15. prosince, 2017 - svátek má Radana

Penta aktuálně - Poslední zprávy a aktuality

Přidej článek
Hospodářské Noviny - ihned.cz

Vydavatelství Vltava Labe Media koupilo 100procentní podíl inzertní společnosti Annonce

| Zpravodajství » Ekonomika aktuálně »

Druhé největší české vydavatelství Vltava Labe Media koupilo 100procentní podíl vydavatele inzertních novin Annonce. Podle člena představenstva Víta Nantla si VLM od nákupu slibuje stovky tisíc uživatelů a know-how z 27 let úspěšného fungování firmy. Vltava Labe Media patří do investiční skupiny Penta Investments, kterou vlastní Marek Dospiva.

e15.cz - Byznys, politika, ekonomika, finance, události

Penta a Agel mají zájem o další nemocnici, utkají se v tendru o nemocnici v Rumburku

| Zpravodajství » Ekonomika aktuálně »

Ze tří zájemců o Lužickou nemocnici v Rumburku dva subjekty splnily podmínky tendru, do druhého kola se může přihlásit Penta Hospitals a Agel. Společnost Česká zdravotnická poslala nabídku pouze elektronickou cestou, čímž porušila podmínku tendru a byla vyřazena. 

vz24.cz - Aktuální přehled zpráv

Lužickou nemocnici v Rumburku může získat Penta nebo Agel

| Zpravodajství » Ekonomika aktuálně »

Rumburk (Děčínsko) - Ze tří zájemců o Lužickou nemocnici v Rumburku dva subjekty splnily podmínky tendru, do druhého kola se může přihlásit Penta Hospitals a Agel. Společnost Česká zdravotnická poslala nabídku pouze elektronickou cestou, čímž porušila podmínku tendru a byla vyřazena. ČTK to dnes řekl mluvčí rumburské radnice Luděk Stínil.

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

Stanové městečko uprostřed Prahy? Archeologové na Masarykově nádraží budou i přes zimu

| Zábava » Bulvár aktuálně »

U Masarykova nádraží má vyrůst nová administrativní čtvrť, kterou financuje společnost Penta. V současné době zde probíhá zevrubný archeologický výzkum. Co zajímavého zatím archeologové objevili? Jakou podobu mělo místo před tím, než jej zastavilo nádraží, a které má do budoucna nahradit moderní stavební komplex za miliardy?

e15.cz - Byznys, politika, ekonomika, finance, události

Archeologické práce u Masaryčky nezastaví ani zima. Na místě už stojí obří stan

| Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně »

Archeologové pokračují v průzkumu u Masarykova nádraží v Praze, kde má vzniknout administrativní centrum společnosti Penta. V těchto dnech na místě vztyčili velkokapacitní stan o rozměrech padesát na dvanáct metrů s možností vytápění a osvětlení. Díky zastřešení a vytápění budou práce padesátky archeologů probíhat celou zimu.

iDnes.cz - aktuální přehled zpráv

Pražské reality na pochodu. Secesní palác mění za miliardu majitele

| Zpravodajství » Ekonomika aktuálně »

Firma Redevco koupila od soukromé skupiny investorů novorenesanční a secesní budovu City Palais v centru Prahy za více než 40 milionů eur (více než miliarda korun). City Palais se nachází na území pražské památkové rezervace zapsané v seznamu kulturních památek UNESCO. Další články k tématu:Česká spořitelna koupila za 985 milionů budovu Melantrichu v

Hospodářské Noviny - ihned.cz

Cena za CETV může akcionáře potěšit

| Zpravodajství » Názory aktuálně »

Akcie mediální společnosti CETV, která v Česku provozuje TV Nova, mají letos za sebou zhruba 70procentní růst. V posledních dnech tržní hodnota ještě poskočila kvůli spekulaci, že čínská společnost CEFC a finanční skupina Penta chtějí společně koupit hlavní balík akcií v CETV od současného vlastníka, americké firmy Time Warner.

