23. dubna, 2019 - svátek má Vojtěch

Milan Chovanec aktuálně - Poslední zprávy a aktuality

Přidej článek
Reflex.cz

Milan Chovanec skončí ve Sněmovně v půlce dubna, chce se léčit a podnikat. Nahradí ho Votava

| Zpravodajství »

Bývalý ministr vnitra a nynější poslanec ČSSD Milan Chovanec odejde ze Sněmovny ke 14. dubnu. Svoji rezignaci na poslanecký mandát doručil Sněmovně již minulý týden. Ve Sněmovně končí hlavně proto, že nesouhlasí s účastí ČSSD v koaliční vládě s hnutím ANO. Ve Sněmovně ho nahradí bývalý poslanec Václav Votava, který potvrdil, že mandát přijme.

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

Chovancovo odcházení: Ve Sněmovně končí kvůli vládě s ANO, nahradí ho další odpůrce Babiše

| Zábava » Bulvár aktuálně »

Bývalý ministr vnitra a někdejší statutární místopředseda ČSSD Milan Chovanec na sjezdu v Hradci Králové potvrdil, že skončí ve Sněmovně. Nahradit ho má někdejší poslanec Václav Votava. Oba přitom spojuje odpor k vládě s Andrejem Babišem. Chovanec dlouhodobě kritizuje vstup ČSSD do koalice s hnutím ANO. Votava v referendu toto spojenectví také nepodpořil.

ParlamentniListy.cz

Končící Milan Chovanec to rozbalil naplno. Zná mnohá tajemství. Březnový sjezd ČSSD prý může být poslední

| Zpravodajství »

Na počátku tohoto roku oznámil někdejší ministr vnitra Milan Chovanec (ČSSD), že do konce března odejde ze Sněmovny. Nesouhlasí s tím, co ve vládě předvádí sociální demokracie, ale nechce tomu bránit. V rozhovoru pro internetovou televizi XTV.cz však své kolegy důrazně varoval, že jen

Novinky.cz

Největší absentéři ve Sněmovně? Babiš, Schwarzenberg a Chovanec

| Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně »

Poslanecká sněmovna v současném složení funguje už něco přes rok. Novinky připravily statistiku největších absentérů. Při hlasování v dolní komoře nejčastěji chybí premiér Andrej Babiš (ANO), čestný předseda TOP 09 Karel Schwarzenberg a někdejší ministr vnitra Milan Chovanec (ČSSD).

ODS.cz - aktuální přehled zpráv

Rozhovor pro Parlamnetní listy se senátorem Lumírem Aschenbrennerem

| Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně »

„Spasitel a mesiáš“ Jiří Drahoš neměl při volbě prezidenta šanci. Podle senátora a starosty jednoho plzeňského obvodu Lumíra Aschenbrennera se ve druhém volebním období nezmění a jeho poradci i mluvčí maximálně dostanou „nový make-up“. Miloš Zeman zapomíná při zahraničních cestách nejen na Západ, ale také třeba na Polsko nebo jeho rétoricky oblíbenou

Novinky.cz

Chovanec: Teď už nemůžeme utéct z vlády jako malí kluci

| Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně »

Sociální demokracie si vstupem do vlády uškodila, ale toto angažmá by už měla dokončit, řekl v rozhovoru pro Právo poslanec Milan Chovanec, který chce po březnovém sjezdu strany složit mandát.

Neviditelný Pes

Chovancův odchod příchod

| Zpravodajství »

Milan Chovanec oznámil, že se vzdá poslaneckého mandátu a odejde ze sněmovny po březnovém sjezdu strany. Důvodem byl nesouhlas s účastí ČSSD na vládě ANO s podporou komunistů.

Euro.cz

Chovanec končí ve Sněmovně, na protest proti vládě ČSSD s ANO

| Zpravodajství »

Bývalý ministr vnitra Milan Chovanec se vzdá poslaneckého mandátu. Ze Sněmovny chce odejít do konce března. Řekl to dnes v Plzni na krajském sjezdu strany. Nesouhlasí totiž s účastí ČSSD ve vládě s hnutím ANO. Chovanec účast sociální demokracie ve vládě kritizoval dlouhodobě a dnes řekl, že se rozhodl po zralé úvaze. Dnes přitom obhájil své

tiscali.cz - Aktuální přehled článků

Chovanec končí ve sněmovně. Už má dost spolupráce s ANO

| Zpravodajství »

Exministr vnitra Milan Chovanec končí ve sněmovně, vzdá se poslaneckého mandátu. Nesouhlasí totiž s účasní sociální demokracie ve vládě s hnutím ANO. Chtěl by odejít do konce března, uvedl v Plzni na krajském sjezdu strany, na němž obhájil svůj post v čele plzeňské ČSSD.

Rádio Praha

ČT: Chovanec končí ve Sněmovně, nesouhlasí s vládou ČSSD s ANO

| Zpravodajství »

Bývalý ministr vnitra Milan Chovanec se vzdá poslaneckého mandátu. Ze Sněmovny chce odejít do konce března. Řekl to podle České televize v Plzni na krajském sjezdu strany. Nesouhlasí totiž s účastí ČSSD ve vládě s hnutím ANO. Chovanec účast sociální demokracie ve vládě kritizoval dlouhodobě a nyní řekl,…

Centrum Paraple

Na téma Milan Chovanec aktuálně bylo nalezeno 10 článků, zpráv a aktualit.

1