| Zpravodajství » Ekonomika aktuálně »

Polská rafinerská společnost PKN Orlen získala souhlas České národní banky k vytěsnění menšinových akcionářů Unipetrolu. Uvedla to dnes mateřská společnost Unipetrolu.

Africké čekání. Více našich trenérů, žádá si kouč fotbalistů Senegalu

| Sportovní » Fotbal aktuálně »

Už jsme se toho od vás naučili dost. Teď potřebujeme jít vlastní cestou. Na fotbalových šampionátech platí řada konstant: hraje se s 11 muži na každé straně, duely trvají většinou 90 minut – a nikdy nezvítězí žádné mužstvo z Afriky. Což by Aliou Cissé rád změnil.Další články k tématu:Polsko - Senegal 1:2, nevýrazný výkon, laciné góly. Favorit zabral

BListy.cz - Britské listy - aktuální přehled zpráv

Polsko: Opozice varuje, že eurofondy mohou být zmrazeny

| Zpravodajství »

Opoziční lídři tvrdí, že jejich vítězství v parlamentních volbách v příštím roce by zajistilo fondy EU, které mohou být za stávající vlády zmrazeny.

Co potřebujete ke Zlaté kopačce? Ne tak šílený start jako Lewandowski

Moskevské metro se převléklo do červenobíla. Dvacet tisíc Poláků postupně našlo fialovou trasu a vylodilo se na nablýskané stanici Spartak. „Polska! Biało-czerwoni,“ zpívali bojovně v dešti, který příjemně pročistil parný den. Teprve v úterý, jako poslední ze všech, zažili premiéru a Robert Lewandowski měl být tím mužem, který jim udělá radost.Další články

EuroZprávy.cz

Hra na schovávanou skončila smrtí chlapce (†3), rodiče se zhroutili

| Zpravodajství » Zprávy ze světa aktuálně »

Varšava - Hra na schovávanou se změnila v rodinnou tragédii. V nemocnici v polském městě Slupsk zemřel tříletý hoch, který se zavřel do pračky a nedokázal se dostat ven. Našel ho až otec. Lékaři marně bojovali o chlapcův život několik hodin.

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

Chlapeček (†3) zemřel při hře na schovávanou: Zavřel se do pračky a nemohl ven

| Zábava » Bulvár aktuálně »

V nemocnici v polském městě Slupsk zemřel tříletý chlapec, který se při hře na schovávanou zavřel do pračky a nedokázal se dostat ven. Našel jej až otec, který se jej pokoušel vzkřísit a přivolal záchranku. Lékaři bojovali o chlapcův život několik hodin, ale neúspěšně. Oznámily to místní úřady.

Novinky.cz

Hra na schovávanou v Polsku skončila smrtí tříletého chlapce

V nemocnici v polském městě Slupsk zemřel tříletý chlapec, který se při hře na schovávanou zavřel do pračky a nedokázal se dostat ven. Našel ho až otec, který se jej pokoušel vzkřísit a přivolal záchranku. Lékaři bojovali o chlapcův život několik hodin, ale neúspěšně.

6. DEN MS: Rusové dál válí, Japonci překvapili. Senegal zaskočil Polsko

Dva úterní zápasy fotbalového mistrovství světa skončily stejným skóre, v obou případech bylo neočekávané. Nedařilo se totiž Kolumbii a Polsku, to Rusové ve druhém utkání opět zářili a jsou blízko osmifinále.Další články k tématu:Rusko - Egypt 3:1, skvělý vstup do druhé půle a téměř jisté osmifináleObavy o hvězdu. Neymar kvůli bolestem předčasně opustil

Rusko - Egypt 3:1, skvělý vstup do druhé půle a téměř jisté osmifinále

Ruští fotbalisté udělali na domácím mistrovství světa zásadní krok pro postup ze skupiny A, vyhráli totiž i svůj druhý zápas. Egypt zdolali díky výtečnému vstupu do druhého poločasu 3:1, všechny branky nastříleli v rozmezí 47. až 62. minuty. Za poražené snížil z penalty Salah.Další články k tématu:VIDEO: Sestřihy zápasů z fotbalového mistrovství světa

České Noviny

MS: Polsko nečekaně prohrálo se Senegalem, Rusko má druhou výhru

Moskva - Fotbalisté Polska vstoupili do mistrovství světa v Rusku nečekanou porážkou 1:2 se Senegalem. Africký celek v Moskvě za vítězstvím nasměroval v prvním poločase vlastní gól...

