24. ledna, 2018 - svátek má Milena

Patrik Eliáš aktuálně - Poslední zprávy a aktuality

Přidej článek
iDnes.cz - aktuální přehled zpráv

Sladký život rentiéra Eliáše. Aby se nenudil, vyměnil Ameriku za Prahu

| Z Prahy »

I když třeba marně přemlouvá náhle rozladěnou dcerku, aby šla s ostatními dětmi tancovat, nebo zrovna kleje po střele, která těsně minula branku ve vyhecovaném „srandamači“ s kumpány v Letňanech, Patrik Eliáš působí tuze spokojeně.Další články k tématu:Život po životě Patrika Eliáše: Volno si užívám, mám čas na další věciVIDEO: Hrozila hádka v Letňanech?

sport.cz

Eliáš je nadšený z Vánoc v Česku. Jak je s manželkou a dvěma dcerkami stráví?

| Sportovní » Hokej aktuálně »

Zažije to, co se mu naposledy poštěstilo před třinácti lety. Tehdy, během výluky NHL, mohl strávit Vánoce v rodné zemi, věděl ale, že za pár dnů musí odletět za svým angažmá do Magnitogorsku. Nyní si může Patrik Eliáš, který letos v březnu ukončil svou bohatou aktivní kariéru, užít poslední svátky v roce v naprostém klidu se svou rodinou.

iDnes.cz - aktuální přehled zpráv

Život po životě Patrika Eliáše: Volno si užívám, mám čas na další věci

| Sportovní » Hokej aktuálně »

Na konci března oznámil: končím. Kvůli vleklým problémům s koleny uzavřel hokejista Patrik Eliáš bohatou kariéru a začal si zvykat na novou éru. Jaký je jeho život po životě? Čím naplňuje dny? Jak vidí svou profesní budoucnost? Jedenačtyřicetiletý Eliáš odpovídal v exkluzivním rozhovoru pro iDNES.tv.Další články k tématu:VIDEO: Hrozila hádka v Letňanech?

iDnes.cz - aktuální přehled zpráv

Jaký má Eliáš život po životě? Odpoví v exkluzivním rozhovoru na iDNES.tv

| Sportovní » Hokej aktuálně »

Na konci března oznámil: končím. Kvůli vleklým problémům s koleny uzavřel hokejista Patrik Eliáš bohatou kariéru a začal si zvykat na novou éru. Jaký je jeho život po životě? Čím naplňuje dny? Jak vidí svou profesní budoucnost? Jedenačtyřicetiletý Eliáš odpoví v exkluzivním rozhovoru pro iDNES.tv, sledovat ho můžete dnes od 12.30 hodin. Další články k

iDnes.cz - aktuální přehled zpráv

VIDEO: Hrozila hádka v Letňanech? Ještěže Duda hraje se mnou, řekl Eliáš

| Z Prahy »

Třebaže už se z hokejisty nadobro proměnil v rentiéra, Patrik Eliáš se dvakrát týdně navléká do výstroje a s vervou se honí za pukem. Někdy dokonce trochu zuří. Ale jenom chvilku. Další články k tématu:Klubové ikony Eliáš a Hejduk. Kteří Češi našli v NHL druhý domov?V zámoří uznávaný Eliáš: Doma tratím, jelikož mi chybí úspěch s reprezentacíNew Jersey

SportRevue.cz  aktuálně – Fotbal, hokej a další sporty

16 Čechů, kteří s jedním klubem spojili alespoň deset let kariéry v NHL

| Sportovní » Hokej aktuálně »

Český hokejista Patrik Eliáš strávil v New Jersey celou zámořskou kariéru a je jedním z největších českých věrňáků v historii NHL. V klubu si toho považují, protože za dva měsíce slavnostně vyřadí ...

sport.cz

Potkali se u jednoho stolu. Koller spolupracuje se Spartou a radí co dál. Eliáš je na čekané

| Sportovní » Fotbal aktuálně »

Bývalí špičkoví hráči, fotbalista Jan Koller a hokejista Patrik Eliáš si odbyli premiéru jako „lektoři“. O své zkušenosti se podělili na mezinárodní konferenci pro trenéry MOSTY 2017. Trenérská kariéra pro ně ale není na pořadu dne. I když Eliáš se jí tak úplně nezříká. „Bavilo by mě to, ale až někdy v budoucnu. Teď si rád užívám ten čas po hráčské kariéře.

sport.cz

Za fauly se platí, ale bez hráčů KHL by hokej na olympiádě zase klesl, říká Eliáš

| Sportovní » Hokej aktuálně »

Dopingová aféra v ruském sportu zatřásla světem. Zemětřesení, kde se nyní čeká na konečný postoj Ruska. Na čekané je také hokej, uvolní KHL hráče na olympijský turnaj v Pchjongčchangu? Patrik Eliáš má jasný názor.

Pomáhej s humorem - Konto Bariery

Na téma Patrik Eliáš aktuálně bylo nalezeno 8 článků, zpráv a aktualit.

1