Kurzy.cz

Zájem Penty a CEFC o CME v číslech - nabídky jsou pod cenou na trhu

| Zpravodajství » Ekonomika aktuálně »

Aktuálně je na trhu informace ohledně zájmu Penty společně s čínskou CEFC o odkup CME. Tato transakce by měla mít podle zdrojů hodnotu 500 mil EUR (587,6 mil USD). Tržní hodnota CME je 623 mil.

Kurzy.cz

ČEZ chce expandovat na Slovensku, CETV údajně na prodej, struktura HDP v eurozóně

| Zpravodajství » Ekonomika aktuálně »

Hlavní události ČEZ plánuje expanzi na Slovensku se zaměřením na firemní klientelu. O koupi CME projevily zájem číská CEFC spolu se skupinou Penta. Evropské trhy dnes zahájí obchodování poklesem.

Kurzy.cz

CETV údajně na prodej. Zájem má CEFC a Penta. Podle ní jde o spekulace

| Zpravodajství » Ekonomika aktuálně »

V tisku se objevila spekulace o zájmu skupin CEFC a Penty o koupi majoritního podílu ve společnosti CME. Žádné bližší informace nebyly zveřejněny. Spekulace tohoto typu se v minulosti již několikrát objevily. Skupina CEFC již tyto spekulace odmítla.

Kurzy.cz

Na Nasdaq změnilo majitelé téměř 1 % akcií CETV

| Zpravodajství » Ekonomika aktuálně »

Zejména poslední čtvrt hodina středeční seance na Wall Street přinesla „hon“ na akcie mediální Central European Media Enterprises (CME). Včerejší zprávy agentury Reuters o údajném zájmu čínské CEFC a domácí Penty o společnost Central European Media...

e15.cz - Byznys, politika, ekonomika, finance, události

Akcie CME rostly po zprávě o zájmu CEFC a Penty

| Zpravodajství » Ekonomika aktuálně »

Zájem o „planetu Nova“ projevil čínský obr CEFC. Má dost peněz na obří investici za desítky miliard korun.

Kurzy.cz

Analytik Patrie: Změna vlastníka CETV může ovlivnit sledovanost

| Zpravodajství » Ekonomika aktuálně »

Noví vlastníci CETV by mohli mít snahu ovlivňovat obsah směrem k větší tendenčnosti, což by časem mohlo ovlivnit sledovanost, říká k nejnovějším spekulacím o případném prodeji mediální skupiny investičním skupinám CEFC a Penta hlavní analytik Patria Fi...

denik.cz

Čínská skupina CEFC a Penta mají zájem o koupi majitele Novy

| Zpravodajství » Ekonomika aktuálně »

Čínská energetická a investiční skupina CEFC a česko-slovenská finanční skupina Penta Investment chtějí od americké mediální firmy Time Warner koupit její podíl ve společnosti CME. Ta v České republice provozuje skupinu Nova Group. S odvoláním na tři různé zdroje to uvedla agentura Reuters.

denik.cz

Time Warner prý prodává majitele TV Nova, kolem krouží investiční skupiny

| Zpravodajství » Ekonomika aktuálně »

Čínská energetická a investiční skupina CEFC a česko-slovenská finanční skupina Penta Investment údajně chtějí od americké mediální firmy Time Warner koupit její podíl ve společnosti CME. Ta v České republice provozuje skupinu Nova Group. S odvoláním na tři různé zdroje to uvedla agentura Reuters.

EuroZprávy.cz

Mediální obchod roku? Čína i Penta chtějí koupit TV Nova

| Zpravodajství » Ekonomika aktuálně »

Praha - Čínská energetická a investiční skupina CEFC a česko-slovenská finanční skupina Penta Investments chtějí koupit podíl firmy Time Warner ve společnosti Central European Media Enterprises (CME). Ta vlastní televizi Nova.

Dobrý Anděl

Na téma Penta aktuálně bylo nalezeno 30 článků, zpráv a aktualit.

12starší