23. října, 2018 - svátek má Teodor

Praha 5 aktuálně - Poslední zprávy a aktuality

Přidej článek
Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

Zpečetěno! Radnici Prahy 5 obsadí Piráti a nezávislí, ODS a ANO: Starostou bude Daniel Mazur

| Zábava » Bulvár aktuálně »

V Praze 5 se na koalici domluvili Piráti a nezávislí, ODS a ANO. Dosud na radnici páté městské části vládla koalice TOP 09, ANO, ODS a Demokratů Jana Kasla pod vedením Pavla Richtera (TOP 09). Strany podepsaly koalici, starostou bude Daniel Mazur (Pirátská strana).

Ekonomicky-Denik-cz

Nová koalice v Praze 5 podepsala smlouvu. Do Rady jde ANO, Piráti, SNOP5 a ODS

| Ekonomika aktuálně »

Zástupci politických stran, zvolených v komunálních volbách 2018 na MČ Praha 5  – Piráti a SNOP 5, ODS, ANO – podepsali koaliční smlouvu s názvem „Za lepší Prahu 5“. Praha 5 je další městskou částí, která má podepsanou koaliční smlouvu. Starostou se stane Daniel Mazur (Piráti a SNOP 5). Podle informací uvedených na webových stránkách městské části se

EuroZprávy.cz

Slabošství, bezcharakternost, intrikánsví. TOP 09 je sliz a bláto, udeřil známý filmař. A pak se zase rychle omlouval

| Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně »

Režisér Jan Hřebejk v nedávných komunálních volbách zabodoval, uspěl na Praze 5 a dostal se do tamního zastupitelstva. Z postu politika pak ihned začal kritizovat TOP 09. Nakonec se ale musel omlouvat.

iDnes.cz - aktuální přehled zpráv

V Praze 12 se dohodli na koalici, starostou bude asi Adamec z Pirátů

| Z Prahy »

Starostou Prahy 12 bude pravděpodobně Jan Adamec z Pirátů. Jejich zastupitelský klub v neděli se Změnou pro Prahu 12 a TOP 09 podepsal memorandum, že spolu chtějí uzavřít koaliční smlouvu. Tato uskupení mají v pětatřicetičlenném zastupitelstvu dohromady 19 mandátů. V opozici zřejmě zůstanou ANO, ODS a KSČM. Další články k tématu:V Praze 4 vznikla nová

Novinky.cz

V Praze se čelně srazila dvě auta, dva zranění

| Zpravodajství » Krimi Zprávy aktuálně »

V Radotínské ulici v Praze 5 se v pátek večer čelně srazila dvě osobní vozidla. Při střetu byli zraněni dva lidé. Jednoho z nich museli vyprošťovat hasiči.

Megazine.cz - Výběr toho nejzajímavějšího

Voliči Zemana, Babiše a Okamury jsou prý rasisti, komouši či fašisti. Tvrdí Jan Hřebejk

| Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně »

Režisér Jan Hřebejk, který byl zvolen zastupitelem Prahy 5 za STAN, rozhodně nehodlá spojovat lidi, ba naopak, stupňuje nenávistné výroky proti voličům Zemana, Babiše a dalších.   Na Twitteru ještě v předvolební době napsal „Nechci být skeptický příliš. Ale není dnes hlavním úkolem „mluvit s druhou stranou“, s voliči Zemana, Okamury,

iDnes.cz - aktuální přehled zpráv

Na koalici v Praze 5 se dohodli Piráti a nezávislí, ODS a ANO

| Z Prahy »

V Praze 5 se na koalici domluvili Piráti a nezávislí, ODS a ANO. Strany podepsaly memorandum o budoucí koalici a nyní budou jednat o detailech. Uvedl to lídr Pirátů a nezávislých Daniel Mazur, který se na základě dohody má stát starostou.

