůli zprávám o svém zdraví. A Chovance si zve na Hrad

| Zábava » Bulvár aktuálně »

Jako špinavou kampaň části médií vnímá prezident Miloš Zeman informace o svém nedobrém zdravotním stavu. Ve středu podstoupil preventivní prohlídku na počítačovém tomografu (CT), která neodhalila žádný nový zdravotní problém. Zeman to řekl ve čtvrtek v televizi Barrandov. Zopakoval, že ho trápí jen neuropatie nohou. Prezident zároveň uvedl, že se kvůli

EuroZprávy.cz

Zeman se kvůli kauze Čapí hnízdo chce setkat s Chovancem

| Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně »

Praha - Prezident Miloš Zeman se po návratu z New Yorku, kde příští týden v pondělí převezme ocenění od amerického židovského fondu GJCF, setká s ministrem vnitra Milanem Chovancem (ČSSD). Chce vyslechnout jeho stanovisko ke kauze financování farmy Čapí hnízdo.

Rádio Praha

Policie má prověřit zabezpečení muničního areálu ve Vrběticích

| Zpravodajství »

Policejní prezident Tomáš Tuhý musí nechat prověřit situaci v areálu ve Vrběticích na Zlínsku, kde policie vyšetřuje krádež střelných zbraní a výbušnin. Podle ministra vnitra Milana Chovance (ČSSD) se musí zjistit, zda šlo o selhání jednotlivců nebo celého systému zabezpečení areálu. Uvedlo to ministerstvo…

Aha! online - bulvární portál

Babiš se za nahotinu neomluví!

| Zábava » Bulvár aktuálně »

Za fotomontáž, na níž je zachycen ministr vnitra Milan Chovanec (ČSSD) s nahou dívkou, se šéf hnutí ANO Andrej Babiš omlouvat nemusí. Pravomocně to včera potvrdil odvolací pražský soud. 

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

Babiš se za „nahotinku“ a Chovance omlouvat nemusí. Spor s PR agenturou vyhrál

| Zábava » Bulvár aktuálně »

Předseda hnutí ANO Andrej Babiš se nemusí omlouvat PR agentuře Bison&Rose za to, že ji spojil s výrobou fotomontáže, na níž byl ministr vnitra Milan Chovanec (ČSSD) zachycen s nahou dívkou. Zamítnutí žaloby Krajským soudem v Praze v úterý pravomocně potvrdil odvolací pražský vrchní soud. Babišův výrok podle soudu nebyl skutkovým tvrzením, ale hodnotícím

Novinky.cz

Babiš se Bison&Rose za spojení s fotomontáží omlouvat nemusí

| Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně »

Předseda hnutí ANO Andrej Babiš se nemusí omlouvat PR agentuře Bison&Rose za to, že ji spojil s výrobou fotomontáže, na níž byl ministr vnitra Milan Chovanec (ČSSD) zachycen s nahou dívkou. Zamítnutí žaloby Krajským soudem v Praze v úterý pravomocně potvrdil odvolací pražský vrchní soud.

Kuba - Dovolená a zájezdy

Na téma Milan Chovanec aktuálně bylo nalezeno 212 článků, zpráv a aktualit.

123456789starší