Pavel Vrba aktuálně - Poslední zprávy a aktuality

Ostrava si zahraje o Evropskou ligu, v Plzni remizovala 1:1

| Sportovní » Fotbal aktuálně »

Ostrava remizovala v Plzni a zahraje si o Evropskou ligu

Fotbalisté Ostravy v závěrečném pátém kole prvoligové nadstavby remizovali v Plzni 1:1 a zajistili si páté místo a účast v kvalifikačním utkání o Evropskou ligu proti Mladé Boleslavi. Baník v tabulce skupiny o titul skončil o bod před Libercem, který podlehl Jablonci 0:1. Už v páté minutě otevřel skóre domácí Luděk Pernica, ve druhém poločase vyrovnal další

Vrba ve Spartě? Šádek: Nevidím nic, co by nasvědčovalo koučovu odchodu

Podle Adolfa Šádka, generálního manažera Viktorie Plzeň, povede západočeský klub i v příští sezoně kouč Pavel Vrba. Navzdory tomu, že se spekuluje o tom, že je jedním z adeptů na post kouče fotbalové Sparty.Další články k tématu:Pane Křetínský, počkejte, žertoval Vrba. Jestli zůstane v Plzni, neřeklSpokojený Vrba: Čtyři góly Spartě jsou super, Brabec hrál

Nejlepším hráčem ligy se stane Hrošovský, Souček, či Komličenko

| Z Prahy »

Nikolaj Komličenko, Patrik Hrošovský, nebo Tomáš Souček. Jeden z nich se stane nejlepším hráčem fotbalové ligy za současný soutěžní ročník. Mezi trenéry o první místo soupeří Petr Rada, Pavel Vrba a Jindřich Trpišovský.Další články k tématu:Poklad na rozcestí. Klapne Součkovi velký přestup? Nebo ho Slavia udrží?Kdo zařídil titul. Pět hlavních hvězd

Těžké překážky pro Plzeň! Bude u předkola Ligy mistrů také Vrba?

Čekají je těžší časy. Před rokem slavili titul a přímý postup do Ligy mistrů. Letos skončili fotbalisté Viktorie v domácí soutěži až druzí, a tak cestu za zlatým pokladem budou muset začít již ve 2. předkole. Plzeň tam čekají nadmíru těžcí soupeři. Vedení klubu očekává, že u mužstva zůstane trenér Pavel Vrba. Navzdory spekulacím, že se na angažování

Trpišovský: Klobouk dolů před Plzní, donutila nás dostat ze sebe to nejlepší

Trenér Jindřich Trpišovský byl po zisku ligového titulu šťastný i za to, jaké výkony Slavii ve vrcholící sezoně k mistrovskému primátu dovedly. Pražané vynikali nejlepším útokem i obranou soutěže, získali rekordní počet bodů a podle kouče neměli slabinu ani nějakou delší krizi. Zároveň ocenil obhájce trofeje Plzeň a jejího trenéra Pavla Vrbu.

Vrba: Sezonu budu hodnotit jako úspěšnou, Slavia hrála výjimečně a titul jí právem patří

Přestože fotbalisté Plzně neobhájili mistrovský primát a museli se sklonit před pražskou Slavií, trenér Viktorie Pavel Vrba je se sezonou spokojen. Zkušený kouč připomněl, že jeho svěřenci získali více bodů než v loňském ročníku, a pochválil rivala z hlavního města za nadprůměrné výkony.

Vrba bavil novináře: Pane Křetínský, počkejte, mám tiskovku. Slavii ocenil za výjimečnou sezonu

Sice vyhrál v Liberci 2:0, zároveň však Pavel Vrba s Plzní ztratil šanci na titul, když Slavia po remizovala v Ostravě. Přesto na tiskové konferenci pod Ještědem žertoval.

