19. prosince, 2018 - svátek má Ester

NBA aktuálně - Poslední zprávy a aktuality

Satoranský vypadl ze základu, Wizards podlehli v NBA Atlantě

| Sportovní »

Tomáš Satoranský vypadl ze základní sestavy basketbalistů Washingtonu, ale v úterním utkání NBA v Atlantě byl nejvytíženějším náhradníkem hostů. Český reprezentant odehrál 21 minut a dal 11 bodů, když proměnil všechny čtyři střelecké pokusy z pole včetně jedné trojky. Wizards ale s nejslabším celkem Jihovýchodní divize prohráli 110:118.

Satoranský vyklidil pole Arizovi, byl nejlepším náhradníkem Washingtonu

Pozici v základní pětce si udržel osm zápasů, v úterním duelu NBA, ke kterému Washington nastoupil v Atlantě, však Tomáš Satoranský musel ustoupit zkušené posile Trevoru Arizovi. Český basketbalista se stal nejvytíženějším a nejlepším náhradníkem Wizards, porážce s 110:118 ale zabránit nedokázal.Další články k tématu:Mít tak víc Satoranských. Kouč

V USA se zrodil nový fotbalový gigant, po 18 měsících zastiňuje velkokluby napříč soutěžemi

| Sportovní » Fotbal aktuálně »

Major League Soccer, tedy nejprestižnější fotbalová soutěž ve Spojených státech, má u spousty evropských fanoušků pověst nepříliš špičkové ligy. Leckdo naráží na to, že slavní evropští fotbalisté sem chodí jen dohrát kariéru. Přitom se zde před 18 měsíci zrodil klub, který v mnohém předčí nejslavnější giganty. Jmenuje se Atlanta United a v prosinci po 18

The Guardian

Fresh Prince actor sues Fortnite for use of 'iconic' Carlton dance

| World media » Entertainment aktuálně »

Alfonso Ribeiro wants to stop the makers of Fortnite and NBA 2K from using the dance he first performed on the 1990s sitcomThe Fresh Prince of Bel-Air star Alfonso Ribeiro is suing the creators of Fortnite and NBA 2K for using his famous dance on the popular video games.In separate lawsuits filed Monday in federal court, Ribeiro alleges that Epic Games, the

Nezastavitelný Harden skolil v závěru Utah, Westbrook přidal další triple double

Vynikající výkon Jamese Hardena, který nastřílel 47 bodů, pomohl Houstonu k vítězství v NBA nad Utahem Jazz 102:97. Hosté se v poslední čtvrtině z dvouciferného manka dotáhli na vyrovnaný stav dvě minuty před koncem, ale MVP loňského ročníku trefil klíčovou trojku 13 sekund před koncem, což byl zároveň poslední koš utkání. Rockets díky němu oslavili

Curry překonal hranici 15 000 bodů, ještě lepší Durant už pokořil Birda

James Harden vzal výsledky svého Houstonu pevně do rukou, 47 body mu proti Utahu zařídil výhru 102:97, už čtvrtou v řadě. Stephen Curry zaznamenal během pondělního programu basketbalové NBA jubilejní 15000. bod v základní části, jeho Golden State doma porazilo Memphis 110:93.Další články k tématu:Nepostradatelný Satoranský. Odehrál nejvíc v životě a ubránil

Harden zařídil 47 body a klíčovou trojkou výhru nad Utahem

Basketbalista James Harden nastřílel 47 bodů a pomohl Houstonu Rockets k vítězství v NBA nad Utahem Jazz 102:97. Hosté se v poslední čtvrtině z dvouciferného manka dotáhli na vyrovnaný stav dvě minuty před koncem, ale Harden trefil klíčovou trojku 13 sekund před koncem, což byl zároveň poslední koš utkání. Houston díky němu oslavil čtvrtou výhru v řadě.

