25. dubna, 2019 - svátek má Marek

Petr Mrázek aktuálně - Poslední zprávy a aktuality

Carolina vyřadila obhájce Stanley Cupu, Mrázek pochytal 34 střel

| Sportovní » Hokej aktuálně »

Posledním postupujícím celkem z prvního kola play off hokejové NHL se stala Carolina, která šokovala středeční výhrou na ledě Washingtonu po výsledku 4:3 ze druhého prodloužení. Uzavřela se tak série úspěchů v podání outsiderů, čemuž nezabránili ani obhájci Stanley Cupu z loňské sezony. Český gólman vítězů Petr Mrázek v rozhodující sedmé partii kryl 34 z 37

Obhájce titulu padl. Carolina rozhodla o výhře nad Washingtonem v druhém prodloužení

Bylo to drama se vším všudy. Obrat, prodloužení a "náhlá smrt" obhájce titulu. Hokejisté Caroliny s Petrem Mrázkem v brance vyřadili Washington, když v rozhodujícím utkání vyhráli 4:3 ve druhém prodloužení. Postup do druhého kola play-off NHL, ve kterém se střetnou s New Yorkem Islanders, jim zařídil Brock McGinn v čase 91:05. Český gólman přispěl k

Senzace dokonána! Český hrdina mašíruje ve Stanley Cupu dál

Výpadky favoritů v play off NHL pokračují. Po nejúspěšnějších týmech Východní i Západní konference v základní části Tampě Bay resp. Calgary se s nadějemi na obhajobu Stanleyova poháru loučí i hokejisté Washingtonu. Capitals v rozhodujícím sedmém utkání 1. kola prohráli na vlastním ledě s Carolinou 3:4, vítězný gól vstřelil ve druhém prodloužení Brock

Faksa se s Dallasem raduje z postupu, Carolina si i díky Mrázkovi vynutila sedmý zápas

Na postupovém vítězství se podílel jednou asistencí a nyní se může těšit na dalšího soupeře v play-off. Radek Faksa si s Dallasem zahraje druhé kolo vyřazovacích bojů NHL po výhře 2:1 v prodloužení proti Nashvillu v šestém utkání série, Stars narazí na St. Louis Blues. Naopak Carolina bude hrát i sedmý zápas proti obhájcům z Washingtonu po triumfu 5:2,

Faksa asistoval u postupu Dallasu, Mrázek vychytal Carolině sedmý duel

Hokejisté Dallasu v pondělí i díky asistenci českého centra Radka Faksy zdolali Nashville 2:1 po prodloužení a završili tak další z mnoha překvapivých postupů z 1. kola letošního play off NHL. Naopak na rozhodující sedmý duel se může těšit Carolina, která s podporou 23 zákroků gólmana Petra Mrázka zvítězila nad Washingtonem 5:2 a srovnala sérii na 3:3 na

Až na krev! Jde o všechno, hraje i se zraněním, smekl český brankář před parťákem

Zápas o všechno! Hokejisté Caroliny se i díky skvělým výkonům českého brankáře Petra Mrázka rvou statečně o postup s favoritem z Washingtonu. Tým Hurricanes vyrovnal stav série na 3:3 a čeká ho rozhodující duel na ledě Capitals. „Víme, že zatím vyhrává vždycky domácí tým. Ale zkusíme překvapit," slibuje Mrázek, který v šestém utkání série zlikvidoval

Mrázek opět zářil a Carolinu dělí od postupu jedna výhra, Faksa s Dallasem už slaví

Český gólman Petr Mrázek opět zářil v utkání 1. kola play off NHL a pomohl Carolině k výhře 5:2 nad Washingtonem Capitals. Tým Hurricanes srovnal stav série na 3:3 a o postupujícím tak rozhodne až poslední možné utkání. V dresu Dallasu se v duelu s Nashvillem blýskl asistencí u gólu na 1:1 český útočník Radek Faksa. Dallas pak rozhodl o výhře 2:1 a tím i o

Mrázek s Carolinou schytal od Capitals debakl, St. Louis z play-off vyškrtlo Winnipeg

V předchozích zápasech svůj tým držel, teď už náporu a jasným šancím úřadujícího šampiona nemohl odolat. Hokejový brankář Petr Mrázek s Carolinou utrpěl ve Washingtonu debakl 0:6 a v prvním kole play-off NHL Hurricanes prohrávají 2:3 na zápasy. St. Louis slavilo postup, když porazilo doma Winnipeg 3:2 a uzavřelo sérii v poměru 4:2. Dallas vyhrál i s