Pane Křetínský, počkejte, žertoval Vrba. Jestli zůstane v Plzni, neřekl

Když plzeňský trenér Pavel Vrba dostal po výhře svého týmu v Liberci (2:0) otázku, jestli bude na lavičce fotbalové Viktorie také v příští sezoně, naoko zvážněl. Zalovil v kapse, vytáhl mobil, přiložil si ho k uchu a řekl: „Pane Křetínský, počkejte, já mám teďka tiskovku, zavolejte mi za pět minut.“Další články k tématu:Liberec - Plzeň 0:2, dvě střely, dva

Spokojený Vrba: Čtyři góly Spartě jsou super, Brabec hrál nejlepší zápas

Spartě měl co vracet. Plzeňský trenér Pavel Vrba oplatil rivalovi dva měsíce starou čtyřgólovou porážku a se svým mužstvem zvítězil ve 3. kole nadstavbové části skupiny o titul Fortuna ligy 4:0. „Mělo to tempo, utkání jsme zvládli velice dobře. Navíc jsme dali čtyři góly, což je super,“ chválil.Další články k tématu:Odevzdaná Sparta utrpěla debakl, Slavia

Vrba: Druhé místo je pro Plzeň dobré, koukáme se však ještě nahoru po Slavii

Psychická výhoda měla být na straně soupeře, který přijel do Plzně s čistou hlavou, třemi výhrami v řadě, jistotou třetí příčky a výhodou jednoho dne na přípravu k dobru. Fotbalisté Viktorie ovšem rychle zapomněli na klíčovou porážku v Edenu a připravili Spartě její nejvyšší porážku v samostatné lize (4:0). „Stejným poměrem jsme na jaře prohráli na Letné,

Vrbu mrzely zahozené šance: Byl to zápas o prvním gólu, Slavia to zvládla

Vítězstvím nad Plzní udělali fotbalisté Slavie obrovský krok titulu. Dobře to ví i kouč poražených obhájců Pavel Vrba: "Nemyslím si, že už je rozhodnuto, ale naše situace je složitá. Slavia to má ve svých rukou," uznal po porážce 1:3. Pražané vedou ligu o pět bodů a v případě bodové rovnosti pro ně hrají i lepší pomocná kritéria. Do konce nadstavbové části

Vrchol sezony je tady. Ligový titul visí ve vzduchu, Plzeň půjde Slavii po krku

Fotbalovou ligu čeká jeden z vrcholů sezony. Pro plzeňského kouče Pavla Vrbu zcela klíčový zápas. "Jsme na dostřel," hlásí. Právě v druhém z pěti kol skupiny o titul nadstavbové části se odehraje v Edenu přímý souboj o první místo mezi vedoucí Slavií a mistrovskou Viktorií. Ta ztrácí pouhé dva body a v případě výhry by se poprvé od srpnového 6. kola

Na Slavii půjde o hodně, ví Vrba. Hrošovský cítí pro Plzeň velkou šanci

Plzeň ztrácí na fotbalisty Slavie dva body a záložník Viktorie Patrik Hrošovský doufá, že po nedělním šlágru už bude se svými spoluhráči v tabulce právě před pražským týmem. Trenér Pavel Vrba míní, že zápas druhého kola nadstavby je důležitější pro Plzeň, protože Slavia by se v případě výhry výrazně přiblížila titulu. Podrobný textový on-line přenos z

BLOG: Náskok Slavie splaskl, Plzeň utekla Jablonci z lopaty a chystá se do Edenu

Nuda, nuda, šeď, šeď. Tak to ještě nedávno vypadalo v boji o titul ve fotbalové lize. Slavia se vyhřívala na špici ligové tabulky s luxusním náskokem devíti bodů na Viktorii Plzeň a všechno se zdálo být tak jasné, že víc se to už snad ani rozjasnit nemohlo. Také plzeňský kouč Pavel Vrba už do Edenu směřoval gratulaci k titulu. Jenže kolo se s kolem

Vrba: Přežili jsme vlastní smrt. Před Slavií je velkým plusem, že jsme zápas s Jabloncem otočili

Osmdesát minut bědoval, kroutil hlavou, lomil rukama. Smutně sledoval, jak si hostující Jablonec vytváří jednu šanci za druhou a jak se jeho svěřenci trápí. Nakonec se však plzeňský trenér Pavel Vrba po obratu v závěru propadl do euforie.