23. dubna, 2018 - svátek má Vojtěch

Petr Mrázek aktuálně - Poslední zprávy a aktuality

Nosek přihrál na vítězný gól Vegas, Crosby hattrickem zničil Philadelphii

| Sportovní » Hokej aktuálně »

Poprvé v historii klubu hráli utkání play-off NHL a hned z toho byla výhra. Na té měl podíl i Tomáš Nosek, který přihrával na vítěznou branku Vegas, kteří zdolali Los Angeles 1:0. V pensylvánském derby rozdrtil Pittsburgh sedmi góly Philadelphii. Brankář Petr Mrázek naskočil do hry v polovině duelu za stavu 0:5 a ze 14 střel dvakrát inkasoval. Čistý

Pittsburgh deklasoval Philadelphii, Nosek asistoval u výhry Vegas

Ve středu odstartovalo play off hokejové NHL úvodními třemi zápasy. Obhájci posledních dvou Stanley Cupů z Pittsburghu vstoupili za obhajobou drtivou výhrou 7:0 nad Philadelphií. Hattrickem se blýskl Sidney Crosby, český gólman Petr Mrázek šel do hry ve 30. minutě a ze zbylých 14 střel dvakrát inkasoval. V dalších duelech Winnipeg zdolal 3:2 Minnesotu a

Zahájeno! Zářil Crosby, Voráček si ani neškrtnul, Nosek začal famózně

Bombastický start Pittsburghu! V úvodním zápase 1. kola play off NHL rozdrtil Philadelphii 7:0, kapitán Tučňáků Sidney Crosby přitom zaznamenal čistý hattrick. Brankář hostů Petr Mrázek naskočil do hry v polovině duelu za stavu 0:5 a ze 14 střel dvakrát inkasoval. Jeho spoluhráč a v kanadském bodování základní části NHL nejvýše postavený Čech Jakub Voráček

Chytil, Hertl a Voráček asistovali, brankář Mrázek pětkrát inkasoval

Tři čeští útočníci se v úterních zápasech hokejové NHL připomněli asistencí, výhru však neslavil ani jeden. Gólman Petr Mrázek lovil ze sítě pět puků na ledě Islanders, kteří v přestřelce byli o gól lepší než Philadelphia s Jakubem Voráčkem (0+1). 18letý mladík Filip Chytil přihrávkou zmírňoval další prohru Rangers, kteří naposledy padli 2:5 na ledě o

Mrázek pustil proti Islanders pět gólů, Pastrňák se proti Tampě neprosadil

I díky asistenci Jakuba Voráčka smazala Philadelphia ve třetí třetině tříbrankou ztrátu, ale nakonec na ledě New Yorku Islanders prohrála 4:5. Všech pět gólů pustil Petr Mrázek, který kryl dalších 32 střel. V souboji dvou nejlepších týmů Východní konference porazila Tampa Bay doma Boston 4:0 a oba mají nyní 110 bodů. Hostující útočník David Pastrňák,

Mrázek inkasoval od Islanders pět gólů, Pastrňák se proti Tampě neprosadil

Voráček přihrál na dva góly, Pastrňák jednou vyzrál na Mrázka

Nedělní zápasy NHL otevřel pro české fanoušky atraktivní předehrávaný duel mezi Philadelphií a Bostonem, ve kterém Flyers zvítězili 4:3 po prodloužení i díky dvěma asistencím Jakuba Voráčka a 36 zákrokům gólmana Petra Mrázka. Jedním ze tří úspěšných střelců hostů byl i kanonýr David Pastrňák.

Voráček přihrával, Mrázek lapal a Flyers slavili. Bruins nepomohl ani gól Pastrňáka

Ani trefa Davida Pastrňáka nepomohla nejlepšímu týmu Východní konference Bostonu k dalšímu vítězství do sbírky. Proti byla Philadelphia s českými hráči. K triumfu 4:3 pomohl dvěma asistencemi Jakub Voráček. Brankář Petr Mrázek zase chytl 36 střel a byl vyhlášen třetí hvězdou zápasu.

