15. srpna, 2018 - svátek má Hana

Praha 5 aktuálně - Poslední zprávy a aktuality

Přidej článek
Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

V Praze 5 otevírají sportovní hřiště. Vysnili si ho místní, zahrajete si tu volejbal nebo tenis

| Zábava » Bulvár aktuálně »

Trvalo to zhruba rok, než se radnice Prahy 5 rozhodla vyjít vstříc místním. Ti si v roce 2017 v Participativním rozpočtu přáli sportovní hřiště v ulici U Plátenice. Jeho cena byla ale vyšší, než dovolovala pravidla. Radnice ho přesto postavila a 14. srpna dopoledne se otevře sportovcům.

EuroZprávy.cz

V Praze se srazily tramvaje, sedm lidí je zraněno

| Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně »

Praha - Nedaleko tramvajové zastávky Anděl v Praze 5 se dnes kolem 10:30 srazily dvě tramvaje, lehké zranění utrpělo sedm lidí. Tramvajový provoz mezi Motolem a Řepy byl zachován, mezi Andělem a Motolem ale do 11:20 jezdila náhradní autobusová doprava.

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

Školy v Praze 5 o prázdninách nezahálejí: Opravují se třídy, hřiště i vybavení

| Zábava » Bulvár aktuálně »

Školáci mají o důvod víc, proč se těšit do lavic. Až 16 základních a mateřských škol v Praze 5 pracuje na novinkách nebo rekonstruuje. V ZŠ Weberově a Nepomucké přibudou nové třídy, v Tyršově škole se učebny rozrostou dokonce až na půdu.

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

Vše na jednom místě. Obvodní soud pro Prahu 5 se sestěhuje do budovy v Hybernské ulici

| Zábava » Bulvár aktuálně »

Obvodní soud pro Prahu 5 se sestěhuje do jedné jediné budovy v ulici Hybernská. Doposud sídlil ve třech různých budovách hlavního města, např. v justičním areálu středočeského krajského soudu na náměstí Kinských či v ulici V. P. Čkalova.

Česká-Justice.cz - aktuální pehled zpráv a článků

Komplikace s místem: OS pro Prahu 5 se stěhuje do Hybernské ulice

| Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně »

Obvodní soud pro Prahu 5, který sídlí na třech různých místech v hlavním městě, se sestěhuje do objektu v Hybernské ulici. Budovu v centru metropole doposud využíval správní úsek pražského městského soudu a také ředitelství Probační a mediační služby. Předsedkyně obvodního soudu Andrea Lomozová ČTK řekla, že rozdělení agend do tří budov vedlo mimo jiné

iDnes.cz - aktuální přehled zpráv

VIDEO: Muž se rok ukrýval před vězením. Před policií chtěl ujet na kole

| Z Prahy »

Policisté vypátrali muže, který se rok ukrýval, aby nemusel nastoupit do vězení. Schovával se v příbytku v Praze 5 a policisté ho dopadli zrovna, když kolem nich projížděl na kole. Našli u něj navíc i několik gramů pervitinu.Další články k tématu:VIDEO: Zdrogovaný řidič převrátil kradené auto na tramvajových kolejíchVIDEO: Opilý Číňan se snažil ujet hlídce

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

VIDEO: Rok se skrýval před zákonem! Policisté chytli muže, který nenastoupil do vězení. U sebe měl drogy

| Zábava » Bulvár aktuálně »

Celý jeden rok se muž skrýval před zákonem, nakonec mu to ale nebylo nic platné.  Policisté si na něj počíhali v Praze 5, kde se měl skrývat, a zadrželi ho v momentě, kdy kolem projížděl na kole. Vysloužil si další průšvih - kromě 300 dnů ve vězení, do nějž měl nastoupit, u něj totiž muži zákona objevili zhruba tři gramy pervitinu.

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

Grilované selátko na vaší zahradě? Žádný problém!

