23. srpna, 2017 - svátek má Sandra

Praha 4 aktuálně - Poslední zprávy a aktuality

Přidej článek
PrahaTV.eu - aktuální přehled zpráv

Praha 4 hledá nejlepší provozovnu

| Z Prahy »

Praha 4 podporuje všechny slušné podnikatele, proto letos již poosmé vyhlásila soutěž „Provozovna Prahy 4“, ve které sami zákazníci rozhodují o nejoblíbenější provozovně podnikající na území městské části. Cílem je ukázat, že na Praze 4 jsou úspěšní a poctiví podnikatelé. I proto mají obyvatelé Prahy 4 možnost již osm let si zvolit nejoblíbenější provozovny

praha4.cz

Na Praze 4 se rozšiřuje nabídka vzdělání

| Z Prahy » Z radnic města Prahy aktuálně »

Vyšší odborná škola informačních studií a Střední škola elektrotechniky, multimédií a informatiky otvírá studentům svoje dveře na pracovištích v Praze 4 a v Praze 9. Od 1. 7. 2017 se tak rozšířily studijní možnosti uchazečů o prestižní technické obory i v Praze 4. Došlo totiž ke sloučení dvou kvalitních pražských škol a tím i k rozšíření vzdělávací nabídky.

praha5.cz

Řidičské průkazy

| Z Prahy » Z radnic města Prahy aktuálně »

Řidičské průkazy - vystavení, výměna Pro žadatele s trvalým pobytem v Praze Na Pankráci 1685/17,19 Praha 4 - budova Business Centrum Vyšehrad http://www.praha.eu/jnp/cz/potrebuji_resit/zivotni_situace/dopravnespravni_cinnosti/registr_ridicu/registr_ridicu-ridicske_prukazy_vystaveni_vymena.html  

praha4.cz

Třetí zářijovou neděli se můžete těšit na Family Cup – Tenisový turnaj rodinných dvojic Prahy 4

| Z Prahy » Z radnic města Prahy aktuálně »

Zajímavá akce se uskuteční v neděli 17. září 2017 od 8:30 do 19:00 hod. v Tenisovém klubu Konstruktiva, který se nachází na adrese Mezi sklady 107/3 v Praze 4-Krči. Více informací najdete v přiloženém letáku.

praha4.cz

Radnice zve spoluobčany na Pohár seniorů Prahy 4 v tenise

| Z Prahy » Z radnic města Prahy aktuálně »

Akce proběhne ve čtvrtek 14. září 2017 od 8:30 do 18:30 hod. v Tenisovém klubu Konstruktiva, který se nachází na adrese Mezi sklady 107/3 v Praze 4-Krči. Více informací najdete v přiloženém letáku.

praha4.cz

Školy v Praze 4 se připravují na nový školní rok

| Z Prahy » Z radnic města Prahy aktuálně »

Zatímco žáci si užívají zasloužené prázdniny, ve školách a školkách v Praze 4 je vystřídali stavebníci a panuje v nich čilý ruch. Městská část investuje do modernizace a oprav jedenadvaceti školských objektů investuje přes 120 milionů korun, do mateřských škol pak téměř 13 milionů.

praha4.cz

Nová ScioŠkola v Praze 4

| Z Prahy » Z radnic města Prahy aktuálně »

Nová ScioŠkola zahájí činnost letos v září v Praze 4 ve Svatoslavově ulici a doplní a obohatí tak dosavadní síť základních škol.

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

Na Praze 4 objevili mrtvolu: Ve svahu cyklostezky mohla ležet týdny

| Zábava » Bulvár aktuálně »

Ve čtvrtek v podvečer byli přivoláni policisté na Prahu 4 do ulice Modřanská, kde byla objevena mrtvola mužského pohlaví.

iDnes.cz - aktuální přehled zpráv

Spořilov trápí hluk a emise z dopravy, pomoci má protihluková stěna

| Z Prahy »