Nepostradatelný Satoranský. Odehrál nejvíc v životě a ubránil LeBrona

Byl to výjimečný večer pro český basketbal. Tomáš Satoranský stanul tváří v tvář LeBronu Jamesovi a pomáhal ho ubránit na sezonním minimu. Jeho Washington v NBA porazil LA Lakers 128:110. A on na palubovce strávil skoro 46 minut, zdaleka nejvíce ze všech hráčů a zdaleka nejvíce v kariéře.Další články k tématu:James s Ballem cupovali Charlotte, zapsali se do

Satoranský se blýsknul, při výhře nad Lakers vytvořil v NBA nový český rekord

Basketbalista Tomáš Satoranský vytvořil nový český rekord v počtu odehraných minut v utkání NBA a pomohl Washingtonu k překvapivé výhře 128:110 nad Los Angeles Lakers. Český reprezentant v neděli odehrál 45 minut a 37 vteřin, běhěm nichž nasbíral 11 bodů, čtyři doskoky a pět asistencí. Pokořil tak 13 let staré maximum Jiřího Welsche, který tehdy v dresu

Satoranský vytvořil v NBA nový český rekord! Bránil největší hvězdu ligy a slaví překvapivou výhru

Skvělý večer prožil v zámořské NBA basketbalista Tomáš Satoranský. Vytvořil nový český rekord v počtu odehraných minut v utkání nejprestižnější ligy světa a pomohl Washingtonu k překvapivé výhře 128:110 nad Los Angeles Lakers. Český reprezentant v neděli odehrál 45 minut a 37 vteřin, během nichž nasbíral 11 bodů, čtyři doskoky a pět asistencí. Pokořil tak

Gentleman Adams. Vzdal se trefy a zabránil soupeřovu zranění

Má pověst jednoho z nejdrsnějších drsňáků sportovní Ameriky, gentlemanem ho nazývá málokdo. Přesto to byl právě Steven Adams, kdo pomyslel na soupeřovo zdraví víc než na vlastní prospěch. A protože jeho Oklahoma City s Denverem v basketbalové NBA nakonec prohráli, bylo to rozhodnutí s dopadem.Další články k tématu:Satoranský se trefoval, pak ho srazily

Confusion reigns after Suns and Grizzlies nearly trade for wrong player named Brooks

| World media » US News aktuálně »

Teams confuse Dillon Brooks and MarShon Brooks during move‘What happened last night was unfathomable,’ says GMThe Phoenix Suns traded Trevor Ariza to the Washington Wizards on Saturday for Kelly Oubre Jr and Austin Rivers, according to multiple reports. The deal capped a confusing series of events that unfolded Friday night when a proposed three-team trade

Satoranský má nového spoluhráče. Do Washingtonu přichází výměnou zkušený Ariza

Vedení basketbalistů Washingtonu se v NBA přece jen dohodlo s Phoenixem na hráčské výměně. Wizards do týmu Suns poslali Kellyho Oubreho a Austina Riverse a místo nich přivedli do Washingtonu zkušeného křídelníka Trevora Arizu. Původně měl trejd zahrnout i Memphis, ale ten v pátek kuriózně ztroskotal na záměně hráčů se stejným příjmením.

James s Ballem cupovali Charlotte, zapsali se do dějin Lakers

Michael Jordan nechyběl u posledních domácích zápasů Charlotte Hornets a své muže burcoval přímo z lavičky. V sobotu zůstal neviditelný, když k duelu NBA dorazili LA Lakers. Všechnu pozornost na sebe připoutávali LeBron James s Lonzem Ballem, oba při jasné výhře hostujícího celku 128:100 zapsali triple double.Další články k tématu:Harden předvedl proti

Dvojitý triple double. James s Ballem se zapsali do historie Lakers při výhře nad Hornets

Spoluhráči LeBron James a Lonzo Ball zaznamenali jako osmá dvojice v historii NBA a teprve druhá v klubových dějinách Los Angeles Lakers ceněný triple double. Oběma se podařený kousek povedl v zápase proti Charlotte Hornets při vítězství 128:100.

James i Ball dosáhli při výhře Lakers na triple double

Basketbalisté LeBron James a Lonzo Ball dovedli v NBA Los Angeles Lakers k vítězství 128:100 na palubovce Charlotte Hornets. Oba zaznamenali triple double a stali se teprve osmou dvojicí v historii zámořské soutěže a druhou v klubové historii, která v jednom utkání dosáhla na dvouciferná čísla ve třech základních statistikách.

Na téma NBA aktuálně bylo nalezeno 493 článků, zpráv a aktualit.