České Noviny

Mrázek s Voráčkem pomohli Philadelphii k výhře nad Bostonem

New York - Hokejisté Philadelphie porazili nejlepší tým Východní konference NHL Boston 4:3 v prodloužení a výrazně se přiblížili postupu do play off. Petr Mrázek měl v brance Flyers...

Mrázek hvězdou, s Voráčkem pomohli Flyers k výhře. Pastrňák se trefil

Český brankář Petr Mrázek pomohl Philadelphii k nedělnímu vítězství v NHL nad Bostonem 4:3 v prodloužení. Připsal si 36 úspěšných zákroků a byl vyhlášen třetí hvězdou zápasu. Mrázka překonal mimo jiné David Pastrňák. Nejproduktivnější Čech v NHL Jakub Voráček přispěl k výhře Flyers dvěma asistencemi.

Kašeho krásný gól srazil Colorado

Ondřej Kaše povedenou akcí v prodloužení zařídil vítězství Anaheimu nad Coloradem. Naopak trefa Ondřeje Paláta nestačila Tampě v zápase s Nashvillem. Petr Mrázek pomohl Letcům zdolat Boston 4:3 po prodloužení, za poražené se trefil David Pastrňák.

Smolař Neuvirth. Nejprve vychytal tutovku soupeře, poté se znovu zranil

Dát se znovu dohromady mu trvalo více než měsíc. Když ta chvíle konečně přišla, podržel Michal Neuvirth svůj tým fantastickým zákrokem. Po pár minutách utkání s hokejisty Colorada se ale brankář Philadelphie odebral do šatny a přepustil místo krajanovi Petru Mrázkovi. Kvůli nespecifikovanému zranění už Neuvirth do utkání nezasáhl.Další články k

Mrázek střídal navrátilce Neuvirtha, Plekanec ukončil čekání na bod

V souboji celků bojujících o postupové pozice do play off uspěli hokejisté Philadelphie 2:1 na ledě Colorada. Pomohli jim k tomu oba čeští gólmani poté, co navrátilec z marodky Michal Neuvirth vydržel v bráně jen do 29. minuty. Po jednom inkasovaném gólu z 11 střel přepustil místo Petru Mrázkovi, jenž ve zbytku duelu pochytal všech 17 ran. Poprvé v dresu

Plekanec poprvé bodoval za Toronto, Neuvirth se opět zranil

Gólman Michal Neuvirth prožívá v NHL velmi těžké období. V duelu proti Coloradu se objevil poprvé od 18. února v brance Philadelphie, ale zápas kvůli dalšímu zranění nedohrál. Ve 29. minutě ho nahradil Petr Mrázek, který uhájil vedení Flyers 2:1. Po dlouhé době se dočkal Tomáš Plekanec. Ve třináctém utkání za Toronto poprvé bodoval. K výhře hokejistů

Faksa překonal Mrázka, gól v NHL slavili i Pastrňák a Zacha

V devíti úterních zápasech NHL se střelecky prosadila trojice Čechů. Důležitou výhru hokejistů New Jersey v boji o postup do play off gólem podpořil Pavel Zacha, centr Dallasu Radek Faksa se prosadil proti krajanovi Petru Mrázkovi z Philadelphie a pozici nejlepšího českého kanonýra v soutěži svou 31. trefou potvrdil bostonský David Pastrňák. Asistence

Pastrňák slavil 30. branku sezony, Mrázek nastoupil až v průběhu duelu

Pensylvánské derby mezi Pittsburghem a Philadelphií otevřelo nedělní program NHL. Výhru 5:4 po prodloužení nakonec brali domácí Penguins, český gólman Petr Mrázek nastoupil za Flyers až od 23. minuty a z 21 střel dvakrát inkasoval. Bodově se v daný hrací den z Čechů prosadil jen David Pastrňák, jenž svým jubilejním 30. gólem sezony přispěl k vítězství