Nejvytíženější čtvrť Spořilov v Praze 4 bude mít protihlukovou stěnu. Hluk a emise z dopravy, kterou musí místní obyvatelé snášet, nemá v Praze takřka obdoby. Situace se tu navíc před šesti lety rapidně zhoršila. Další články k tématu:Kamion na D1 smetl stojící auto a dodávku s cizinci. Jeden muž zemřelPraha schválila nejtvrdší zákaz vjezdu kamionů,

PrahaTV.eu - aktuální přehled zpráv

Spořilovský plácek se dočká snížení hluku

| Z Prahy »

Obyvatelům tzv. Spořilovského plácku v Praze 4 uleví od nadměrného hluku z dopravy nový, protihlukový val a protihlukové stěny. Jejich stavba byla již oficiálně zahájena, dokončení se plánuje za sedm měsíců. Spořilovský plácek a Jižní spojka se řadí mezi nejzatíženější pražské křižovatky. Denně tudy projede kolem 200 000 aut.

praha4.cz

Protihlukový val a stěna ochrání Spořilovský plácek

| Z Prahy » Z radnic města Prahy aktuálně »

Nový protihlukový val a dvě protihlukové stěny mají ulevit obyvatelům Spořilovského plácku v Praze 4 před následky těžké tranzitní dopravy. Jejich stavba je plánována na sedm měsíců a stát bude necelých 37 milionů Kč bez DPH, investorem je Technická správa komunikací. Je to jedno z řady dílčích opatření, jejich cílem je ochránit do dostavby jihovýchodního

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

Policie zadržela dva vykrádače aut. Při zatýkání se přiznali a vrátili odcizené věci

| Zábava » Bulvár aktuálně »

Policisté v úterý 8. srpna v ulici Na Strži na Praze 4 zadrželi dva muže (30 a 31), kteří jsou podezřelí z vloupání do zaparkovaných aut. Odcizit z nich měli přední světlomety a navigaci. Zloději mohou strávit až tři roky za katrem. 

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

Starý Spořilov ochrání nová protihluková stěna: Je to desítky let starý dluh

| Zábava » Bulvár aktuálně »

Obyvatelé Spořilova jsou dlouhodobě zatěžovaní hlukem z přilehlé Jižní spojky a napojení magistrály na dálnici D1. Ke zmírnění dopadů dopravy na zdejší obyvatele pomůže nová protihluková stěna, která právě začíná vznikat. Podle radnice Prahy 4 bude stát ještě letos, akce vyjde na zhruba 37 milionů korun bez DPH.

ZdravotnickýDenik.cz - aktuální přehled zpráv

Thomayerka: pomocníci do stravovacích provozů za 40 milionů na čtyři roky

| Zábava » Zdraví aktuálně »

Firmu, která je denně schopna dodat dvacet pracovníků pro pomoc ve stravovacím provozu, poptává Thomayerova nemocnice v Praze. Za čtyři roky je ochotna zaplatit téměř 41 milionů bez daně.   V úterý uplynula lhůta pro podání nabídek na zajištění pomocných služeb ve stravovacím provozu v Areálu Thomayerovy nemocnice (Praha 4 Krč). Kolik firem se do

e15.cz - Byznys, politika, ekonomika, finance, události

Magistrát chtěl kvůli kauze opencard po bývalém úředníkovi tři miliony. Soud nárok neuznal

| Z Prahy »

Pražský magistrát nemá podle Obvodního soudu pro Prahu 4 nárok na tři miliony korun, které požaduje po bývalém úředníkovi Jiřím Chytilovi v souvislosti s kauzou opencard. Soudkyně Hana Kadańová vyhověla námitce Chytilova právního zástupce, nárok je podle ní promlčený. Rozhodnutí není pravomocné, magistrát se může odvolat k pražskému městskému soudu.

EuroZprávy.cz

Magistrát nemá nárok na náhradu škody kvůli opencard, rozhodl soud

| Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně »

Praha - Obvodní soud pro Prahu 4 rozhodl, že pražský magistrát nemá nárok na tři miliony korun, které požaduje po bývalém úředníkovi Jiřím Chytilovi v souvislosti s kauzou opencard.

Centrum Paraple

Na téma Praha 4 aktuálně bylo nalezeno 97 článků, zpráv a aktualit.

1234567starší