20. října, 2017 - svátek Vendelín

Praha 18 aktuálně - Poslední zprávy a aktuality

Přidej článek
vz24.cz - Aktuální přehled zpráv

Praha 8 předělá projekt Centra Palmovka, upraví vnitřní prostory

| Zpravodajství » Ekonomika aktuálně »

Praha 18. září (ČTK) - Praha 8 přepracuje projekt Centra Palmovka, v němž bude sídlit úřad městské části. Původně navržené uspořádání nynějšímu vedení radnice nevyhovuje, chybí mu speciálně upravené kanceláře. ČTK to dnes řekl starosta Roman Petrus (ČSSD). V budově bude mít sídlo také záchranná služba hlavního města. Objekt byl předmětem sporů mezi Prahou

vz24.cz - Aktuální přehled zpráv

Audit, kvůli kterému skončil šéf hřbitovů v Praze, nebyl kvalitní

| Zpravodajství » Ekonomika aktuálně »

Praha 18. září (ČTK) - Finanční audit, na základě kterého vedení Prahy odvolalo ředitele Správy pražských hřbitovů (SPH) Martina Červeného, postrádá věrohodnost. Vyplývá to z hodnotící zprávy, kterou zpracoval odbor kontrolní činnosti magistrátu a kterou má ČTK k dispozici.

vz24.cz - Aktuální přehled zpráv

ZŠ v Letňanech v budoucnosti nabídne místo dalším 270 žákům

| Zpravodajství » Ekonomika aktuálně »

Praha - Základní škola Tupolevova v pražských Letňanech v budoucnosti nabídne místo dalším 270 žákům. Důvodem je rozšiřování rezidenční zástavby v městské části. Městská část ve středu vyhlásila veřejnou zakázku na rozšíření základní školy. ČTK to sdělil starosta městské části Praha 18 Ivan Kabický. Předpokládaná cena přístavby je 98 milionů korun.

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

Obyvatelé Letňan se předhánějí: Kdo má nejkrásnější zahrádku nebo balkon?

| Zábava » Bulvár aktuálně »

Městská část Praha 18 - poslední zprávy" class="contartihref">Prahy 18 i letos vyhlásila soutěž O nejkrásnější okno, balkon, zahrádku i předzahrádku. Šikovné zahradníky ocení poukázkou na nákup zahradního zboží v hodnotě dva a půl tisíce korun. Přihlásit se mohou do 30. září.

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

V Letňanech přistaví mobilní kontejner. V sobotu sem můžete zavézt odpad

| Zábava » Bulvár aktuálně »

Lidé, kteří mají trvalý pobyt na území Prahy, se budou moci zbavit odpadu. A to v sobotu 5. srpna na území městské části Praha 18.

Finance.cz

ČNB: Čistý zisk bank stoupl letos o třetinu na 18,5 miliardy Kč

| Zpravodajství » Ekonomika aktuálně »

Praha 18. června (ČTK) - Bankám a spořitelnám v Česku v prvním čtvrtletí stoupl souhrnný čistý zisk meziročně o 34 procent na 18,53 miliardy korun. Vyplývá to z dat, která zveřejnila Česká národní banka. Bilanční suma sektoru ke konci března činila 7,047 bilionu korun, což je meziroční růst o 1,086 bilionu korun.

Businessinfo.cz

Živnostenské úřady - Kraj Praha

| Zpravodajství » Ekonomika aktuálně »

Kontakty na městské (magistrátní) úřady městských částí Praha 1, Praha 2, Praha 3, Praha 4, Praha 5, Praha 6, Praha 7, Praha 8, Praha 9, Praha 10, Praha11, Praha 12, Praha 13, Praha 14, Praha 15, Praha 16, Praha 17, Praha 18, Praha 19, Praha 20, Praha 21, Praha 22.

Život Dětem

Na téma Praha 18 aktuálně bylo nalezeno 7 článků, zpráv a aktualit.

1