Kuriózní góly a špatný výkon. Hůř snad hrát ani nemůžeme, tvrdí Poláci

Laciné, kuriózní, divné. Poláci těžce hledají slova pro góly, kvůli kterým prohráli první utkání na světovém šampionátu v Rusku se Senegalem (1:2). „Při druhé trefě byl hráč Senegalu nejdřív mimo hřiště a pak najednou vběhl na trávník. To se vážně nevidí každý den,“ divil se obránce Michal Pazdan.Další články k tématu:Polsko - Senegal 1:2, nevýrazný výkon,

Polsko - Senegal 1:2, nevýrazný výkon, laciné góly. Favorit zabral pozdě

Fotbalisté Senegalu ve svém úvodním vystoupení na mistrovství světa překvapili skalpem Polska. K vítězství 2:1 jim pomohly šťastné góly. Jeden byl vlastní, druhý darovaný. Senegal jako první africký tým vyhrál zápas na letošním mistrovství světa.Další články k tématu:Kolumbie - Japonsko 1:2, vítězové měli dlouhou přesilovku, rozhodli po rohuDo boje jdou už

Rusko - Egypt 0:0, domácí chtějí další výhru, soupeř už nasazuje Salaha

Ruští fotbalisté zahajují druhé kolo základních skupin mistrovství světa zápasem proti Egyptu. Naváže pořadatelská země na vysoké vítězství z prvního duelu? Nebo protivníka spasí uzdravený Mohamed Salah? Utkání sledujte od 20 hodin v podrobném online přenosu.Další články k tématu:VIDEO: Sestřihy zápasů z fotbalového mistrovství světa 2018Program MS ve

Vlastní gól a hrubka defenzivy, Polsko na úvod MS nečekaně prohrálo

Fotbalisté Polska vstoupili do mistrovství světa v Rusku nečekanou porážkou 1:2 se Senegalem. Africký celek v Moskvě za vítězstvím nasměroval v prvním poločase vlastní gól stopera Thiaga Cionka, po přestávce přidal po kuriózní situaci druhou branku Mbaye Niang. Poláci stihli v závěru už jen snížit zásluhou Grzegorze Krychowiaka.

denik.cz

Kolumbie i Polsko nečekaně prohrály. Rusko po výhře nad Egyptem téměř postupuje

| Sportovní »

Favorizovaná Kolumbie nestačila v úvodním utkání úterního programu MS na Japonsko. Nečekaně mu podlehla 1:2, i proto, že už do 3. minuty hrála o deseti. Padlo i Polsko, které proti Senegalu skolil bizarní gól. Druhou výhru na turnaji si proti Egyptu připsali domácí Rusové a jsou téměř v osmifinále.

Kolumbie - Japonsko 1:2, vítězové měli dlouhou přesilovku, rozhodli po rohu

Fotbalisté Japonska zaskočili na úvod mistrovství světa Kolumbii. Čtvrtfinalista minulého šampionátu hrál téměř celý zápas bez vyloučeného Carlose Sáncheze, dokázal vyrovnat, ale na druhý zásah asijského soupeře nenašel odpověď. Japonsko zvítězilo 2:1.Další články k tématu:Do boje jdou už i Polsko či Kolumbie, Rusové rozehrají druhé koloSánchez je druhým

Na téma Polsko aktuálně bylo nalezeno 1574 článků, zpráv a aktualit.