15. srpna, 2018 - svátek má Hana

OKD aktuálně - Poslední zprávy a aktuality

Přidej článek
ParlamentniListy.cz

Černohorský (Piráti): Vyšetřovací komise k OKD se shodla na předvedení Zdeňka Bakaly policií

| Zpravodajství »

Vzhledem k tomu, že se dnes Zdeněk Bakala i přes doručené předvolání nedostavil svědčit, vyšetřovací komise k OKD se jednomyslně shodla na jeho předvedení policií.

ParlamentniListy.cz

Proč média zamlčují protesty proti Bakalovi? Jan Zahradil klade otázky

| Zpravodajství »

Europoslanec Jan Zahradil (ODS) se ve svém facebookovém příspěvku pozastavil nad tím, že žádná česká média neinformují o tom, že se nedávno konaly protesty přímo u sídla Bakaly, organizované mezinárodní koalicí na obranu horníků OKD, požadující, aby finančník

Novinky.cz

Policie může Bakalu před vyšetřovací komisi předvést, jen když bude v Česku

| Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně »

Poslanecká vyšetřovací komise ke kauze OKD si chce policií nechat předvést podnikatele Zdeňka Bakalu, jelikož před poslance odmítl přijít vypovídat. Česká policie to ale může udělat, jen pokud bude Bakala na území České republiky, jinak je nutná mezinárodní spolupráce justičních orgánů. Bakala totiž dlouhodobě pobývá ve Švýcarsku.

EuroZprávy.cz

Bakalu předvedou v poutech? Před komisi k OKD nedorazil, má zakročit policie

| Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně »

Praha - Zdeněk Bakala, který žije ve Švýcarsku, se dnes nedostavil před sněmovní vyšetřovací komisi k OKD. Ta proto požádá policii, aby finančníka k podání výpovědi předvedla.

Euro.cz

Bakala se nedostavil. Vyšetřovací komise k OKD požádá policii o jeho předvedení

| Zpravodajství »

Sněmovní vyšetřovací komise k prověření privatizace těžební společnosti OKD požádá policii, aby předvedla k podání výpovědi finančníka Zdeňka Bakalu. Řekl to její předseda Lukáš Černohorský (Piráti). Bakala odmítá před komisi předstoupit. Pozván byl na dnešek, ale nedostavil se. Podnikatel žije ve Švýcarsku. Policie může svědka předvést jen

tiscali.cz - Aktuální přehled článků

Poslanci pro Bakalu posílají policii. Před komisi nepřišel

| Zpravodajství »

Podnikatel a bývalý majitel společnosti OKD se dnes nedostavil před sněmovní komisi, která vyšetřuje privatizaci hnědouhelné společnosti. Proto ho bude hledat policie, oznámil novinářům předseda vyšetřovací komise Lukáš Černohorský.

EuroZprávy.cz

Bakalu předvedou v poutech? Před komisi k OKD nedorazil, zakročí policie

| Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně »

Praha - Zdeněk Bakala se dnes nedostavil před sněmovní vyšetřovací komisi k OKD, ta proto požádá policii, aby finančníka k podání výpovědi předvedla.

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

Bakalu přivede ke komisi k OKD policie? Poslancům došla trpělivost, žádají o pomoc

| Zábava » Bulvár aktuálně »

Sněmovní vyšetřovací komise k prověření privatizace těžební společnosti OKD požádá policii, aby předvedla k podání výpovědi finančníka Zdeňka Bakalu. Novinářům to dnes řekl předseda vyšetřovací komise Lukáš Černohorský (Piráti). Bakala odmítá před komisi předstoupit, pozván byl na dnešek, ale nedostavil se. Podnikatel žije ve Švýcarsku.

České Noviny

Sněmovní komise k OKD požádá policii, aby předvedla Bakalu

| Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně »

Praha - Sněmovní vyšetřovací komise k prověření privatizace těžební společnosti OKD požádá policii, aby předvedla k podání výpovědi finančníka Zdeňka Bakalu. Novinářům to...

Novinky.cz

Poslanci si nechají předvést miliardáře Bakalu policií

| Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně »

Poslanci ze sněmovní vyšetřovací komise k OKD se jednomyslně shodli, že nechají předvést podnikatele Zdeňka Bakalu k výpovědi policií. Bakala, který pobývá ve Švýcarsku, odmítl přijít vypovídat. Uvedl, že jeho výpověď by byla velmi pravděpodobně zneužita k dalšímu stupňování politického tlaku.

Aha! online - bulvární portál

Předvedou Bakalu?

| Zábava » Bulvár aktuálně »

Sněmovní vyšetřovací komise k privatizaci OKD se dnes rozhodne, jakým způsobem donutí uhlobarona Zdeňka Bakalu (57, na snímku), aby přišel do Sněmovny k výslechu.

tiscali.cz - Aktuální přehled článků

Pokud Bakala nedorazí, obrátíme se na policii, hlásí šéf komise k OKD

| Zpravodajství »

Pokud se finančník Zdeněk Bakala nedostaví v úterý před sněmovní vyšetřovací komisi prověřující privatizaci těžební firmy OKD, komisi nezbude než požádat o součinnost policii. Řekl to předseda komise Lukáš Černohorský (Piráti). Bakala začátkem srpna prostřednictvím svého mediálního zástupce oznámil, že nepřijde. 

EuroZprávy.cz

Bude Bakala před komisi k OKD dovlečen v poutech? Dostal ultimátum do úterý

| Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně »

Praha - Předseda sněmovní vyšetřovací komise k OKD Lukáš Černohorský (Piráti) dnes řekl, že pokud se finančník Zdeněk Bakala v úterý před poslance nedostaví, komisi nezbude než požádat o součinnost policii.

České Noviny

Šéf komise k OKD: Když Bakala nepřijde, obrátíme se na policii

| Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně »

Praha - Pokud se finančník Zdeněk Bakala nedostaví v úterý před sněmovní vyšetřovací komisi prověřující privatizaci těžební firmy OKD, komisi nezbude než požádat o součinnost...

Dobrý Anděl

Na téma OKD aktuálně bylo nalezeno 91 článků, zpráv a aktualit.

123456starší