23. února, 2018 - svátek má Svatopluk

Praha 1 aktuálně - Poslední zprávy a aktuality

Přidej článek
iDnes.cz - aktuální přehled zpráv

VIDEO: Žena dostala na ulici epileptický záchvat, pomohli jí kolemjdoucí

| Z Prahy »

Pražští strážníci asistovali při záchraně ženy, kterou na ulici v Praze 1 postihl epileptický záchvat. Ještě před jejich příjezdem ženě pomohlo několik pohotových kolemjdoucích. Celou událost zachytila bezpečnostní kamera.Další články k tématu:PŘÍMÝ PŘENOS: U D11 hoří mochovské mrazírny, zásah potrvá do sobotyZ balkonu na Žižkově šlehaly plameny, hořelo

Magistrát města Prahy

Zastupitelé podpořili občany Kamýku. O budoucí zástavbě rozhodne územní studie

| Z Prahy » Z radnic města Prahy aktuálně »

Zastupitelstvo hl. m. Prahy včera jednalo o budoucnosti sídliště Kamýk v Praze 12, kde více než 2000 občanů protestuje proti rozsahu několika nových developerských projektů. Na návrh kontrolního výboru a náměstkyně primátorky Petry Kolínské zastupitelé zadali zpracování územní studie. Až do dokončení studie město nebude v lokalitě prodávat pozemky a rada

Magistrát města Prahy

Praha pomůže MČ Praha 11 půjčkou k navýšení kapacity ZŠ Květnového vítězství

| Z Prahy » Z radnic města Prahy aktuálně »

Zastupitelstvo na jednání 22. února 2018 rozhodlo o poskytnutí bezúročné zápůjčky z rozpočtu hl. m. Prahy městské části Praha 11 ve výši 103 mil. Kč na přístavbu ZŠ Květnového vítězství 57.

EuroZprávy.cz

Fischer půjde do senátních voleb. Smrad minulosti se dere zpět, kritizoval Okamuru

| Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně »

Praha - Bývalý diplomat Pavel Fischer bude na podzim kandidovat do Senátu v Praze 12, zatím jako nezávislý. V lednových prezidentských volbách obsadil třetí místo za Milošem Zemanem a Jiřím Drahošem se ziskem 10,23 procenta hlasů.

České Noviny

Prezidentský kandidát Fischer půjde do senátních voleb v Praze 12

| Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně »

Praha - Bývalý diplomat Pavel Fischer, druhý nejúspěšnější protikandidát prezidenta Miloše Zemana, bude na podzim kandidovat do Senátu v Praze 12, zatím jako nezávislý. Novinářům...

Kurzy.cz

Česká exportní banka, a.s.: Informace o vyplacení úrokových výnosů z emisí dluhopisů (22.2.2018)

| Zpravodajství » Ekonomika aktuálně »

Česká exportní banka, a.s. IČ 63078333 Povinně uveřejňované informace Česká exportní banka, a.s., se sídlem Vodičkova 34/701, 111 21 Praha 1, IČ 63078333, uhradí ke stanovenému dni 15.

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

Radnice Prahy 11 nabízí občanům: Navrhněte změny, my je za 4 miliony uskutečníme

| Zábava » Bulvár aktuálně »

Po vzoru několika jiných pražských městských částí se i Praha 11 připojila k záměru participativního rozpočtu. Praha 11 vyčlení na realizaci nápadů, které vzejdou od jejích obyvatel, 4,5 milionu korun. Návrhy na to, jak zkvalitnit a zkrášlit Jižní Město mohou občané podávat od 26. února do 29. března.

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

Ženy mohou s přebytečnými kily zatočit i v centru Prahy: Cvičení s trenérem je zdarma

| Zábava » Bulvár aktuálně »

Obyvatelky Prahy 1 se mohou zapojit do bezplatného kondičního cvičení s trenérem. Tělocvik se v tomto kurzu zaměřuje zejména na tvorbu fyzické kondice a rozvoj tělesné oběhové soustavy. Ženy se setkávají každé pondělí a čtvrtek v Žitné ulici.

