15. srpna, 2018 - svátek má Hana

Praha 3 aktuálně - Poslední zprávy a aktuality

Přidej článek
Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

Praha jako na dlani: Senioři a rodiny z Prahy 3 se v září mohou vydat na prohlídku žižkovské věže

| Zábava » Bulvár aktuálně »

Pro mnohé je symbolem normalizační podoby Prahy, pro druhé je neodmyslitelnou dominantou, díky které je metropole rozeznatelná až zdaleka. Žižkovský vysílač je nejvyšší stavbou Prahy. Snad každý ví, jak vypadá zvenčí, ne každý si stavbu prohlédl zevnitř. Praha 3 začátkem září organizuje bezplatné prohlídky pro místní seniory a rodiny.

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

Prázdninový program pro žižkovské děti: Mohou si vyrobit masky i květináče, na konci si zatančí

| Zábava » Bulvár aktuálně »

Jak zabavit děti do konce prázdnin? Praha 3 nabízí výtvarné a kreativní dílny pro děti. Akce Letní radovánky trvá vždy ve čtvrtek od 10 do 13 hodin v Integračním centru Zahrada.

denik.cz

Indiánské čelenky nebo masky zvířat. Praha 3 pořádá pro děti workshopy zdarma

| Zpravodajství » Ekonomika aktuálně »

Nevíte si rady, jak zabavit děti o prázdninách? Vezměte je na kreativní workshopy v Integračním centru Zahrada na Žižkově. Příchozí se mohou každý čtvrtek zúčastnit tvůrčí dílny s jinou tématikou, a to zdarma. Pokaždé si ale odnesou vlastnoručně vytvořený výrobek.

ParlamentniListy.cz

Hausknecht (Zelení): Obec musí do pokřiveného trhu s bydlením zasáhnout

| Zpravodajství »

V Praze 3 vznikla nová iniciativa „Dostupné bydlení pro Žižkov“. Za cíl si klade vyřešit lokální bytovou krizi, kterou ale v posledních letech zažívá celá Praha i mnoho dalších evropských metropolí. Ceny nájmů rostou mnohem rychleji než příjmy domácností a sehnat tak byt za

Finance.cz

Pojišťovny vybraly letos na pojistném 66 mld. Kč, o 4,5 pct více

| Zpravodajství » Ekonomika aktuálně »

Praha 31. července (ČTK) - Český pojistný trh letos dále zrychlil růst. Pojišťovny vybraly v prvním pololetí na pojistném 65,8 miliardy Kč, což je meziročně o 4,5 procenta více. Životní pojištění mírně rostlo o 0,9 procenta, neživotní pojištění stouplo o 6,3 procenta. ČTK to dnes sdělila Česká asociace pojišťoven, která sdružuje

iDnes.cz - aktuální přehled zpráv

Oprava Koněvovy ulice na pražském Žižkově přeruší provoz z centra

| Z Prahy »

Od úterý začne Technická správa komunikací opravovat Koněvovu ulici v Praze 3. Kvůli tomu bude více než dva týdny přerušen provoz pro řidiče ve směru z centra a zavedeny budou objízdné trasy. Oprava měla začít už v polovině července, kvůli jiným uzavírkám a kolapsu dopravy byla odložena.Další články k tématu:Prahu čeká o prázdninách deset velkých

Novinky.cz

Policista dával tipy zlodějům na vykradení pěstíren marihuany

| Zpravodajství » Krimi Zprávy aktuálně »

Nyní již bývalý pražský kriminalista (41) si na konci června vyslechl u Obvodního soudu pro Prahu 3 zatím nepravomocně tříletý trest vězení za to, že v roce 2014 dával skupině zlodějů tipy na vykradení čtyř pěstíren marihuany.

EuroZprávy.cz

Policie dopadla ozbojeného lupiče, byl postrachem sázkových kanceláří

| Zpravodajství » Krimi Zprávy aktuálně »

Praha - Policie dopadla muže, který počátkem července přepadl sázkovou kancelář na náměstí Jiřího z Poděbrad v Praze 3. Lupič už je ve vězení, kde si odpykává trest za šest předchozích přepadení v severních Čechách.

iDnes.cz - aktuální přehled zpráv

Hrrr na Zikmunda! Husité se znovu opevnili na Vítkově

| Z Prahy »

Sto historických šermířů se v sobotu sešlo na pražském Vítkově, aby znovu sehráli bitvu, která vyústila v porážku křížové výpravy pod vedením Zikmunda Lucemburského. Střet společně zahájili starosta městské části Praha 3 Alexander Bellu z ODS a představitelé Jana Žižky z Trocnova a krále Zikmunda. Další články k tématu:HUSITA: Občas se boj zvrhne a

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

Přehlednější parkování i „smartifikace“ Židovských pecí. Co »chytrého« chystá Praha 3?

| Zábava » Bulvár aktuálně »

Centrum Prahy pomalu, ale jistě zaplňují prvky moderní technologie pro zlepšení kvality života nazvané Smart City. Ani přilehlé části metropole však nehodlají zůstat pozadu. V Praze 3 hodlají do budoucna rozšířit tyto prvky v mnoha případech. Tady je několik z nich.

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

Pátrání po Petrovi (65) z Prahy skončilo: Sám se vrátil domů

| Zábava » Bulvár aktuálně »

Policie pátrala po pětašedesátiletém Petrovi. V úterý brzy ráno ze svého domova v Praze 3 odešel do práce, v práci v Hloubětíně skončil ve tři čtvrtě na čtyři a od té doby se po pětašedesátiletém muži na čas slehla zem. Nakonec se sám vrátil domů.

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

Pátrání po Petrovi (65) z Prahy: Odešel do práce, domů se nevrátil

| Zábava » Bulvár aktuálně »

Policie pátrá po Petru Valentovi. V úterý brzy ráno ze svého domova v Praze 3 odešel do práce, v práci v Hloubětíně skončil ve tři čtvrtě na čtyři a od té doby se po pětašedesátiletém muži slehla zem. Neviděli jste ho?

Novinky.cz

Bazén Pražačka se po rekonstrukci otevřel veřejnosti, plavci si moc nezaplavou

| Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně »

Praha 3 po víc než půl roce dokončila rekonstrukci bazénu ve sportovním areálu Pražačka. Namísto slov chvály však následovala sprcha kritiky za to, že se znatelně zmenšil prostor pro plavce. Změnou konceptu se vana bazénu rozdělila na plavecké a relaxační zóny a snížil se tak počet i délka plaveckých drah. Ty mají nově namísto 25 jen 16,7 metru.

Neviditelný Pes

PRAHA 3: Odložený závazný volební příslib

| Zpravodajství »

Většina čtenářů si určitě vybaví známou scénu z filmu Pupendo, v níž dal Bolek Polívka své filmové manželce, Evě Holubové, dárek k narozeninám – nakreslený kožich – se slovy: „To je takovej odloženej závaznej příslib.“

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

Vandal v Praze 3 uráží autům zrcátka: Poškodil přes 12 vozidel

| Zábava » Bulvár aktuálně »

V Praze 3 řádí vandal. O žádného sprejera se ale nejedná, tento člověk uráží autům zrcátka. Z neděle 24. června na pondělí majitelé více než dvanácti vozů v ulici Pod Lípami tak přišli o zpětná zrcátka.

webdesign Praha a tvorba stránek na míru

Na téma Praha 3 aktuálně bylo nalezeno 15 článků, zpráv a aktualit.

1