Firemní » Propagace Služeb aktuálně »

Grilované selátko na vaší zahradě? Žádný problém! Jednou z nejoblíbenějších letních činností se v posledních letech stalo grilování. Milovníkům křupavé kůžičky a lahodného masíčka se sliny sbírají už od časného jara. Maso, které si připravíte na čerstvém vzduchu, a přizvete na něj svou rodinu a přátele, má zcela jinou chuť. Pokud pro vás není letní

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

Další opravy na obzoru. Kvůli rekonstrukci Jiráskova mostu se zkomplikuje průjezd Smíchovem

| Zábava » Bulvár aktuálně »

Jako by těch dopravních omezení v Praze nebylo dost. Od 31. července začne další etapa oprav Jiráskova mostu. Připravte se, že místo dvou pruhů z a do Prahy 5 bude pouze jeden. Omezení se chystají i na Janáčkově nábřeží nebo ve Zborovské.

České Noviny

Teplice přerušily čekání na výhru a deklasovaly Duklu 5:2

| Sportovní » Fotbal aktuálně »

Teplice - Fotbalisté Teplic utnuli osmizápasové čekání na ligovou výhru, když ve 2. kole první ligy doma přehráli Duklu Praha 5:2. Dvakrát se trefili David Vaněček a Jakub Hora, jednu...

sport.cz

Severočeši přerušili čekání na výhru a soupeře deklasovali

| Sportovní » Fotbal aktuálně »

Fotbalisté Teplic utnuli osmizápasové čekání na ligovou výhru, když ve 2. kole první ligy doma přehráli Duklu Praha 5:2. Dvakrát se trefili David Vaněček a Jakub Hora, jednu trefu přidal Tomáš Vondrášek. Dukla jen snížila zásluhou Ivana Schranze a Lukáše Holíka a prohrála tak v nejvyšší soutěži popáté za sebou. Teplice naposledy daly alespoň pět branek v

PražskéNovinky.cz - Aktuální přehled zpráv a novinek

Praha 5 schválila plán rozvoje sociálních služeb na roky 2019-2021

| Z Prahy »

Rada městské části Praha 5 schválila ve středu 25.července 2018 Střednědobý plán rozvoje sociálních služeb a služeb souvisejících v městské části Praha 5 na období 2019 - 2021.

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

Dva Slováci v Praze znásilnili dívku! Natlačili ji do jejího bytu, policie je zadržela

| Zábava » Bulvár aktuálně »

Boj o čas svedli pražští vyšetřovatelé začátkem týdne. V neděli 22. července totiž dva Slováci natlačili dívku do jejího vlastního bytu v Praze 5 a znásilnili ji. Prvního muže zadrželi policisté následující den. Ten druhý mezitím ujížděl vlakem a jeho dopadení nebylo jednoduché.

iDnes.cz - aktuální přehled zpráv

Policisté chytali pachatele znásilnění, nechali kvůli tomu zpomalit vlak

| Z Prahy »

Dva Slováky, kteří v neděli v Praze 5 znásilnili ženu, zadrželi policisté. Jednoho si našli v hlavním městě, kde žije, druhého dopadli až na jižní Moravě na nádraží v Břeclavi, když vlakem cestoval zpět na Slovensko.Další články k tématu:Muž znásilnil dívku v pražském parku, policie hledá svědkaVIDEO: Do pokoje, kde znásilnili turistku, se policie vlámala

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

Rekonstrukce dopravního tahu u Slivence: Prohodily se etapy, auta se „štosují“ od okruhu

| Zábava » Bulvár aktuálně »

Dnes ráno začala dlouhodobá rekonstrukce ulice K Barrandovu, která spojuje Prahu 5 s Pražským okruhem. Navzdory původním informacím tu došlo k prohození plánovaných etap, dělníci tu silnici rozkopali nejprve směrem do centra. Dopravní omezení je tak v této chvíli platné na sjezdu z okruhu cestou na Slivenec a dál.

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

V Klamovce vyrostou byty a škola. Radnice a spolky Prahy 5 našly s developerem vydřený kompromis

| Zábava » Bulvár aktuálně »

V budoucích letech čeká oblast kolem Klamovky spousta hluku a práce. Na malé ploše má vyrůst až pět developerských projektů. Nejcitlivější z nich se přímo týká parku Klamovka, kde se chystá stavět Metrostav Development. Návrh dlouhodobě nedal spát místním obyvatelům a spolkům. Po složitých jednáních však subjekty našly zlatou střední cestu.

Na téma Praha 5 aktuálně bylo nalezeno 23 článků, zpráv a aktualit.

12starší