ParlamentniListy.cz

ČVUT pořádá inauguraci rektora a děkanů čtyř fakult

| Zpravodajství »

Slavnostní inaugurace rektora Českého vysokého učení technického v Praze doc. RNDr. Vojtěcha Petráčka, CSc., a čtyř děkanů fakult se uskuteční v úterý dne 27. února 2018 od 10.00 hodin v Betlémské kapli (Betlémské náměstí 4, Praha 1).

iDnes.cz - aktuální přehled zpráv

VIDEO: Opilý řidič chtěl přeparkovat a naboural tři auta, pak usnul

| Z Prahy »

Na řidiče spícího za volantem narazili strážníci v Praze 11. Byl tak opilý, že si z jízdy nic nepamatoval. Ukázalo se, že několikrát boural.Další články k tématu:Dívka spadla z tribuny stadionu. Hledají se svědci s fotkami či videemNa dálnici D7 obrátil řidič auto na střechu, podle svědků pil za volantem

vz24.cz - Aktuální přehled zpráv

Pražská ZŠ Květnového vítězství zvýší kapacitu o 100 nových míst

| Zpravodajství » Ekonomika aktuálně »

Praha - Základní škola Květnového vítězství na Jižním Městě nabídne 100 nových míst pro žáky. Podle odhadů bude rozšíření školy stát 133,1 milionu korun s DPH. Hlavní město Praze 11 na zvýšení kapacity půjčí částku 103,1 milionu korun. Městská část bude půjčku splácet do roku 2028. Vyplývá to z materiálu, který dnes odsouhlasila rada hlavního města.

Finance.cz

Tržby skupiny Partners loni stouply o desetinu na 1,4 miliardy Kč

| Zpravodajství » Ekonomika aktuálně »

Praha 19. února (ČTK) - Tržby finanční skupiny Partners v roce 2017 vzrostly proti předchozímu roku o desetinu na 1,4 miliardy Kč. Tahounem růstu byly investice, penze a rizikové životní pojištění. Stabilitu firma vykázala v hypotékách a úvěrech, kterých poskytla meziročně o téměř pět procent více. Skupina o tom dnes informovala ČTK

sport.cz

Pivarník se vrátil do Ďolíčku, Klokani mu ale narozeniny pokazili. Výhru trefil Mašek

| Sportovní » Fotbal aktuálně »

Návrat do vršovického Ďolíčku brněnskému kouči Romanu Pivarníkovi v sobotu večer zhořkl. Fotbalisté Zbrojovky prohráli v rámci 17. kola HET ligy na hřišti Bohemians Praha 1905 0:1, když jediný gól vstřelil v 63. minutě z penalty Mašek.

Praha 14

Výlety po okolí Prahy 14: Cestou necestou do Kyjí

| Z Prahy » Z radnic města Prahy aktuálně »

Čeká nás první výlet po okolí Prahy 14. Poprvé se vypravíme do Kyjí. Výlet bude probíhat v dopoledních hodinách mezi 9 až 12 hodinou. Více informací najdete na facebooku nebo přímo v Komunitním centru Kardašovská.

iDnes.cz - aktuální přehled zpráv

ODS se chce vrátit do pražské „zátoky sviní“, v čele se Svobodou

| Z Prahy »

Strana s letícím ptákem ve znaku spálila před necelými čtyřmi lety všechny mosty se straníky na Praze 10, které se kvůli všemožným kauzám a lidem spjatým s radnicí přezdívá „zátoka sviní“. Nyní na jejím popelu vzniká nová buňka občanských demokratů. Lesk má nové formaci zajistit duo Svoboda a Humplík.

Finance.cz

Růst české ekonomiky loni zrychlil, letos podle odborníků zvolní

| Zpravodajství » Ekonomika aktuálně »

Praha 16. února (ČTK) - Meziroční růst české ekonomiky loni za 4. čtvrtletí i za celý rok zrychlil, letos již asi podle odborníků tempo hospodářství zvolní. Vyplývá to z předběžného odhadu hrubého domácího produktu (HDP), který dnes zveřejnil Český statistický úřad (ČSÚ), a z vyjádření analytiků. HDP ve 4. čtvrtletí zvýšil růst na

Život Dětem

Na téma Praha 1 aktuálně bylo nalezeno 338 článků, zpráv a aktualit.

123456789starší