18. ledna, 2017 - svátek má Vladislav

Praha 10 aktuálně - Poslední zprávy a aktuality

Přidej článek
České Noviny

Pokračuje soud proti hidžábu, soudkyně vykázala veřejnost

| Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně »

Praha - Žaloba somálské studentky na Střední zdravotnickou školu v Praha 10 - poslední zprávy" class="contartihref">Praze 10 kvůli zákazu nošení hidžábu se dnes bude zřejmě projednávat neveřejně. Kvůli stálému vyrušování kritiků...

Fotbal.cz

Zimní Aktiv žen již tuto sobotu

| Sportovní » Fotbal aktuálně »

Zimní Aktiv klubů ženského fotbalu se koná v sobotu 21.1.2017 od 10:00 hod v hotelu IRIS, Praha 10, Vladivostocká 2 (fotbalovy stadion SK Slavia Praha).

Novinky.cz

Navštívili jsme Virtuální pokojíček, kde můžete pozorovat velryby nebo procházet vesmír

| Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně »

V pondělí 16. ledna se v kině Pilotů v Praha 10 - poslední zprávy" class="contartihref">Praze 10 otevřel unikátní Virtuální pokojíček, kde se může veřejnost seznámit s virtuální realitou. Štáb Novinek měl příležitost prozkoumat možnosti pokojíčku už před oficiálním otevřením.

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

Zbavujete se monitorů, baterií či CD? V Praze 10 pro ně přijedou až k vám a zdarma

| Zábava » Bulvár aktuálně »

Městská část Praha 10 zařídila občanům odvoz starých a vysloužilých elektrospotřebičů, a to přímo z jejich domácností. Pokud si tak chcete usnadnit práci s vozením vysloužilých a těžkých spotřebičů do sběrných dvorů, stačí si objednat služby neziskové společnosti, které jsou zdarma.

e15.cz - Byznys, politika, ekonomika, finance, události

Dopravní podnik chce na Zahradním městě stavět novou tramvajovou smyčku

| Z Prahy »

Pražský dopravní podnik (DPP) zamýšlí vybudovat na Zahradním Městě v Praha 10 - poslední zprávy" class="contartihref">Praze 10 novou tramvajovou smyčku. Na současnou trať by byla napojena v křižovatce Švehlovy a Topolové ulice a ležela by mezi Švehlovou a železniční tratí.

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

Policie nebude Kleslovou stíhat. Problém ale mají firmy, pro které pracovala

| Zábava » Bulvár aktuálně »

Policie nebude stíhat někdejší místopředsedkyni ANO a bývalou starostku Praha 10 - poslední zprávy" class="contartihref">Prahy 10 Radmilu Kleslovou kvůli jejímu působení ve státních firmách. Trestní oznámení na ni podala zhruba před rokem Česká pirátská strana. Důvodem bylo podezření, že některé státní společnosti a příspěvkové organizace platily Kleslové, aniž by pro ně reálně vyvíjela činnost. To

EuroZprávy.cz

Policie nebude stíhat Kleslovou, kauza ale míří k ÚOHS

| Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně »

Praha - Česká pirátská strana před rokem podala trestní oznámení kvůli podezření, že některé státní společnosti a příspěvkové organizace platily někdejší místopředsedkyni ANO a bývalé starostce Praha 10 - poslední zprávy" class="contartihref">Prahy 10 Radmile Kleslové, aniž pro ně reálně vyvíjela činnost. To se nepotvrdilo, policie proto kauzu nebude dál vyšetřovat. Převezme si ji však antimonopolní úřad.

České Noviny

Policie nebude stíhat Kleslovou za působení ve státních firmách

| Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně »

Praha - Policie nebude stíhat někdejší místopředsedkyni ANO a bývalou starostku Praha 10 - poslední zprávy" class="contartihref">Prahy 10 Radmilu Kleslovou kvůli jejímu působení ve státních firmách. Trestní oznámení podala zhruba...