Polák pomohl Dallasu, Washington ničil Mrázka, St. Louis postupuje

Brankář Caroliny Petr Mrázek tentokrát nedokázal čelit hokejistům Washingtonu. Obhájci Stanley Cupu smetli v pátém utkání prvního kola play off NHL tým českého gólmana 6:0 a v sérii se ujali vedení 3:2. Západní konference poznala dalšího postupujícího: St. Louis zdolalo Winnipeg 3:2 a vyhrálo 4:2 na zápasy. Jedno vítězství dělí od postupu Dallas, jemuž

Hertl dvěma góly udržel Sharks ve hře, Mrázek opět vychytal Washington

Hned dva čeští hokejisté byli prvními hvězdami čtvrtečních zápasů play off NHL. Centr Tomáš Hertl se dvěma góly podílel na výhře San Jose 5:2 nad Vegas, díky čemuž je stav série snížený na 2:3 na zápasy. Skvělý výkon podal také gólman Petr Mrázek, jenž po čistém kontu tentokrát kryl 30 z 31 střel Washingtonu. Po výhře Caroliny 2:1 je stav série smírný 2:2

NHL.cz - Aktuální zprávy a články z hokeje

Češi a Slováci v akci: Mrázek opět zářil, Hertl dvěma góly pomohl odvrátit konec sezóny

Dva čeští hokejisté se výrazně podepsali na výsledcích nočních duelů play-off. Brankář Petr Mrázek proti Washingtonu inkasoval jedinkrát z jednatřiceti střel a pomohl Carolině vyrovnat sérii na 2:2, útočník Tomáš Hertl pak dvěma góly rozhodl duel s Vegas Golden Knights, a prodloužil tak Sharks sezónu. Oba byli vyhlášeni první hvězdou svých zápasů.

Hertl proti Vegas zářil a dvakrát skóroval, Mrázek dovedl Carolinu k další výhře

Tomáš Hertl, který se stal první hvězdou zápasu, zařídil dvěma góly vítězství San Jose 5:2 nad Vegas a snížení stavu série na 2:3. Stejným poměrem prohrává v sérii i Winnipeg, který doma podlehl St. Louis 2:3. Petr Mrázek zastavil v úvodním kole play-off NHL třicet střel Washingtonu a dovedl Carolinu k výhře 2:1, po které je série vyrovnaná 2:2.

Češi řádili v NHL! Famózní Mrázek a dvougólový Hertl prvními hvězdami zápasů

Famózní gólman Caroliny Petr Mrázek se stal první hvězdou utkání při čtvrtečním vítězství nad hokejisty Washingtonu 2:1. Hurricane tak srovnali sérii úvodního kola Stanley Cupu na 2:2. Hlavní hvězdou večera byl vyhlášen také útočník Tomáš Hertl, který dvěma góly pomohl San Jose k výhře nad Vegas Golden Knights 5:2 a snížení série na 2:3.

Česká hitparáda v NHL: Kdo předvedl nejhezčí akci základní části?

Momenty, v nichž zářili. Sledovali jste české hokejisty celou základní část tohoto ročníku NHL a v mnoha chvílích vás museli potěšit. Viděli jste sebevědomé kličky a přesné trefy i nahrávky mladíků Filipa Chytila, Pavla Zachy nebo Davida Pastrňáka. Významné zákroky brankáře Petra Mrázka nebo smělé útoky Tomáše Hertla.Další články k tématu:Pastrňák vystřílel

Mrázek vychytal nulu proti obhájcům, Krejčí skóroval za Boston

Hokejový brankář Petr Mrázek v pondělí pochytal všech 18 střel Washingtonu a přispěl k triumfu Caroliny 5:0, díky čemuž se Hurricanes po předchozích dvou prohrách vrátili v sérii úvodního kola play off do hry. Mezi střelci figuroval centr David Krejčí, jeho Boston ovšem těsně podlehl Torontu 2:3 a v sérii ztrácí 1:2 na zápasy.

Mrázek vychytal hvězdy Washingtonu a oslavil čtvrtou nulu, Bostonu nepomohla ani trefa Krejčího

Ve svém třináctém startu v play-off si připsal už čtvrté čisté konto v kariéře. Brankář Petr Mrázek vynuloval Washington a ve třetím duelu série se podílel 18 zákroky na jednoznačné výhře Caroliny 5:0. Hurricanes snížili stav série na 1:2 na zápasy. Útočník Bostonu David Krejčí se střelecky prosadil na ledě Toronta, ale Bruins nakonec třetí utkání