EuroZprávy.cz

Unesl ženu z diskotéky a chtěl ji znásilnit. Policie zveřejnila identikit útočníka

| Zpravodajství » Krimi Zprávy aktuálně »

Neznámý muž v polovině září z diskotéky v Praze 5 odnesl v náručí jednu z tancujících žen a na rampě v zadní části objektu se ji pokusil znásilnit. V případě dopadení a uznání viny mu hrozí až pět let vězení. Informace o muži policisté přijmou na lince 158.

Magistrát města Prahy

Praha vybrala vítězný návrh Dvoreckého mostu

| Z Prahy » Z radnic města Prahy aktuálně »

Rada hl. m. Prahy v úterý odsouhlasila vítězný návrh Dvoreckého mostu, který by měl spojit břehy Vltavy mezi Podolím a Zlíchovem. Kromě zlepšení automobilového provozu by měl nový most pomoci také tramvajové dopravě mezi Prahou 4 a Prahou 5. Podle předpokladů by měl stát přibližně miliardu korun.

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

Prahu 5 trápí sprejeři: Napáchané škody jdou do milionů

| Zábava » Bulvár aktuálně »

Počmárané dveře a zdi se staly smutnou vizitkou městských částí. Praha 6 již dlouhodobě bojuje proti graffiti. Antisprejerový program nově převzali i sousedé v páté městské části, díky kterému budou postupně čmáranice likvidovat. Pokud by však chtěli, aby najednou zmizely jen z budov radnice, zaplatili by za odstranění téměř 20 milionů korun.

ParlamentniListy.cz

Nabonzoval knihu Petra Hampla. Teď snaživý předák studentů kandiduje za ČSSD

| Zpravodajství »

VÍME PRVNÍ Na čtvrtém místě kandidátky sociálních demokratů ve volbách do zastupitelstva Prahy 5 je třicetiletý David Pavlorek. Pavlorek je úředníkem na ministerstvu školství, studentským funkcionářem a kromě jiného proslul i tím, že nahlásil knihu Prolomení hradeb

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

Praha 5 kupuje kopec. Radní městské části chtějí získat park Vidoule, má se změnit a přitom zůstat stejný

| Zábava » Bulvár aktuálně »

V současnosti je oblast Vidoule zničená, zpustlá a obývaná bezdomovci. Jednotlivé pozemky vlastní soukromí majitelé a pro jakýkoliv zásah do krajiny je potřeba jejich souhlas. Radní se proto rozhodli pozemky na kopci skoupit. V úterý 4. září představili novou vizi: přibýt by měly cesty, světla, dětské hřiště, louky nebo sady.

PražskéNovinky.cz - Aktuální přehled zpráv a novinek

Otevření Wellness centra pro seniory v Praze 5 se blíží

| Z Prahy »

Radnice Prahy 5 ve spolupráci s příspěvkovou organizací Centrum sociální a ošetřovatelské pomoci Praha 5 připravila na středu 20. září 2018 slavnostní otevření nového Wellness centra pro seniory v Zubatého ulici 10.

EuroZprávy.cz

Kvůli požáru matrace byl evakuován celý dům v Praze, lidé slézali po žebříku

| Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně »

Praha - V suterénu obytného domu ve Vrchlického ulici v Praze 5 hořela dnes odpoledne matrace. Evakuováni byli všichni obyvatelé. Hasiči zachránili také tři psy a v domě nalezli kočku přiotrávenou kouřem.

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

Požár v suterénu domu na Smíchově: Hasiči evakuovali několik lidí a tři psy

| Zábava » Bulvár aktuálně »

V suterénu domu v ulici Vrchlického v Praze 5 vzplály matrace. Hasiči, kteří zasahují na místě, ze zakouřených prostor evakuují jeho obyvatele i zvířata a oheň se snaží zklikvidovat.

Novinky.cz

Tramvaj v Praze srazila chodce

| Zpravodajství » Krimi Zprávy aktuálně »

Při rozjezdu ze zastávky v Plzeňské ulici v Praze 5 srazila v pátek v podvečer tramvaj chodce. Muž utrpěl mnohačetná povrchová zranění, se kterými skončil v nemocnici.

Na téma Praha 5 aktuálně bylo nalezeno 45 článků, zpráv a aktualit.

123starší