Novinky.cz

Trenér Růžička neuspěl s odvoláním, musí zaplatit 400 tisíc

| Zpravodajství » Krimi Zprávy aktuálně »

Peněžitý trest 400 tisíc korun za zpronevěru pro hokejového trenéra Vladimíra Růžičku platí. Jestliže částku nezaplatí, půjde na šestnáct měsíců do vězení. Pravomocně o tom ve středu rozhodl Městský soud v Praze, když zamítl Růžičkovo odvolání proti loňskému rozsudku Obvodního soudu pro Praha 10 - poslední zprávy" class="contartihref">Prahu 10.

iDnes.cz - aktuální přehled zpráv

Mráz v Praze trhá potrubí, vyvěrající voda na ulici zmrzla

| Z Prahy »

V úterý kolem 21. hodiny prasklo v Praze v Libušské ulici na rozmezí Krče a Lhotky vodovodní potrubí. Voda kvůli mrazivému počasí rychle zamrzala. Bez tekoucí vody je přibližně šest set lidi, oprava havárie potrvá do večera. Ve středu ráno prasklo potrubí i v Praha 10 - poslední zprávy" class="contartihref">Praze 10.Další články k tématu:V pražské Bělehradské ulici prasklo potrubí, vodu nemá přes dva

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

Železniční překladiště v Malešicích vadí už třem městským částem: Praze 9, 10 a 14

| Zábava » Bulvár aktuálně »

Plánované železniční překladiště v Malešicích, které má nahradit to stávající na Žižkově, získává stále více odpůrců. Už v minulosti proti průmyslové stavbě vystupovala Městská část Praha 10, teď se k ní přidaly také Praha 9 a Praha 14. Úřadům vadí hlavně hrozba navýšení dopravy a zničení potenciálu rozvoje v této oblasti.

Fotbal.cz

Pozvánka na Zimní Aktiv žen

| Sportovní » Fotbal aktuálně »

Zimní Aktiv klubů ženského fotbalu se koná v sobotu 21.1.2017 od 10:00 hod v hotelu IRIS, Praha 10, Vladivostocká 2 (fotbalovy stadion SK Slavia Praha).

Fotbal.cz

Rybí polévku rozdávali i v Praze 10

Z Prahy »

Vánoční pohodu se snažili rozdávat i páni radní společně s panem starostou při rozlévání vynikající vánoční polévky kolemjdoucím.

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

Náčelník indiánského kmene dostal ocenění: Stal se čestný občanem Prahy 10

| Zábava » Bulvár aktuálně »

Praha 10 ocenila šestaosmdesátiletého náčelníka indiánského kmene Kikapů, kterému předala čestné občanství. Miloslav Stingl je světoznámý cestovatel, etnograf a spisovatel. Procestoval 153 zemí a poznal nejrůznější indiánské kultury. Hovoří také dokonce 16 jazyky.

praha21.cz

Taneční pro dospělé leden 2017

| Z Prahy » Z radnic města Prahy aktuálně »

Milí tanečníci, po úspěchu tanečních se blíží zahájení dalšího ročníku a máte možnost přihlásit se do tanečních kurzů pro dospělé, které budou probíhat od neděle 8. 1. 2017 (POZOR, POSUNUTÍ TERMÍNU!) v budově DDM Praha 10 – Dům UM (bývalý polyfunkční dům Level), pod vedením vicemistra ČR Jiřího Ševčíka. Cena je 3.600,- Kč za pár. Více informací na pozvánce

praha21.cz

Praha 10 vyhlašuje dotační řízení pro rok 2017

Z Prahy »

Městská část Praha 10 vypisuje dotační řízení pro rok 2017, na které je vyčleněno o 24 milionů korun více jak v tomto roce. Dotační program se týká několika oblastí a žádat o ně může široké spektrum lidí.

Na téma Praha 10 aktuálně bylo nalezeno 92 článků, zpráv a aktualit.

123456starší