18. března, 2018 - svátek má Eduard

Porsche aktuálně - Poslední zprávy a aktuality

Přidej článek
The Sun

Gigi Hadid screams and grabs Lewis Hamilton’s arm as the Formula One ace takes her for a spin

| World media » Gossip aktuálně »

GIGI Hadid was left screaming in terror as she hit the race track with Formula One world champion Lewis Hamilton for a new Tommy Hilfiger ad. The 22-year-old picked up the Brit, 33, in a white Porsche before shaking hands and speeding round the track. She hit speeds of 120mph proving she’s no slouch behind […]

Auto.cz - Vše ze světa aut a motorek

Podívejte se, jak dopadlo jedno z nejvzácnějších Porsche 911. Na jeho záchraně se již pracuje

| Zábava » Auto-Moto aktuálně »

Porsche 911 Carrera 2,7 RS představuje jedno z nejvzácnějších provedení klasické devětsetjedenáctky, ale i v jeho případě jsou některé exempláře výjimečnější než ty ostatní. Znovuzrození jednoho takového probíhá ve Velké Británii.

Kurzy.cz

Porsche noční můrou Tesly?

| Zpravodajství » Ekonomika aktuálně »

Tesla měla trh se sportovnějšími elektromobily doposud v podstatě sama pro sebe. To se ale již brzy změní. Jak poukazuje Tom Voelk na stránkách The New York Times, Model S a Model X budou muset o přízeň řidičů soupeřit s vozy tradičních luxusních a spo...

Auto.cz - Vše ze světa aut a motorek

Porsche Mission E: Autonomní jízda úrovně 4 a efektivní nabití za čtvrt hodiny

| Zábava » Auto-Moto aktuálně »

Elektrický soupeř Modelu S z dílny Porsche dorazí už příští rok. O očekávané novince se dozvídáme stále více podrobností.

Novinky.cz

Legendy Porsche jako tažní koně v ledovém Svatém Mořici

| Zábava » Auto-Moto aktuálně »

Spousta z našich čtenářů by se chtěla někdy projet klasickým Porsche 911S nebo dokonce s novým Porsche 911 GT2 RS. A pokud by to bylo na fantastické silnici do Svatého Mořice, na ledu, sněhu… To by byla teprve paráda.

iDnes.cz - aktuální přehled zpráv

Automobilka Porsche prý zvažuje výrobu létajícího taxíku

| Zábava » Auto-Moto aktuálně »

Německý výrobce luxusních vozů Porsche zvažuje výrobu létajícího taxíku. Listu Automobilwoche to sdělil šéf prodeje firmy Detlev von Platen. Automobilka chce držet krok s rozvojem trhu alternativních taxislužeb a s konkurencí, která na modelech létajících vozů také pracuje.Další články k tématu:VIDEO: Hvězdou Ženevy je létající auto. Cena: 7,7 milionu

Autoforum.cz

Češi nachytali v akci prototyp revolučního Porsche. A nestačili se divit, co slyší

| Zábava » Auto-Moto aktuálně »

Na docela svérázném místě se podařilo nachytat v akci prototyp prvního Porsche s elektrickým pohonem. Ještě o dost překvapivější byl ale jeho zvukový projev. (Petr Prokopec)

Autoforum.cz

Slavný komik tvrdí, že za návrat Porsche k manuálům může on. A možná nelže

| Zábava » Auto-Moto aktuálně »

Když si něco vymyslíte jako zákazník Škody, s velkou odezvou počítat nelze, jste jedním z mnoha. Pokud ale patříte mezi nejlepší zákazníky prestižní značky… (Petr Prokopec)

Novinky.cz

Nový touareg vyrazil z Bratislavy do Pekingu

| Zábava » Auto-Moto aktuálně »

Volkswagen vyslal nový touareg do dějiště světové premiéry v čínském Pekingu po vlastní ose. Automobil tak musí překonat zhruba 16 tisíc kilometrů a projede celkem 11 státy. Tím prvním bylo Slovensko, kde se SUV společně s Porsche Cayenne vyrábí.

Novinky.cz

Ruf SCR 2018: neředěná řidičská radost se vrací po čtyřiceti letech

| Zábava » Auto-Moto aktuálně »

Vypadá jako Porsche 911 964, ale je to zbrusu nové auto, postavené na karbonovém monokokovém šasi. Německá automobilka Ruf představila nové SCR s atmosférickým šestiválcem o 510 koních, manuální převodovkou a nízkou váhou.

Auto.cz - Vše ze světa aut a motorek

Porsche 911 potvrzeno jako plug-in hybrid a může mít výkon kolem 700 koní

| Zábava » Auto-Moto aktuálně »

Porsche se připravuje na premiéru nové generace modelové řady 911. Ta zůstane věrná siluetě svých předchůdců, ale přinese řadu novinek v oblasti techniky. Mezi ty nejdůležitější má být uvedení sériového provedení s plug-in hybridním pohonným systémem.

Autoforum.cz

Někdo najel s moderním Porsche Turbo skoro půl milionu km. Teď ho prodává

| Zábava » Auto-Moto aktuálně »

Porsche z tohoto tisíciletí s takovýmto nájezdem je běžně neexistující věc a pokud se mu něco blíží, je to diesel. Tady máme hned dvě Turba, jedno je dokonce Turbo S. (Mirek Mazal)

Auto.cz - Vše ze světa aut a motorek

Tohle jsou prý ta nejlepší vzduchem chlazená Porsche. Souhlasíte?

| Zábava » Auto-Moto aktuálně »

Porsche se v rámci svého úspěšného seriálu Top 5 tentokrát zaměřilo na své modely se vzduchem chlazenými motory a nabízí nádherný výběr sportovních i závodních vozů z druhé poloviny dvacátého století.

Auto.cz - Vše ze světa aut a motorek

Porsche Panamera Sport Turismo v úpravě Mansory si hraje na 911 GT3 RS

| Zábava » Auto-Moto aktuálně »

Společnost Mansory Design & Holding GmbH se při úpravách modelu Panamera Sport Turismo inspirovala designem nejostřejších sportovních zástupců značky Porsche. Výsledek je však poněkud rozpačitý.

Reflex.cz

Hugo Boss, Coca-Cola, Porsche. Které další slavné rodiny kolaborovaly za války s nacisty?

| Zábava »

Když se po druhé světové válce ptali syna Huga Bosse, zakladatele slavné německé oděvní značky, jak se vyrovnává s nacistickou minulostí svého otce a provázaností rodinného byznysu se vzestupem Třetí říše, odpověděl: „Samozřejmě, že můj otec patřil k nacistům. Řekněte mi, kdo k nim v té době nepatřil.“ Obdobně bohužel smýšlely nejen mnohé německé rodiny,

Hospodářské Noviny - ihned.cz

PENÍZE podle Leoše Rouska: Být první na trhu není zárukou dlouhověkosti. Porsche chce sesadit Teslu z čela trhu s luxusními elektromobily

| Zpravodajství » Ekonomika aktuálně »

Nadvláda Tesly na trhu s auty na elektřinu se možná chýlí ke konci. Automobilky Jaguar, Porsche a Audi na ženevském autosalonu představily luxusní elektromobily, které půjdou Tesle po krku. Trump odstartoval obchodní válku. Zavedení dovozních cel na ocel a hliník se zatím nebude týkat Kanady a Mexika.

Na téma Porsche aktuálně bylo nalezeno 172 článků, zpráv a aktualit.

123456789starší