17. března, 2018 - svátek má Vlastimil

Praha 4 aktuálně - Poslední zprávy a aktuality

Přidej článek
Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

Velká ptačí fotosoutěž Prahy 4: O vítězné fotografii rozhodnou „lajky“

| Zábava » Bulvár aktuálně »

Radnice Prahy 4 vyhlásila fotografickou soutěž. V rámci ekologické výchovy mají fotografové pořizovat snímky ptáků. Soutěžní fotografie se umístí na sociální síť, kde o celkovém vítězi rozhodnou lidé svým hlasováním. Zapojit se může prakticky kdokoliv.

EuroZprávy.cz

Matka nechala dítě venku v chladu, čelí podezření z pokusu o vraždu

| Zpravodajství » Krimi Zprávy aktuálně »

Praha - Policie podezírá z pokusu o vraždu matku šestitýdenního dítěte, které bylo v únoru při teplotách těsně nad nulou nalezeno v Praze 4.

iDnes.cz - aktuální přehled zpráv

Žena odložila kojence u domu a odletěla z Česka, venku byl jeden stupeň

| Z Prahy »

Pražští policisté podezírají z pokusu o vraždu ženu, která nechala šestitýdenní dítě před neobývaným domem v Praze 4. Venku byl jeden stupeň Celsia. Žena po svém činu navíc odletěla z České republiky. Dítě zachránil kolemjdoucí, který ho vzal domů a zavolal na linku 158. Další články k tématu:Novorozence nalezeného ve Stodůlkách někdo zabil. Policie viní

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

Pokus o vraždu miminka: Krkavčí matka ho odhodila na mráz! „Mělo na sobě jen bodyčko,“ říká zachránce Filip (33)

| Zábava » Bulvár aktuálně »

Podnikatel Filip Slovák (33) se v pondělí 19. února vracel v podvečerních hodinách domů Čiklovou ulicí v Praze 4, když najednou po cestě uviděl na zemi něco, co nápadně připomínalo panenku. Jakmile se přiblížil, nevěřil vlastním očím – na prochladlé zemi totiž leželo miminko. Statečný zachránce neváhal – spoře oděného chlapečka odnesl do tepla, odkud

České Noviny

Matka nechala dítě venku v chladu, je podezřelá z pokusu o vraždu

| Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně »

Praha - Policie podezírá z pokusu o vraždu matku šestitýdenního dítěte, které bylo v únoru při teplotách těsně nad nulou nalezeno v Praze 4. Žena odjela z ČR, na jejím dopadení kriminalisté...

praha4.cz

Prázdninový provoz v mateřských a základních školách v období červenec a srpen 2018

| Z Prahy » Z radnic města Prahy aktuálně »

Prázdninový provoz je určen pro děti, které mateřskou nebo základní školu, zřizovanou městskou částí Praha 4, již navštěvují.

Novinky.cz

Soud poslal do vazby soudce Elischera obviněného z korupce

| Zpravodajství » Krimi Zprávy aktuálně »

Obvodní soud pro Prahu 4 poslal ve čtvrtek odpoledne do vazby soudce Ivana Elischera, kterého policie viní z korupce. Soudce pražského vrchního soudu už dříve podal proti svému obvinění stížnost a nevypovídal. Spolu s ním soud uvalil vazbu i na vietnamského zprostředkovatele korupce Hung Quoc Nguyena.

Novinky.cz

Sestra mi řekla, že bude spát, líčil u soudu dozorce obžalovaný kvůli smrti vězně

| Zpravodajství » Krimi Zprávy aktuálně »

Dozorce vězeňské služby Michal Šolc (30) ve čtvrtek u Obvodního soudu pro Prahu 4 odmítl vinu za smrt vězně v pankrácké věznici. Vězeň zemřel na otravu metadonem, substituční látkou, která se používá při léčbě závislosti na drogách. Látku dostat neměl, byla určena jinému muži stejného příjmení. Podle Šolce nešlo o mimořádnou událost, zdravotní sestra mu

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

Město nepolevilo: Pasáž u metra Budějovická zůstane zavřená. Demolice potrvá 190 dní

| Zábava » Bulvár aktuálně »

Pasáž u metra Budějovická, kterou magistrát nechal kvůli havarijnímu stavu v lednu zavřít, zprůchodněna nebude. Město začne v dubnu chystat demolici, jež by měla trvat 190 dní. Proti zavření pasáže protestuje jak Praha 4, tak obchodní centrum DBK. Magistrát si ale stojí za svým - nemůže prý hazardovat s bezpečností lidí.

praha4.cz

Slavíci z Prahy 4 okouzlili porotu pěveckými výkony

| Z Prahy » Z radnic města Prahy aktuálně »

Tři oříšky pro Popelku, Morituri te salutant nebo A million drems zněly skladby v úterý 13. března divadelním sálem základní školy v Křesomyslově ulici v Praze 4.

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

Jižní tramvajová tangenta Dvorce-Michle: Přijďte si o ní popovídat s odborníky

| Zábava » Bulvár aktuálně »

Jižní tramvajová tangenta má být jednou z plánovaných nově vybudovaných tramvajových tratí na území Prahy. Radnice Prahy 4 zve zájemce na veřejné projednávání tohoto záměru, kde bude možné debatovat s odborníky. Setkání proběhne v základní škole na michelském sídlišti.

praha4.cz

Pražský studentský summit na Praze 4

| Z Prahy » Z radnic města Prahy aktuálně »

Ve dnech 9. až 12. března proběhla v Kongresovém centru Praha již po třiadvacáté závěrečná konference Pražského studentského summitu.

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

Žalobci chtějí soudce Elischera a dalších pět obviněných držet ve vazbě

| Zábava » Bulvár aktuálně »

Policisté a státní zástupci podali v noci na dnešek návrh, aby soud vzal do vazby obviněného soudce Ivana Elischera. Do vazby chtějí poslat také dalších pět obviněných, kteří v případu se soudcem pražského vrchního soudu figurují. O vazbě bude soud rozhodovat dnes. Vyplývá to z vyjádření místopředsedy Obvodního soudu pro Prahu 4 Michala Dvořáka pro ČTK.

e15.cz - Byznys, politika, ekonomika, finance, události

Žalobci chtějí poslat soudce Elischera a další obviněné do vazby

| Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně »

Policisté a státní zástupci podali v noci na dnešek návrh, aby soud vzal do vazby obviněného soudce Ivana Elischera. Do vazby chtějí poslat také dalších pět obviněných, kteří v případu se soudcem pražského vrchního soudu figurují. O vazbě bude soud rozhodovat dnes. Vyplývá to z vyjádření místopředsedy Obvodního soudu pro Prahu 4 Michala Dvořáka.

Aha! online - bulvární portál

Boj o Senát: Drahoš chce Prahu 4

| Zábava » Bulvár aktuálně »

Tak to bude hodně zajímavé! Jiří Drahoš (69), neúspěšný prezidentský kandidát, vyzve na podzim v souboji o Senát Evu Sykovou (73, za ČSSD), kterou v minulosti z Akademie věd vyhazoval. 

praha4.cz

Velikonoce na Praze 4

| Z Prahy » Z radnic města Prahy aktuálně »

Srdečně vás zveme na II. ročník oslavy Velikonoc na Praze 4.

Centrum Paraple

Na téma Praha 4 aktuálně bylo nalezeno 159 článků, zpráv a aktualit.

123456789starší